м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Статті

 • 2 способи повернути видалений зуб: імплантація з негайним та відстроченим навантаженням

  В момент видалення зуба пацієнт перебуває в стресовому стані, часто панікує, а тому не може прийняти рішення щодо подальшого відновлення. Тому краще заздалегідь вивчити інформацію про способи імплантації і зробити оптимальний вибір разом із лікарем. Найпоширеніші варіанти відновлення – імплантація з негайним навантаженням або відстроченим встановленням коронки. Нижче ми розповідаємо про переваги та недоліки кожного методу.

 • Процес установки коронки: особливості та правила

  Коронка є спеціальним протезом, який використовується для відновлення зуба після певного ушкодження. Встановлення коронки потребує уважної підготовки, точності та досвіду з боку стоматолога. Перед тим, як звернутися до професіоналів, буде цікаво розібратися в тому, як проходить установка коронки та що потрібно зробити для досягнення оптимального якісного результату.

 • Відновлення зубів: важливі тонкощі та переваги

  Відновлення зубів Це процес відновлення пошкоджених зубів. Сучасна стоматологія пропонує різні техніки та процедури для відновлення зубів, які можуть бути адаптовані до індивідуальних потреб кожного пацієнта. Цікаво заздалегідь розібратися, як відбувається відновлення зубів та які саме вона надає переваги.

 • Що таке лазерна імплантація зубів і як вона відбувається?

  Лазерна імплантація зубів – це інноваційна процедура, яка використовує лазери для встановлення зубних імплантатів. Якщо звернутися до професіоналів з сучасної клініки, можна розраховувати на досягнення відмінного якісного результату. Цікаво дізнатися, як саме проходить лазерна імплантація зубів і в яких саме ситуаціях вона буде оптимальним вибором.

 • Чим небезпечне нарощування кісткової тканини

  снують суворі правила стосовно діаметра штучного титанового штифта. Його діаметр у фронтальній зоні щелепи не повинен бути менше 3,5 мм, у жувальній — 4 мм, щоб витримати механічне навантаження. Він може бути одразу впроваджений у базальний, найглибший шар кісткової тканини навіть у день видалення зуба після лазерної та ультразвукової обробки лунки.

 • Методика імплантації зубів

  Сучасна імплантація зубів постійно розширюється новими формами, кожна інноваційна методика спрямована на підвищення ефективності приживлення протеза, скорочення часу регенерації та отримання вражаючого естетичного ефекту. Незалежно від обраної методики, імплантація представляє собою хірургічну операцію, але в кожному окремому випадку виділяється етапами, складністю, строками відновлення та показником інвазивності. З найбільш затребуваними напрямками в стоматології будемо знайомитися далі.

 • Технологія імплантації зубів

  Почнемо з цікавої загадки: що людині двічі в житті дається безкоштовно, а третій раз тільки за гроші? – Правильно, зуби, і сучасні, використовувані в стоматології техніки імплантації зубів дозволяють відновити цілісність всього ряду верхньої або нижньої щелепи, незалежно від того, немає однієї одиниці, або відсутня їх велика кількість. Рекомендуємо у випадку такої ситуації не відкладати візит і діагностику у стоматолога, оскільки з кожним днем зростає ризик..

 • Варіанти імплантації зубів: огляд методів і протоколів

  Стоматологія не стоїть на місці, і завдяки інноваційним та класичним методам імплантації можна заповнити відсутній один або відразу кілька зубів. Малоінвазивні та ефективні види імплантації стали «золотим стандартом» і дозволяють пацієнтам вирішувати естетичні та функціональні завдання верхньої і нижньої щелепи, а головне, відчувати себе комфортно та впевнено в розмові, під час прийому їжі, посміхаючись. З найпопулярнішими методами реконструкції познайомимо вас далі.

 • Імплантація зубів з негайним навантаженням

  Досить часті випадки, коли пацієнт довго сумнівається, ставити чи ні коронки, оскільки не може собі уявити, як буде тривалий час після оперативного видалення зубів і приживлення штифта ходити без зубів або зі знімними протезами. На допомогу приходить імплантація з негайним навантаженням, суть якої полягає в тому, що безпосередньо під час сеансу видалення зуба вставляється штифт і тимчасові коронки, тому створюється негайне навантаження і пацієнт одразу отримує чудовий рівний цілісний та естетичний зубний ряд. Стоматологи радять такий метод у випадку, якщо немає можливості проведення остеопластики і синус-ліфтингу – операції з нарощування власної кістки пацієнта. Це може бути пов'язано з алергічними реакціями, низьким больовим порогом, індивідуальними складнощами.

 • Метод базальної імплантації зубів

  Базальна методика імплантації зубів призначається після детального рентгенографічного, томографічного дослідження, щоб наперед можна було оцінити стан кістки та інших тканин ротової порожнини.

 • Що таке Адгезивний міст

  Адгезивний міст – це досить популярна конструкція, яка передбачає опору на сусідні зуби і дозволяє стоматологам відновити цілісність верхнього або нижнього зубного ряду без імплантації завдяки пластині з полімерного матеріалу. Фактично, форма використовувалася давно, але саме в цій конфігурації вдалося зменшити кріплення, які навіть під час розмови з людиною не впадають у вічі, і пацієнт почувається комфортно та впевнено. Це стосується і ситуації, коли людина їсть їжу. Величезний акцент протезистами робиться на відсутність дискомфорту протягом усього часу носіння.

 • Що можна їсти після імплантації зубів?

  Багато людей вважають, що після втрати одного-двох зубів, особливо якщо вони – жувальні, нічого не станеться. Насправді навіть якщо відсутня тільки одна зубна одиниця, з'являються різноманітні наслідки. Зуби, розташовані по сусідству, починають переміщатися, у результаті відбувається зміна прикусу. Людина неякісно пережовує їжу, тому починаються проблеми із ШКТ. Відсутність зубів впливає на дикцію, мова стає невиразною. У процесі імплантації встановлюється імплантат, потім фіксується коронка. Подібною технологією користуються за відсутності однієї чи кількох одиниць. Також процедура дозволяє відновити зубний ряд за його повної відсутності. Якщо правильно спланувати лікування, якісно встановити імплантат і ретельно доглядати зуби, він прослужить протягом десятків років.

 • Що можна їсти після імплантації зубів?

  Корисно вживання кисломолочних продуктів, в яких у великій кількості міститься кальцій. Це допоможе відновити і зміцнити тканини.  Їжа повинна бути рідкою, перетертою або м’якою. Не варто відмовлятися від каш, бульйонів і супів-пюре. Для того щоб готувати було зручніше, варто скористатися блендером. Важливо, щоб у раціоні були продукти, в яких у великій кількості містяться вітаміни та мікроелементи. Вони нададуть сили організму, зміцнять імунітет. Їжу потрібно вживати в теплому вигляді. Через холодну чи гарячу їжу може виникнути кровотеча.

 • Наскільки довго може бути набряклість після імплантації зубів і чи можна з нею «боротися»?

  Лицьові тканини мають ідеальне кровопостачання. З одного боку, це чудова нагода для їх оперативного загоєння. З іншого боку, навіть за незначної травматизації може утворитися набряклість. Тому утворення набряклості після встановлення штучних імплантів – цілком зрозуміле явище.

 • Як правильно підготуватися до процедури імплантації зубів?

  Кожен вид операції починається безпосередньо з первинного візиту до лікаря. Фахівець ретельно «вивчає» ротову порожнину, надає направлення на аналізи, обстеження. Після першого відвідування фахівця лікар виявляє, чи можна ставити імпланти і який тип процедури найкраще вибирати. Але всі остаточні рішення ухвалюються виключно після повноцінного обстеження.

 • Як відбувається загоєння після імплантації зубів?

  Втрата зубів не означає, що далі все життя доведеться харчуватися кашами та пюре. Їх можна відновити, при цьому застосовуються імплантати. Відсутність зубів може спричинити погіршення здоров'я. Їжа, яка погано пережована, стає причиною захворювань шлунково-кишкового тракту.

 • Що не можна робити до та після імплантації зубів?

  Щоб уникнути можливих ускладнень, необхідно заздалегідь готуватися до процесу імплантації. Спеціалісти рекомендують: Відмовитися від куріння та вживання алкоголю; Нормалізувати сон; Вживати їжу, багату на вітаміни; Не приймати препарати, які розріджують кров.

 • Як правильно доглядати імпланти зубів?

  З необхідністю імплантації зубів може зіткнутися кожна людина. У когось це відбувається через травмування. Деякі люди стикаються з подібними проблемами через захворювання ясен або через руйнування зубів.

 • Види зубних імплантів. Щадна німецька методика MiMi

  Для різних стоматологічних цілей використовують конкретні види зубних імплантів. Класичні випадки передбачають використання коренеподібних моделей. Така імплантація в основному вимагає ще однієї операції ― синус-ліфтингу. Хірургічне втручання необхідне для нарощування кісткової тканини, якої може не вистачити для надійної фіксації звичайного імпланта. На щастя, прогресивна стоматологія пропонує і альтернативні, інноваційні варіанти. Один з них і використовує клініка «Європейський Стоматологічний Центр».

 • Правда чи вигадки? 6 міфів про імплантацію зубів

  Лікарі попереджають: чим раніше встановити зубний імплант, тим краще для здоров'я. Але пацієнти не поспішають в стоматологічне крісло. Одна з причин ― міфи про імплантацію зубів. Ось деякі з них.Консервативна імплантація дійсно може розтягнутися на півроку ― через те, що більшості пацієнтів потрібна попередня операція по нарощуванню кісткової тканини. Чим довше відтягувати час, тим більше атрофується тканина під яснами.

 • Різновиди форм дентальних імплантів

  Які бувають форми зубних імплантів? Сучасний світ пропонує безліч рішень і варіацій, чи під силу розібратися і зробити правильний вибір людині без медичної освіти? Сьогодні ми постараємося дати простий опис особливостей імплантів та малоінвазивної методики MiMi c негайним навантаженням.

 • На скільки років довше ви проживете, якщо завтра встановите імплант?

  Зубні імпланти можуть продовжити життя на 10 років. Річ у тім, що рівномірне навантаження на щелепу відправляє імпульси в певні центри головного мозку, а вони відповідають за профілактику старечої деменції та загальних захворювань організму. Імплантація зубів сьогодні ― це збереження психічного і фізичного здоров'я в майбутньому.

 • 8 причин вибрати імплант і 1 причина віддати перевагу протезу

  Видалили зуб? Стоматолог запропонує вам 2 варіанти вирішення: імплантацію і протезування. Друге дешевше, але частіше обирають перше. Чому? Про це і поговоримо в статті. Імплантація зубів та протезування ― що це? Протези ― це конструкції, що імітують функції і вид зубів. Їх виготовляють в зуботехнічній лабораторії за індивідуальними параметрами пацієнта. Залежно від виду фіксуються на ясна за допомогою присосок або прикріплюються до опорних зубів гачками чи коронками.

 • Найбільш безболісні способи встановити зубний імплант швидко і без крові

  В сучасній стоматології застосовують такі способи встановлення зубних імплантів: традиційний та малоінвазивний. Перший передбачає кілька відвідувань лікаря. На початковому етапі 95% пацієнтів роблять попередню операцію з нарощування кісткової тканини.

 • 7 абсолютних та 9 відносних протипоказань до імплантації

  Імплантація – це вживлення штифта з коронкою в область відсутнього зуба. Це хірургічна операція, для якої є низка показань та протипоказань. Після видалення зуба стоматологи рекомендують якнайшвидше ставити імплантат. Справа в тому, що під ясною знаходиться спеціальна кістка (альвеолярний відросток), яка нормально функціонує тільки тоді, коли на неї чинить тиск зуб. Якщо навантаження немає, тканина поступово атрофується та просідає.

 • Як вибрати систему імплантатів? 7 важливих критеріїв

  Система імплантатів – це штучна конструкція, призначена для заміщення втраченого зуба. Сучасна стоматологія передбачає безліч варіантів, і всі вони різняться за структурою, функціональністю, зовнішнім виглядом і вартістю. Як обрати систему імплантатів, щоб процедура пройшла швидко і безболісно, а результат залишився надовго? Про це ми і поговоримо в статті.

 • 5 етапів безболісної імплантації зубів

  Існує 2 основні методики імплантації: традиційна та малоінвазивна. Технології встановлення імплантата різняться залежно від обраного способу. Малоінвазивна імплантація – це встановлення в 1 етап без розрізів і додаткових операцій, які знадобилися б у 80% випадків при консервативній методиці лікування. За допомогою передових технологій гвинт вживлюється не в м’яку кісткову тканину під яснами, а нижче, в щільну кортикальну кістку, яка надійно утримує імплант від 10 до 25 років.

 • Без болю та операцій в 1-2 етапи: MiMi – найкраща альтернатива класичній імплантації

  Малоінвазивна методика імплантації підходить всім пацієнтам у віці від 18 років. Щадна безопераційна процедура ідеально підходить літнім людям, пацієнтам з погіршеною регенерацією і проблемами зі згортанням крові.

 • Плазма, збагачена факторами росту людини - нова концепція в регенеративної медицини.

  За останні 15 років детальне вивчення тромбоцитів і біологічних медіаторів, які вони містять, а так само їх хімічних сполук, було направлено на дозвіл їх застосування; терапевтичне використання факторів росту і аутогенних біоматеріалів дозволило досягти значного прогресу і суттєво підвищити універсальність і терапевтичні можливості технології на основі плазми, збагаченої факторами зростання.