Статті


 • Без болю та операцій в 1-2 етапи: MiMi – найкраща альтернатива класичній імплантації

  Малоінвазивна методика імплантації підходить всім пацієнтам у віці від 18 років. Щадна безопераційна процедура ідеально підходить літнім людям, пацієнтам з погіршеною регенерацією і проблемами зі згортанням крові.


 • Плазма, збагачена факторами росту людини - нова концепція в регенеративної медицини.

  За останні 15 років детальне вивчення тромбоцитів і біологічних медіаторів, які вони містять, а так само їх хімічних сполук, було направлено на дозвіл їх застосування; терапевтичне використання факторів росту і аутогенних біоматеріалів дозволило досягти значного прогресу і суттєво підвищити універсальність і терапевтичні можливості технології на основі плазми, збагаченої факторами зростання.


 • Плазма, збагачена факторами росту людини - нова концепція в індивідуальній регенеративної медицини.

  За останні 15 років детальне вивчення тромбоцитів і біологічних медіаторів, які вони містять, а так само їх хімічних сполук, було направлено на дозвіл їх застосування; терапевтичне використання факторів росту і аутогенних біоматеріалів дозволило досягти значного прогресу і суттєво підвищити універсальність і терапевтичні можливості технології на основі плазми, збагаченої факторами зростання.


 • Особливості проведення хірургічного етапу імплантації зубів при складних анатомо-топографічних умовах нижньої щелепи

  Частичная и полная потеря зубов является одной из наиболее распространенных патологий зубочелюстной системы, особенно у лиц пожилого возраста. Общепринятая на сегодняшний день методика замещения дефектов зубных рядов с применением традиционных методов протезирования, а именно изготовление частичных и полных съемных зубных протезов, не всегда удовлетворяет пациентов.

  С этой точки зрения перспективным является изготовление ортопедических конструкций с опорой на дентальные имплантаты.
  Очень часто потеря зубов сопровождается значительной атрофией альвеолярных отростков и сложными анатомо-топографическими условиями, при этом установка дентальных имплантатов становится достаточно сложной проблемой.


 • Застосування PRGF®-ENDORET® для прискорення регенерації кістки і м'яких тканин в постекстракційних альвеолах

  Розробка методів лікування для прискорення регенерації м'яких тканин і альвеолярної кістки — життєво необхідна для відстрочених протоколів, на короткий, середній або тривалий термін, з метою скорочення часу очікування для пацієнта і поліпшення якості регенерованої тканини. Заповнення постекстракційних лунки PRGF®-ENDORET® з подальшим її ущільненням аутогенними фибрином, дозволяє нам отримати достатню кількість (показники щільності більш, ніж 500 од. Хаунсфілда) і якість (кістка I, II і III типу) альвеолярної кістки для забезпечення первинної стабільності імплантатів, як у внутрішній, так і в зовнішній стінках альвеоли, за часовий відрізок в 4 — 8 тижнів. Лікування лунок після видалення із застосуванням PRGF®-ENDORET® і аутогенного фібрину — це простий, економічний і передбачуваний біо-технологічний процес для регенерації альвеолярної кістки і кератінізірованних ясна, який дозволяє істотно скоротити час очікування пацієнта без будь-яких побічних ефектів, як показує багаторічний досвід.


 • Плазма, збагачена факторами росту людини в хірургічній стоматології

  Людський організм при пошкодженні органів і систем виділяє білки або клітинні сигнали, які стимулюють процес регенерації і восстановленія.Іспользуя нову технологію, завдяки якій, з власної крові пацієнта виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, можна прискорити процес загоєння ран в кілька разів.


 • Основи плазми, збагаченої факторами росту людини: фібрин як біоматеріал

  Кальцій діє, як кофактор в процесі активації плазми, збагаченої факторами зростання, що дозволяє здійснити перетворення фібриногену плазми в фібрин, формуючи тим самим гель або згусток з найважливішими біологічними функціями. З одного боку, фібрин є прекрасним матриксом для утримання і розташування клітин, він діє, як тимчасовий каркас, в той час як регенерується певна тканина, а так же, як постійно діюча система секреції факторів росту.


 • Плазма, збагачена факторами росту людини - нова концепція в регенеративної медицини

  За останні 15 років детальне вивчення тромбоцитів і біологічних медіаторів, які вони містять, а так само їх хімічних сполук, було направлено на дозвіл їх застосування; терапевтичне використання факторів росту і аутогенних біоматеріалів дозволило досягти значного прогресу і суттєво підвищити універсальність


 • Технологія комп'ютерної діагностики T-Scan для ефективного лікування зубів

  Сьогодні у кожного пацієнта, який задався питанням: «Де полікувати зуби?», Є унікальна можливість скористатися технологією комп'ютерної діагностики в ЕСЦ, що дозволяє правильно розподілити жувальну навантаження, а також, визначити ідеальний контакт зубів на верхній і нижній щелепі. Комп'ютерна система для визначення та аналізу передчасних зубних контактів T-Scan не має аналогів в світі.


 • Що таке фактори росту і як вони себе ведуть?

  Фактори зростання — це вид речовин, які виконують важливу функцію в міжклітинної комунікації. Вони так само виконують безліч інших біологічних функцій, найважливішою серед яких є клітинна проліферація, хоча вони ще безпосередньо впливають на клітинну виживання, міграцію, диференціацію і навіть апоптоз.