м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi як альтернатива реконструкції кістки

Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi як альтернатива реконструкції кістки

        У великої кількості пацієнтів відсутні умови для встановлення зубних імплантатів та коронок на них. Це зумовлено різними причинами, а також тривалістю відсутності зубів. Тому для стандартних методик пацієнтам пропонуються різні методи реконструкції альвеолярної кісткової ткани. Недоліками цих методик є те, що не завжди у остеотропному матеріалі утворюються кровоносні судини.

     Тобто, коли людина отримує остеотропний матеріал, не завжди в результаті отримує кістку. Іноді утворюється остеоїд - кістковоподібна речовина. Ризики отримати остеоїд дуже високі. Оскільки неможливо передбачити отримання якісної кісткової ткани при остеотропних матеріалах. Це також зумовлено індивідуальними особливостями організму. На даний момент не існує ідеального остеотропного матеріалу.

     Тому якщо є можливість не нарощувати кістку, обійтися без цих операцій, то краще їх не робити. Ми пропонуємо різні методики MiMi мінімально інвазивної імплантації зубів, які дозволяють обійтися без нарощування кістки. Так на верхній щелепі пропонується методика Pterygoid implant - коли імплантант встановлюється обійшовши гайморову пазуху без синус ліфтингу в тверду кістку крилоподібно-піднебінного контрафорсу.

     Ця надійна методика дозволяє швидко і якісно без додаткових хірургічних втручань реабілітувати пацієнта зубними імплантатами за короткий проміжок часу з мінімальними розрізами та мінімальними ускладненнями в післяопераційному періоді.

     На нижній атрофованій щелепі ми пропонуємо встановлення дентальних імплантантів в обхід нижньощелепного каналу. Ця чудова методика швидкої реабілітації пацієнтів стала можливою завдяки цифровим методам дослідження порожнини рота, завдяки яким стала можлива така навігація зубних імплантатів в кістку, таке встановлення в обхід нижньощелепного каналу без його пошкодження.

     Ці методики MiMi мінімально інвазивного встановлення зубних імплантатів показали хороші клінічні результати в нашому центрі та підтверджуються хорошими статистичними показниками Доказової медицини evidence-based medicine.