м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Імплантація зубів з негайним навантаженням – перевірений метод отримання здорової усмішки

Досить часті випадки, коли пацієнти відкладають імплантацію, тому що бояться ходити без зубів або з незручними протезами протягом тривалого часу в період  прирощування штифту імплатна. На допомогу приходить технологія Мінімально Інвазивного Методу Імплантації MIMI® з негайним навантаженням (Immediate Loading), що успішно практикується у Європейському Стоматологічному Центрі. Суть технології імплантації з негайним навантаженням полягає в тому, що одночасно з видаленням зуба в лунку вставляється штифт імплантату і одягається тимчасова коронка. Після цього пацієнт відразу отримує приголомшливий рівний цілісний та естетичний зубний ряд, а на імплантат створюється негайне навантаження.

Негайна імплантація та вагомі переваги процедури

Пацієнти, які обрали методику, так само як і стоматологи, відзначають особливі переваги процедури:

 1. Можливість використання для встановлення штифта лунки видаленого зуба, або ж опорні цільні зуби для фіксації мосту.
 2. Швидке загоєння за рахунок встановлення титанового кореня в місця з хорошим кровообігом.
 3. Можливість за один сеанс вирішити важливі завдання протягом години–півтори.
 4. Встановлені тимчасові коронки повноцінно несуть своє функціональне та естетичне навантаження.
 5. Форма і розмір зуба або одразу кількох одиниць дозволяють під час приживлення імпланта утримувати правильний прикус, максимально знижуючи ризик деформації щелепи.
 6. За час приживлення пацієнт звикає до коронок і після встановлення постійних не відчуває дискомфорту як під час розмови, так і під час пережовування їжі.
 7. Немає болісних відчуттів після втручання, опухлої щоки, підвищеної температури.

Такі вигідні аспекти одноетапної імплантації з негайним навантаженням вдається досягти завдяки використанню інноваційних комп'ютерних технологій діагностики, моделювання, анестезії, найкращих матеріалів і високої майстерності стоматологів, які працюють у Європейському Стоматологічному Центрі.

Імплантація з негайним навантаженням та базові показання до процедури

Стоматологи радять такий метод у випадку, якщо немає можливості проведення остеопластики і синус-ліфтингу – операції з нарощування власної кістки пацієнта. Це може бути пов'язано з алергічними реакціями, низьким больовим порогом, індивідуальними складнощами. Серед інших показань до такого виду протезування, варто назвати наступні ознаки:

 • Зубна кістка сильно або повністю атрофувалася зокрема через те, що не було довго постійних зубів.
 • Часткова адентія – відсутність підряд трьох і більше зубів.
 • Повна відсутність зубного ряду.
 • При одиночних дефектах показана для однокореневих зубів, як ікла і різці.

Операція проводиться після попереднього лікування карієсу, пародонтозу, пародонтиту, адже для ефективного і повноцінного приживлення ротова порожнина має бути санована.

Тонкощі проведення одноетапної імплантації з негайним навантаженням

Знаючи вигідні аспекти процедури та маючи показання до неї, пацієнт разом з лікарем приймає рішення про такий метод. Він складається із наступних етапів:

 1. Підготовчий, на якому усуваються стоматологічні проблеми.
 2. Планування з підбором матеріалів.
 3. Видалення зубів.
 4. Вживлення під точним комп'ютерним програмним контролем компресійних або базальних імплантів.
 5. Встановлення мосту або окремих коронок.
 6. Приживлення.
 7. Заміна знімного протезу на постійний.

Саме метод MIMI® Immediate Loading дозволяє вирішити питання відновлення функціональності та естетичності цілого зубного ряду, і часто пацієнти нашого центру в Києві обирають імплантацію зубів із застосуванням саме цієї технології. Надійна фіксація протезу, відсутність необхідності під час встановлення постійної коронки розрізати ясна, а потім зашивати, сприяє надійному та оперативному приживленню. Істотною перевагою є те, що використовуються протези з унікальним дизайном апікальної ділянки титанового штифта та з мультикортикальною фіксацією. Оскільки гвинт вкручується, вдається створити компресійний ефект, що дозволяє утримувати штифт у кістковій тканині більше 10-15 років і захищає від розхитування навіть при підвищеному механічному навантаженні.

Імплантація з негайним навантаженням – відгуки клієнтів про процедуру

Великий плюс, що процедура малоінвазивна і можна за одне відвідування стоматолога вирішити всі поставлені завдання, а це особливо принципово для пацієнтів з низьким порогом чутливості і тих, хто відчуває страх перед візитом. Звертаючись до стоматологічного центру та обираючи метод MIMI® пацієнти залишаються задоволеними за рахунок нюансів технології:

 • Проводиться мікропрокол ясен, а отже, немає тривалого загоєння тканин і наступного больового синдрому.
 • Не потрібне накладання швів.
 • Немає надрізу, щоб відсунути тканинний лоскут, оголити кістку і в разі необхідності провести ще одну операцію – синус-ліфтинг з накладанням швів.

За рахунок використання інноваційних методів знеболювання а ні під час процедури, а ні після того, як наркоз відійшов, пацієнт не має гострих больових відчуттів, припухлості щоки, дискомфорту під час розмови або прийому їжі. Негайне навантаження – вихід для тих, хто хоче гарний та цілісний зубний ряд. Операцію можна проводити навіть з такими діагностованими патологіями, як цукровий діабет.