м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi з використанням лазера та ультразвука

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi з використанням лазера та ультразвука

         На сьогодні існує багато методик встановлення зубних імплантатів та видалення зубів. Ці методики з 1958 року значно змінилися. Що є головною перешкодою для інтеграції зубних імплантатів? Це інфекція, яка існує в порожнинах видалених зубів. Для уникнення приєднання інфекції в порожнинах видалених зубів раніше доводилося чекати довго, близько півроку для повного загоєння порожнини та повного знищення інфекції.

          З розвитком науки та техніки в повсякденну практику лікаря-стоматолога з'явилися методики лазерного та ультразвукового впливу на операційне поле. В чому перевага цих методик? За допомогою лазерного та ультразвукового впливу дуже швидко і якісно видаляється вся інфекція з операційного поля, здійснюється потужний протизапальний, імуностимулюючий та імуномодулюючий вплив. Покращується кровопостачання в кістковій тканині, що поліпшує негайні та відстрочені результати в післяопераційному періоді.

        В нашому Центрі використовується діодний та ербієвий лазер в операційному та післяопераційному періодах. Це скорочує терміни лікування та зменшує кількість ускладнень в післяопераційному періоді. Значно покращує інтеграцію імплантатів. Результативність та ефективність лікування з використанням лазера та ультразвука набагато вище порівняно зі звичайними методиками.

         Також важливий момент – пацієнтам не потрібно довготривало приймати антибіотики в післяопераційний період, а ризики ускладнень значно нижчі.

   

«Лікування відсутності зубів на нижній щелепі мінімально інвазивною методикою імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням»

 

         У Європейський Стоматологічний Центр м. Київ звернулася пацієнтка, у якої відсутні були зуби на нижній щелепі. На коренях яких був старий метало-керамічний міст -  знімався та одягався. Звісно, ця обставина перешкоджала нормальному життю, пережовуванню їжі, був поганий естетичний вигляд. Пацієнтка не могла посміхатися.

         Після проведення всіх цифрових досліджень порожнини рота, внутрішньоротових знімків та  цифрових комп'ютерних знімків, було встановлено, що є хронічне запалення практично на всіх зубах на нижній щелепі і всі зуби на  нижній щелепі підлягають видаленню. Іти шляхом звичайної реабілітації, а саме видаляти зуби, чекати загоєння, цим часом ходити зі знімним протезом пацієнтка не хотіла. Вона захотіла мінімально інвазивну методику імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate loading – методику без розрізів, без наложення швів завдяки якій пацієнт отримує негайні коронки метало-пластикові через день після хірургічного втручання.

          За допомогою лазера ми видалили всі зуби на нижній щелепі, провели чистку інфекції на нижній щелепі. Позбавили лазером запалення. І на цьому ж візиті встановили 8 односкладових імплантатів на нижній щелепі.

          Зняли відбиток на тимчасові і постійні коронки. Тимчасові коронки метало-пластикові пацієнтка отримала на третій день після хірургічного втручання. Постійні метало-керамічні коронки через 4 місяці.

          Ця операція була б неможлива без використання лазера або за двохетапним протоколом імплантації зубів. Цей протокол односкладової імплантації має великі переваги перед двохетапними протоколами ведення пацієнтів.

           Для пацієнтів це передусім комфортний операційний і післяопераційний період, відсутність ускладнень, хороше приживлення імплантів і набагато менша вартість лікування.

           Це дає значні переваги в розвитку і застосуванні методу мінімально інвазивної імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate loading.

 

ОПГ до операції

 

ОПГ з постійним протезуванням

 

Фото до операції

 

Фото з тимчасовими коронками

 

Фото з постійним протезуванням