м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Імплантація за допомогою лазера в клініці – інноваційний метод у протезуванні

Технології не стоять на місці і завдяки сучасному стоматологічному методу можна активізувати лікування та підвищити ефективність приживлення титанового кореня. Як результат, пацієнт менше часу без зубів, а отже, не порушується естетична та функціональна особливість ротової порожнини. Що говорять про лазерну імплантацію зубів відгуки нових пацієнтів і тих, хто спробувавши метод, знову звертається до лікарів за ним, розповімо далі.

Імплантація за допомогою лазера в клініці: базові особливості

Говорячи про унікальні характеристики процесу, варто виділити такі:

 1. Замість традиційного скальпеля для розрізу використовується лазер.
 2. Завдяки променю відбувається детальна та точна обробка лунки зуба від бактерій та інфекцій.

Стоматологи все частіше пропонують саме такий метод у протезуванні, оскільки він малотравматичний, немає крові, тонкий розріз максимально швидко гоїться, не завдаючи дискомфорту (підвищена температура, набряки щоки), болю пацієнту, не вимагає накладання швів. А також обробка лунки променем дозволяє локалізувати поширення інфекції на ранній стадії та прискорити процес приживлення імпланту з мінімальними ризиками.

Лазерна імплантація зубів – це надійний та перевірений метод

Говорячи про основні переваги стоматологічного методу, який також доступний у нашому центрі для мешканців та гостей столиці, потрібно виділити такі аспекти:

 1. Малоінвазивний підхід, а значить, пацієнтові не боляче і навіть після того, як відійшла анестезія, немає неприємних відчуттів.
 2. Прискорення процесу втручання. Так, завдяки швидким та точним надрізам за один сеанс можна видалити постійний зуб, провести обробку лунки та вживити штучний титановий корінь, накривши його тимчасовою коронкою.
 3. Завдяки комп'ютерним програмам виставляються потрібні параметри глибини та довжини розрізу з урахуванням положення в ротовій порожнині, знижується ризик нанесення глибшого розрізу або подовженої рани.
 4. Підходить для пацієнтів з порушенням кровообігу, цукровим діабетом, оскільки немає величезної втрати крові, а процес загоєння досить активний та швидкий.

Стоматологи призначають таку методику у разі діагностики дефектів, а саме:

 • Немає одного, кількох зубів у ряду, або діагностовано адентію.
 • Щільне несмикання щелепи.
 • Патологічна форма стирання емалі.
 • Неможливість використовувати знімні протези, а значить ставка зроблена на постійні.

Величезний плюс імплантації за допомогою лазера в клініці – вирішення багатьох завдань під час одного відвідування лікаря, що особливо важливо для людей, які патологічно бояться дантистів та налаштовувались на візит тривалий час. Проводиться втручання лише після проведення детальної діагностики

Лазерна імплантація зубів: про що говорять відгуки задоволених пацієнтів

У сучасному центрі завдяки інноваційному обладнанню та персоніфікованому підходу вдається точно діагностувати захворювання, провести лікування та за необхідності видалити зуби перед встановленням імпланту. Використовуючи лазер, вдається швидко і тонко провести розріз - мініпрокол, щоб вживити титановий штифт. Якщо не вистачає власної кісткової тканини, для спрощення процедури за часом, імплант вживляється в найглибший шар кістки — базальний — під певним кутом і не передбачає нарощування.

Досить популярна практика малоінвазивної імплантації MІMІ, що дозволяє за один прийом видалити зуб, обробити лунку, поставити штифти та тимчасові коронки. Обробка ложі здійснюється лазером, що дозволяє звести нанівець кількість бактерій та патогенних організмів, які поширюються в ротовій порожнині та негативно позначаються на швидкості та ефективності приживлення перед встановленням постійної коронки. Максимально короткий проміжок часу між видаленням та впровадженням штифта має вагомі переваги:

 • Не порушується кровообіг, від якого прямо залежить насичення тканин киснем та швидкість приживлення.
 • Не зменшується обсяг власної кісткової тканини.
 • Негайне навантаження дозволяє пацієнтові відразу отримати цілісний зубний ряд, комфортно їсти, посміхатися, не приховуючи зуби за долонями.

Суттєвий аспект: відсутність болю та швидке відновлення після хірургічного втручання. Анестезія, завдяки комп'ютерним протоколам, дозволяє точно та швидко знеболити, розрахувавши кількість препарату та точне місце для введення ін'єкції.

MІMІ-технологія, що працює завдяки лазеру, дозволяє в рамках однієї процедури відновити відсутній один або відразу кілька зубів протягом півтори – дві години залежно від складності клінічного випадку. Імпланти вживлюються на верхню та нижню щелепу, на місці жувальних, так і передніх зубів, що забезпечує оперативне вирішення функціонального та естетичного питання з ротовою порожниною.