м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi з негайним встановленням імплантантів в ділянці видаленого зуба

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi з негайним встановленням імплантантів в ділянці видаленого зуба

        Які проблеми виникають при встановленні імплантантів в ділянці видаленого зуба і через що не можна встановити імплантанти.

        Головна проблема - це руйнування кістки - альвеолярного відростку після видалення зуба. Якщо зуб видаляється традиційним способом, то руйнується кістка, альвеолярний відросток і встановити, в більшості випадків, дентальний імплантант в ділянці видаленого зуба стає неможливим. Також існує проблема - це інфекція в ділянці видаленого зуба, яка заважає хорошій інтеграції дентальних імплантантів.

        Ці проблеми вирішуються завдяки використанню п'єзохірургії та лазера. За допомогою п'єзохірургії мінімальноінвазивним способом з максимальним збереженням кісткової тканини видаляються зуби і можливо встановити дентальні імплантанти в ділянці видаленого зуба. Також за допомогою лазера та ультразвука видаляється вся інфекція в операційному полі. Чому обов'язково заповнювати ділянки видалених зубів.

         Якщо не заповнювати ділянки видалених зубів або остеотропним матеріалом, або дентальними імплантантами - відбувається атрофія, втрата кісткової тканини на 40 відсотків, і потім вже неможливо встановити дентальні імплантанти в ділянці видалених зубів. Тому негайний малоінвазивний метод MiMi встановлення дентальних імплантантів в ділянці видалених зубів є профілактикою атрофії альвеолярного відростка після видалення.

         До Європейського стоматологічного центру звернулась молода дівчина, у якої були знімні протези на нижній щелепі і у якої не було зубів. Ці обставини погіршували її життя.

         Після проведення цифрової діагностики порожнини рота та цифрових знімків було встановлено, що потрібно видаляти ті зуби, які у неї існують.

         Для пацієнтки це був важкий психологічний бар'єр, щоб видалити всі зуби, що залишилися. Вона довго наважувалася на цей крок. І, мабуть, перед тим, як прийти до нас на консультацію, вже ходила на консультацію в багато місць.

         Всі варіанти лікування їй не підходили. Ми запропонували їй методику Мінімально інвазивної імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням immediate loading. Ця методика передбачає швидку реабілітацію пацієнта за допомогою дентальних імплантів протягом трьох днів після оперативного втручання.

        Використання апаратного методу лазерного видалення зубів дозволяє повністю прибрати інфекцію в операційному полі, повністю прибрати запалення в ділянках видалених зубів і без ускладнень з хорошими прогнозами встановити дентальні імпланти одразу в ділянках видалених зубів. При цьому, буде мінімальна кількість ускладнень у післяопераційному періоді та блискучі відсрочені результати.

        Пацієнтці також були встановлені на верхній щелепі два Pterygoid Implant (птеригоїдальних імплантанта) в області крилоподібно-піднебінних контрафорсів на верхній щелепі. Це місце, де практично ніколи не зменшується і не атрофується кістка.

        Це надійне встановлення імплантантів без нарощування кістки, без синус-ліфтингу. Ця методика набагато дешевша, оскільки відсутні додаткові витрати на додаткові хірургічні втручання, скорочуються терміни лікування і покращується комфорт у післяопераційному періоді. Пацієнтка змінила своє життя і зробила його краще.

ОПГ до операції

 

ОПГ після операції

 

Фото з постійним протезуванням