м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Мінімально інвазивні втручання в ортопедії


Мінімально інвазивні втручання в ортопедії

 

Мінімально інвазивні втручання в ортопедії

 

Ортопедична стоматологія являє собою напрямок стоматологічної діяльності, що вивчає діагностику різних порушень цілісності і функцій зубощелепної системи і методи їх лікування за допомогою імплантації, і протезування зубів. Основою ортопедичної стоматології є саме імплантація і протезування, проте в сучасному розумінні даний напрямок стоматології має більш широке трактування.

Ні для кого не секрет, що не у всіх випадках протезування та імплантація зубів здатні в повній мірі вирішити проблеми, пов'язані зі здоров'ям щелепно-лицьової системи людини, адже найчастіше деформації і дефекти можуть виникати повторно. Ефективність ортопедії заснована в той же час і на активні профілактичні дії, що запобігають подальший розвиток порушень і деформацій. Тому сьогодні сучасними стоматологічними установами приділяється вагома кількість уваги детальному вивченню ключових причин розвитку дефектів, деформацій і механізмів, які допомагають їх ліквідувати, що дозволяє в перспективі здійснювати лікування захворювань більш грамотно і ефективно.

В даний час ортопедичне напрямок стоматології активно і стрімко розвивається, виробляючи все нові ефективні методики виправлення нерівностей і дефектів в зубощелепної системі людини. Найбільш перспективною практикою на даному терені є поступовий перехід з досить серйозних і болючих процедур на мінімально інвазивні втручання в ортопедії, які дозволяють більш щадним і не травматичним шляхом вирішувати проблеми деформації особі-щелепного апарату.

Що таке мінімально інвазивні втручання в ортопедії?

У стоматології мінімально інвазивні методики активно розвиваються і сьогодні вони поширилися практично на всі сфери даної індустрії. Застосування мінімально інвазивних технологій в ортопедії набуло досить важливе значення, оскільки саме ортопедична сфера сьогодні є однією з найбільш затребуваних серед стоматологічних напрямків. Раніше процес вирівнювання зубів, а тим більше імплантації та протезування був досить болючим і мав на увазі тривале відновлення і істотну тривалість лікувального процесу. Сьогодні ж мінімально інвазивні втручання в ортопедії дозволяють в більшості випадків уникнути серйозних хірургічних втручань в організм людини, замінивши їх на більш м'які і щадні методики. Яскравим прикладом застосування мінімально інвазивних методик в ортопедичної стоматології є лазерна імплантація, яка сьогодні вже активно замінює традиційну технологію вживлення імплантів.

Також неінвазивними методами активно користується напрямок естетичної ортопедії, коли складні конструкції, призначені для вирівнювання зубного ряду замінюються на полегшені варіанти естетичного протезування і вирівнювання зубів. Прикладами в даній сфері є вініри, а також стоматологічні капи і елайнери, які без істотного впровадження в тканини ротової порожнини здатні надавати не тільки високоефективний лікувальний, а й приголомшливий естетичний ефект.

Європейський стоматологічний центр в Києві активно використовує в лікувальній практиці різні сучасні техніки лікування зубів. Застосування передових технологічних рішень, а також сучасних ефективних методів в комплексі з використанням новітнього обладнання дозволяють досягати максимально високого результату в гранично стислі терміни.