м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi за допомогою п'єзохірургії

Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi за допомогою п'єзохірургії

        Головна перевага Мінімально Інвазивного Методу Імплантації зубів MiMi полягає в тому, що протягом короткого проміжку часу людина отримує швидку якісну реабілітацію з мінімальною кількістю ускладнень у післяопераційному періоді. З мінімальними розрізами, максимально зберігаючи власну кістку. Дуже хороший ефект для досягнення таких результатів дає п'єзохірургія.

        Завдяки п'єзохірургії в нашому Центрі ми отримуємо мінімально інвазивну хірургію без ускладнень у післяопераційному періоді, без інфекції і з максимальним збереженням власної кісткової тканини в тому стані, який був до хірургічного втручання. Такі показники зберігаються дуже рідко при традиційних методиках хірургічного втручання.

         Також п'єзохірургія дозволяє повністю видалити інфекцію в операційному полі та також всі інфіковані тканини. Це називається п'єзокюретаж лунок видалених зубів та операційного поля. Також п'єзокюретаж забезпечує повну стерильність операційного поля та усуває запалення, якщо воно є. Все це дозволяє з кращими результатами проводити атравматичну методику MiMi Мінімально Інвазивну Методику Імплантації зубів з негайним навантаженням Imediate Loading.

 

Негайна Імплантація Малоінвазивним способом MiMi при пародонтиті нижньої щелепи

         Ми розповімо про малоінвазивну методику імплантації зубів на нижній щелепі з швидкою реабілітацією та відновленням жувальної та естетичної функції.

         До нашої клініки звернувся пацієнт, який скаржився на ускладнене пережовування їжі, неприємний запах із рота та рухливість зубів у верхній та нижній щелепах.

         У пацієнта рухливість зубів з'явилася близько п'яти років тому. Запах з рота турбує постійно. Бажанням пацієнта було: якнайшвидше вирішити цю проблему в найкоротші терміни. Після цифрової комп'ютерної діагностики порожнини рота пацієнту запропонували Мінімальну Інвазивну Методику видалення зубів з негайною установкою односкладових імплантантів.

        Чим же ця методика краще? Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi краще тим, що за допомогою апаратного методу при видаленні зубів кістка пошкоджується найменшим способом. Відбувається те, що неможливо зробити зазвичай просто інструментом.

         І ще великою перевагою мінімально інвазивної методики MiMi з використанням лазера є те, що можна досягти ідеально-стерильних лункок видалених зубів. А це означає, що інфекція не буде заважати приживленню та якісній інтеграції.

        Також ще перевагою є те, що ми не матимемо жодних ускладнень післяопераційного втручання. Отже приживлення імплантів буде у кілька разів краще. А для пацієнта операція буде набагато комфортніше.

        Відразу після операції були зняті відбитки на тимчасові коронки. На третій день пацієнт отримав тимчасові коронки на нижній щелепі та постійні коронки з діоксиду цирконію через 4 місяці. Пацієнт був дуже задоволений такою швидкою реабілітацією дентальної імплантації за такий короткий проміжок часу. Операція пройшла максимально комфортно, так само як і післяопераційний період. Ми бачимо 100 відсоткову інтеграцію дентальних імплантів та чудові відсрочені результати.

 

ОПГ до операції

 

ОПГ з постійним протезуванням

 

Фото до операції

 

Фото з тимчасовими коронками через день після операції

 

Фото з постійним протезуванням