м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Технологія імплантації зубів: огляд етапів виконання

Почнемо з цікавої загадки: що людині двічі в житті дається безкоштовно, а третій раз тільки за гроші? – Правильно, зуби, і сучасні техніки імплантації зубів, що використовуваються в стоматології, дозволяють відновити цілісність всього ряду верхньої або нижньої щелепи, незалежно від того, немає однієї одиниці, або відсутня їх велика кількість. Рекомендуємо у випадку такої ситуації не відкладати візит і діагностику у стоматолога, оскільки з кожним днем зростає ризик:

 • зменшення обсягу кісткової тканини;
 • погіршення кровообігу і, як результат, відмирання тканин;
 • деформації прикусу і навіть лицьової кістки;
 • виникнення проблем з ШКТ через неправильне і недостатнє пережовування їжі.

У матеріалі розкажемо, які існують способи імплантації зубів, чим відрізняються, що допоможе визначитись з найбільш підходящим саме для вас рішенням.

Методи імплантації зубів в сучасному протезуванні

Досвідчені стоматологи знають, як підібрати оптимальний варіант імплантації з урахуванням стану ротової порожнини пацієнта, бюджету на втручання та часу, який пацієнт готовий витратити на лікування. На сьогодні доступні технології:

 1. Традиційна (двохетапна), або ж з відкладеною відстрочкою. Спочатку розрізаються ясна, вставляється титановий штифт, зашивається. Пацієнт носить в цей час змінні пластинки-протези, або ж реставрація робиться почергово з кожним окремим зубом. Потім після підтвердженого приживлення ясна знову розрізаються, фіксується коронка. У випадку, якщо у пацієнта недостатньо власної кісткової тканини, попередньо може виконуватись синус-ліфтинг (операція з нарощування тканини).
 2. Одноетапна – імплантат встановлюється одразу в лунку після видалення зуба, що дозволяє зберегти власну кісткову тканину і не порушити кровообіг. Одразу фіксується тимчасова коронка, яка через 3-4 місяці замінюється на нову.

Підвидом останньої є базальна технологія, що дозволяє встановити довгий титановий штифт у глибоких шарах щелепи без необхідного нарощування кістки. Вона також проводиться в рамках експрес-методики.

Досвідчені стоматологи роблять ставку на сучасні, інноваційні методи імплантації, що дозволяють оперативно реставрувати щелепи і повернути пацієнту комфорт під час спілкування, прийому їжі, просто дозволити йому повноцінно посміхатися, не прикриваючи губи рукою.

Інноваційні технології імплантації зубів та їх відмінні особливості

Вкрай важливо, щоб під час імплантації пацієнт відчував себе максимально комфортно і не відчував болю. Для цього застосовуються сучасні медикаментозні і комп'ютерні методи анестезії, а також процедура може проводитися під седацією – стан максимальної розслабленості, схожий на сон, що дозволяє лікарю мати безперешкодний доступ. Пацієнт не відчуває страху, болю і легко відходить після препаратів.

Говорячи про вагомі переваги інноваційних технологій, потрібно виділити такі:

 1. Висока ефективність приживлення (до 99,8%).
 2. Порівняно зі знімними протезами, спрощений догляд, немає порушень у вимові звуків, дискомфорту під час прийому їжі.
 3. Відмінний естетичний ефект: нові зуби ідеальні за формою, збігаються за кольором з сусідніми або ж у випадку заміни всієї щелепи, можуть бути більш білими.
 4. Незначний список протипоказань.
 5. Можливість за один сеанс видалити пошкоджений зуб і встановити титановий штифт з тимчасовою коронкою, а після приживлення кореня в кістку замінити коронку на постійну.

На кожному з етапів реалізації технології імплантації зубів проводиться не тільки контроль медичним персоналом, але і комп'ютерними програмами та штучним інтелектом, що дозволяє імітувати і візуалізувати ідеальну верхню і нижню щелепи, прикус, провести обробку порожнини, виключивши навіть найменші ризики, що виникають в процесі протезування.

MІMІ імплантація зубів – технологія завтрашнього дня

Але фахівці клініки Європейський Стоматоллогічний Центр пропонують вам її вже сьогодні, а клієнти, які завдяки їй отримали нові зуби, відзначають оперативність, результативність, комфорт і приголомшливий естетичний результат. Малоінвазивне втручання здійснюється за рахунок проколу, а не розрізання ясен і відшарування тканини, щоб отримати доступ до кістки, що в подальшому досить довго заживає. Після видалення зуба і одночасного впровадження титанового штифта у пацієнта немає набряку щоки, високої температури, інших дискомфортних відчуттів. Лазер і ультразвук, що застосовуються для обробки лунки, дозволяють усунути патогенні мікроби, віруси та організми, що можуть погіршити процес приживлення. Цей спосіб дозволяє захистити власну кісткову тканину, кровообіг і скоротити кількість візитів до лікаря до мінімуму.