м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Стоматологія

Послуги стоматології в Європейському стоматологічному центрі (ЕСЦ)

Сучасна стоматологія в Києві – центр «ЕСЦ» - надає повний пакет спеціалізованих послуг, від простих профілактичних процедур і до складних хірургічних операцій, протезування на імплантах.

Щоб досягти максимально високого рівня якості стоматологічної допомоги, ми використовуємо ультрасучасне обладнання та інноваційні технології, зокрема комп’ютерну анестезію, цифрову діагностику оклюзії Т-скан, мінімально інвазивну лазерну і п’єзохірургію, унікальний метод імплантації зубів MIMI (мінімально інвазивна імплантація з негайним навантаженням Immediate Loading). Пацієнтів приймають виключно кваліфіковані фахівці. Ще один плюс лікування у нас – доступні ціни на стоматологічні послуги.

Перелік наших послуг стоматології в Києві:

Основні напрямки діяльності центру «ЕСЦ»

1. Імплантація зубів із застосуванням мінімально інвазивного методу MIMI

ЕСЦ – одна з небагатьох стоматологій в Києві, в якій надають унікальну послугу дентальної імплантації без використання стандартних технологій з нарощування щелепної кістки. Жувальна та естетична функції відновлюються малоінвазивним методом із застосуванням ербієвого лазера.

2. Комп’ютерна томографія

Швидка і якісна діагностика – це обов’язкова умова успішного лікування. Найбільш точним методом діагностування захворювань порожнини рота є 3D-томографія. Вона використовується у найпопулярніших напрямках стоматології – імплантології, стоматологічній хірургії, пародонтології, ортодонтії та ендодонтії. В ЕСЦ діагностика проводиться на високоточних і безпечних томографах останнього покоління.

3. Лікування або видалення зубів

Кваліфіковані лікарі клініки «ЕСЦ» проведуть ретельний огляд порожнини рота і визначать, чи можна врятувати хворий зуб або його краще видалити. Сучасні методи лікування дозволяють уникнути втрати навіть найбезнадійніших зубів. Якщо ж без видалення не обійтися, наші лікарі порадять вам найбільш ефективні, естетичні та функціонально вигідні методи відновлення цілісності зубного ряду.

4. Протезування зубів

Стоматологія «ЕСЦ» у центрі Києва проводить всі види протезування з використанням сучасних технологій і матеріалів. Наша мета – відновити пошкоджені або втрачені зуби, повернути їм природний вигляд і функціональність, а також поліпшити естетику.

5. Ендодонтія

Лікування кореневих каналів – це складна і відповідальна процедура. У нашій клініці вона проводиться з використанням сучасних стоматологічних мікроскопів. Детальна візуалізація каналів кореня зуба дозволяє лікарю робити терапевтичні маніпуляції з граничною точністю. Ціна такої послуги стоматолога в Києві залежить від складності процедури.

6. Мінімально інвазивні втручання в ортопедії

Раніше процес відновлення пошкоджених або втрачених зубів був тривалим, досить болючим і вимагав довгого відновлення. Впровадження малоінвазивного хірургічного підходу дозволило істотно спростити багато ортопедичних процедур і значно скоротити реабілітаційний період.

7. Мінімально інвазивна терапія в пародонтології

У цій медичній галузі, що активно розвивається, центр «ЕСЦ» надає такі стоматологічні послуги: лазерна обробка пародонтальних кишень, «запаювання» пошкоджених ділянок м’яких тканин, ремінерализація зубів, піскоструминна терапія, герметизація фісур.

8. Зубні коронки

Це один з найпопулярніших методів реставрації пошкоджених зубів. Ціна на стоматологічні послуги залежить від виду протезування. Ми встановлюємо коронки з металокераміки, діоксиду цирконію і ПІК-полімеру.

9. Лазерна імплантація

Застосування лазера істотно спростило проведення багатьох процедур, зокрема: корекцію ясен в рамках підготовки до дентальної імплантації, установку імплантатів, пластику вуздечки губ і язика, косметичну реконструкцію м’яких тканин порожнини рота.

10. Лазерна безкровна хірургія

Використання лазерних технологій в хірургічній стоматології дає можливість лікарю виконувати найскладніші маніпуляції з мінімальним дискомфортом для пацієнта. Лікування проводиться в умовах абсолютної стерильності. Під час розтину тканин лазерним променем відбувається миттєва коагуляція судин, яка мінімізує ризик кровотечі.

11. П’єзохірургія

Це прогресивний метод виконання різних хірургічних процедур (видалення зубів, підсаджування кістково-пластичного матеріалу, дентальної імплантації). Маніпуляції з тканинами здійснюються за допомогою ультразвукового наконечника. Як сучасна стоматологія на «Позняках» у Києві, центр «ЕСЦ» активно використовує цю інноваційну технологію.

12. Зубні нейлонові протези

Нейлонові протези – сучасна альтернатива старим і незручним пластмасовим конструкціям. Вони виготовляються з термопластичних матеріалів і є одним з новітніх досягнень в області дентального протезування. Основні плюси: легкість, зручність, гіпоалергенність, зносостійкість.

13. Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi Mini Invasive Methodic of Implantation

Клініка «ЕСЦ» пропонує абсолютно унікальну стоматологічну послугу, ціна якої повністю виправдана її перевагами. Це справжня революція в області дентальної імплантації. Лікування не супроводжується типовим болем або набряком, оскільки процедура MiMi виконується без впливу на окістя на етапі хірургії та протезування.

Приблизно в 98% випадків нема потреби оголювати імплантати або повторно розрізати ясна. Одразу після імплантації зніметься зліпок методом закритої ложки. Головні його плюси – значне скорочення кількості відвідувань, безболісність і можливість установки коронок уже через 8-10 тижнів. Якщо допустиме негайне навантаження, вийти з кабінету стоматолога з новими зубами можна в той самий день.

 

Переваги звернення до ЕСЦ

Головне завдання професійної команди Європейського стоматологічного центру – це втілення вашої мрії про красиву та здорову посмішку. Для кожного пацієнта ми складаємо комплексний, всебічний план лікування, що дозволяє отримати відмінний результат. 

Ефективність нашої діяльності обумовлена наступними факторами:

  • 100% -ва орієнтація на потреби та побажання пацієнта;
  • застосування ультрасучасного обладнання та інноваційних рішень;
  • лікування без болю і з максимальним комфортом;
  • розумна цінова політика.

Тому, якщо вам знадобилися послуги стоматолога в Києві, ласкаво просимо до нашого центру!