м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Наноімплантація зубів

Наноімплантація зубів

У зв'язку з активним розвитком усіх напрямків медичної діяльності, вченими з кожного куточка нашої планети активно розробляються різні ефективні і раніше невідомі методики лікування і діагностики різних захворювань, а також впроваджуються революційні рішення по проведенню операцій та процедур. Стоматологія, як одна з найбільш прогресуючих медичних галузей, особливо часто вдається до впровадження новітніх технологій і сьогодні в стоматологічній сфері можна виділити революційне застосування нано-технологій в області імплантації.

Наноімпланти: переваги та особливості

Наноімплантація зубів - новітня методика в сфері сучасної імплантології, яка базується на застосуванні мікро-конструкцій для імплантації та протезування зубів з метою підвищення міцності і довговічності імплантованих зубів, а також комфорту для пацієнта.

Наноімпланти є одним з найбільш революційних рішень в області стоматології, що дозволяє здійснювати процес відновлення зубів в рекордно швидкий термін, а також практично безболісно і безкровно. Використання мікроімплантантів дозволяє надійно фіксувати опори для зубів у правильному положенні і рекордно прискорять процес вирівнювання прикусу.

Мікро-імпланти (або наноімпланти) в кілька разів менше стандартних конструкцій, що дозволяє застосовувати їх навіть в складних анатомічних умовах, а також у випадках руйнування і атрофії кісткової тканини в ротовій порожнині. Вони являють собою титанові мікростержні спеціальної форми, товщина яких не перевищує 1,5-2 міліметра в діаметрі. Настільки мініатюрні розміри дозволяють створювати для установки імпланту лунку мінімального розміру, завдяки чому максимально зберігається цілісність щелепної кістки та забезпечується висока стійкість стрижня в яснах пацієнта.

Традиційно, до імпланта з одного боку кріпиться протез у вигляді коронки зуба, інша ж частина щільно заходить вглиб ясна. Конструкція наноімпланта є конусну микросистему з кулястим потовщенням на кінці, який знаходиться в кістки, стрижень пристосування також покритий дрібним різьбленням. Мікроімпланти встановлюють з метою як виправлення кривизни зубів і створення рівного зубного ряду, так і в якості опори для закріплення повноцінних щелепних протезів. Використання мікро-конструкцій дозволяє зафіксувати найбільш коректне і комфортне положення опорних зубів, тим самим спрощуючи процес установки рівних зубів.

До кого звернутися за послугою?

Процедура наноімплантаціі відрізняється своєю безболезненностью і швидкістю, проте Європейський Стоматологічний Центр робить її ще і максимально комфортною для пацієнта. Процес наноімплантаціі проходить за допомогою використання лазера, що виключає необхідність розрізання м'яких тканин ясен. Для розсічення слизової використовується високоточний лазерний промінь, який відразу ж надає потужний антисептичний ефект і запобігає ризику кровотечі і проникнення інфекцій, так як розсікаючи тканини, лазер буквально «запаює» їх.

Європейський Стоматологічний Центр для імплантації зубів використовує тільки високоміцні матеріали, які є абсолютно нешкідливими для людського організму. Вони повністью сумісні з тканинами ротової порожнини людини, а також відрізняються високою надійністю. Одним з найміцніших й безпечних матеріалів для наноімплантов є наноструктурний титан. Метал відрізняється своєю біоінертністю і швидко приживається до тканин, не надаючи токсичний ефект при цьому.

Ми одними з перших в Києві почали застосовувати нано- та інші інноваційні моделі імплантів, і сьогодні ЕСЦ заслужено вважається лідером на стоматологічному ринку України.

Наноімпланти лазером

Стежити за здоров'ям своїх зубів та ротової порожнини - прямий обов'язок кожної сучасної людини, оскільки від зовнішнього стану зубів залежить не тільки загальний стан людського організму, але ще й естетичний аспект життя. На даний момент мало хто може похвалитися ідеальними зубами від природи, а більшість населення схильні до постійних пошкоджень та захворювань зубочілюстного апарату. Як будь-який інший орган, зуби мають властивість «зношуватися», втрачаючи з часом не тільки природне білизну та силу, але ще й потрапляючи під ризик бути видаленими. У зв'язку з негативним впливом довкілля, шкідливими звичками або різними патологіями люди часто втрачають зуби, вдаючись до необхідності відновити їх максимально швидко. В даний час, коли сучасна стоматологія зробила крок далеко вперед, в тому числі і в Україні, проблеми, пов'язані з видаленням або втратою зубів мають безліч якісних і ефективних рішень, що дозволить кожному бажаючому надовго зберегти сліпучу посмішку і здоров'я ротової порожнини. .

Наноімпланти лазером: нове слово в сучасній імплантології

У зв'язку з активним розвитком усіх сфер медичної діяльності, вченими з усього світу розробляються прогресивні методики і впроваджуються новітні рішення по реалізації тієї чи іншої процедури. Стоматологія, як одна з найбільш прогресуючих медичних галузей, особливо часто вдається до впровадження новітніх технологій.

Наноімпланти - мабуть, одне з найбільш нових рішень в області стоматології, що дозволяє здійснювати процес відновлення зубів в рекордно швидкий термін, а також абсолютно безболісно і безкровно. Рішення в сфері імплантації зубів, що з'явилося в США, активно почали практикувати європейські стоматологи, а сьогодні і українські пацієнти можуть випробувати на собі цю новітню методику. Одним з перших стоматологічних установ процедуру наноіплантаціі зубів почав впроваджувати Європейський Стоматологічний Центр, який визнаний одним з безперечних лідерів на українському ринку стоматологічних послуг. Клініка «ЄСЦ» володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і лікуванням зубів. Передові технічні та кваліфіковані кадрові ресурси забезпечують роботу нашої клініки на високому рівні і роблять її одним з ключових гравців на ринку медичних послуг.

Мікроімпланти або наноімпланти - це металеві конструкції, які мають стержнеподобний вид, імплантувати в щелепних кісток для подальшого закріплення на ньому протеза зуба. Стрижень наноімпланта значно менше, ніж в традиційній формі імплантату. Він являє собою титановий імплант, що відрізняється своєю специфічною формою і з діаметром не більше 1-2 мм. У зв'язку з цим відбувається мінімальне руйнування кісткової тканини, а воронка, зроблена в кістки для установки імпланту виходить практично непомітною. Наноімпланти відрізняються своєю міцністю і здатні служити необхідну кількість часу, не розхитуючись і не деформуючись в щелепної кістки, завдяки своїм формою і розміром.

Процедура імплантації мікро-імплантів відрізняється своєю безболісністю, однак Європейський Стоматологічний Центр робить її воістину комфортною, встановлюючи наноімпланти лазером, тобто уникаючи розтину м'яких тканин за допомогою скальпеля. Для розсічення слизової використовується високоточний лазерний промінь, який відразу ж дезінфікує тканини і, запаюючи їх, запобігає кровотечі і подальше зараження.

Європейський Стоматологічний Центр для імплантації зубів використовує тільки високоміцні матеріали, які є абсолютно нешкідливими для організму людини і мають високий ступінь сумісності з тканинами ротової порожнини людини. Одним з найміцніших і безпечних матеріалів для наноімплантов є наноструктурний титан. Метал відрізняється своєю біоінертністю, тобто абсолютно позитивно сприймається організмом, швидко прижилися до тканин, не надаючи токсичний ефект при цьому. Наноструктурний титан має високий рівень міцності і стійкості до деформацій, в порівнянні з іншими часто використовуваними матеріалами. Він не містить в своєму складі ні потенційно токсичних для організму людини добавок, ні алергенів.

Практика клініки «Європейський Стоматологічний Центр» дозволяє висококваліфіковано проводити процедуру імплантації зуба з застосуванням нано-технологій, що вигідно відрізняє установу від багатьох інших стоматологічних клінік. Використання надточних лазерних променів для розрізу тканин, високоефективних анальгетиків і антисептиків, а також міцних деталей для установки штучного зуба в комплексі забезпечують відмінний результат.

Імплантація зубів в Україні, вартість

Здоров'я зубів - вагомий показник стану людського організму, рівно так само, як і здоров'я всієї ротової порожнини. Ні для кого не секрет, що захворювання зубів, їх стрімке руйнування і дискомфорт в ротовій порожнині є безсумнівним сигналом того, що зі здоров'ям людини щось не так. Пошкодження зуба і хвороби, які розвиваються в ротовій порожнині - це не тільки постійний дискомфорт і маса незручностей, але ще і пряма загроза нормальній роботі деяких систем органів, зокрема травного тракту.

Крім захворювання зубів, таких як карієс, відкладення зубного каменю і руйнування емалі, найчастіше при негативному стані ротової порожнини відбувається випадання зубів. Також втратити зуб можна і в результаті травм або інших непередбачених ситуацій, що неодмінно тягне за собою масу інших незручностей. В першу чергу варто розуміти - коректно функціонувати без одного або декількох зубів людські щелепи не можуть, адже з часом вони будуть деформуватися, в наслідок чого порушується жувальна функція. Якщо зуб помітно пошкоджений або був загублений після травм і інших обставин, його можна без зусиль відновити, замінивши на якісний штучний аналог. Сьогодні кожному бажаючому надається можливість швидко і недорого здійснити процедуру імплантації, яка є основним етапом для подальшого протезування зубів.

Імплантація зубів (Україна): вартість і особливості процедури

У разі втрати зуба або видалення стоматологом, чоловік, безумовно, не може відчувати себе повноцінно і комфортно. Отже, перед ним постає завдання якнайшвидшого відновлення цілісності зубного ряду для забезпечення коректної жувальної функції, а також придбання красивої посмішки з рівними зубами. До слова, імплантація зубів в Україні, вартість якої на сьогоднішній день істотно знизилася, в порівнянні з попередніми роками, також часто застосовується суто з естетичними цілями, коли пацієнт бажає отримати рівні, білі зуби, без тривалого їх виправлення за допомогою брекетів або пластин.

Процес імплантації імпланта зуба має на увазі установку штучного стрижня, який виконує роль зубного кореня, в кістку верхньої або нижньої щелепи. Імпланти функціонують як основні опори, на які в подальшому будуть зафіксовані або коронки, або мостовидні протези. У європейському стоматологічному центрі ми застосовуємо тільки односкладні швейцарські імпланти. Завдяки своїй конструкції вони легко і швидко приживаються, дуже міцні, рідко ламаються, дозволяють здійснити імплантацію в тих ділянках в яких неможлива імплантація іншими системами. Крім того, процедура установки імпланта проводиться в одне хірургічної втручання (на відміну від двусоставних систем де абатмент окремо прівінчівается до імпланти), що істотно знижує можливість ускладнень.

Як відомо, сучасна стоматологія важко уявляється без такого напрямку, як імплантологія. Процедура, що здійснюється професіоналами своєї справи, приносить фантастичні результати, коли імплантовані зуби практично неможливо відрізнити від природних зубів: ні за зовнішнім виглядом, ні за функціональним призначенням.

Імплантація зубів, вартість процедури і ціни в Україні - один з основних критеріїв, на які звертають увагу пацієнти. Крім доступних і економічно обгрунтованих цін, ми активно практикуємо гнучку систему знижок, а також періодично проводимо вигідні акції.

Коли призначається імплантація зубів?

Імплантологія заслужено вважається одним з найважливіших елементів сучасної стоматології. Мета зубної імплантації полягає як у відновленні прямих функцій зубощелепного механізму, так і в наданні відчуття комфорту людині, адже рівні і здорові зуби повертають йому привабливість і здоровий вигляд. Установка якісного імпланту - безпосередня можливість знову знайти гарну і сяючу посмішку і відновити колишні порушення в структурі зубного ряду і запобігти деформації лицьових кісток. Рівні зуби за максимально короткі терміни - сьогодні це цілком реальна і досяжна мета.

Застосування сучасних стоматологічних імплантів володіє безперечними перевагами, особливо, якщо порівнювати його з традиційним зубним протезуванням, яким активно користувалися пацієнти стоматологічних клінік більше десяти років тому. Серед ключових переваг:

· Швидка і порівняно безболісна ліквідація дефектів зубного ряду, яка дозволяє знайти посмішку з рівними зубами без порушення структури найближчих зубів під час обточування.

· Шанс уникнути застосування знімних протезів, особливо, якщо мова йде про відновлення кількох зубів підряд.

· Використання імплантів дає можливість установки незнімних протезів в тих випадках, коли зуби повністю відсутні, а також дозволяє створення якісних і стійких протезів великої протяжності.

· Можливість придбати рівні передні зуби за короткий термін.

· Дозволяє зупинити руйнування і атрофію кістки на місці відсутнього зуба (зубів).

Європейський Стоматологічний Центр - безсумнівний лідер в області практичної стоматології та імплантології зокрема на території України. На сьогоднішній день стоматологічна клініка ЕСЦ є незмінним і єдиним партнером Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини серед українських стоматологів, де працюють ключові вітчизняні фахівці. Завдяки високій кваліфікації імплантологів, а також сучасним технологічним і технічним ресурсам, наша клініка здатна втілювати в життя величезний спектр послуг, які допоможуть вирішити проблеми, пов'язані зі здоров'ям зубів і ротової порожнини, незважаючи на їх складність. Європейський Стоматологічний Центр здійснює послуги імплантації та протезування з використанням унікальних технологій і новітніх методик, які наші фахівці почали застосовувати першими в Україні, що забезпечує максимально високий результат від проходження процедур.

Імплантація зубів в Києві, ціна

Здоров'я зубів є найважливішою складовою для нормального функціонування людського організму. Пошкодження зуба і хвороби, які розвиваються в ротовій порожнині - це не тільки постійний дискомфорт і маса незручностей, але ще і пряма загроза нормальній роботі деяких систем органів. Безумовно, інноваційні ресурси та кваліфіковані кадри, такі виключно передовим тенденціям, сьогодні здатні вирішити величезний спектр проблем, пов'язаних зі здоров'ям зубів, в тому числі ліквідувати захворювання і пошкодження, проте все ж нерідко трапляються випадки, коли зуб доводиться видаляти.

Коректно функціонувати без одного або декількох зубів людські щелепи не можуть: з часом вони деформуються, порушується жувальна функція, що в свою чергу призводить до розладів шлунково-кишкового тракту. На щастя сьогодні, якщо зуб помітно пошкоджений або був загублений після травм і інших обставин, кожному бажаючому надається можливість швидко і недорого відновити його за допомогою імплантації.

Імплантація зубів в Києві, ціна якої сьогодні досить доступна - пряма можливість знову знайти здорову і сяючу посмішку, а також відновити колишні порушення в роботі зубочелюстного механізму.

Що таке імплантація зубів (Київ, ціна, особливості процедури та інше)

Сучасна стоматологія, як і імплантологія зокрема, протягом останніх кількох років зробили крок далеко вперед і сьогодні, перебуваючи на такому високому рівні, надають можливість пацієнтам зберігати або відновлювати здоров'я зубів і ротової порожнини, незалежно від пошкоджень, які раніше впливали на цю частину нашого організму. Базуючись на інноваційних та високотехнологічних рішеннях, а також застосовуючи нові методики і техніки в лікуванні і протезуванні зубів, наші імплантології в даний час здатні повернути щиру посмішку, а головне, здоров'я зубів і ротової порожнини всім пацієнтам клініки «Європейський Стоматологічний Центр».

Імплантація зубів - це процес, який дозволяє замінити видалений зуб шляхом всатновлення імпланта в щелепну кістку. По суті імплант являє собою специфічну деталь, створену з безпечного для здоров'я людини металу, яка нагадує гвинт. Впроваджуючи його в кістку верхньої або нижньої щелепи, з'являється можливість подальшого закріплення коронки, яка зовні буде повністю відповідати виду здорового зуба. Коронка або мостовідний протез кріпиться на верхню частину імплантанта, яка виходить з кістки назовні.

Процес імплантації імпланта в кістку складається з декількох етапів, реалізація яких, як правило, проходить в рамках однієї процедури:

· Видалення зуба, (якщо він не був видалений до того).

· Стерилізація лунки.

· Атравматичне формування каналу під імплант.

· Встановлення імпланта.

· Ушивання м'яких тканин (якщо є необхідність).

· Через день установка тимчасової конструкції.

· Через 4 чотири місяці установка конструкції постійною.

Варто підкреслити, що раніше процес міг займати досить багато часу, проте завдяки застосуванню новітніх технологій і матеріалів сьогодні надана можливість імплантації імпланта в рамках однієї процедури. Зокрема, Європейським Стоматологічним Центром здійснюється послуга одномоментної імплантації, в зв'язку з якою пацієнт може позбутися хворого зуба і встановити імплант в ході всього одного відвідування стоматолога. Фахівці нашої клініки здатні надати висококласну допомогу в лікуванні та відновленні зубів, а також дозволять здійснити процес максимально оперативно і безболісно.

Імплантація зубів: ціна в місті Київ

Європейський Стоматологічний Центр займає незаперечні лідерські позиції на сучасному українському ринку медичних послуг в сфері стоматології. Наша клініка є єдиним на сьогоднішній день офіційним партнером Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини (DGOI) на території нашої країни, завдяки чому зуміла знайти цінний досвід в області імплантології та високий рівень кваліфікації для кожного співробітника. Європейський клас послуг, а також гарантія якості дозволять Вам позбутися від проблем, пов'язаних зі здоров'ям зубів і ротової порожнини в максимально короткі терміни.

Імплантація зубів в Києві, ціни на яку раніше перебували досить на високому рівні, сьогодні стала більш доступною для всіх і кожного. Протягом декількох десятиліть імплантологія заслужено вважалася одним з найбільш затребуваних напрямків стоматології, і сьогодні процедура здійснюється високотехнологічно, оперативно і повністю безболісно. Максимально швидко відновити втрачений зуб - не тільки можливість уникнути дискомфорту і знову знайти сліпучу посмішку, але ще і необхідний захід для збереження здоров'я, тому фахівці нашої клініки готові запропонувати одномоментну імплантацію зубів. У тому випадку, коли ситуація не є складною і процес імплантації імпланта не вимагає численних маніпуляцій, ми готові видалити зуб, обробити лунку і встановити імплант в рамках одного візиту до лікаря. При цьому ціни на імплантацію зубів в місті Київ, що пропонує Європейський Стоматологічний Центр, є цілком обгрунтованими і доступними.

Вартість процедури, як відомо, формується з урахуванням безлічі факторів, тому може варіювати для кожної окремої ситуації. Фахівці Європейського Стоматологічного Центру готові надати інформативну консультацію і детально розповісти про вартість процедури, виходячи з конкретного Вашого випадку. Приблизно ознайомитися з цінами на інші види послуг Ви можете, перейшовши у відповідний розділ на нашому сайті.

Протипоказання до імплантації зубів

Як і будь-яка процедура медичного характеру, імплантація зубів має свідчення і, відповідно, протипоказання. Серед них:

· Наявність серйозних захворювань, таких як туберкульоз, гепатит та інші.

· Наявність хронічних захворювань у гострій стадії: ревматизм, діабет.

· Онкологічні захворювання.

· Захворювання кісткової і нервової систем.

· Захворювання крові.

· Запалення пародонта.

· Не бажано також здійснювати процедуру під час вагітності, особливо на пізніх термінах, а також під час менструації, оскільки присутній ризик виникнення рясних кровотеч і ускладнення процесу загоєння рани.

Звернувшись за допомогою до Європейського Стоматологічного Центру, Ви можете розраховувати на високий рівень сервісу, а також на кваліфіковану допомогу і швидке лікування навіть в разі складних анатомо-топографічних умов. Такі процедури, як імплантація і протезування в нашій клініці - є кращими в місті, адже наші фахівці використовують технології і методики, які є передовими в Україні.

Базальна імплантація зубів, Київ

Стоматологічні послуги користуються високою затребуваністю в сфері сучасної медицини. Мабуть, серед медичних напрямків саме стоматологія володіє такою високою конкурентностью і займає на ринку досить великий сегмент. Безумовно, бажання мати естетично привабливу посмішку природнє для більшості сучасного населення, а здоров'я ротової порожнини безпосередньо впливає як на загальний стан організму, так і на естетичну складову повсякденному житті. Проблеми з зубами і ротовою порожниною (інфекції, захворювання і травми) доставляють масу дискомфорту будь-якій людині, обмежуючи його можливості в роботі, спілкуванні та інших життєвих аспектах.

В даний час ідеальним станом зубів не можуть похвалитися багато людей, і велика їх частина вдається до стоматологічних послуг, які вирішують не тільки клінічні проблеми, але і естетичні. Сьогодні у пацієнтів є можливість не тільки ліквідувати пошкодження, такі як зубний наліт, камінь і карієс, а ще провести реставрацію. Завдяки активному розвитку даної галузі, сучасні фахівці здатні геть змінити стан щелепи, зробити зуби рівними і білими, а також створити абсолютно нову посмішку.

У зв'язку з впливом ряду негативних факторів, серед яких куріння, кофеїн, неякісно оброблена їжа і багато іншого, час від часу людям доводиться ставати відвідувачами стоматологічних кабінетів, де їм надається необхідна допомога. Крім реставраційних робіт високої затребуваністю в кожній сучасній клініці користується також практика повної заміни зуба. Імплантувати зуб на найвищому рівні, беззаперечно виконувати всі вимоги і міжнародні стандарти, без праці здатні фахівці Європейського Стоматологічного Центру.

Європейський Стоматологічний Центр одним з перших на території України застосував новітні технології імплантації зубів. Наша клініка готова здійснити різні процедури, серед яких лазерна, хірургічна, одномоментна, базальна імплантація, а також ми досягли високих результатів в області зубного протезування. Завдяки активному впровадженню інновацій і сучасних технологій, Європейський Стоматологічний Центр зумів напрацювати багатий досвід в імплантології, а стабільний зростання кваліфікації фахівців дозволяє досягати максимально високих результатів, що в свою чергу зробило нашу клініку однією з найпопулярніших в Києві і всій Україні.

Базальна імплантація: що це таке?

У разі втрати зуба або його видалення стоматологом з яких-небудь причин, людина, безумовно, не може відчувати себе комфортно. Відсутність зубів негативно впливає на всі сфери життєдіяльності, починаючи від проблем зі споживанням їжі, закінчуючи спілкуванням. Отже, необхідно якнайшвидше відновити цілісність зубного ряду для забезпечення коректної жувальної функції, а також отримання красивої посмішки з рівними зубами. Базальна імплантація зубів в місті Київ - процедура, яка дозволяє швидко усунути дефекти зубного ряду і отримати гарну посмішку. Досить часто вона застосовується з естетичними цілями, коли пацієнт бажає отримати рівні, білі зуби, без тривалого їх виправлення за допомогою брекетів або пластин.

Базальна імплантація зубів - один з найбільш «свіжих» способів відновлення зубів, який часто використовується для того, щоб оперативно знайти рівний зубний ряд без вад. Здійснюється в рамках однієї процедури, що робить її одним з найшвидших способів для протезування зубів. Її відмінною рисою вважається відсутність необхідності нарощування кісткової тканини, проте не дивлячись на це у пацієнта повністю зберігається коректна жувальна функція і рівномірно розподіляється навантаження на щелепи під час жування. В ході процедури здійснюється стимуляція природного процесу зростання кісткової тканини, тому штучна кістка практично не застосовується.

Базальна імплантація вважається однією з найшвидших процедур в контексті нарощування і установки зубних протезів. У більшості випадків встановлений імплант не відторгається організмом, має прекрасну первинну стабільність, що дає можливість негайного протезування тимчасовими коронками.

Особливістю базальної імплантації є форма імпланта. Широкі витки спіралі гвинта імпланта дають можливість впевненою первинної фіксації навіть в пухкої, губчастої кістки. Вони конденсируют (ущільнюють) кістку, за рахунок чого запобігають її резорбції. Звичайні імпланти вимагають товстого шару кортикальної кістки, що, на превеликий жаль, зустрічається не так часто. Після цього може бути здійснена установка незнімного протеза. При професійному виконанні, яке надається в Європейському стоматологічному центрі, установка протеза може бути здійснена навіть на наступний день. У цьому, власне, і полягає основна перевага даної процедури, так як на відміну від традиційної імплантації встановити новий зуб можна протягом дуже стислих термінів.

Базальна імплантація зубів в Києві: до кого звернутися?

Базальна імплантація в місті Київ користується досить високою популярністю серед столичних пацієнтів і гостей міста. Даний метод допомагає максимально оперативно усунути дефекти і пошкодження зубного ряду і отримати сліпучу посмішку протягом декількох днів. Особливо, вона актуальна перед різними важливими заходами, так як більшість інших схожих процедур не можуть забезпечити настільки швидкого ефекту.

Фахівці, які працюють в Європейському стоматологічному центрі, володіють величезною базою навичок, знань і цінним досвідом, які постійно удосконалюються. Наша клініка готова надати кваліфіковану допомогу і здійснити процедуру базальної імплантації швидко і якісно. Лікарі, які проходять періодично стажування в Німеччині, а також тісне партнерство з німецькими стоматологами дозволяють забезпечити максимально високий рівень обслуговування, в тому числі і для пацієнтів зі складними анатомо-топографічними умовами. Європейський Стоматологічний Центр відрізняється прогресивним підходом до імплантації зубів з використанням методик і технологій, які недоступні іншим клінікам в Київі.