м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Імплант зуба за один день: рекламний хід чи сучасна практика?

Сьогодні клініка або стоматологічний центр, що позиціонує себе як сучасний, пропонує імплантацію зубів за один день і якщо ще 10 років назад це звучало фантастично, то сьогодні це цілком нормальна і популярна практика. Звісно, якщо у стоматології є відповідне обладнання та працюють досвідчені протезисти, які освоїли сучасні технології.

Наскільки реально провести операцію за день покажуть результати комп'ютерної томографії, рентгенографії і навіть огляд лікарем. Завдяки інноваційним методам навіть у разі мінімального обсягу власної кісткової тканини вдається встановити пацієнтові титановий штучний корінь та тимчасову коронку.

Чому зубні імпланти за один день це реально?

Відповідь на це питання комплексна і залежить не тільки від початкового стану пацієнта, а й професійних умінь лікаря, обладнання та якості матеріалів, що використовуються. Відновлення втраченого одного або відразу кількох зубів штучними, які за формою, кольором та функціоналом нічим не відрізниш від справжніх – завдання посильне сучасній стоматології. Говорячи про фактори, що дозволяють досягати таких оперативних результатів, слід виділити:

 • Використання лазера для розрізання та обробки ложа, щоб видалити бактерії та мінімізувати ризик поширення інфекції.
 • Застосування титанових штифтів під різним кутом нахилу в діаметрі 3,5-4 мм в залежності від положення зуба для заміни з міцного, перевіреного матеріалу, що демонструє високий показник приживлення без ризику відторгнення.

Завдяки тому, що замість надрізу скальпелем, використовується частіше лазер, вдається прискорити процес загоєння тканини, відмовитися від необхідності накладання швів, що в результаті дозволяє прискорити загоєння, зняти болючі та некомфортні відчуття.

Варто розуміти: протезування за один день можливе, але лише за низки умов:

 1. Звернення до досвідченої команди лікарів, яка працює в сучасному центрі, вибирає найбільш підходящі методи та препарати лікування.
 2. Проведення попередньої комплексної діагностики.
 3. Лікування каріозних утворень наперед, щоб запобігти ризику поширення інфекції.

Ідеальна посмішка – рівна, з повним білим зубним рядом, реальна, а ціна на процедуру не настільки надхмарна, як може здатися на перший погляд.

Зубний імплант за один день: базові етапи процедури

Якщо потрібно видалити зуб, тоді проводиться операція. Далі лунка ретельно обробляється лазером і за рахунок мікропроколу в кісткову тканину вживляється титановий штифт на певну глибину і під кутом нахилу. За рахунок можливості вибору відповідного кута нахилу вдається скоротити ризик травмування придатків носа, судин та нервів.

Потім після фіксації штучного кореня встановлюється тимчасова коронка. Вона носиться від 3 до 6 місяців залежно від показників приживлення, а потім знімається та змінюється на постійну. Форма, розмір, колір коронки уточнюється з пацієнтом на етапі діагностики та створення 3D макету візуалізації на основі отриманих даних томографії та знімків щелепи.

Імплантація зубів за 1 день методом MІMІ – золотий стандарт у протезуванні

Завдяки технології MІMІ можна регенерувати як один втрачений раніше, так і видалений зуб у рамках цього ж відвідування клініки. Застосовується технологія для відновлення цілого зубного ряду на верхній або нижній щелепі. Досить оперативний метод без втрати якості та ефективності метод незамінний у разі показань:

 • роздратування кісткової тканини;
 • повна відсутність зубів;
 • пародонтоз;
 • опущення ясен.

Окрім негайного повернення естетичності посмішки, вдається відновити функціонал ротової порожнини для комфортного спілкування та прийому їжі.

Імплантація зуба за один день або як її ще називають одномоментною, ідеально підходить людям, які ведуть публічний спосіб життя і не можуть бути тривалий час без зубів. Технологія є незамінною для пацієнтів, у яких великий страх відвідування стоматолога і вони хочуть мінімізувати кількість візитів до них. Зрозуміло, що кожна людина хоче повернути естетику та цілісність зубного ряду без тривалого очікування.

Потрібно також розуміти, що є певні протипоказання, які не дають провести протезування за 1 день. До них відносять такі:

 • діагностовані онкологічні захворювання;
 • остеопороз у запущеному вигляді;
 • дисфункція імунної системи;
 • інфекційні захворювання у гострій формі;
 • лактація та вагітність;
 • порушення згортання крові;
 • декомпенсований діабет.

Якщо пацієнт має такий діагноз, то стоматолог порадить відповідний безпечний альтернативний метод відновлення цілісності зубного ряду. Більше не потрібно відкладати процедуру в далеку скриньку, боячись того, що вона тривала та складна – інноваційні технології та підхід протезистів дозволяють вирішити поставлені завдання у максимально стислі часові рамки без втрати ефективності.