м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Зубний імплант під ключ

Зубний імплант під ключ: вартість і якість приємно здивують кожного

Європейський Стоматологічний Центр у Києві пропонує імплантат під ключ для заміщення відсутньої однієї або кількох одиниць зубного ряду у верхній або нижній щелепі. Окрім естетичного дискомфорту, відсутній зуб зміщує навантаження, негативно впливає на жувальну функцію та правильний прикус. З часом на місці відсутньої одиниці значно зменшується обсяг кісткової тканини, тому варто оперативно після екстракції встановити імплантат, коли дозволяє стан щелепи, або обрати метод негайного навантаження: видалення та імплантація в рамках одного візиту до лікаря. Індивідуальний підхід разом з практичним досвідом і впровадженням сучасних технологій в практику відкриває можливість лікарям швидко, якісно провести процедури для пацієнтів різного віку. Телефонуйте і записуйтеся на зручний час для консультації та проведення необхідної попередньої діагностики.

Що означає імплантація під ключ?

Це ряд процедур і заходів, спрямованих на оперативне відновлення раніше втрачених зубів. Говорячи про базові етапи, виділяють такі:

 • Діагностичний, що включає огляд лікарем, проведення рентгену, КТ, отримання панорамних знімків для деталізованої оцінки стану щелепи, обсягу кісткової тканини;  зняття зліпків зубів.
 • Підготовчий: лікування карієсу, запальних процесів, бактеріальних уражень зубів.
 • Хірургічний – видалення зубів за потреби. У випадку недостатку кісткової тканини може проводитися синус-ліфтинг, або ж використовуватися базальні методи імплантації.
 • Ортопедичний – виготовлення та встановлення імплантата, спостереження за приживленням.

Для максимальної візуалізації, створюється 3D-модель імплантів, щоб пацієнт зміг передчасно оцінити, як буде виглядати щелепа. Вирішивши зробити імплантацію зубів під ключ, паціент може дізнатися  ціну після візиту до лікаря та результатів обстежень. На неї впливають такі фактори:

 1. Метод що буде застосовано: відкладений або з негайним навантаженням.
 2. Тип вставок: бренд, використаний матеріал коронкової частини, цільна або складова конструкція.
 3. Кількість нових штучних зубів та їх різновидності.

В нашій клініці прозорі умови надання послуг без прихованих платежів та надбавок.

Чому варто довірити встановлення імплантів під ключ Європейському стоматологічному центру?

Комплексна робота над відновленням цілісності зубного верхнього або нижнього ряду виконується в рамках сучасних перевірених протоколів. Уважні та досвідчені лікарі оцінюють стан ротової порожнини, обсяг кісткової тканини, підбирають ідеальні системи протезування та матеріал вставок. У відгуках клієнтів відзначаються такі переваги звернення в клініку:

 1. Зручно, що все можна зробити в одному місці: від безпосередньої діагностики до фінальної професійної чистки після встановлення.
 2. Оптимальна вартість з урахуванням майстерності стоматолога, використовуваного обладнання та якості матеріалів: титанового стержня, коронкової частини.
 3. Оптимізація термінів встановлення без втрати якості та міцності конструкцій.
 4. Великий вибір брендів штучних зубів, діапазон відтінків емалі, що дозволяє знайти потрібне для кожного клієнта.
 5. Надання гарантії на матеріали та роботу стоматологів.

Уважний індивідуальний підхід дозволяє досягти ідеального результату, коли пацієнтові подобається все: зовнішній вигляд, відсутність болісних відчуттів, терміни приживлення, комфорт носіння.

Терміни процедур прямо залежать від таких факторів як:

 1. Кількість необхідних імплантатів.
 2. Миттєва або відкладена за часом після видалення буде процедура.
 3. Стан ротової порожнини, ступінь ураження зубів.
 4. Об'єм кісток щелеп, і чи буде застосовуватися перед цим метод синус-ліфтингу.

На терміни впливають і індивідуальні фактори, наприклад, стан здоров'я пацієнта, алергічні реакції, захворювання кровоносної системи, показник імунної реакції.

Як проходить встановлення імпланту зуба під ключ?

Індивідуальний професійний підхід до діагностики, сучасні методи дозволяють лікарю отримати деталізовану інформацію про те, скільки знадобиться часу на лікування. Пацієнти отримують усю інформацію та наперед знають кінцеву вартість процедур. Після впровадження імплантів за необхідності проводяться консультації, а для швидкого заживлення тканин відразу після втручання, надаються рекомендації з детальним описом моментів, якіх потрібно дотримуватися в щоденному догляді.