м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading

        З 1958 року, з часу відкриття зубних імплантантів Бренемарком, методики зубної імплантації значно змінилися. У 1958 році не знали про функціональне навантаження кістки після встановлення зубних імплантантів. Тому встановлювали імплантати зубів по протоколу який складався з двох етапів. Встановлювали зубні імплантанти. Зашивали та чекали, поки приживуться. Потім робили ще одну операцію - встановлювали формували ясна, абатменти.

        Сучасні теденції та дослідження в області імплантації зубів змінили існувавшу раніше точку зору. Негайне функціональне навантаження для встановлених імплантантів Immediate Loading визнано кращою методикою у всіх світових наукових спільнотах. Методіка Immediate Loading означає, що людина отримує зуби за короткий проміжок часу після встановлення імплантантів. У всіх випадках показане негайне навантаження? Є умови, при яких воно можливе. Головна умова - це достатня стабільність зубних імплантантів в кістковій тканині. Як її досягти?

         У нашому центрі ми досягаємо її спочатку плануючи оперативне втручання цифровими методами діагностики, а потім встановлюючи зубні імплантанти в місці більш щільної кортикальної кісткової тканини. Існують випадки, коли не можна робити Immediate Loading. Це коли зубний імплантант стоїть в кістці з напругою менше 40 ньютон. Тоді пропонується відстрочене навантаження. Але завдяки ретельному плануванню оперативного втручання та Методикам Мінімально Інвазівної установки MiMi зубних імплантантів у нашому центрі, негайне навантаження можливе в більшій кількості клінічних випадків.

«Малоінвазивна методика імплантації зубів MiMi зі швидкою реабілітацією з дефіцитом кістки на верхній щелепі»

         Півроку тому до нашого Центру звернулася пацієнтка, у якої відсутні зуби у верхній щелепі, а ті, що залишилися, були всі рухомі. Пацієнтка скаржилася на некрасивий естетичний вигляд зубів, ускладнене пережовування їжі, поганий запах із рота. Звісно, якість життя у неї була не така задовільна.

        У нашому центрі була проведена вся цифрова діагностика порожнини рота, зроблені цифрові внутрішньоротові та позаротові знімки. Після детального дослідження було вирішено, що у верхній щелепі не вистачає висоти альвеолярного відростку, і встановити зубні імплантати в області жувальних зубів у верхній щелепі неможливо без додаткових заходів з нарощування кістки або іншими способами.

        Ми запропонували не робити синус-ліфтинг, не нарощувати кістку в області молярів верхньої щелепи та встановити імплантати в області, де є власна щільна кістка і де є хороший кровообіг. Це зона криловидно-небних контрфорсів у верхній щелепі.

         Ми застосували Малоінвазивну методику MiMi Pterygoid Implant. Зуби були видалені за допомогою апаратного методу Малоінвазивної Методики Імплантації зубів MiMi лазером і ультразвуком. Видалена вся інфекція з лунок видалених зубів. Повністю видалено пародонтит на верхній і нижній щелепах. За одне хірургічне втручання було встановлено 8 зубних імплантатів на верхній і 8 зубних імплантатів на нижній щелепі. Повністю видалена інфекція та запалення.

         І в абсолютно стерильні лунки були встановлені зубні односоставні імпланти. Операція тривала не більше 40 хвилин і пройшла максимально комфортно для пацієнта. Жодного дискомфорту пацієнт не відчував ні перед операцією, ні після операції. Завдяки Малоінвазивній Методиці Імплантації зубів MiMi ми отримали швидку й надійну реабілітацію пацієнта за короткий час.

       На перший день після хірургічного втручання щодо дентальної імплантації пацієнт негайно отримав тимчасові метало-пластикові коронки. Відразу були зняті зліпки на постійні коронки, і через 4 місяці тимчасові коронки були замінені на постійні.

     Пацієнт був дуже задоволений тим, що не потрібно було робити додаткові хірургічні втручання щодо нарощування кістки, синус-ліфтинг, а також був вражений комфортним післяопераційним періодом та швидкою та надійною інтеграцією дентальних імплантів, а також за гарну посмішку і якість життя.

 

ОПГ до операції

 

ОПГ з постійним протезуванням

 

Фото до операції

 

Фото наступного дня після операції з негайними коронками

 

Фото з постійним протезуванням