м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi як перевага над традиційними методиками

Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi як перевага над традиційними методиками

      Від часу класичних праць Бранемарка 1958 року пройшло багато часу, і самі методи встановлення зубних імплантатів значно змінилися. У минулому столітті головним чином використовували двоскладові зубні імплантати з двоетапними протоколами установки. Це означає, що пацієнтові проводили кілька хірургічних втручань, пов'язаних з установкою зубних імплантатів.

      Зараз у 21 столітті існує методика MiMi - Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів, завдяки якій немає потреби в проведенні зайвих хірургічних втручань, розрізів та уникнення ускладнень у вигляді набряків і синців. Завдяки мінімально інвазивній методиці імплантації зубів MiMi пацієнт може за короткий проміжок часу, протягом трьох днів, отримати зубні імплантати та коронки - зуби, заради яких він прийшов.

    Можна з впевненістю сказати, що методика MiMi - це сучасна надійна методика швидкої реабілітації пацієнта при встановленні зубних імплантатів без зайвих втручань і витрат на них,  що багато років успішно використовується в Європейському Стоматологічному Центрі.