м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Лазерна імплантація

Лазерна імплантація

Не слід плутати лазерну імплантацію зубів зі звичайним протезуванням так, як під імплантацією мається на увазі абсолютне відновлення відсутнього зуба, тобто, мова йде не тільки про коронкової частини, а зуба разом з коренем. Відповідно, імплантат - це точна копія втраченого зуба, міцно зафіксована в щелепної кістки. Сучасна якісна імплантація - це не тимчасове рішення проблеми, а результат, який залишається назавжди. Типові протези лише на деякий час усувають видимий дефект, але при цьому, під час пережовування їжі відчувається дискомфорт через навантаження на кісткову тканину, і як підсумок: відбувається її атрофія, несправність протезів.

У сучасній стоматології існує таке поняття, як експрес імплантація, тобто, відновлення зубів за максимально мінімальний інтервал від 3 до 7 днів. Такий ефект можливий завдяки залученню більш твердої, базальної і кортикальної частини кісткової тканини; використання нових зубів стає можливим вже після закінчення імплантації перевірених імплантатів.

Стоматологічні лазерні системи в імплантації зубів і пародонтології - гарантія здоров'я і краси зубів.

Візит до стоматолога вже давно перестав сприйматися як випробування на мужність. З появою нових прогресивних лазерних технологій стоматологія зробила суттєвий крок вперед. Європейський стоматологічний центр успішно застосовує в області хірургії, парадонтології і дентальної імплантації технологію напівпровідникових лазерних систем.


У 1995 році FDA затвердила використання лазера (Cta A1.As8 / 10Нм) для хірургії м'яких тканин, а в 1998 році для дезінфекції (санації) парадонтальних кишень.

Доданий лазер, який використовують в нашій стоматології, володіє термокомпрессіонной характеристиками. Це означає, що м'які тканини ясен розсікаються безкровно, оскільки в оброблюваної поверхні під впливом температури відбувається миттєве згортання. Крім того, робота з доданими лазером істотно спрощує і для пацієнта, і для лікаря такі стоматологічні процедури, як:

 • Корекція ясна під час підготовки до імплантації зубного протеза.
 • Установка дентальних імплантатів.
 • Пластика вуздечки язика і губ лазером.
 • Косметична реконструкція слизової оболонки ротової порожнини.

 


Наскільки популярна імплантація зубів

 

Даний вид стоматологічної допомоги набуває все більшого поширення. Дантисти відзначають, що лазерна імплантація зубів дає можливість провести операцію з імплантації дентальних зубних протезів практично безкровно, також вона дозволяє уникнути поширених післяопераційних ускладнень і стимулює швидке відновлення в зоні, де проводилась імплантація зубів..

Позитивний ефект застосування лазера оцінили також пацієнти «Європейського стоматологічного центру». Серед достоїнств даної процедури вони відзначають:

 • Комфортні відчуття під час імплантації.
 • Швидке і менш хворобливе проведення операцій.
 • Більш короткий і легкий післяопераційний етап.

      На користь лазерної імплантації зубів говорять і статистичні дослідження. Згідно з цими даними, для повного післяопераційного загоєння після використаннялазера потрібно вдвічі менший проміжок часу.

Більш того, навіть після закінчення процедури по установці імплантату не виникає набряклість, яка була неминучою при давніших методиках. А сама дентальная операція проходить досить швидко і без необхідності використовувати антибіотики.

Ціни на лазерну імплантацію в Європейському стоматологічному центрі повністю обгрунтовані і враховують інтереси пацієнтів клініки. Серед переліку послуг, крім установки дентальних імплантатів, ще й доступна корекція ясен перед установкою, а також інші необхідні процедури. Визначити, які з них необхідні вам, зможуть кваліфіковані стоматологи нашого стоматологічного центру під час персональної консультації.

Якими бувають імплантати і імплантації?

  Імплантацію зубів винайшли більш 50-ти років тому. Поняття «імплантація» сформувалося на дентальної основі «імплант або імплантат», що означає штучну копію природного кореня зуба, який створюється з біосумісного для людського організму матеріалу - титану.
За весь час практики виникли всілякі способи установки імплантатів, що залежить від ступеня складності клінічної ситуації пацієнта. Виходячи з цього, з'явилося безліч найменувань, чому, пацієнт не завжди розуміє різницю між одним і іншим запропонованим видом. Однак все набагато простіше, ніж здається на перший погляд так, як імплантація зубів включає лише 2 протоколи, різниця між якими полягає від технології установки конструкції в кістку.

Яка ймовірність відторгнення імплантатів і їх приживлюваність?

Подібні питання - одні з найчастіших, з якими стикаються співробітники нашої (і не тільки) клініки. Пацієнти боятися, що вкладені кошти не виправдають себе так, як думають про можливість відторгнення імплантатів. Але, практика показала, що відторгнення практично виключено тому, що в 99% з 100% відбувається приживлення імплантатів.

При вирішенні встановити експрес імплантацію з негайною навантаженням, то імплант приживеться ще швидше, тобто, по закінченню декількох вже можна на повну експлуатувати свої зуби.

При класичному двохфазовому варіанті імплантату знадобитися від 3-х місяців, що остаточно прижитися. Тільки потім надівається абатмент, поверх якого фіксується коронка або протез. Тепер зуб готовий до повноцінного функціонування.

 

Рішення проблеми вуздечки язика

Пластика вуздечок - це вид хірургічного втручання, який передбачає косметичну реконструкцію слизової оболонки порожнини рота з метою виправити короткі вуздечки, що зв'язують мову.

У більшості випадків пластика вуздечки язика проводиться в досить ранньому віці. Використання лазерних технологій дозволяє провести цю процедуру швидко, з мінімальними больовими відчуттями для мови і максимально скоротити час повного загоєння порожнини рота і вуздечки язика пацієнта.

Пластика вуздечки язика лазером - це найбільш щадний для пацієнтів шлях корекції слизових оболонок порожнини рота. Щоб уточнити ціну на пластику вуздечки, звертайтеся за консультацією в Європейський стоматологічний центр.

 

Зміни, продиктовані імплантацією і правила догляду

Післяопераційний період не виключає ймовірність деяких змін, а саме:

 • набряклість м'яких тканин, що оточують імплантат. Таке наслідок вважається нормальним. Отже, немає причин для переживань тим більше, що набряк сам пройде через нетривалий час. Запобігання сильного набряку - холодні примочки, які робляться лише після узгодження з лікарем;
 • підвищена температура. Імовірність такого ознаки можлива перші кілька діб. Температура здатна підвищитися до 39оС. При таких обставинах доктор призначає медикаменти для стабілізації температури тіла;
 • больовий синдром - знак пошкодження ясен і / або окістя, в кістки через відсутність нервових закінчень біль не можлива. Лікарі в таких ситуаціях приписують знеболюючі.

Догляд за штучними зубами передбачає не тільки місце дислокації, а й спосіб життя, а точніше:

 • в післяопераційний період в місце, де встановлений імплантат, потрібно прикладати лід, закутаний в рушник. Тривалість і періодичність дій: по 15 хв. через кожні 15 хв. протягом 3 - 4 годин;
 • переохолодження, перегрів, перенапруги, фізичні навантаження - заборонені;
  якщо імплантація стосується верхньої щелепи, то слід бути обережним при кашлі, чханні, сякання, тобто, робити це потрібно акуратно без інтенсивних дій;
 • тютюн, алкоголь - однозначне «ні» на протязі перших 2-х тижнів. В результаті базальної імплантації вимоги більш лояльні.

Правила догляду:

 • потрібна така ж чистка зубів, як і натуральних, але з більш м'якою щіткою, що можна робити вже на наступний день після проведення оперативних процедур, але, не зачіпаючи місце імплантата, щоб виключити ймовірність травми слизової;
 • застосування іригатора з метою очистити важкодоступні зони ротової порожнини;
  полоскання антисептичними засобами до і після хірургічного втручання;
 • застосування суперфлоссов або зубної нитки для очищення зубних проміжків.

Про переваги лазерної імплантація

Якщо говорити про переваги лазерної імплантації зубів і корекції слизової оболонки рота, то найвірніший варіант - це ознайомитися з відгуками пацієнтів. Переконатися ж у безпеки і ефективності таких процедур можна, відвідавши Європейський стоматологічний центр. У нас можна пройти безкоштовну консультацію компетентного лікаря-стоматолога. А також, зробити розрахунок вартості за лазерну імплантацію і пластику вуздечок.

Лікування гінгівіту і пародонтиту

Здоров'я зубів безпосередньо залежить від здоров'я ясен. Підтримати їх гігієну також допомагають сучасні лазерні технології. Доданий лазер дозволяє ефективно підготувати Парадонтальние кишені. За допомогою цієї методики видалення м'яких тканин відбувається найбільш точно і безкровно, завдяки чому лікар легко коригує розміри і глибину розрізів на яснах. Більш того, лазером можна надати протизапальну дію. А в деяких випадках рентгенівські знімки підтверджують навіть відновлення пошкодженої кісткової тканини пацієнтів.

«Європейський Стоматологічний Центр» - клініка, яка робить роботу «під ключ», відповідно, і ціни вказуються з урахуванням всіх моментів: попередній огляд, підготовка, анестезія, робота доктора, протез, огляди, імплантат.

Наша клініка представлена ​​в якості ексклюзивного партнера в Україні швейцарської компанії «TRATE AG», тут же і по реалізації імплантатів «ROOTT», звідси і мінімальні ціни так, як їх продаж здійснюється без зайвих накруток, що і додає чергову перевагу в нашу сторону.

Зубні імпланти лазером

Імплантація зубів - популярна на сьогоднішній день стоматологічна послуга, яка дозволяє відновлювати цілісність зубного ряду, а також отримувати пацієнтам рівні і природно-білі зуби на місці нерівних або пошкоджених природних. В даний час, коли стоматологічна індустрія розвивається дуже динамічними темпами, помітно розширюється спектр її можливостей, завдяки чому надається можливість здійснювати імплантацію зубів в короткі терміни і з максимальним комфортом для пацієнта.

Імплантація зубів безсумнівно вважається одним з найпопулярніших, затребуваних і швидко напрямків в галузі стоматології, тому саме в даній сфері найбільш часто застосовуються новітні технології та революційні методики лікування, здійснення операцій. Сьогодні є можливість максимально швидко відновлювати втрачені зуби, відновлюючи естетичний вигляд і функціональне призначення щелепно-лицьової системи людини.

Лазерна імплантація зубів: які переваги процедури?

В даний час процес установки імплантів зубів, за умови використання сучасного медичного обладнання та високоякісних матеріалів, вже практично не має нічого спільного з колишнім способом установки зубних протезів. Сьогодні видалення зуба, підготовку ясна і, власне, процедуру імплантації імпланта можливо здійснити в рамках всього одного відвідування стоматолога. Сучасна технологія лазерного лікування зубів дозволяє здійснювати установку імплантів за допомогою лазерного променя, що робить процес більш швидким і комфортним для пацієнта.

Лазерна імплантація зубів - це передова методика зубного протезування, що передбачає здійснення імплантації імплантів без допомоги класичного втручання хірурга. Тобто розсічення м'яких тканин ясен здійснюється без застосування ріжучих інструментів, використовуючи високоточний лазерний промінь. Лазерна установка проводить дбайливе поділ тканин, практично не викликаючи гострих больових відчуттів і кровотеч. Крім цього, лазерна імплантація надає ще й антисептичний ефект, знезаражуючи тканини ротової порожнини і запобігаючи потрапляння інфекції вглиб розрізу. Розсікаючи слизову, лазер буквально запаює пошкоджені тканини в місцях розрізу, що запобігає рясне виділення крові, роблячи процедуру більш швидкої і зручної, а також сприятливо діє на процес загоєння, після чого видається можливість установки постійної коронки протягом короткого часу. Крім цього, установка імплантів за допомогою лазерного обладнання передбачає ще й такі переваги:

· Повна стерилізація лунки видаленого зуба, незалежно від обсягу уражених тканин.

· Швидке та безболісне видалення кіст, гранульом, гною, ексудату, інфікованих тканин.

· Фотодинамічна терапія, тобто виявлення і ліквідація інфікованих ділянок.

· Лікування та профілактика інфекційних захворювань, серед яких пародонтит, вірусний і грибковий стоматит, періімплантіт, хейліт та ін.

· Стимуляція регенерації тканин і остеосинтезу - процесу освіти і відновлення кістки в пошкодженій ділянці.

· Скорочення термінів приживлення імпланта, прискорення відновлення кістки і тканин.

Встановити зубні імплантати лазером в Києві допоможе Європейський стоматологічний центр, фахівці якого одні з перших в Україні почали застосовувати лазерні технології на практиці. Лазерна імплантація з успіхом практикується протягом 9 років, що надає пацієнтам гарантію високої якості. Наша клініка надає послуги імплантації та протезування пацієнтам навіть з найскладнішими анатомо-топографічними умовами, при цьому гарантуючи найвищий рівень результату.

Лазерна імплантація зубів в Україні

В даний час, на жаль, повністю ідеальним станом зубів може похвалитися досить невеликий відсоток сучасних українців. Багато хто страждає від викривлення зубів, втрати кольору, а також появою захворювань і пошкоджень емалі, що, звичайно ж, негативно впливає на їх зовнішній вигляд. В силу нездорового способу життя, який притаманний більшості на сьогоднішній час, а також у зв'язку з впливом негативних факторів, таких як куріння, надмірне споживання кави і шкідливих напоїв, неправильно оброблена їжа з підвищеною кислотністю і іншим, час від часу ми змушені відвідувати нашу клініку для отримання кваліфікованої допомоги. Послуги у сфері протезування та імплантації сьогодні - одні з незаперечних лідерів в стоматологічній індустрії, які дозволяють якісно і швидко відновлювати цілісність і пріглядний вид зубів.

Одним з найбільш популярних способів імплантації зубів є новаторська методика лазерної імплантації.

Сьогодні одним з найбільш затребуваних послуг в сфері стоматології та протезування є лазерна установка імплантів. Лазерна імплантація зубів в Україні, ціна якої сьогодні вважається цілком доступною, є одним з найменш болючих, а також вельми швидких способів установки протезів зубів, так як дозволяє встановлювати імплант зуба під час однієї процедури, що і його видалення.

Лазерна імплантація - передова методика установки зубних імплантів - металевого аналога зубного кореня, суть якої полягає у відсутності необхідності традиційного хірургічного втручання. Для того, щоб імплантувати імплант в щелепних кісток, тепер немає необхідності розрізати тканини скальпелем, адже при лазерної імплантації розсічення м'яких тканин слизової відбувається під впливом тонкого лазерного променя, який дбайливо робить розріз, при цьому практично не доставляючи хворобливих відчуттів пацієнта. Лазерна імплантація - є безкровною процедурою, оскільки ризик виникнення рясних кровотеч виключається, завдяки впливу лазерного променя. При розтині тканин, він відразу ж дезінфікує місце розрізу, паралельно запаюючи тканини, не даючи їм можливості дратуватися. Процес загоєння після такої процедури досить стислий, що надає можливість негайної установки імпланта з подальшим монтуванням на нього зубної коронки.

Ціна лазерної імплантації може бути трохи вище, ніж вартість звичайної процедури, однак при цьому швидкість процесу імплантації і зручність, випробуване при ньому, тільки виграшно виділять процедуру перед більш традиційними методиками.

Звертаючись за допомогою в нашу клініку, Ви завжди зможете отримати детальну консультацію щодо процесу лазерної імплантації і дізнатися вартість процедури, розраховану індивідуально. Ми готові надати послугу імплантації та протезування навіть в складних анатомо-топографічних умовах, які спостерігаються у пацієнтів, при цьому гарантуючи максимально високий результат серед стоматологічних клінік Києва.

Лазерна установка імплантів

Проблеми, пов'язані зі здоров'ям і зовнішнім виглядом людини - це завжди істотні неприємності, які заважають повноцінно жити і бути впевненим в собі. Сучасний соціум досить прискіпливий до естетичним показниками кожної людини, а питання турботи про здоров'я сьогодні гостро стоїть на порядку денному. Зуби - це та частина нашого організму, яка до певної міри відповідає, як за сприятливий стан здоров'я людини, так і за естетичну складову його зовнішності. Тому зараз саме прагненню до здорових і гарних зубів приділяється стільки часу і уваги.

Безумовно, бажання мати привабливу і здорову усмішку не чуже для більшості сучасного населення, а здоров'я ротової порожнини безпосередньо впливає на загальний стан організму і самопочуття людини, і при навіть найменших порушеннях може приносити масу дискомфорту і блокувати можливість жити активним життям. Досить нерідко трапляється, коли для того, щоб відновити основний функціонал зубів, їх доводиться замінювати більш якісними імплантами, так як природний зуб через захворювання, руйнування, або в разі, коли він був вимушено видалений, не може витримувати покладену на нього навантаження, що , в свою чергу, порушує роботу всієї щелепної системи людини.

Сучасна імплантація зубів лазером: швидка і безболісна заміна

Установка імплантів дозволить замінити зуб на сильніший і естетично красивий, а сучасні технології, які використовуються в сфері імплантології, допоможуть здійснити процедуру максимально безболісно і комфортно.

Сьогодні одним з найбільш затребуваних послуг в сфері стоматології та протезування є лазерна установка імплантів. Лазерна імплантація - новий спосіб імплантування зубів, який дозволяє здійснити процедуру практично безболісно і безкровно. Установка імплантів лазером на увазі виключення необхідності розрізання ясна скальпелем, так як перетин тканин відбувається за допомогою тонкого лазерного променя. Завдяки такій технології, процедура проходить значно швидше, а також практично не потрібно часу для загоєння тканин, що робить можливим установку імпланта під час тієї ж процедури, що і видалення зуба, а також перспектива встановити коронку вже на наступний день після імплантації.

Імплантація зубів за допомогою лазера забезпечує повну стерильність, так як тканини практично не стикаються зі сторонніми предметами, скальпелем та іншими інструментами. Більш того, лазерний промінь надає потужний антибактеріальний ефект і запобігає виникненню ран і ерозій на слизовій, так як відразу ж під час перетину «запаює» пошкоджені тканини.

Крім цього, іншими корисними властивостями лазерної імплантації є додаткова функція фотодинамічної терапії, а також можливість стимуляції регенерації кісткової тканини і остеосинтезу - процесу утворення кістки на місці зруйнованої. Крім цього, лазерна процедура часто не вимагає потужної анестезії, але при необхідності знеболення проходить за допомогою комп'ютерної анестезії, що виключає необхідність болючих уколів у ясна або небо

Імпланти лазером без розрізу ясна

Потреба в імплантації зубів сьогодні відчуває досить істотний відсоток українського населення. Причини втрати зубів можуть бути різними: травми і сильні удари, захворювання, що зруйнували більшу частину зуба, розпушення кісткової тканини в ротовій порожнині, дотримання неправильного способу життя з безліччю шкідливих звичок, а також похилий вік. Все це може спричинити за собою ослаблення зубів, в результаті чого вони стають уразливими і при найменшій необережності зуб може зламатися або розкришитися. Також існує цілий ряд ситуацій, коли зуб необхідно видалити хірургічним шляхом у зв'язку з його захворюванням або ж істотною кривизною. У будь-якому з цих випадків, пацієнт потребує не тільки в безболісному лікуванні, але і також в якнайшвидшому відновленні зуба.

При відсутності зуба / зубів кожна сучасна людина буде відчувати масу незручностей і ризиків. Крім естетичної сторони, втрата одного або декількох зубів тягне за собою деформацію зубного ряду і некоректне розподіл навантаження при жуванні їжі, що в свою чергу, може привести до різних захворювань травного тракту і анатомічним порушень щелепно-лицьового апарату. Очевидно, що уникнути всіх негативних наслідків можна, своєчасно звернувшись до кваліфікованої лікарської допомоги і відновити зуб шляхом імплантації.

Лазерна імплантація: особливості процедури

Максимально оперативно відновити загублений зуб - не тільки можливість уникнути дискомфорту і знову знайти сліпучу посмішку, але ще і необхідний захід для збереження здоров'я. Як відомо, раніше процедура імплантації зубних імплантів була досить болючою, а також вимагала чималої кількості часу. В даний час процес імплантації зубів, за умови використання сучасного медичного обладнання та високоякісних матеріалів, можливо здійснити в рамках одного-двох відвідувань стоматолога. Європейським стоматологічним центром одним з перших в Україні була введена в практику технологія лазерної імплантації зубів. Тобто в процесі процедури встановлюються імпланти лазером, без розрізу ясна. Високоточний промінь розсікає слизову, усуваючи необхідність використання розрізів та інших болючих методів.

Лазерна імплантація зубів - популярний напрям в сучасній стоматології, з успіхом застосовується Європейським стоматологічним центром уже протягом 9 років. На відміну від звичної процедури відновлення видаленого зуба, вона здійснюється без хірургічного втручання. Розсічення слизової оболонки ясен проводиться без застосування скальпеля, а все розрізи і перетину в ротовій порожнині здійснюються за допомогою лазерного променя. Таким чином процедура лазерної імплантації є менш болючою і відрізняється більш високим рівнем безпеки і стерильності.

Переваги лазерної імплантації зубів

Лазерна імплантація зубів має багато переваг, в порівнянні з іншими, більш традиційними методами. Вживити в кістку імпланти лазером без розрізу ясна - сьогодні це цілком реальна мета, яка здійснюється в рамках однієї процедури, разом з процесом видалення зуба. Серед явних переваг процедур також:

· Комп'ютерна анестезія;

· Імплантація лазером можлива навіть при високому ступені атрофії;

· При повній відсутності зубів протезування та імплантація здійснюються за допомогою незнімних конструкцій;

· Повна стерильність процедури;

· Надання фотодинамічної терапії;

· Відбувається стимуляція регенерації і остеосинтезу (утворення кістки) і ін.