м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Базальна методика імплантації зубів та все, що потрібно знати про сучасну технологію

Сучасна імплантація зубів має одну методику, що зарекомендувала себе позитивно не лише серед пацієнтів завдяки швидкому загоєнню та мінімальному дискомфорту після втручання, але й серед професійних стоматологів, які обирають її навіть у разі часткової атрофії кісткової тканини, в тому числі значного ураження. Максимально надійне кріплення гарантується завдяки розміщенню імпланту в кортикальну пластину – базальний шар верхньої або нижньої щелепи.

Базові характеристики методики базальної імплантації зубів 

Часто цей метод обирають стоматологи, оскільки він дозволяє оперативно і в рамках одного сеансу вирішити поставлені завдання, адже відразу встановлюється штифт і фіксується тимчасова коронка. Це може відбуватися навіть після видалення зуба. Варто розуміти, що швидке відновлення та висока ефективність методу досягається за рахунок того, що не порушується робота капілярів і кістка не піддається атрофії. Кісткова тканина має три шари: кортикальну пластину, глибокий базальний відділ та центральну губчасту частину; важливо якомога швидше вставити імплант, щоб не розвивалася атрофія кісткової тканини і не погіршувався кровообіг. Базальна методика імплантації зубів має бути проведена виключно професіоналами, якими є стоматологи Європейського Стоматологічного Центру, що мають високий рівень кваліфікації.

Вивчаючи, що таке базальна імплантація та її базові переваги, потрібно назвати такі аспекти:

 1. Оперативний процес протезування та приживлення без втрати якості і тривалості використання.
 2. Досить низький ризик відторгнення імпланту через глибоку фіксацію.
 3. Незамінна технологія для відновлення як одного, так і кількох зубів.
 4. Використовується для пацієнтів у будь-якому віці.
 5. Міцна фіксація імплантатів, що дозволяє оперативно відновити естетику ротової порожнини та функціональні особливості щелепи.
 6. Не порушується цілісність здорових зубів.
 7. Після встановлення не потрібен специфічний догляд.
 8. Вартість встановлення досить прийнятна і доступна для багатьох пацієнтів.

При цьому ключовою перевагою варто назвати можливість використання навіть при сильній атрофії кісткової тканини. Ця технологія є найщаднішою і має мінімальний список ризиків ускладнень.

Базальна імплантація зубів – сучасна методика з перевіреними різновидами вставок

Для проведення імплантації застосовуються частіше за все такі різновиди вставок:

 • латерально-пластичні з можливостями з'єднання як зсередини, так і ззовні;
 • швейцарські Roott;
 • німецькі CMXS для створення штучних бокових зубів.

Серед варіантів встановлення вставок у базальній методиці імплантації зубів виділяють наступні:

 1. Базал – встановлюється відразу після видалення зуба, цілісний різновид коронки та гвинтової основи.
 2. Рутформ – розбірний різновид, використовується для імплантації у два етапи і може застосовуватися з різним об’ємом власної кістки.
 3. Компресив знаходить застосування для одномоментної процедури на верхній та нижній щелепі з цільносоставною конструкцією.

Звертайтеся до досвідчених стоматологів, щоб пройти діагностику і обрати найбільш підходяще рішення з урахуванням клінічної картини кожного випадку.

MІMІ методика імплантації зубів – сучасний стандарт у реставрації щелепи

Інноваційний метод дозволяє швидко малоінвазивним методом вставити штифт, який буде приживатися протягом 3–4 місяців. Оперативне відновлення організму пов’язане з тим, що цей різновид базальної імплантації не потребує попереднього проведення синус-ліфтингу, оскільки застосовується власна кісткова тканина пацієнта. Незамінний метод й у випадках, коли вкрай проблематично збільшити обсяг кісткової тканини пацієнта, а саме:

 • алергічна реакція;
 • діагностована повна адентія;
 • сильне пошкодження опорних зубів;
 • пародонтит в активному прояві, що проявляється в активному розхитуванні передніх, жувальних молярів.

Технологія є стандартом імплантації з мінімальними ризиками та незначними протипоказаннями, і вже отримала позитивні відгуки від пацієнтів та стоматологів у всьому світі. Не проводиться базальна MІMІ імплантація у випадку захворювання кровоносної та нервової систем, діагностованих онкологічних новоутворень.

Перевірена альтернатива в реконструкції кістки ефективна лише тоді, коли ротова порожнина санована. Саме тому перед проведенням процедури потрібно вилікувати зуби та ясна. Високий показник приживлення забезпечується за рахунок того, що тканини обробляються ультразвуком та лазером, що дозволяє позбутися патогенних мікроорганізмів.

Базальна методика імплантації зубів призначається після детального рентгенографічного, томографічного дослідження, щоб наперед можна було оцінити стан кістки та інших тканин ротової порожнини. Ці дані дозволяють обрати відповідний тип анестезії та необхідних матеріалів. Вартість процедури на порядок нижча, ніж у випадку традиційного методу. Одразу встановлюються на штифти тимчасові коронки, які через кілька місяців замінюються на постійні. Відгуки про базальну імплантацію одні з найкращих.