м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Сучасна імплантація зубів: швидко, без болю, з показовим результатом

Медицина і наука не стоять на місці, тому з’являються нові методи імплантації зубів, що дозволяють пацієнту позбутися дискомфорту, пов’язаного з ротовою порожниною та зробити це оперативно. Серед основних причин, які потребують стоматологічного професійного підходу, виділяють такі:

  • відсутність одного зуба;
  • немає кількох зубів, більшої частини верхньої та нижньої щелепи;
  • видалення пошкодженого зуба і встановлення на його місце нового.

Імплантація – стоматологічна операція, що базується на вживленні в кістку штифта – штучного кореня і зверху нього встановленню коронки, за формою, розміром і кольором імітуючої зуб. Говорячи про нові методи імплантації зубів, варто виділити той факт, що вони проводяться малоінвазивним – неоперативним шляхом, що сприяє оперативному загоєнню і мінімальному дискомфорту пацієнта в період відновлення. З найпопулярнішими познайомимо вас далі.

Базові методи імплантації зубів

Сучасна стоматологія пропонує три базові способи, що отримали чудові відгуки як безпосередньо лікарів, так і клієнтів, що насолоджуються сяючою усмішкою. Серед них виділяють наступні:

  1. Одноетапна (експрес) – встановлення імпланту і самої коронки проводиться в один день. Далі виготовляється постійний протез, що фіксується на штифт через 3-4 місяці залежно від результативності приживлення. Найчастіше технологія використовується для встановлення передніх зубів і в разі, якщо немає протипоказань.
  2. Двоетапна, що передбачає впровадження імплантату, а тільки після його повного приживлення в кістку встановлюється коронка. Традиційно метод обирається тоді, коли є необхідність нарощування кістки, щоб імплант швидко і надійно приріс у кістку. За часом може тривати до року.
  3. Одномоментна: в один день проводиться видалення зуба і встановлення імпланту. Перевага технології в тому, що вдається зберегти максимальний обсяг кісткової тканини пацієнта, але використовується тільки в разі відсутності запалення. Приживлення настає за умови виконання рекомендацій лікаря протягом 3–4 місяців.

Який метод найбільш ефективний і підходящий розповість стоматолог після діагностики стану ротової порожнини, а також отримання результатів рентгенографії та комп’ютерної томографії.

Методика імплантації зубів, що підкуповує оперативністю та показовою результативністю

Для пацієнта важливо якнайшвидше відновити цілісність зубного ряду. Особливо гостро стоїть питання, коли людина відчуває величезний страх відвідування стоматолога і хоче максимально скоротити кількість прийомів. Враховуючи ці фактори, пропонуємо ближче ознайомитися з технологією МІMІ, яка стала золотим стандартом імплантації в Європі та США.

Такі новітні методи імплантації зубів мають ряд показових переваг, а саме:

  • Скорочення часу вживлення штифта в кісткову тканину.
  • Відсутність болю та крововтрати завдяки застосуванню перевірених комп’ютерних методів анестезії, підготовки лунки.
  • Пацієнт відразу отримує тимчасові коронки, що дозволяють вирішити питання з комфортом спілкування, усмішки, пережовування їжі.

МІMІ дозволяє отримати один або кілька штучних зубів навіть у тому випадку, коли у пацієнта дистрофія кісткової тканини. Раніше ж єдиним рішенням було проведення операції синус-ліфтингу – нарощування тканини: потрібно було очікувати позитивного ефекту, кілька днів після оперативного втручання відчувалася біль, припухлість через те, що тканини розрізалися, а потім на місце розрізу накладалися шви. Перевірені нові технології в імплантології дозволяють без розрізів впровадити імплант і, якщо немає достатнього обсягу кісткової тканини, встановити імплант на місці жувальних зубів, де обсяг альвеолярного відростка достатній, а постійне гарне кровопостачання сприяє оперативному приживленню.

Що потрібно знати про нові методи імплантації зубів?

Процедура проводиться під постійним контролем досвідчених лікарів та спеціального обладнання, що в комплексі дозволяє встановити до 8 штифтів протягом години. У цей час пацієнт може перебувати під седацією. Максимально ефективне знеболення досягається завдяки комп’ютерним програмам та якісним препаратам, які дозволяють навіть згодом відчувати себе нормально, не відчувати критичних больових відчуттів.

Для того щоб інтеграція імпланта в кістку була ефективною, варто попередньо пролікувати карієс, пульпіт та інші захворювання в ротовій порожнині. Під час малоінвазивного втручання проводиться лазерна обробка тканин від бактерій, які можуть спровокувати низький показник приживлення, відторгнення титанового штифта. Після встановлення тимчасових коронок знімається зліпок з щелепи і починається процес виготовлення постійних коронок, матеріал і колір яких допоможе обрати досвідчений стоматолог у нашому центрі. Як результат, відразу після однієї процедури пацієнт на шляху до повноцінного відновлення естетичної цілісності зубного ряду і з тимчасовими зубами, які дуже комфортні і функціональні.