м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Базальна імплантація

Базальна імплантація – ефективна методика відновлення зубного ряду

Ключова особливість стоматологічної сучасної методики – відновлення зуба у складних випадках, коли у пацієнта недостатньо власної кісткової тканини. Якщо вас цікавить базальна імплантація в Києві, – тоді саме на цій сторінці сайту Європейського стоматологічного центру дізнаєтесь нюанси та зможете записатися на консультацію і подальші процедури. Популярність і затребуваність методики продиктована тим, що вона дозволяє відновити цілісність і красу зубного ряду при вузькому альвеолярному відростку або вираженій атрофії. У таких ситуаціях класичні методи не використовуються, оскільки потрібно передбачити можливість встановлення стрижня саме в базальний відділ кістки, яка за рахунок щільності не атрофується, а значить, імпланти носяться тривалий період без проблем і дискомфорту.

Базальні імпланти та їх різновиди

На сьогодні стоматологи з солідним практичним досвідом пропонують для встановлення такі імпланти:

 1. Німецькі CMXS незамінні для встановлення в бокових відділах щелепи.
 2. Швейцарські Diskimplant латерально-пластинчасті у декількох розмірах, з внутрішнім або зовнішнім з’єднанням.
 3. Швейцарські Roott.

Говорячи про види конструкцій, варто назвати наступні:

 1. Rootform – розбірний різновид, встановлюється при різному обсязі кісткової тканини і застосовується для двоетапного вживлення.
 2. Compressive з компресійною різьбою; цільносоставна конструкція знаходить застосування на верхній і нижній щелепі при одномоментному втручанні.
 3. Basal – цільна конструкція, що може встановлюватися відразу після видалення зуба.

Сучасна базальна імплантологія дозволяє максимально швидко прижити новий зуб, відновити ясна. За рахунок рівномірного розподілу навантаження по кістці, відсутні дискомфортні відчуття або великий тиск на сусідні зуби. Важливий нюанс: кровообіг не порушується, а отже, тканини швидко регенеруються і продовжують розвиватися. Такий результат гарантують лікарі Європейського стоматологічного центру.

Метод базальної імплантації зубів і показання до нього

Використовується методика як одразу після видалення зуба, так і через певний період після заживлення тканини та ясен. Цілеспрямовано її використовувати, коли немає можливості нарости кісткову тканину, або ж цей процес буде проходити довго, проблематично. Серед базових медичних показань до такого методу, слід назвати наступні:

 • повна аденція;
 • руйнування опорних зубів, де встановлені бюгелі, коронки;
 • алергія на акрил;
 • діагностований пародонтит, коли зуби починають шататися;
 • бажання швидко відновити зубний ряд.

При цьому такий стоматологічний метод не підходить для пацієнтів, у яких захворювання кровоносної системи, онкологічні новоутворення, порушення роботи ЦНС, пухлини в роті, артрит у загостреній стадії.

Базальна імплантація – перевірений метод відновлення зубів

Записуйтесь на прийом в клініку на зручний час для консультації з лікарем. Для того щоб лікування пройшло швидко, ефективно, з найменшим ризиком відторгнення, передбачається рентген для вивчення обсягу кісткової тканини, структури щелепи. У випадку виявлення карієсу на інших зубах, що не видаляються, потрібно пролікувати його, а також виключити бактеріальні та вірусні захворювання ротової порожнини.

Процедура швидка, проходить під ретельним контролем лікаря і спеціальних апаратів. Залежно від обраної методики, штифт може одразу встановлюватися на місце видаленої одиниці, або через якийсь час. Серед вагомих переваг вибору такого методу то, що він використовується для реконструкції, як одного відсутнього зуба, так і декількох. Призначається спосіб у будь-якому віці і в процесі не пошкоджуються інші здорові зуби.

Надійна базальна імплантація зубів в Києві

Відгуки нових і постійних клієнтів підкреслюють: лікарям Європейського стоматологічного центру можна довіряти. Ціна на послугу і самі імпланти адекватна з позиції якості. Гарантується дотримання всіх протоколів на кожному етапі, уважний індивідуальний підхід.

Пацієнтів порадує швидкість процедури, швидкий термін відновлення жувальної функції - кілька тижнів, надійність фіксації. Майстерність персоналу, обладнання та сучасні препарати сприяють досягненню високих результатів.