м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Якщо правильно спланувати лікування, якісно встановити імплантат і ретельно доглядати за зубами, він прослужить протягом десятків років. Варто враховувати, що після встановлення імпланту доведеться змінити не тільки харчування, але й загальний спосіб життя. Для того щоб видалити зуби і встановити імплантати, користуються різноманітними методиками. Сучасні технології значно відрізняються від тих, які використовувалися в минулому столітті. Після видалення зуба в лунці може утворитися інфекція. Раніше для того, щоб виключити її вплив, доводилося чекати близько шести місяців, щоб лунка зажила повністю. Сучасні фахівці користуються лазером і ультразвуком. Завдяки їм відбувається швидке і якісне видалення інфекції з операційного поля. Також вони мають імуностимулюючу, протизапальну та імуномодулюючу дію. Спеціалісти Європейського Стоматологічного Центру користуються діодним і ербієвим лазерами. Вони допомагають скоротити терміни лікування, уникнути ускладнень, покращити інтеграцію імплантата.   

Коли можна їсти після імплантації зубів?

У день, коли пацієнту вживлюють імплантат, йому доводиться обходитися без їжі кілька годин, тому виникає актуальне питання: скільки не можна їсти після імплантації зуба? Перша трапеза можлива тільки через дві-три години, при використанні наркозу – мінімум через чотири, в іншому випадку можливі ускладнення. Причин цьому декілька:

  • Анестезія. Дія препаратів припиняється не відразу, тому відновлення чутливості – також поступове. Через це підвищується ймовірність травмування тканин і слизової ротової порожнини.
  • Пошкодження навколишніх тканин. До ран, які можуть утворитися під час операції, можуть потрапляти бактерії, через які надалі розвивається запалення. Значно збільшується ризик того, що відбудеться відторгнення імплантата.

Обов'язково потрібно дізнатися: якщо проведена імплантація зубів — коли можна їсти? Гаряча їжа і напої можуть призвести до кровотечі, спровокувати появу набряку, оскільки через них відбувається посилення кровотоку. Під час пережовування великий ризик, що шви на яснах розійдуться.  

Що їсти після імплантації зубів, які продукти під забороною?

Звісно, після операції потрібне дотримання певної дієти. Для того щоб імплантат швидко прижився, достатньо дотримуватись кількох правил:

  • Корисно вживання кисломолочних продуктів, в яких у великій кількості міститься кальцій. Це допоможе відновити і зміцнити тканини. 
  • Їжа повинна бути рідкою, перетертою або м’якою. Не варто відмовлятися від каш, бульйонів і супів-пюре. Для того щоб готувати було зручніше, варто скористатися блендером.
  • Важливо, щоб у раціоні були продукти, в яких у великій кількості містяться вітаміни та мікроелементи. Вони нададуть сили організму, зміцнять імунітет.
  • Їжу потрібно вживати в теплому вигляді. Через холодну чи гарячу їжу може виникнути кровотеча.

Про те, через скільки можна їсти після імплантації зуба, спеціаліст обов'язково повідомить після операції. Варто відмовитися від: твердої, жирної, солоної та гострої їжі, солодких і кислих продуктів, кави та алкоголю. Протягом кількох тижнів слід відмовитися від відвідування лазні, сауни та спортивної зали.    

Європейський Стоматологічний Центр – сучасна клініка, фахівці якої користуються передовими технологіями, зокрема мінімально інвазивною імплантацією. Відповіді на всі питання можна отримати вже на початковому огляді. Записатися на прийом можна по телефону.