м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Односкладові зубні імплантати. Переваги односкладових імплантатів перед двоскладовими

Односкладові зубні імплантати. Переваги односкладових імплантатів перед двоскладовими

Протягом багатьох років використовувалися двоскладові зубні імплантати, які мають деякі недоліки. Головний недолік двоскладових зубних імплантатів полягає в тому, що вони складаються з двох частин. І на сьогоднішній день не існує ідеального з'єднання імплантат-абатмент. Багато виробників зубних імплантатів прагнуть покращити якість з'єднання зубного імпланта з абатментом. Але на сьогоднішній день ідеального з'єднання не існує.

Які ускладнення можуть виникнути в післяопераційному періоді з двоскладовими зубними імплантатами?

  1. Переломи гвинта. Ускладнення виникає в пізніх періодах експлуатації зубних імплантатів, виправляється або заміною гвинта, або заміною імплантату.
  2. Розкручування гвинта абатмента. Ускладнення виникає в пізніх періодах експлуатації зубних імплантатів. В результаті постійного механічного навантаження в області імплантації. При потребі змінюється гвинт або змінюється абатмент.

Ці ускладнення, які описані в науковій літературі, можна уникнути, встановивши односкладові зубні імплантати в одне хірургічне втручання за методикою MiMi Мінімально Інвазивної Методики хірургічного втручання з негайним навантаженням Imediate Loading, коли пацієнт отримує коронки на наступний день після хірургічного втручання за короткий період часу. У відтемінованому періоді ми не спостерігаємо ускладнень, які описані вище і методика MiMi має очевидні переваги.