м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Імплант зуба за один день 

Імплант зуба за один день 

Багатьох людей цікавить, за який термін можливо відновити втрачений зуб, причому щоб робота була виконана максимально якісно та акуратно. Ні для кого не секрет, що сучасна стоматологія пропонує сьогодні досить широкий спектр різних послуг, які спрямовані на значне покращення стану ротової порожнини, лікування захворювань та ліквідацію інфекцій, а також заміну або відновлення зубних елементів після їх руйнування або випадіння. Саме одномомента імплантація зубів вважається напрямом стоматологічної індустрії, що найбільш стрімко розвивається, тому діяльність, пов'язана з відновленням і реставрацією зубного ряду, надає найбільш цікаві перспективи для пацієнтів сучасних клінік.

Сьогодні одним з найбільш затребуваних напрямків стоматологічної практики вважається імплантація зубних протезів, і здійснюється вона в різних методиках і технологіях, що допомагає повертати повний зубний ряд максимально швидко і комфортно. Справжнім проривом кілька років тому стала методика одномоментної імплантації, яка пропонує встановлення штучного елементу протягом всього однієї хірургічної процедури. Наскільки ефективно здійснюється одноетапна імплантація зуба і як довго буде зберігатися ефект від неї – саме на ці питання, а також багато інших вам з радістю нададуть відповіді фахівці прогресивної київської клініки «Європейський стоматологічний центр».

Що таке одномоментна імплантація і які її особливості?

Одномоментна імплантація – найпопулярніша стоматологічна послуга, яка дозволяє пацієнтам швидко ліквідувати проблеми, пов'язані з втратою або серйозними захворюваннями зубних елементів. По суті, якщо говорити максимально зрозумілою мовою – імплантація зубів за один день дозволяє відвідувачам кабінетів стоматологів видалити пошкоджену або деформовану одиницю і вставити нову всього за одну процедуру.

Процес передбачає, що за одне відвідування пацієнт може позбутися пошкоджених, зруйнованих зубів або їх частинок (якщо розкришився або зламався) максимально безболісно за допомогою комп'ютерної анестезії, після чого лікарем-імплантологом відразу ж будуть здійснені заходи щодо встановлення штучного імплантату. Одноетапна зубна імплантація є відносно новою технологією в області протезування, яка в більшості випадків здійснюється без традиційного хірургічного втручання, а саме розрізання м'яких тканин ясен скальпелем, а за допомогою лазерної технології, коли тонкий промінь акуратно проходить по слизовій і буквально розділяє тканини, відразу ж запаюючи їх краї, що запобігає кровотечам та інфікуванню. Європейський стоматологічний центр активно розвиває практику — лазерна одноетапна зубна імплантація, яка вважається більш щадною та відрізняється полегшеним реабілітаційним періодом.

Встановити зубні імпланти за один день – сьогодні це не мрія, а цілком реальна можливість швидко і практично без болю набути рівних зубів, замінивши якісними імплантами та коронками природні, які раніше не задовольняли своїм зовнішнім виглядом або недостатньою функціональною діяльністю. Клініка Європейський стоматологічний центр пропонує кожному охочому пройти попередню консультацію перед здійсненням моментальної імплантації, де ви зможете дізнатися всю інформацію щодо специфіки процедури та її повної вартості, розрахованої для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

Як один з лідерів серед стоматологій у Києві та Україні, наші фахівці здатні здійснити експрес протезування зубів за одне хірургічне втручання. Варто підкреслити, що всі операції проводяться головним лікарем нашої клініки, єдиним в Україні експертом міжнародної Асоціації оральних імплантологів Вадимом Климентьєвим. Імплантація здійснюється одразу після видалення зуба, що значно економить час пацієнта і прискорює процес загоєння ділянки з імплантом, завдяки чому надається можливість максимально швидко відновити зубний елемент. З метою знеболювання ми використовуємо комп'ютерну анестезію, тому імплантація зубів за один день у Києві проходить максимально комфортно та якісно.

Пацієнтка звернулася до Європейського стоматологічного центру, скаржачись на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі, неспроможність решти зубних елементів і неможливість нормально пережовувати їжу, що додатково призводило до естетичних проблем. (див. малюнки 1-2).

implantacuja 6

Малюнок 1

implantacija7

Малюнок 2

Лікарі клініки прийняли рішення видалити решту зубних одиниць і встановити імпланти, але операцію ускладнювала низька якість і недостатня висота кістки, що збереглася. Тим не менш, лікарями Європейського стоматологічного центру була виконана одноетапна зубна імплантація, при якій ефективно і без ускладнень були видалені пошкоджені одиниці і встановлені 8 імплантів. Наступного дня була встановлена тимчасова незнімна конструкція. (див. малюнки 3-4).

implantacija 8

Малюнок 3

implantacija 9

Малюнок 4

На даний момент пацієнтка очікує повної інтеграції імплантів і встановлення постійної незнімної конструкції. Швидка (за 3 дні) реабілітація пацієнтки досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійному вдосконаленню та техніці лікарів Європейського стоматологічного центру. 

До Європейського стоматологічного центру звернувся пацієнт зі скаргами на сильну рухливість зубів на верхній та нижній щелепах, неприємний присмак і запах у ротовій порожнині, неможливість пережовувати їжу і пов’язаний з цим естетичний дефект (див. малюнки 1-2). 

implantacija 10

Малюнок 1

impantacija 11

Малюнок 2

Встановлено діагноз, прогресуючий генералізований пародонтит. Було прийнято рішення про видалення всіх наявних зубних елементів з подальшою експрес імплантацією зубів. Операцію по встановленню імплантів ускладнювало ще й наявність інфікованих тканин у ротовій порожнині. Після видалення зубів була проведена дезінфекція лазером і кюретаж лунок видалених зубів. Лікарям Європейського стоматологічного центру вдалося за одне хірургічне втручання видалити пошкоджені одиниці на верхній і нижній щелепах, малоінвазивно, без додаткових розрізів і ускладнень встановити 17 імплантів, і через день — тимчасові незнімні ортопедичні конструкції (див. малюнки 3-4).

implantacija 12

Малюнок 3

implatacija 13

Малюнок 4

На даний момент пацієнт очікує повної інтеграції імплантів і встановлення постійних незнімних конструкцій. Швидка (за 3 дні) реабілітація пацієнта досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійному вдосконаленню та наявності сучасного стоматологічного обладнання в Європейському стоматологічному центрі.

Кращі одномоментні імпланти 

Пошкоджені зубні одиниці з неестетичним зовнішнім виглядом, або взагалі їх відсутність у зубному ряду — вагома проблема, яка викликає суттєвий дискомфорт у сучасної людини. Вона значно обмежує можливості практично в усіх сферах діяльності. Як би там не було, але сучасні люди досить відповідально ставляться до проблем, пов’язаних зі станом та зовнішнім виглядом зубного ряду, тому намагаються при виникненні непередбачуваних ситуацій отримати виключно висококласне обслуговування.

Сучасна стоматологічна практика дійсно допомагає вирішити практично всі відомі проблеми, пов’язані зі здоров’ям і зовнішнім станом зубів, у тому числі і здатна відновити втрачену або зруйновану одиницю таким чином, щоб вона візуально не відрізнялась від природних. Імплантація зубів за один день, яка здійснюється Європейським стоматологічним центром у Києві, дозволить не тільки відновити пошкоджені і втрачені зубні елементи якісно і практично непомітно, але також забезпечить якнайшвидше виконання процедури за методикою одномоментної імплантації.