м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Одномоментна імплантація передніх зубів

Одномоментна імплантація передніх зубів

Як відомо, саме передні зуби є найбільш вразливими до зовнішніх факторів, що спричиняють ушкодження, відколи та поломки зубної коронки. Часто не тільки захворювання можуть призводити до втрати зуба, але ще й невдалі збіги обставин, коли через власну необережність або сильні удари зуб може просто зламатися. Відсутність переднього зуба – для сучасної людини щось із рідні катастрофи, у зв'язку з чим виникає потреба в екстреній кваліфікованій допомозі фахівців.

Негайна імплантація передніх зубів: переваги

Безумовно, можливість відновити пошкоджені зуби, повернувши собі впевненість та презентабельний зовнішній вигляд у найкоротші терміни – приваблива перспектива для кожного сучасного пацієнта. Враховуючи рівень розвитку сучасної стоматології, зокрема напрямків імплантації та протезування зубів, фахівці прогресивних клінік можуть досягати результатів, коли штучні зуби практично не відрізняються від природних зубів. Більш того, в даний час, у зв'язку з винаходом нових інноваційних методик протезування та імплантації, надається можливість проводити процедуру видалення переднього зуба та вживлення імпланта в рамках однієї процедури після якої, наступного дня клієнту можуть встановити постійну коронку переднього зуба. Такі можливості дозволяють максимально швидко ліквідувати проблему та повернути пацієнту впевненість в собі та колишню життєву активність.

Одномоментна імплантація зубів – порівняно нова технологія протезування зубів, що відрізняється своєю оперативністю та безболісністю. Вона ідеально підходить для відновлення передніх зубів, тому що забезпечує високий естетичний результат, а також дає шанс встановити коронки на другий день після операції. Крім традиційного способу імплантації, який здійснюється за допомогою традиційного хірургічного втручання, в рамках одномоментної імплантації є можливість також зробити іплантацію по зовсім новаторській методиці -  провести лазерну імплантацію, яка виконується без розрізів слизової оболонки ротової порожнини скальпелем. Розріз м'яких тканин здійснюється за допомогою потужного та високоточного променя, який чинить антибактеріальний та загоювальний ефект, а також забезпечує відсутність кровотеч.

Одними з перших в Україні застосовувати технологію лазерної одномоментної імплантації почали фахівці Європейського Стоматологічного Центру імплантації, забезпечивши для пацієнтів більш щадний процес заміни передніх зубів та полегшений реабілітаційний період. Сервіс європейського рівня дозволить кожному бажаючому позбутися хворих, серйозно пошкоджених або критично нерівних зубів і знайти сліпучу усмішку, при цьому не відчуваючи дискомфорту від встановлення штучних передніх зубів.

Персонал нашої клініки може здійснити всю процедуру підготовки та встановлення коронок передніх зубів максимально оперативно, а також при необхідності виправити помилки попередніх зубних майстрів. У кабінетах наших протезистів та стоматологів-ортопедів пацієнти можуть зняти раніше встановлені коронки та замінити їх на якісніші, встановити тимчасовий протез, а також підібрати найбільш підходящий варіант заміни втраченого переднього зуба серед запропонованого асортименту в офіційному каталозі клініки.

До Європейського стоматологічного центру звернулася пацієнтка зі скаргами на часткову відсутність зубів на нижній щелепі (див. рис. 1).

 

                       implantacija 1e

Малюнок1

implantacija 2e

Малюнок 2

Раніше вона встановила імпланти в іншій клініці, але не погодившись із запропонованим там планом лікування перед протезуванням, вона звернулася до нашої клініки. Близькість нижньощелепного нерва суттєво ускладнювала клінічну ситуацію для можливої ​​доімплантації (див. мал. 3). Було встановлено додатково 4 імпланти в обхід нижньощелепного нерва (мал. 4-5).

implantacija 3e

Малюнок 3

implantacija 4e

Малюнок 4

implantacija 5e

Малюнок 5

Через 4 місяці було встановлено постійні коронки на каркасі з діоксиду цирконію (див. мал. 6-8).

 implantacija 6e

Малюнок 6

implantacija 7e

Малюнок 7 

implantacija 8e

Малюнок 8

Імплантація зубів в Києві

Відновлення зубного ряду - це завжди проблема, що веде до ряду негативних наслідків для всього організму, а також до дискомфортних відчуттів. Відомо, що без одного або кількох зубів щелепа не функціонує коректно: вона деформується, не розподіляє правильно навантаження при жувальній функції, що, у свою чергу, призводить до проблем із травною системою. Втрата зубів - це велика неприємність, яка може статися з кожною людиною, і, зіткнувшись з такою проблемою, він, природно, бажає якнайшвидше її усунути. Сучасна стоматологія пропонує ефективні та передові рішення, що підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта та його побажань, які дозволяють вирішити проблеми, пов'язані зі здоров'ям зубів, та максимально швидко відновити втрачені функції. Не варто відкладати розв'язання проблеми на потім! Чим раніше ви звернетеся до стоматолога, тим швидше і легше ви зможете повернути собі гарну усмішку та здоров'я.

На щастя для багатьох, сьогодні, якщо зуб помітно пошкоджений або був втрачений після травм та за інших обставин, кожному бажаючему надається можливість швидко і недорого відновити його за допомогою імплантації. Імплантація зубів у Києві – справді чудова можливість знову набути здорової та сяючої посмішки, а також відновити колишні порушення в роботі зубощелепного механізму за максимально короткий термін.

Одним із лідерів, що надають послугу «імплантація зубів у місті Київ» є Європейський Стоматологічний Центр – прогресивний центр імлантації, який використовує виключно новітні технології та передові методики у сфері лікування зубів та їх відновлення, а також керується всіма сучасними тенденціями у сфері стоматології, ортодонтії та імплантології. Наразі наш Центр визнаний єдиним у країні представником Асоціації оральних імплантологів DGOI, яка базується в Німеччині та об'єднує провідних стоматологів та імплантологів з усієї Європи. Активне міжнародне співробітництво дозволяє фахівцям отримувати цінний досвід із застосування найпередовіших стоматологічних рішень та технологій, а також продуктивно використати сучасні технічні досягнення в Україні.

Что такое имплантация зубов

Сучасна стоматологія та імплантологія зокрема, активно розвиваються та вважаються одними з найбільш прогресуючих галузей медицини. Протягом останніх кількох років стоматологи та ортодонти з усього світу активно працюють над розробкою інноваційних рішень у стоматології, і особливо це стосується імплантології.

Імплантація зубів – це процедура, що дозволяє замінити видалений зуб штучно створеним протезом шляхом вживлення імпланта в щелепну кістку. По суті, імплант є аналогом кореневої частини зуба, який надійно закріплює його глибоко в кістковій тканині всередині ясна. Сучасні імпланти створюються із безпечного для здоров'я людини металу – титану. Варто наголосити, що раніше процес відновлення втраченого зуба шляхом встановлення протеза міг займати досить багато часу, проте завдяки застосуванню сучасних технологічних досягнень та престижних матеріалів, сьогодні процес вживлення імпланту найчастіше проводиться в рамках однієї процедури, а після загоєння місця встановлення стрижня лікар може встановити коронку зуба що, власне, і є фінальним штрихом процедури імплантації та протезування.

Протипоказання к імплантації зубів

Як і будь-яка медична процедура, імплантація зубів вимагає ретельної підготовки до неї, а також попереднього обстеження ряду лікарів. У деяких випадках вона може бути протипоказана, а саме:

· Наявність серйозних захворювань крові та внутрішніх органів, таких як туберкульоз, гепатит, ВІЛ та інші.

· Наявність хронічних захворювань на стадії загострення: ревматизм, цукровий діабет.

· Інфекційні захворювання у ротовій порожнині, такі як стоматит, пародонтоз, періодонтит та інші (у стадії загострення).

· Герпетичні висипання на слизовій оболонці ротової порожнини.

· Наявність онкологічних захворювань.

· Хвороби кісткової та нервової систем.

· Небажано здійснювати процедуру імплантації зубів під час вагітності, особливо на пізніх термінах.

· Краще перенести процедуру, якщо вона потрапила на період менструації, оскільки є ризик виникнення рясних кровотеч та ускладнення процесу загоєння рани.

Для пацієнтів в даний час доступні такі нові техніки імплантування зубів, як лазерна, базальна, одномоментна імплантація та безліч не менш ефективних способів, що дозволяють отримати нові зуби швидко та з максимальним комфортом.

До Європейського стоматологічного центру звернувся пацієнт зі скаргами на повну відсутність зубів та незручності пов'язані з носінням повних знімних протезів (див. мал. 1). Пацієнту було встановлено 14 імплантів, через день було встановлено тимчасові незнімні конструкції (див. мал. 2) які через 4 місяці були замінені на постійні з Peek полімеру (див. мал. 3-4).

       implantacija 9e

Малюнок 1

implantacija 10e                                                  

 Малюнок 2

implantacija 11e

Малюнок 3

implantacija 12e

Малюнок 4

 

Імплантація зубів, Україна: особливості та різновиди процедури

Проблеми, пов'язані зі здоров'ям зубів – це комплекс незручностей, дискомфорту і збентеження, які переслідують людину на кожному етапі його життєдіяльності. Нездорові зуби, чи того гірше – їхня відсутність завжди асоціюються у громадськості з недбалістю, не доглянутістю та байдужістю до самого себе. Безумовно, кожна людина, якій важлива власна репутація, а також особистий комфорт, намагається своєчасно дбати про своє здоров'я, у тому числі стан зубів і ротової порожнини. Зіткнувшись з такою проблемою, як вимушена втрата зуба або його видалення, необхідно якнайшвидше подбати про його відновлення. Сучасна стоматологія дозволяє відновлювати цілістність зубного ряду протягом лічених днів завдяки широким можливостям передових технологій та професійного новітнього обладнання.

Повернути втрачені зуби швидко, безболісно та за абсолютно доступними цінами – сьогодні це цілком реальна перспектива для кожного бажаючого. Ресурси, якими володіє сучасна стоматологія, у тому числі й у сфері імплантології та протезування, дозволяють здійснювати процедури встановлення штучних зубів, забезпечуючи високий результат і ефект, який практично не відрізняється від природної природи зубів.

Імплантація зубів – багатоетапна та трудомістка процедура, яка дозволяє на місці віддаленого зуба встановити протез, який є фактичним аналогом справжнього зуба. Сучасна імплантологія дозволяє відтворювати природні функції та зовнішній вигляд зубів максимально наближено, завдяки чому надається можливість подальшого коректного розподілу навантаження на щелепи.

Суть імплантації полягає в тому, щоб встановити в кісткову тканину щелепи гвинтоподібний металевий стрижень, який виконуватиме функцію штучного кореня зуба. Титановий імплант надійно вкручується в кістку і після загоєння всіх тканин на нього можна встановлювати коронку зуба. Імплантація зубів в Україні здійснюється професійними фахівцями, і ціна її на сьогоднішній день є цілком доступною для кожного середньостатистичного пацієнта.

В процесі імплантації зубів важливим моментом є матеріал, з якого виготовлені імпланти та коронки. Імпланти, як правило, використовуються з гіпоалергенного металу, а саме – титану з високим ступенем очищення. Матеріал коронки – ще один важливий момент, який впливає на якість імплантації. Сучасними клініками прийнято використовувати міцні та гіпоалергенні матеріали, серед яких:

· Полімер – використовується для тимчасових коронок, які встановлюються на короткий проміжок часу.

· ПІК-полімер. Сучасна технологія дозволяє за рахунок унікальних властивостей матеріалу зробити максимально легку коронку, що не перевантажує опорний зуб або імплант, на який вона встановлена.

· Металокераміка – найпоширеніший тип зубних протезів, який вважається ідеальним за співвідношенням «ціна/якість». Міцний, безпечний та презентабельний варіант, який підійде для кожного пацієнта.

· Коронки з діоксиду цирконію – один з найбільш елітних матеріалів, що відрізняється високою міцністю та прекрасними естетичними параметрами.

 На даний момент клініка є єдиним у країні представником Асоціації оральних імплантологів DGOI, яка базується в Німеччині та об'єднує провідних спеціалістів-стоматологів з усієї Європи. Тісна міжнародна співпраця дозволяє стоматологам, зокрема хірургам, імплантологам та ортодонтам напрацьовувати цінний досвід, а також цілеспрямовано та ефективно використовувати всі сучасні технічні, технологічні та професійні ресурси в Україні. Клініка «ЄСЦ» також спеціалізується на естетичній стоматології, у тому числі встановленні зубних протезів та коронок, які здійснює на найвищому рівні серед українських клінік.

У Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на часткову відсутність зубів на верхній та нижній щелепах і неспроможність зубів, що залишилися, на верхній щелепі (див. рис. 1-3).

 

    implantacija 13e

Малюнок 1

implantacija 14e

Малюнок 2

implantacija 15e

Малюнок 3

Було прийнято рішення видалити зуби, що залишилися, на верхній щелепі, провести одномоментну імплантацію одноетапними імплантами (див. рис. 4). У день операції було знято відбитки з імплантів і через день встановлено тимчасові конструкції (див.мал. 5-7).

                                                             implantacija 16e

Малюнок 4

implantacija 17e

                   Малюнок 5

implantacija 18e

Малюнок 6

implantacija 19e

Малюнок 7

Через 4 місяці були встановлені постійні коронки з полімеру (см.мал.8-9).

implantacija 20e

Малюнок 8

implantacija 21e

Малюнок 9

Імплантація зубів в Україні

Красива, рівна і здорова посмішка – це запорука доглянутого та акуратного зовнішнього вигляду, яка така важлива для кожної сучасної людини. На жаль, багато в чому зуби перші піддаються негативному впливу навколишнього середовища та різним відхиленням у стані всього організму. Крім цього, людські зуби є індикатором способу життя, тобто якщо Ви маєте залежність від будь-яких шкідливих звичок, чи це куріння, вживання алкоголю чи надмірне захоплення кавою та чаєм, чи будь-яка інша згубна звичка. Недостатній догляд і недбале ставлення до здоров'я зубів та ротової порожнини – все це в комплексі стає причиною їх захворювань, а іноді й зовсім – втрати.

Втрата навіть одного зуба – це завжди величезна проблема, що впливає на перебіг нашого повсякденного життя. Причому не завжди її виникнення базується з вини самої людини, тобто її недбалості та неналежного ставлення до свого здоров'я. Іноді втратити зуб можна у зв'язку з травмою або іншими ситуаціями. У будь-якому випадку, коли трапилася подібна ситуація, вирішувати її необхідно максимально швидко. На щастя, сучасна стоматологія дозволяє відновлювати цілісність зубного ряду протягом кількох днів.

Імплантація зубів в Україні

Імплантація зубів в Україні – популярна та дуже затребувана послуга, яка дозволяє українському населенню використовувати всі блага сучасної стоматології для досягнення як терапевтичних, так і естетичних цілей. Імплантація зубів – процес відновлення втраченого зуба шляхом вживлення в щелепну кістку імпланта, що є основою для потенційного штучного зуба.

Процедура імплантації імплантації в кістку щелепи, передбачає встановлення штучного шуруповидного стрижня, який виконує роль зубного кореня. Імплант впроваджується у кістку верхньої чи нижньої щелепи, за умови наявності достатньої кількості природної кісткової тканини. В іншому випадку додатково до імплантації потрібна ще й процедура нарощування штучної кістки або стимулювання зростання природного кісткового матеріалу.

Імплантація зубів здійснюється з урахуванням сучасних тенденцій та нових технологій лікування. Прогресивне лікування зубів, яке надає Європейський Соматологічний Центр імплантації, ґрунтується виключно на новітніх методиках, а також на індивідуальному вирішенні кожної конкретної ситуації та вивченням анамнезу пацієнта. Європейський Стоматологічний Центр використовує складові та матеріали від елітних виробників, а також сучасне передове обладнання, що робить його безперечним лідером в Україні у сфері стоматології, імплантології та протезування. Процедура, що здійснюється висококваліфікованими фахівцями нашої клініки, приносить фантастичні результати майже у 100% випадків. Нові зуби практично неможливо відрізнити від природних зубів: ні на вигляд, ні за функціональним призначенням.

Як виконується процедура імплантизації зубів

Імплантація зубів – процедура дуже відповідальна та трудомістка, що вимагає ретельно опрацьованої стратегії лікування та розобки індивідуального рішення. Процес імплантації імплантації в кістку складається з декількох етапів, здійснення яких, як правило, проходить в рамках однієї процедури (у разі, якщо ситуація не запущена):

· Стартовим етапом підготовки до монтування імпланта є видалення ушкодженого зуба або його залишків. Якщо зуб був видалений раніше, необхідно ретельно зачистити лійку та обробити поверхню ясен, готуючи тканини до подальшого перетину.

· За допомогою хірургічного розрізання слизової або застосування лазерного променя здійснюється розтин м'яких тканин ясен, після чого в кістку встановлюються імпланти – металевої (титанової) основи для подальшого замінника зуба.

· Загоєння тканин – наступний етап. Необхідно ретельно обстежити, чи загоїлися всі рани та роздратування на пошкодженій ділянці.

· На місце, куди було встановлено імплант вже повністю загоїлося, встановлюється формувач ясен, після чого в сам імплант встановлюється абатмент, тобто верхня його частина.

· Коли механізм імпланту зібрано, здійснюється протезування зуба на основі встановлених деталей.

До центру стоматології звернувся пацієнт зі скаргами на часткову відсутність зубів на верхній та нижній щелепі (див. мал. 1-2).

 22e

Малюнок 1

implantacija 23e

Малюнок 2

Проведення імплантації ускладнювало наявність ретинованого зуба мудрості на верхній щелепі зліва. Однак, незважаючи на складні анатомо-топографічні умови, недостатність та погану якість кістки вдалося провести успішну атравматичну операцію, щодо встановлення одноетапних імплантатів (див. мал. 3). На третій день пацієнту було встановлено тимчасові коронки (мал. 4-5). Висока швидкість реабілітації досягається клінічним досвідом та знаннями лікарів Європейського Стоматологічного Центру.

 implantacija 24e

Малюнок 3

implantacija 25e

Малюнок 4

implantacija 26e

Малюнок 5 

Імплантація зубів - складні випадки

Втрата зубів внаслідок травм, захворювань або при необхідності хірургічного видалення – це завжди неприємна і тривожна для пацієнта ситуація, яка часто супроводжується хворобливими відчуттями та дискомфортом у фізичному контексті. Безумовно, кожен лікар завжди вживає всіх можливих процедур, щоб зберегти зуб, проте іноді видалення уникнути абсолютно неможливо. Відсутність зубів завдає дискомфортних відчуттів і вкрай заважає повноцінно мешкати в соціумі, обмежує спілкування і викликає труднощі при харчуванні. На щастя, якщо виникла гостра потреба у видаленні одного або кількох зубів, або через якісь обставини зуб зіпсувався і випав, на допомогу завжди прийде сучасна стоматологія та імплантологія.

Передові технології, які сьогодні спрощують процес протезування зубів, активно використовуються в Україні та надають шанс вирішувати проблеми із відсутністю зубів максимально швидко, незалежно від складності ситуації. Сучасна імплантація зубів, коли складні випадки часто викликають побоювання навіть у кваліфікованих лікарів, дозволяє досягати чудових результатів та відновлювати цілісність зубного ряду, роблячи його рівним та природно-привабливим.

При складних анатомічних порушеннях та відсутності багатьох зубів процедура імплантації та протезування помітно ускладнюється. Складне протезування досить часто має на увазі застосування різних процедур, кожна з яких є трудомісткою та вкрай відповідальною. Нерідко під складною імплантацією мається на увазі необхідність відновлення всіх зубів на верхній, нижній або обох щелепах, які були видалені у зв'язку з великим захворюванням, або ж несприятливими анатомічними аспектами будови обличчя-щелепного апарату у людини. У таких ситуаціях доступні різні варіанти імплантації, проте всі вони мають бути міцними і не завдавати дискомфорту пацієнтові. Найчастіше використовуються так звані «кнопкові» протези, які замінюють повний зубний ряд та кріпляться до міцно закріплених імплантів. Протези на кнопкових імплантах, а також ті, які кріпляться за допомогою специфічних замків, кламерів, присосок або іншими способами, потребують стійкої опори, у зв'язку з чим складна імплантація часто вимагає ще й нарощування штучної кістки, щоб посилити фіксацію та запобігти масовому руйнуванню природної кісткової тканини від перенавантаження. Для того, щоб імплант у складних ситуаціях не порушував анатомічні особливості будови обличчя, а також заповнював усі функції зубощелепного механізму, необхідно використовувати лише якісні складні протезні конструкції, що тримаються на міцних імплантах, виготовлених із титану.

Клініка Європейський Стоматологічний Центр, яка є одним із провідних сучасних постачальників стоматологічних послуг преміум-класу, активно практикує різні методики та техніки імплантації зубів з використанням лише кращих імплантів, протезів та комплектуючих. ЄСЦ практикує складне зубне протезування, дозволяючи своїм пацієнтам швидко набувати повного, коректно функціонуючого зубного ряду, а також відновлювати втрачені зуби в максимально стислі терміни, навіть у особливо складних випадках. При цьому імплантація зубів у важких клінічних випадках із важкими анатомо-топографічними умовами здійснюється виключно найкращими фахівцями, які підбирають індивідуальний підхід до кожного пацієнта.