м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Імплантація зубів у Києві. Мінімально інвазивна методика імплантації зубів із негайним навантаженням у «Європейському Стоматологічному Центрі»

Імплантація зубів у Києві.

Мінімально Інвазивна Методика Імплантації зубів з негайним навантаженням "MIMI ® " у Європейському Стоматологічному Центрі

У світовій стоматологічній практиці застосовується багато різних систем імплантів. Вони мають відмінності у формі та функціональності. У нашій країні використовується більше 50 систем. Таке різноманіття пояснюється тим, що імплантація зубів – затребуваний напрямок у стоматології.

Наявність сучасного оснащення «ЄСЦ» забезпечує можливість відновлювати цілісність та функціональність щелепи у найскладніших випадках. На жаль, з часом усі органи людини починають втрачати свою силу та здоров'я, знижуючи свою активність і функціональність. Часто буває, що зубний ряд починає раптово рідіти, і відбуватися це може не лише у зв'язку з віковими особливостями, але й через різні форс-мажорні ситуації, такі як травми, пошкодження емалі через взаємодію з твердими речовинами та інше.

Звичайно, порожні місця у зубному ряді необхідно якнайшвидше заповнити, застосувавши для цього штучний аналог (імплант зуба), який встановлюється у рамках медичної маніпуляції. Залежно від того, якої міри втрати зазнали пацієнти, спеціалісти, до яких вони звернулися, можуть рекомендувати їм два варіанти для відновлення зубних елементів: протезування або встановлення імплантів.

Що таке імплантація зубів?

Це сучасна процедура відновлення від одного окремого зуба до цілого ряду. Для цього використовуються штифти, що замінюють корінь, та коронки. Завдяки можливості точного підбору кольору, імплантовану одиницю відрізнити від натуральної практично неможливо. Інноваційна імплантація зубів більш ефективна, для цього у клініці «ЄСЦ» є вся необхідна апаратна база. Це забезпечує безболісне та малоінвазивне вживлення.

Показання для імплантації зубів

Показаннями до того, щоб провести медичне втручання, є:

 • відсутність 1 елемента при здоровому стані сусідніх;
 • відсутність останніх одиниць у ряді — штифту не потрібна опора на сусідні;
 • повна адентія, і пацієнту не підходить знімний протез;
 • непереносимість акрилатів — ці сполуки, присутні у складі знімних протезів, можуть дратувати слизову.

Протипоказання для імплантації зубів

Протипоказання також є. Абсолютні:

 • захворювання крові, системи кровотворення;
 • онкопатології;
 • захворювання ЦНС;
 • алергія на знеболюючі або їх погана переносимість;
 • патології серцево-судинної системи;
 • туберкульоз, цукровий діабет 1 типу;
 • патології імунної системи;
 • хронічний алкоголізм, наркоманія.

Та відносні протипоказання:

 • порушення у функціонуванні ендокринної системи;
 • хвороби скронево-нижньощелепного суглоба;
 • запальні процеси в ротовій порожнині.

Існують складнощі при недостатньому обсязі альвеолярного відростка, якщо після видалення зуба минуло більше року. В «Європейському Стоматологічному Центрі» застосовуються сучасні малоінвазивні методики MiMi. Специфіка дозволяє виключити етап нарощування альвеолярного відростка. Отже, повернення жувальної та естетичної функцій, використовуючи зубний імплант, настане раніше.

Етапи імплантації зубів в «ЄСЦ»

Для відновлення зубного ряду та жувальної функції щелепи у нашому медичному закладі вам не доведеться відвідувати клініку багато разів. У нас є все необхідне оснащення для безпечної, міцної та довговічної процедури. Імпланти зубів встановлюються у кілька етапів:

 1. Огляд ротової порожнини, цифрова комп'ютерна діагностика.
 2. Видалення дентального елемента з використанням п'єзохірургічного методу. Якщо він вже певний час відсутній, то готуємо операційне поле. Лазером обробляється лунка для отримання абсолютно чистої від інфекцій та кісткових фрагментів ділянки.
 3. Комп'ютерна анестезія для знеболення. Вдається уникнути ін'єкційного варіанту, перед яким багато пацієнтів відчувають страх.
 4. Лазерне розсічення тканин, що закривають область ясна, для досягнення більш глибокого вживлення. Загоєння після лазера відбувається в рази швидше, ніж після розрізів скальпелем.
 5. Встановлення гвинтового стержня – імпланта зуба.

Застосована методика максимально щадна, безболісна та безкровна. Реабілітація займає всього кілька днів.

Чому варто довірити імплантацію зубів «ЄСЦ»

Наша клініка стоматології в Києві застосовує передові технології. Наголос робимо на малоінвазивні методики, які чудово себе зарекомендували.Пацієнти які звернулися до нас можуть розраховувати на:

 • оперативну та безболісну маніпуляцію завдяки хірургії без розрізу — використовується лазер;
 • мінімум ускладнень;
 • практично повне виключення необхідності застосування реконструкційних заходів з відновлення кісткової тканини;
 • низьку вартість лікування (завдяки виключенню непотрібних оперативних втручань, що стосуються відновлення кістки).

Медцентр обладнаний за європейськими стандартами. У нас правильно укомплектовані операційні та післяопераційні зали. Клієнт може перебувати там необхідний час для повного відновлення. Також у нас є рентген оснащення, власний 3D-центр, працюють кваліфіковані стоматологи з 20-річним стажем.

Ми сміливо можемо встановлювати зубні імплантати у лунки видалених одиниць, а також заповнювати їх остеотропним матеріалом відразу після видалення. Ми не боїмося, що буде подальше поширення інфекції. Багаторічний досвід показує чудові негайні післяопераційні результати. І відстрочені довгострокові.

Що ж робити людині, якщо у зв'язку з певними причинами не зробили вчасно заповнення лунки остеотропним матеріалом (аугментацію) або не встановили відразу імплант зуба? І у нього вже є атрофія кісткової тканини на 40% і більше? Як йому вчинити тоді? І яким чином йому відновлювати свою жувальну та естетичну функцію, якщо знімний протез носити він не хоче?

Існує багато методик відновлення кісткової тканини, спрямованої кісткової регенерації. На сьогоднішній день у світі не існує однозначної думки щодо планування хірургічного втручання для реконструкції верхньої та нижньої щелепи. Є величезна кількість мембран, кісткових замінників, методик з реконструкції альвеолярного гребеня, які всі мають право на існування. Навіть з діаметрально протилежними концепціями.

Але, головним недоліком операції з реконструкції альвеолярного гребеня є саме оперативне втручання. Люди свідомо йдуть на хірургічну процедуру. У кожному випадку завжди існує відсоток ускладнень — болі, гематоми, набряклість. Найголовнішим ускладненням є «неприживлення» самого матеріалу. Він просто може розчинитися і перетворитися на сполучну тканину.

Чому так відбувається? Є дві причини: перша — це інфекція, яка знаходиться в оточуючих тканинах; друга — не відбувається утворення кровоносних судин через встановлений кістковий імплантат. І він не «оживає». А залишається таким же мертвим. Або розсмоктується. Що ж робити?

Ми пішли по методиці відновлення жувальної та естетичної функцій за допомогою імплантації зубів «малоінвазивними методиками» з використанням ербієвого лазера без технік з відновлення кісткової тканини.

Як це виглядає? Багато вчених світу зрозуміли, що можна отримати швидке відновлення жувальної функції без додаткових хірургічних втручань. У кожної людини, навіть якщо є атрофія кісткової тканини на 40% і більше, завжди залишається скелетна кістка. Тверда і дуже добре мінералізована. Виявляється, можна встановлювати штучні конструкції саме туди.

Якщо поруч є анатомічні утворення, то за допомогою 3D планування їх можна обійти. Спеціалізацією нашої стоматології саме є маніпуляція без «наращування» кісткової тканини. Ми встановлюємо штучні одиниці, обходячи анатомічні структури, в тверду мінералізовану кістку.

Завдяки цьому ми отримуємо відмінну первинну стабільність виробу (понад 40 ньютон) і завдяки цьому ми можемо використовувати негайне навантаження.

В результаті отримуємо:

 1. Швидкий безболісний результат, завдяки хірургії без розрізу. Зменшуються хірургічні втручання. Використовується лазер.
 2. Мінімальна кількість ускладнень.
 3. Практично відсутність реконструктивних заходів з відновлення кісткової тканини. 
 4. Зменшується вартість імплантації зубів завдяки відсутності непотрібних хірургічних втручань з відновлення кістки.

В яких умовах ми це проводимо? Наш медцентр обладнаний за всіма європейськими стандартами для проведення таких операцій:

1. Ми маємо добре укомплектовану операційну та передопераційну. Тобто, людина може перебувати у нас стільки, скільки їй потрібно під наглядом лікаря.

2. Ми маємо всю рентгенологічну апаратуру, яка необхідна для планування операційного втручання. У нас є власний 3D центр.

3. Також кваліфікація лікаря — «Міжнародного експерта в галузі імплантології» з 20-річним досвідом роботи в цій галузі настроєна на отримання довгострокового позитивного результату.

Чекаємо Вас за адресою м. Київ, вул. Срібнокільська, 12, секція Б. тел. 380442214690, 380445737402, 380672493017, 380443740134.

Технічне забезпечення клініки та умови роботи 

Методики лікування, які застосовуються спеціалістами центру, схвалені провідною асоціацією стоматологів Америки. Щоб відповідати встановленим критеріям, ми встановили нове обладнання і облаштували робочі приміщення за останнім словом техніки. 

Матеріальна база медичного закладу включає:

 • операційні та передопераційні приміщення для проведення оперативних втручань та медичних спостережень;
 • рентгенологічне обладнання; 
 • 3D центр;
 • штат кваліфікованих співробітників, що мають специфікацію міжнародних спеціалістів в галузі імплантології. 

Ми готові ділитися міжнародним досвідом роботи й налаштовані на отримання довгострокового результату терапії. 

Скільки коштує імплантація зубів в Києві?

Одним з важливих питань у проведенні медичного втручання є його ціна, адже багато хто помилково вважає, що вартість імплантів зубів дуже висока. Однак вона сьогодні стала помітно доступнішою, зокрема у зв'язку із стрімким зростанням популярності. Вартість послуги, звичайно, залежить від багатьох факторів і формується на основі певної кількості аспектів.

Кваліфікована консультація в Європейському Стоматологічному Центрі імплантації та стоматології, яка надається безкоштовно кожному бажаючому отримати послугу, дозволить більш детально розрахувати вартість всіх матеріалів і робіт та дізнатися точну суму потрібних витрат.

Загалом на імпланти зубів ціна формується з урахуванням наступних факторів:

 • Якість титану, з якого виготовлений імплантат зуба, ступінь його очищення.
 • Матеріал для коронки.
 • Методика, обрана пацієнтом.
 • Технічні характеристики імплантологічної системи.
 • Рівня складності або простоти проведення маніпуляції.

Встановити якісний імплант в Україні кожному, хто потребує даної процедури, допоможуть спеціалісти сучасної клініки в Києві — Європейський Стоматологічний Центр. Процедура, яка здійснюється в «ЄСЦ» під контролем справжніх професіоналів своєї справи, обов'язково принесе лише високі результати зубної імплантації, які практично неможливо відрізнити від природних дентальних елементів: ні за зовнішнім виглядом, ні за функціональним призначенням. Отримати додаткову інформацію та записатися на прийом до лікаря, Ви можете, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті.

Отримати послуги з імплантації в Києві високої якості може кожен бажаючий. Для цього варто звернутися до спеціалістів нашої стоматології, які обов'язково підберуть оптимальний варіант імпланту зубів для кожного конкретного випадку і здійснять процедуру їх установлення на високому рівні. Завдяки висококваліфікованим спеціалістам і застосуванню передових методик, процес вживлення дентальних протезів став не лише одним із найшвидших і безболісних серед клінік в Києві, а й у чарівному порядку забезпечує першокласний ефект від проведеної маніпуляції. 

Наскільки популярна імплантація зубів?

Даний вид стоматологічної допомоги набуває все більш широкого поширення. Дантисти відзначають, що процедура імплантаціі зубів надає можливість провести операцію з вживлення дентальних протезів практично безкровно, також вона дозволяє уникнути поширених післяопераційних ускладнень та стимулює найшвидше відновлення в зоні, де проводилось медичне втручання.

      Позитивний ефект оцінили також і наші клієнти. Серед переваг вони відзначають:

 • Комфортні відчуття під час імплантації.
 • Оперативне та менш болісне проведення операцій.
 • Більш короткий і легкий післяопераційний етап.

Про користь такої послуги говорять і статистичні дослідження. Згідно з цими даними, для повного післяопераційного зрощення потрібно вдвічі менший проміжок часу.

Більше того, навіть по закінченні процедури не виникає набряку, який був неодмінним при більш застарілих методиках. А сама дентальна операція займає достатньо мало часу й без необхідності використовувати антибіотики.

На імпланти зубів ціни в Європейському Стоматологічному Центрі імплантації повністю обґрунтовані та враховують інтереси пацієнтів клініки. Серед переліку послуг, крім установки дентальних протезів, ще й доступна корекція ясен перед встановленням, а також інші необхідні маніпуляції. Визначити, які з них необхідні вам, зможуть кваліфіковані спеціалісти нашої стоматології під час персональної консультації.

Що представляє собою зубний імплант?

Імплант зуба – однокомпонентна або багатокомпонентна конструкція, що складається з:

 • Штифта. Вживається в альвеолярний відросток.
 • Коронки. Штучна одиниця, колір і форму якої роблять максимально схожими на натуральні. 
 • Проміжного елемента. Абатмент з'єднує штифт і коронку.

Інноваційний варіант, що мінімізує відсування негативних наслідків, – однокомпонентний зубний імплант. В ньому немає рухомих з'єднань, а встановлення проводиться за один прийом з негайним навантаженням.

Коли необхідно встановити зубний імплант

Імплантація зубів важлива не лише для відновлення естетики, а й для жувальної функції. Основні причини, чому це необхідно:

 • Відсутність навіть 1 дентального елемента призводить до проблем з відкусуванням та/або пережовуванням їжі. Це викликає розлади травлення. В шлунок потрапляє погано пережована їжа.
 • Спостерігається нерівномірне навантаження на щелепу. Людина намагається жувати на тій частині, де є всі зубки. У результаті вони відчувають підвищене навантаження: зношуються, на емалі з'являються тріщини, відлущуються.
 • Виникають дефекти зубного ряду, змінюється прикус. Після видалення/випадіння сусідні елементи втрачають опору, можуть змінювати своє положення, заповнюючи вільне простір. Це відбувається повільно, але через декілька місяців вже будуть помітні зміни.
 • Спостерігається передчасне старіння при відсутності передніх одиниць. З'являються носогубні складки, виражені зморшки, втрачається тонус обличчя. Виникають дефекти мови.

У «Європейському Стоматологічному Центрі» ми можемо відразу заповнити дірку, після видалення, імплантантом зуба. У нас є передове обладнання для правильної підготовки до маніпуляції та уникнення розвитку інфекції. Для цього використовується ербієвий лазер, що справляється з інфекцією, видаленням уражених тканин і фрагментів кістки. З його допомогою можливе видалення одиниці цілком, без щипців і подібних пристосувань.

Яка ймовірність відторгнення імплантатів та їх приживання?

Подібні питання – одні з найбільш поширених, з якими стикаються співробітники нашої (і не лише) клініки. Пацієнти бояться, що вкладені кошти не виправдають себе, оскільки думають про можливість відторгнення штучних одиниць. Проте, практика показала, що відторгнення практично виключене, оскільки у 99% із 100 % випадків відбувається приживлення імплантатів.

При рішенні провести експрес-імплантацію з негайним навантаженням, протез приживеться ще швидше, тобто, після короткого проміжку часу вже можна на повну починати експлуатацію своїх нових зубів.
При класичному двофазному варіанті імплантату знадобиться не менше 3-х місяців, щоб остаточно прижитися. Тільки після цього надягається абатмент, поверх якого фіксується коронка або протез. Тепер елемент готовий до повноцінної функціонування.

Скільки коштує встановлення зубного імпланту в Києві?

Встановлення зубних імплантів в Києві на високому рівні здійснюється імплантологами нашого медичного центру імплантацій, який є одним із лідерів на українському ринку імплантології. Спеціалісти, які працюють в нашій клініці, володіють не лише професійною і кваліфікаційною базою, необхідною для коректного проведення лікування, але ще й відповідальним, індивідуальним підходом до аналізу та вирішення конкретної проблеми, а також пошуку оптимальних варіантів досягнення позитивних результатів.  

Наші співробітники здатні швидко і якісно встановити імплант зуба пацієнту, незалежно від складності клінічної ситуації, забезпечивши при цьому максимально високий функціональний і естетичний відновлювальний ефект. Європейський Стоматологічний Центр активно практикує одномоментну імплантацію, яка передбачає здійснення встановлення зубних імплантів в рекордно короткі строки, а саме в рамках одного візиту до стоматолога.

Відразу після того, як дентальний елемент і його частини були хірургічно видалені, а ділянка слизової та м'яких тканин ротової порожнини дезинфіковані і оброблені спеціальними засобами та лазерним променем, спеціаліст може здійснити висвердлювання лунки (при необхідності), в яку монтується гвинтоподібний стержень – імплант зуба. Після лазерного розрізання тканин, що покривають необхідну область ясен для більш глибокого вживання, місце, де проводилася процедура, заживає значно швидше, ніж після класичних розрізів. З метою знеболення лікарі медичного закладу застосовують комп'ютерну анестезію, яка в комплексі з лазерною імплантацією забезпечує максимальну безболісність і безкровність.

Швидке встановлення імплантів має низку позитивних моментів, які виокремлюють його серед інших подібних послуг. Ключові переваги:

 • Перспектива досягнення максимального естетичного та візуального результату.
 • Усунення порушень жувальної функції.
 • Відсутність ризику травм та зараження тканин завдяки застосуванню лазерних та інших сучасних технологій.
 • Мінімальна кількість хірургічних втручань.
 • Високий рівень комфорту для пацієнтів під час реабілітаційного періоду.
 • Можливість встановлення постійного протезу за надзвичайно короткі строки.

Європейський Стоматологічний Центр встановлює високоякісні титанові імплантати з високим рівнем очищення металу, при цьому надаючи послугу навіть в найскладніших анатомічних умовах.

Однокомпонентні зубні імплантати: переваги перед двокомпонентними

З появою передових методик багато людей отримали шанс повернути цілісність зубного ряду, жувальну функцію. Але імплантація зубів не стоїть на місці, і на зміну двокомпонентним протезам прийшли однокомпонентні.

Зрозуміло, що виникла необхідність вдосконалення технологій, адже двокомпонентні імплантати мають низку недоліків:

 • ідеального з'єднання імплантат-абатмент на даний момент не існує, хоча ведеться важка робота над вдосконаленням;
 • існує ризик перелому гвинта відповідно до пізнього періоду експлуатації (іноді доводиться замінювати всю конструкцію);
 • розкручування гвинта абатмента - цей ефект можливий у пізніх періодах через постійне механічне навантаження (тут також може знадобитися заміна).

Такі ускладнення виключені, якщо використовувати однокомпонентні імплантати. Ще одним важливим плюсом є те, що вони встановлюються в одному хірургічному втручанні з використанням сучасної малоінвазивної методики MIMI®.

Приклади наших робіт

Кількість передових технологій та методів, якими виконуються протезування та імплантація на сьогоднішній день досить велика, а вибір процедур в даній галузі вражає своєю різноманітністю. Незважаючи на те, що базовою тенденцією сучасної стоматології є намір максимально зберегти природний зуб клієнта (не враховуючи випадків, коли пацієнт сам преслідує бажання його видалити з особистих причин), і саме на збереження природних елементів ротової порожнини спрямований весь спектр профілактичних та лікувальних заходів, сфера імплантології все ж користується великою популярністю на сьогоднішній день, надаючи пацієнтам широкі можливості заміни та лікування дентальних елементів.

З метою збереження природних зубів в нинішні часи існує велика кількість методів, починаючи від діагностики карієсу на найраніших стадіях за допомогою томографії, закінчуючи високохудожнім оновленням та реставраційними заходами для дуже складних клінічних випадків. Навіть при цьому не завжди доступна можливість зберегти одиницю, тому передова дентальна імплантація, яка дозволяє швидко відновити від одного окремого елемента до цілого ряду, набула такої великої популярності.

Відмінною рисою сучасної галузі імплантології, зокрема і в Києві, є помітне підвищення ефективності процесу виконання імплантатів і, власне, технічна база для їх безболісного і комфортного вживлення. Як знімні, так і постійні імплантати зуби і протези на сьогоднішній день підбираються виключно індивідуально під анатомічні особливості та смакові уподобання кожного пацієнта, а широкий вибір різновидів чудово дозволяє це робити. Це свідчить про підвищення уявлень про комфортність сучасної стоматологічної практики і про її фінансову доступність, адже сьогодні ціни на подібні маніпуляції знаходяться на абсолютно доступному рівні для більшості населення.

Отримати висококваліфіковані послуги в галузі імплантології та протезування в Києві сьогодні також може кожна бажаюча особа, адже для цього достатньо звернутися в одне з сучасних лікувальних закладів. Європейський Стоматологічний Центр вважається одним із лідерів за напрямком сучасної імплантації та протезування серед стоматологій столиці. Наші спеціалісти прославилися в галузі протезування та імплантації. Вони одні з перших на території України почали впроваджувати на практиці лазерну методику, яка передбачає відсутність класичного хірургічного втручання і дозволяє встановити імплант в щелепну кістку в рамках однієї процедури разом з видаленням пошкодженого елемента. Окрім цього, наш центр активно здійснює експрес-імплантацію, яка дозволяє здобути нові (імплантат) зуби в рекордно короткі терміни.

Благодаря застосуванню лазерних технологій у процесі виготовлення імплантатів та протезів, а також потужностям лазерного променя при проведенні маніпуляцій з вживлення та встановлення імплантів, робота з відновлення зубного ряду має практично ювелірний характер, маючи найвищу якість виконання, і дозволяє пацієнту, який звернувся до нас, відчувати себе максимально комфортно під час носіння протезів. Спеціалісти нашого закладу готові надати послуги імлатнації зубів пацієнтам із складними анатомо-топографічними умовами і зроблять це на найвищому рівні в Києві.

До Європейського Стоматологічного Центру звернулася пацієнтка з скаргами на майже повне відсутність дентальних елементів на верхній щелепі, сильне пошкодження залишених, неможливість пережовувати їжу та естетичний дефект (див. Рис. 1-2)

                                     implantacija 2Рисунок 1

                                     implantacija 2Рисунок 1

                                         implantacija 3

Рисунок 2

Спеціалісти медичного закладу прийшли до висновку, що необхідно видаляти залишені одиниці. Встановлення імплантів було ускладнене низькою якістю і невеликою висотою кістки. Незважаючи на це, лікарі змогли в рамках одного хірургічного втручання видалити пошкоджені елементи верхньої щелепи та встановити зубні імпланти (в кількості 9 штук), використовуючи малоінвазивну методику, а через 24 години виконати розміщення тимчасової непереміщуваної конструкції (див. Рис. 3-4).

                                            implantacija 4Рисунок 3 

                                                                     imolantacija 5 Рисунок 4

                                                                   imolantacija 5 Рисунок 4

На даний момент пацієнтка очікує повної інтеграції імплантів та встановлення постійної непереміщуваної конструкції. Короткострокова реабілітація (3 дні) досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійному вдосконаленню та техніці лікарів ЄСЦ.

Які імплантати використовуються в Києві? 

Від того, який імплантат використовується, безпосередньо залежить загальний результат процедури, а також тривалість ефекту. У понятті стоматології, імплант — це штучний замінник кореня, який створений у вигляді металевого або скловолоконного винта, який внедрюється в кісткову тканину щелепи. Завдяки своїй конструкції, а також високій якості матеріалів, він здатен дуже швидко приживатися на місці видаленого елемента. Наш медичний заклад використовує у своїй імплантологічній практиці лише найкращі матеріали, вироблені в Швейцарії, які мають високу якість і здатні не тільки бути надійною основою для коронки, але й служити десятиліттями без деформацій та порушень.

До нас звернувся пацієнт із скаргами на практично повну адентію верхньої щелепи, сильно пошкоджені залишені ікла та різці, неможливість пережовувати їжу та пов'язаний з цим естетичний дефект (див. Рис 1-2).                                             implantcija 14

Рисунок 1          

implantacija 15

Рисунок 2

 

Наші спеціалісти прийняли рішення про видалення залишених зубів на верхній щелепі. Операція з імплантації зубів була ускладнена ще й низькою якістю та висотою залишеної кістки. Лікарям ЄСЦ, все ж вдалося за одне хірургічне втручання видалити зуби, які були уражені на верхній щелепі, малоінвазивно і без ускладнень встановити 8 імплантів, і після, через день встановити тимчасову непереміщувану конструкцію (див.Рис. 3-4).

                                 implanatcija 16

Рисунок 3

implantacija 17

 Рисунок 4       

В даний час пацієнт очікує повної інтеграції імплантів та встановлення постійної непереміщуваної конструкції. Трьохденна реабілітація досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійному вдосконаленню та високій техніці лікарів Європейського Стоматологічного Центру.