1ая страница

Імплантація зубів в «Європейському Стоматологічному Центрі» (ЄСЦ)

У світовій стоматологічній практиці застосовується багато різних систем імплантів. Вони мають відмінності у формі, функціональності. У нашій країні використовується більше 50 систем. Така різноманітність пояснюється тим, що імплантація зубів — затребуваний напрямок в стоматології. Наявність сучасного обладнання «ЄСЦ» забезпечує можливість відновлювати цілісність і функціональність щелепи в найскладніших випадках.

Що являє собою зубний імплант

Зубний імплант — одно- або багатокомпонентна конструкція, що складається з:

 • Штифта. Імплантується в альвеолярний відросток;
 • Коронки. Штучний зуб, колір і форму якого роблять максимально схожою на натуральні;
 • Проміжного елемента. Абатмент з'єднує штифт і коронку.

Сучасний варіант, що мінімізує відстрочені негативні наслідки, — однокомпонентний імплант. У ньому немає рухомих сполук, а установка проводиться в один прийом з негайним навантаженням.

 

Що таке імплантація зубів, коли є її необхідність

Імплантація — сучасна процедура відновлення від 1 окремого зуба до цілого ряду. Для цього використовуються штифти, які замінять корінь, і коронки. За рахунок можливості точного підбору кольору імплантований зуб відрізнити від натурального практично неможливо. Сучасна імплантація більш ефективна, для цього в клініці «ЄСЦ» є вся необхідна апаратна база. Це забезпечує безболісне і малоінвазивне вживлення.

Імплантація важлива не тільки для відновлення естетики, але й для жувальної функції. Основні причини, чому це необхідно:

 • Відсутність навіть 1 зуба призводить до проблем з відкусуванням і/або пережовуванням їжі. Це викликає розлади травлення. У шлунок потрапляє погано пережована їжа;
 • Спостерігається нерівномірне навантаження на щелепу. Людина намагається жувати на тій частині, де є всі зуби. У підсумку вони відчувають підвищене навантаження: стираються, на емалі з'являються тріщини, відколи;
 • Виникають дефекти зубного ряду, змінюється прикус. Після видалення/випадання сусідні зуби втрачають опору, можуть змінювати своє положення, заповнюючи вільний простір. Це відбувається повільно, але через декілька місяців вже будуть помітні зміни;
 • Спостерігається передчасне старіння при відсутності передніх зубів. З'являються носогубні складки, виражені зморшки, втрачається тонус лицьових м'язів. Виникають дефекти мови.

У «Європейському Стоматологічному Центрі» ми можемо відразу заповнити лунку після видалення дентальним імплантом. У нас є сучасне оснащення для правильної підготовки до процедури і виключення розвитку інфекції. Для цього використовується ербієвий лазер, який справляється з інфекцією, видаленням уражених тканин і фрагментів кістки. З його допомогою можливе видалення зуба цілком, без щипців і тому подібних пристосувань.

 

 

Показання та протипоказання для імплантації

Показаннями до того, щоб вставити імплант, є:

 • Відсутність 1 зуба при здоровому стані сусідніх;
 • Відсутність останніх зубів в ряду. Штифту не потрібна опора на сусідні;
 • Повна адентія, і пацієнту не підходить знімний протез;
 • Непереносимість акрилатів. Ці сполуки присутні в складі знімних протезів. Вони можуть подразнювати слизову.

Протипоказання теж є. Абсолютні:

 • Захворювання крові, системи кровотворення;
 • Онкопатології;
 • Захворювання ЦНС;
 • Алергія на знеболюючі або їх погана переносимість;
 • Патології серцево-судинної системи;
 • Туберкульоз, цукровий діабет 1 типу;
 • Патології імунної системи;
 • Хронічний алкоголізм, наркоманія.

Відносні протипоказання: порушення в функціонуванні ендокринної системи, хвороби скронево-нижньощелепного суглоба, запальні процеси в ротовій порожнині.

Є складнощі з імплантацією при недостатньому обсязі альвеолярного відростка, якщо після видалення зуба пройшло більше 1 року. У «Європейському Стоматологічному Центрі» застосовуються сучасні малоінвазивні методики MiMi. Специфіка дозволяє виключити процедуру нарощування альвеолярного відростка. Значить, повернення жувальної і естетичної функцій за допомогою імплантів настане швидше.

 

Види імплантації: специфіка і їх відмінність

Існує багато сучасних систем. Вони відрізняються між собою ступенем інвазивності, вартістю. Сьогодні практикуються традиційна імплантація і малоінвазивна. У першому випадку потрібно кілька відвідувань з тривалими перервами. Крім того, необхідний період для загоєння. Тільки після цього пацієнт отримує повноцінний і функціональний зуб.

Найбільш щадними для пацієнтів і доступними за цінами вважаються малоінвазивні методики MiMi. Особливість в тому, що мінімізовано кількість травматичних і дорогих процедур. Але при цьому пацієнт може отримати імплант буквально за одне відвідування. MiMi — це найкраща сучасна альтернатива традиційним методикам.

Метод імплантації зубів MiMi з використанням лазера та ультразвуку

Дана методика застосовується для імплантації на нижній або верхній щелепі. За допомогою лазера і ультразвуку вдається швидко і якісно видаляти інфекцію з операційного поля. Ця апаратна методика підготовки надає потужні протизапальний, імуностимулюючий та імуномодулюючий ефекти. За рахунок поліпшення кровопостачання кісткової тканини негайні та відстрочені результати більш помітні.

Для пацієнтів можна відзначити комфортний післяопераційний період, відсутність ускладнень і хорошу приживлюваність.

Метод імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading

Цей підхід визнаний кращою методикою, яка забезпечує пацієнту можливість в короткий проміжок часу відновити функціональність і естетику. Застосовується переважно для верхньої щелепи. Головна умова для реалізації методики — досить хороша стабільність дентальних імплантів в кістковій тканині. У нашому центрі її вдається досягти за рахунок установки імпланта не в альвеолярний відросток, який може не відповідати вимогам для такої маніпуляції, а в щільну кортикальну кістку.

Протипоказання до застосування MiMi з негайним навантаженням: якщо імплант стоїть в кістці з зусиллям менше 40 Н.

implantacija 1

 

Метод імплантації зубів MiMi з негайною установкою імпланта в лунку після видалення

Ідеальним варіантом є установка слідом за видаленням (в утворену лунку). Але раніше з цим виникали складності, адже альвеолярний відросток сильно пошкоджується. У лунці могли розвиватися інфекційні процеси. Крім того, не завжди вдавалося витягти всі фрагменти зуба.

У клініці «ЄСЦ» застосовуються п’єзохірургія і малоінвазивні методики. За рахунок використання першої технології і лазера вдається правильно і з мінімальними пошкодженнями видалити зуб. Немає протипоказань для інтеграції дентальних імплантів.

Результат радує пацієнтів, адже їм не доводиться ходити без зубів. Процедура проводиться в один прийом.

Метод імплантації зубів MiMi за допомогою п’єзохірургії

Застосування цього методу мінімально травматичне для пацієнтів. Ні болю, як при традиційному видаленні зубів, ні травмування кістки. П’єзохірургія забезпечує відмінні результати: відсутність ускладнень в післяопераційний період і ризику розвитку інфекції, максимальне збереження власної кісткової тканини.

При такій підготовці операційного поля є застосування малоінвазивного методу імплантації з негайним навантаженням.

Метод імплантації зубів MiMi як альтернатива реконструкції кістки

При тривалій відсутності зуба (більше 1 року) відбувається атрофація альвеолярного відростка. Значить, провести імплантацію традиційним способом неможливо. Принаймні, так було раніше. У клініці «ЄСЦ» практикується малоінвазивна методика MiMi як альтернатива реконструкції кістки, коли установка імпланта здійснюється в щільну кісткову тканину без нарощування альвеолярного відростка. Застосовуються такі методики:

 • Pterygoid implant — імплант ставиться на верхню щелепу в обхід гайморових пазух в тверду кістку крило-піднебінного контрафорсу без застосування синус-ліфтингу;
 • для нижньої щелепи установка практикується в обхід нижньощелепного каналу.

Обидва методи малотравматичні. Показують хороші клінічні результати, високі статистичні показники приживлюваності імплантатів.

Односкладні дентальні імплантати: переваги перед двоскладовими

З появою методик імплантації багато людей отримали шанс повернути цілісність зубного ряду, жувальну функцію. Але імплантація не стоїть на місці, і на зміну двоскладовим протезам прийшли односкладні імпланти.

Цілком природно, що виникла необхідність вдосконалення технологій, адже двоскладові імпланти мають ряд недоліків:

 • ідеального з'єднання імплант-абатмент на даний момент не існує, хоча ведеться кропітка робота над удосконаленням;
 • є ризик перелому гвинта в пізньому періоді експлуатації. В результаті іноді потрібно міняти весь імплант;
 • розкручування гвинта абатмента. Цей ефект можливий у пізніх періодах унаслідок постійного механічного навантаження. Тут теж може знадобитися заміна.

Подібні ускладнення виключені в односкладних імплантатах. Ще важливий плюс — вони встановлюються в одне хірургічне втручання із застосуванням сучасної малоінвазивної методики MiMi.

 

Етапи імплантації зубів в «ЄСЦ»

Для заповнення зубного ряду і жувальної функції щелепи в «ЄСЦ» вам не доведеться відвідувати клініку багато разів. У нас є все необхідне оснащення для безпечної, міцної і довговічної імплантації. Етапи процедури:

 1. Огляд ротової порожнини, цифрова комп'ютерна діагностика.
 2. Видалення зуба з застосуванням п’єзохірургічного методу. Якщо він вже певний час відсутній, то готуємо операційне поле. Лазером обробляється лунка для отримання абсолютно чистої від інфекцій і кісткових фрагментів ділянки.
 3. Комп'ютерна анестезія для знеболювання. Вдається уникнути ін'єкційного варіанту, перед яким відчувають страх багато пацієнтів.
 4. Лазерне розсічення тканин, що приховують область ясен, для досягнення більш глибокої імплантації. Заживання після лазера відбувається в рази швидше, ніж після розрізів скальпелем.
 5. Установка гвинтового стрижня — зубного імпланта.

Застосовувана методика максимально щадна, безболісна і безкровна. Реабілітація займає всього кілька днів.

 

Чому варто довірити імплантацію зубів «ЄСЦ»

Наша клініка в Києві застосовує передові технології. Наголос робимо на малоінвазивні методики, які відмінно себе зарекомендували. Наші пацієнти можуть розраховувати на:

 • швидку і безболісну процедуру за рахунок хірургії без розрізу. Використовується лазер;
 • мінімум ускладнень;
 • практично повну відсутність реконструкційних заходів по відновленню кісткової тканини;
 • низьку вартість лікування (за рахунок виключення непотрібних оперативних втручань, що стосуються відновлення кістки).

Клініка «ЄСЦ» обладнана за європейськими стандартами. У нас правильно укомплектовані
операційні та післяопераційні зали. Пацієнт може перебувати там протягом необхідного часу для повного відновлення. Також у нас є рентгеноснащення, власний 3D-центр, працюють кваліфіковані стоматологи з 20-річним стажем.

Ми сміливо можемо встановлювати дентальні імплантати в лунки видалених зубів, а також заповнювати лунки видалених зубів остеотропним матеріалом відразу після видалення. Ми не боїмося, що буде подальше поширення інфекції. Багаторічний досвід показує чудові негайні післяопераційні результати. І відстрочені довгострокові.

Що ж робити людині, якщо в зв'язку з певними причинами не зробили вчасно заповнення лунки видаленого зуба остеотропним матеріалом (аугментація) або не поставили відразу в лунку видаленого зуба імплантат? І у нього вже є атрофія кісткової тканини на 40% і більше? Як йому вчинити тоді? І яким чином відновлювати свою жувальну і естетичну функцію, якщо знімний протез носити він не хоче?

Існує багато методик відновлення кісткової тканини, направленої кісткової регенерації. На сьогоднішній день в світі не існує однозначної думки з приводу планування хірургічного втручання в реконструкцію верхньої і нижньої щелепи. Існує величезна кількість мембран, кісткових замінників, методик по реконструкції альвеолярного гребня, які все ж мають право на існування. Навіть з діаметрально протилежними концепціями.

Але головним недоліком операції по реконструкції альвеолярного гребня є сама операція. Люди свідомо йдуть на неї. У кожному оперативному втручанні завжди існує відсоток ускладнень — болі, гематоми, набряклість. Найголовнішим ускладненням оперативного втручання з реконструкції альвеолярного гребня є не приживлення самого матеріалу. Він просто може розчинитися і перетворитися в сполучну тканину.

Чому так відбувається? Є дві причини: 1 — це інфекція, яка знаходиться в оточуючих тканинах, 2 — не відбувається утворення кровоносних судин через встановлений кістковий імплантат. І він не «оживає». А залишається таким же мертвим. Або розсмоктується. Що ж робити?

В «Європейському стоматологічному центрі» ми пішли по методиці відновлення жувальної і естетичної функції дентальними імплантатами «малоінвазійними методиками» із застосуванням ербієвого лазера без методик по відновленню кісткової тканини.

Як це виглядає? Багато вчених світу зрозуміли, що можна отримати швидке відновлення жувальної функції без додаткових хірургічних втручань. У кожної людини, навіть якщо і є атрофія кісткової тканини на 40% і більше, завжди залишається скелетна кістка. Тверда і дуже добре мінералізована. Виявляється, можна встановлювати дентальні імплантати саме туди.

Якщо є поруч анатомічні утворення, то за допомогою 3D-планування можна їх обійти. Спеціалізацією «Європейського стоматологічного центру» якраз і є установка імплантатів без нарощування кісткової тканини. Ми встановлюємо імплантати в обхід анатомічним структурам в тверду мінералізовану кістку.

За рахунок цього отримуємо чудову первинну стабільність імплантату (більше 40 ньютон) і завдяки цьому ми можемо використовувати негайне навантаження.

Ми отримуємо такі речі:

 1. Швидкий безболісний результат за рахунок хірургії без розрізу. Скорочуються хірургічні втручання. Застосовується лазер.
 2. Мінімальна кількість ускладнень.
 3. Практично відсутність реконструктивних заходів по відновленню кісткової тканини.
 4. Зменшення вартості лікування за рахунок непотрібних оперативних втручань по відновленню кістки.

В яких умовах ми це проводимо? Наша клініка обладнана за всіма європейськими стандартами для проведення таких операцій:

1. Ми маємо добре укомплектовану операційну і передопераційну. Тобто людина може перебувати в клініці стільки, скільки йому потрібно під наглядом лікаря.

2. Ми маємо все рентгенологічне обладнання, яке необхідне для планування оперативного втручання. У нас є власний 3D-центр.


3.Також кваліфікація лікаря — «Міжнародного експерта в області імплантології» — з 20-річним досвідом роботи в цій сфері налаштована на отримання довгострокового позитивного результату.

Чекаємо Вас за адресою: м. Київ, вул. Срібнокільська, 12, секція Б; тел. 380442214690, 380445737402, 380672493017, 380443740134.

 

Стоматологія — імплантація зубів у Києві

Кількість сучасних технологій і способів для протезування зубів і їх імплантації в даний час досить велика, а вибір процедур в даній галузі вражає своєю різноманітністю. Базова тенденція сучасної стоматології спрямована на максимальне збереження природнього зуба клієнта (не рахуючи тих випадків, коли пацієнт сам переслідує бажання його видалити з індивідуальними причин), на збереження природніх елементів ротової порожнини спрямований весь спектр профілактичних і лікувальних заходів. Але сфера імплантології все ж користується величезною популярністю на сьогоднішній день, надаючи пацієнтам широкі можливості по заміні і лікуванню зубів.

Для збереження натуральних зубів в нинішній час існує безліч способів, починаючи з діагностики карієсу на ранніх стадіях за допомогою томографії, закінчуючи високохудожнім оновленням і реставраційними процедурами для дуже складних клінічних випадків. Навіть при цьому не завжди доступна можливість зберегти зуб, тому передова процедура дентальної імплантації, що дозволяє швидко відновити від одного окремого зуба до цілого ряду, знайшла таку високу популярність.

Відмінною рисою сучасної галузі імплантації, зокрема в Києві, є помітне підвищення ефективності процесу виконання імплантів і, власне, технічна база для їх безболісної і комфортної імплантації. Як знімні, так і постійні конструкції зубних імплантів і протезів в даний час підбираються суто індивідуально під анатомічні особливості і смакові переваги кожного пацієнта, а широкий вибір різновидів прекрасно дозволяє це робити. Це говорить про підвищення уявлень про комфортність сучасної стоматологічної практики і про її фінансову доступність, адже сьогодні ціни на подібні процедури знаходяться на абсолютно доступному рівні для більшості населення.

Отримати висококваліфіковані послуги в області імплантології та протезування в Києві сьогодні також може кожна бажаюча людина, адже для цього достатньо звернутися в одну з сучасних клінік. «Європейський стоматологічний центр» вважається одним із лідерів у напрямку сучасної імплантації та протезування зубів серед стоматологій столиці. Фахівці «Європейського стоматологічного центру» досягли успіху в області протезування і імплантації зубів. Одні з перших на території України вони почали випробувати на практиці методику лазерної імплантації зубів, яка має на увазі відсутність класичного хірургічного втручання і дозволяє встановити імплант в щелепні кістки в рамках однієї процедури разом з видаленням пошкодженого зуба. Крім цього, наша клініка активно здійснює експрес-імплантацію, яка дозволяє знайти нові зуби в рекордно короткі терміни.

Завдяки застосуванню лазерних технологій в процесі виготовлення імплантів і протезів, а також потужностей лазерного променю при проведенні процедур з імплантації і
установці імплантів, робота по відновленню зубів носить практично ювелірний характер, володіючи високою якістю виконання і дозволяючи пацієнту відчувати себе максимально комфортно в процесі носіння протезів. «Європейський стоматологічний центр» готовий надати послугу імплантації зубів пацієнтам зі складними анатомо-топографічними умовами, і зробить це на найвищому рівні в Києві.

В «Європейський стоматологічний центр» звернулася пацієнтка зі скаргами на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі, сильне пошкодження тих, що залишилися, неможливість жувати їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (див. рис. 1–2).

                                     implantacija 2Рисунок 1

                                         implantacija 3

Рисунок 2

Було прийнято рішення про видалення зубів, що залишилися. Операцію по установці імплантів ускладнювали ще й низька якість і висота збереженої кістки. Проте лікарям «Європейського стоматологічного центру» вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній щелепі, малоінвазивно та без ускладнень встановити 9 імплантів, і через день встановити тимчасову незнімну конструкцію (див. рис. 3–4).

                                            implantacija 4Рисунок 3 

                                                                     imolantacija 5 Рисунок 4

В даний час пацієнтка очікує повної інтеграції імплантів і активізації постійної незнімної конструкції. Швидка реабілітація (3 дні) пацієнтки досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійному вдосконаленню і техніці лікарів «ЄСЦ».

 

Імплант зуба за один день

Багатьох людей цікавить, за який термін видається можливим відновити втрачений зуб, при чому щоб робота була проведена максимально якісно і акуратно. Ні для кого не секрет, що сучасна стоматологія пропонує сьогодні досить широкий спектр різноманітних послуг, які спрямовані на помітне поліпшення стану ваших зубів, лікування захворювань і ліквідацію
інфекцій, а також на заміну або відновлення зубів після їх руйнування або випадання. Саме імплантація вважається напрямком стоматологічної індустрії, який найбільш стрімко розвивається, тому діяльність, пов'язана з відновленням і реставрацією зубів, надає найбільш цікаві перспективи для пацієнтів сучасних клінік.

Сьогодні одним із найбільш затребуваних напрямків стоматологічної практики вважається імплантація зубів, і здійснюється вона в різних методиках і технологіях, що допомагають повертати повний зубний ряд максимально швидко і комфортно. Справжнім проривом кілька років тому стала методика одномоментної імплантації, яка пропонує установку штучного зуба протягом всього однієї хірургічної процедури. Наскільки ефективно здійснюється одноетапна імплантація і як довго буде зберігатися ефект від неї — саме на ці питання, а також багато інших вам з радістю нададуть повні відповіді фахівці прогресивної київської клініки «Європейський стоматологічний центр».

Що таке одномоментна імплантація і які її особливості?

Одномоментна імплантація — найпопулярніша стоматологічна послуга, що дозволяє пацієнтам швидко ліквідувати проблеми, пов'язані з втратою або серйозними захворюваннями зубів. По суті, якщо говорити максимально зрозумілою мовою, одномоментна імплантація дозволяє відвідувачам кабінетів стоматологів видалити пошкоджений або деформований зуб і вставити новий всього за одну процедуру.

Процес має на увазі, що в одне відвідування пацієнт може втратити пошкоджені, зруйновані зуби або їх частки (якщо зуб розкришився або зламався) максимально безболісно за допомогою комп'ютерної анестезії, після чого лікарем-імплантологом відразу ж будуть здійснені заходи по встановленню імпланта штучного зуба. Установка імплантів для одномоментної реставрації зубного ряду є порівняно новою технологією в області протезування зубів. В більшості випадків вона здійснюється без традиційного хірургічного втручання, а саме розрізання м'яких тканин ясен скальпелем, а за допомогою лазерної технології, коли тонкий промінь дбайливо проходить по слизовій і буквально розділяє тканини, відразу ж запаюючи їх краї, що запобігає кровотечі і інфікуванню. «Європейський стоматологічний центр» активно розвиває практику лазерної одномоментної імплантації, яка вважається більш щадною і відрізняється полегшеним реабілітаційним періодом.

Встановити імплант за один день — сьогодні це не мрія, а цілком реальна можливість швидко і практично без болю отримати рівні зуби, замінивши якісними імплантатами і коронками природні, що раніше не задовольняли своїм зовнішнім виглядом або недостатньою функціональною діяльністю. Клініка «Європейський стоматологічний центр» пропонує кожному бажаючому пройти попередню консультацію перед здійсненням імплантації в один день, де ви зможете дізнатися всю інформацію щодо специфіки процедури і її повної вартості, розрахованої для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

В якості одного з лідерів серед стоматологій в Києві і Україні, наші фахівці здатні здійснити всю процедуру імплантації в одне хірургічне втручання. Варто підкреслити, що всі операції проводяться головним лікарем нашої клініки, єдиним в Україні експертом міжнародної Асоціації оральних імплантологів Вадимом Климентьєвим. Здійснюється імплантація негайно після видалення зуба, що помітно економить час пацієнта і прискорює процес загоєння ділянки з імплантів, завдяки чому надається можливість максимально швидко відновити зуб. З метою знеболювання нами використовується комп'ютерна анестезія, в зв'язку з чим імплантація зубів за один день в місті Київ проходить максимально комфортно і високоякісно.

В «Європейський стоматологічний центр» звернулася пацієнтка зі скаргами на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі, нефункціональність тих, що залишилися, неможливість жувати їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (див. рис. 1–2).

                                                        implantacuja 6

Рисунок 1

implantacija7

Рисунок 2

Було прийняте рішення про видалення зубів, що залишилися. Операцію по установці імплантів ускладнювали ще й низьку якість і висота збереженої кістки. Проте лікарям «Європейського стоматологічного центру» вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній щелепі, малоінвазивно та без ускладнень встановити 8 імплантів, і через день встановити тимчасову незнімну конструкцію (див. рис. 3–4).

                                                             implantacija 8Рисунок 3

implantacija 9

Рисунок 4

 

В даний час пацієнтка очікує повної інтеграції імплантів і активізації постійної незнімної конструкції. Швидка (за 3 дні) реабілітація пацієнтки досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійному вдосконаленню і техніці лікарів «Європейського стоматологічного центру».

 

Скільки коштує поставити імплант зуба в Києві?

Установка зубних імплантів в Києві на високому рівні здійснюється імплантологами «Європейського стоматологічного центру», який є одним з лідерів на українському ринку імплантології. Фахівці, що працюють в нашій клініці, володіють не тільки професійною і кваліфікаційною базою, необхідною для коректного здійснення процедури, але і відповідальним, індивідуальним підходом до аналізу та вирішення конкретної проблеми, а також пошуку оптимальних варіантів лікування.

Співробітники нашого стоматологічного центру здатні швидко і якісно поставити імплант зуба пацієнту, незалежно від складності клінічної ситуації, забезпечивши при цьому максимально високий функціональний і естетичний відновлювальний ефект. «Європейський стоматологічний центр» активно практикує методику одномоментної імплантації, яка має на увазі здійснення установки зубних імплантів в рекордно короткі терміни, а саме в рамках одного відвідування стоматолога.

Відразу після того, як зуб і його частки були хірургічно видалені, а ділянки слизової і м'яких тканин ротової порожнини знезаражені і оброблені спеціальними засобами і лазерним променем, фахівець може здійснити висвердлювання лунки (при необхідності), в яку монтується гвинтоподібний стрижень — зубний імплант. Після лазерного розсічення тканин, що покривають необхідну область ясен для більш глибокої імплантації імпланта, місце, де проводилась процедура, заживає значно швидше, ніж після класичних розрізів. З метою знеболювання клініка «Європейський стоматологічний центр» застосовує комп'ютерну анестезію, яка в комплексі з лазерною імплантацією забезпечує максимальну безболісність і безкровність.

Швидка установка імплантів «Європейським стоматологічним центром» має низку позитивних моментів, які виграшно її виділяють серед інших подібних послуг. Ключові переваги: ​​

 • Перспектива досягнення максимального естетичного та візуального результату.
 • Усунення порушень жувальної функції.
 • Відсутність ризику травм і зараження тканин завдяки застосуванню лазерних та інших сучасних технологій.
 • Мінімальна кількість хірургічних втручань.
 • Високий ступінь комфорту для пацієнтів під час реабілітаційного періоду.
 • Можливість встановити постійний протез в рекордно короткі
  терміни.

«Європейський стоматологічний центр» встановлює високоякісні титанові імпланти з високим рівнем очищення металу, при цьому надаючи послугу навіть в найскладніших анатомічних умовах.

В «Європейський стоматологічний центр» звернувся пацієнт зі скаргами на сильну рухливість зубів на верхній і нижній щелепі, неприємний присмак і запах в порожнині рота, неможливість жувати їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (див. рис 1–2).

                                                          implantacija 10

Рисунок 1

impantacija 11

Рисунок 2

Встановлено діагноз — прогресуючий генералізований пародонтит. Було прийняте рішення про видалення всіх наявних зубів з негайною імплантацією. Операцію по установці імплантів ускладнювала ще й присутність інфікованих тканин в порожнині рота. Після видалення зубів була проведена дезінфекція лазером і кюретаж лунок видалених зубів. Лікарям «Європейського стоматологічного центру» вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній і нижній щелепі, малоінвазивно, без додаткових розрізів і ускладнень встановити 17 імплантів, і через день встановити тимчасові незнімні ортопедичні конструкції (див. рис. 3–4).

                                                                 implantacija 12

Рисунок 3

implatacija 13

Рисунок 4

В даний час пацієнт очікує повної інтеграції імплантів і установки постійних незнімних конструкцій. Швидка (за 3 дні) реабілітація пацієнта досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійному вдосконаленню і наявності сучасного стоматологічного обладнання в «Європейському стоматологічному центрі».

     

Кращі імпланти зубів

Пошкоджені зуби з неестетичним зовнішнім виглядом або зовсім їх відсутність в зубному ряду — вагома проблема, яка викликає істотний дискомфорт у сучасної людини. Вона значно обмежує можливості практично у всіх сферах діяльності. Як би там не було, але сучасні люди досить відповідально ставляться до проблем, пов'язаних зі станом і зовнішнім виглядом зубів, тому намагаються при виникненні непередбачуваних ситуацій отримати виключно висококласне обслуговування.

Сучасна стоматологічна практика дійсно допомагає вирішити практично всі відомі проблеми, пов'язані зі здоров'ям і зовнішнім станом зубів, в тому числі здатна відновити втрачений або зруйнований зуб таким чином, щоб він візуально не відрізнявся від природних. Імплантація зубів, яка здійснюється «Європейським стоматологічним центром» в Києві, дозволить не тільки відновити пошкоджені та втрачені зуби якісно і практично непомітно, але і забезпечить швидке виконання процедури за методикою одномоментної імплантації.

Які імпланти використовуються в Києві?

Від того, який імплант використовується при процесі імплантації, безпосередньо залежить загальний результат процедури, а також тривалість ефекту. У понятті стоматології імплант — це штучний замінник кореня зуба, який створений у вигляді металевого або скловолоконного гвинта, який вживляється в кісткову тканину щелепи. Завдяки своїй конструкції, а також високій якості матеріалів, імплант здатний вельми швидко приживатися на місці видаленого зуба. Наша клініка використовує в своїй імплантологічній практиці тільки кращі імпланти зубів, вироблені в Швейцарії, які мають високу якість і здатні не тільки бути надійною основою для коронки, але й служити десятиліттями без деформацій і порушень.

В «Європейський стоматологічний центр» звернулася пацієнтка зі скаргами на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі, сильне пошкодження тих, що залишилися, неможливість жувати їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (див. рис 1–2).                                       

implantcija 14

Рисунок 1          

implantacija 15

Рисунок 2

 

Було прийняте рішення про видалення зубів, що залишилися на верхній щелепі. Операцію по установці імплантів ускладнювали ще й низька якість і висота збереженої кістки. Проте лікарям «Європейського стоматологічного центру» вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній щелепі, малоінвазивно та без ускладнень встановити 8 імплантів, і через день встановити тимчасову незнімну конструкцію (див. рис. 3–4).

                                 implanatcija 16

Рисунок 3

implantacija 17

 Рисунок 4       

В даний час пацієнтка очікує повної інтеграції імплантів і установки постійної незнімної конструкції. Швидка (за 3 дні) реабілітація пацієнтки досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійному вдосконаленню і високій техніці лікарів «Європейського стоматологічного центру».