м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Європейський Стоматологічний Центр був номінований на престижну премію 

17-18 березня в конференц-залі Inter Continental Convention Hall у Франкфурті відбулась Міжнародна конвенція та церемонія нагородження "Міжнародна арка Європи" (IAE).

Європейський Стоматологічний Центр (Київ) з гордістю повідомляє, що став номінантом Премії Arch of Europe за якість та технології в категорії Gold. Європейський Стоматологічний Центр був представлений на церемонії головним лікарем, Dr. PhD ., експертом DGOI, почесним членом DGOI Вадимом Георгійовичем Климентьєвим.

Подію організувала BID Group One, компанія, що займається питаннями навчання в області якості, Business Initiative Directions (BID) - лідер у організації бізнес-подій на світовому рівні, та ImarPress - медіа-агентство, яке надає медійну підтримку під час проведення церемонії вручення премій BID

Премія Arch of Europe - це знак визнання якості та лідерства, який присуджується компаніям та організаціям, що досягли виняткових результатів у своїх галузях. Церемонія нагородження є частиною програми BID Group One, BID та Технічного університету Мадрида, спрямованої на сприяння поліпшенню якості, продуктивності та рентабельності.

Цього року у церемонії нагородження взяли участь компанії та організації з 5 континентів світу.

Хосе Е. Приєто, президент та головний виконавчий директор BID, підкреслив, що «отримання нагороди служить підтвердженням прив'язаності компанії до лідерства, впровадження передових технологій та інновацій, роблячи її зразком для наслідування іншим організаціям у своїй галузі»

Європейський Стоматологічний Центр, отримавши номінацію на цю престижну нагороду, підтвердив свою прив'язаність найвищим стандартам якості та інноваціям у галузі стоматології.

Номінація на премію Arch of Europe - це ще один досягнення, яке демонструє прагнення Європейського Стоматологічного Центру до постійного вдосконалення та надання своїм пацієнтам найкращих стоматологічних послуг.

sobitija1minsobitija2min

sobitija3minsobitija4min