Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Час роботи:
Пн. - Нд .: 8:00 - 21:00
Працюємо без вихідних

Європейський Стоматологічний Центр став номінантом Премії 'Arch of Europe for quality and technology in Gold category'

Європейський Стоматологічний Центр став номінантом Премії 'Arch of Europe for quality and technology in Gold category'

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР СТАВ НОМіНАНТіВ ПРЕМії 'ARCH OF EUROPE FOR QUALITY AND TECHNOLOGY IN GOLD CATEGORY'


17-18 березня в конференц — залі Inter Continental Convention Hall відбулася Міжнародна конвенція та церемонія нагородження Міжнародна арки Європи (IAE). Європейський Стоматологічний Центр (Київ) став номінантом Премії Arch of Europe за якість і технології в категорії Gold. Компанію представив головний лікар, кандидат медичних наук, міжнародний есперт в області імплантології Німецької асоціації оральних імплантологів DGOI Климентьєв Вадим Георгійович.
Цей захід є частиною програми визнання якості та лідерства BID, спільні роботи між BID і BID Group One разом з Технічним університетом Мадрида і Imarpress, надання яких є наданням дуже специфічного набору маркетингових і технічних рішень на управлінському рівні для сприяння зусиллям щодо поліпшення якості, продуктивність і відгук прибутковості.
У церемонії нагородження взяли участь компанії та організації з 5 континентів світу відібраних за їх досягнення в області якості і переваги. Її очолював Хосе Е. Прієто, президент і головний виконавчий директор, а також видатна особистість ділового світу і дипломатичного корпуса.Г-н Пріетокон, що «одержувачі нагороди — це знаки прихильності лідерства, технологій та інновацій. Зразкові діячі для інших компаній в своїх областях ».
Imarpress, об'єднав відмічені нагороди компанії і організації з усього світу, які отримали нагороду. Нагорода BID Quality Award протягом багатьох років, в знак визнання їх високим стандартам якості. Отримав символ якості, вони приєднуються до історичної групі престижних переможців. BID QC100 Total Quality Management, представлена ​​в 179 країнах, що створює основу для впровадження інтегральних процесів з використанням технологій і процедур цієї моделі.
 sobitija1minsobitija2min
sobitija3minsobitija4min