м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Базальні імпланти в стоматології

Базальні імпланти в стоматології

У разі надлому зуба або його видалення стоматологом, чоловік, безумовно, не може відчувати себе повноцінно, і комфортно вести свою повсякденну діяльність. Завжди, протягом багатьох десятиліть, відсутність зубів або їх непривабливий вигляд були ознакою недоглянутості і неохайного зовнішнього вигляду. Крім цього, відсутність зубів негативно впливає на всі сфери нашої життєдіяльності, починаючи від проблем з вживанням їжі, закінчуючи спілкуванням. Отже, якнайшвидше, необхідне відновлення цілісності зубного ряду для забезпечення правильної жувальної функції, а також придбання красивої посмішки з рівними зубами.

Справжнім порятунком для тих, хто хоче привести свої зуби в належний вигляд, а також забезпечити для себе акуратну і білосніжну усмішку, стануть базальні імпланти, в стоматології застосовуються порівняно недовгий час.

Що таке базальна імплантація?

Базальна імплантація зубів - процедура, яка дозволяє швидко усунути дефекти зубного ряду і знайти рівні, білі зуби, методом видалення пошкоджених або естетично некрасивих, і моделювання на їх фоні, рівних, штучних аналогів. Досить часто вона застосовується з естетичними цілями, коли пацієнт бажає знайти картинно-рівні зуби без тривалого їх виправлення за допомогою брекет-конструкцій або ортодонтичних пластин.

Базальні імпланти в області сучасної стоматології стають одним з найбільш затребуваних методів імплантації, так як дозволяють максимально швидко і без шкоди для здоров'я зубочелюстного апарату відновити зуби і візуально вирівняти зубний ряд. Процедура установки імплантів часто може здійснюватися в рамках однієї процедури, що робить її одним з найшвидших методів для імплантації та протезування зубів. Її відмінною рисою вважається відсутність необхідності нарощування штучної кісткової тканини, проте не дивлячись на це, у пацієнта повністю зберігається коректна жувальна функція і рівномірно розподіляється навантаження на щелепи під час жувального процесу. В ході процедури також, завдяки сучасним технологіям, здійснюється стимулювання природного процесу зростання кісткової тканини, тому штучна кістка не застосовується, що робить процедуру базальної імплантації більш простою і швидкою.

Базальні імпланти мають свої особливості, так як вони мають досить специфічну структуру і конструкцію. Базальні імпланти - це конструкції, які фіксуються в губчатому шарі кістки і відрізняються більш широкими витками. Вони конденсуют (ущільнюють) кістку, за рахунок чого запобігають її резорбції. Перевагою базальної імплантації є можливість фіксування імплантів в нещільній кістці, що дозволяє відновити загублений зуб навіть в тих випадках, коли установка традиційних імплантів неможлива.

Базальний імплант забезпечує надійну фіксацію протеза в щелепної кістці, а встановлений протез зможе прослужити досить довгий час. Послуга установки базальних імплантів, яка надається в Європейському Стоматологічному Центрі, має на увазі негайне вживлення імпланта практично відразу ж, після видалення зуба. Процес монтування протеза здійснюється переважно на наступний день, що виграшно виділяє процедуру базальної імплантації серед інших подібних послуг.

Звернувшись за допомогою до фахівців Європейського Стоматологічного Центру, Ви завжди зможете безкоштовно отримати всю потрібну інформацію про процедуру, а також дізнатися її вартість, терміни виконання і ряд інших, що цікавлять Вас, нюансів.

Дана пацієнтка звернулася до нас саме з таким станом зубів. Для пацієнтки було дуже важливо повністю відновити естетичний вигляд і функціональність зубо-щелепної системи та зробити це за мінімально короткі терміни. Нам це вдалося незважаючи на всі складнощі даної ситуації. Вже через день пацієнтка вийшла з новими зубами (тимчасовими), а через 3 місяці були встановлені постійні коронки. Складність полягала в тому, що велика частина кістки була втрачена через тривале запалення всіх зубів, але нам вдалося відновити естетику і функцію за допомогою правильно підібраної висоти і ширини нових коронок. Всі побажання пацієнтки щодо нових зубів були втілені в життя. Пацієнтка була запротезірована коронками BioHPP (PEEK), що дозволило полегшити навантаження на імпланти і домогтися відповідної естетики.

Скільки коштує базальна імплантація зубів

У сучасній стоматології досить часто виникають нові розробки і технології, які дозволяють розширювати спектр можливостей даного медичного напрямку, і при цьому забезпечувати для споживача більш високий результат після лікування. Найбільший відсоток сучасних розробок і революційних рішень припадає на сферу імплантології та протезування зубів, так як сьогодні саме послуги даного типу користуються особливо високою популярністю серед сучасного населення. Новітні методики, які дозволяють відновлювати зуби в гранично короткі терміни, і при цьому робити це практично безболісно і без істотної крововтрати - це справжній прорив в сучасній медицині, що забезпечує прекрасні можливості для бажаючих знайти рівну і красиву посмішку.

В даний час найбільш передовими вважаються методики лазерної і базальної імплантації. Лазерна технологія стосується безпосередньо специфіки оперування пацієнта, а саме дозволяє здійснювати розрізи тканин для подальшої установки імплантів без застосування ріжучого хірургічного інструменту, використовуючи тонкий лазерний промінь.

У свою чергу базальна імплантація - спосіб відновлення зубів, який часто використовується для оперативного отримання рівного зубного ряду без вад без нарощування штучної кістки. Маніпуляція здійснюється в більшості випадків в рамках однієї процедури, що робить її одним з найшвидших способів для протезування зубів. Звертаючись за допомогою в одну з кращих престижних клінік міста Києва - Європейський Стоматологічний Центр, що надає послуги протезування та імплантації зубів, Ви має можливість поєднати ці дві техніки, щоб досягти максимального ефекту.

Базальна імплантація зубів: скільки коштує процедура?

Базальна імплантація в Україні вважається одним з найбільш новітніх методів відновлення пошкоджених і видалених зубів. На сьогоднішній момент існує декілька професійних клінік, що надають дану послугу. Керуючись багатим набутим досвідом, Європейський Стоматологічний Центр, що одним з перших запровадив базальну імплантацію в Україні, сьогодні з радістю надає цю послугу на високому європейському рівні.

Відмінною рисою базальної імплантації вважається відсутність необхідності нарощування кісткової тканини, що часто є необхідним при інших процедурах імплантації. Навіть при незначному руйнуванні кістки, у пацієнта після установки імпланта повністю зберігається коректна жувальна функція і рівномірно розподіляється навантаження на щелепи під час споживання твердої їжі. Варто відзначити, що збереження цілісності природної кісткової тканини досягається за рахунок специфічної конструкції імпланту. Імпланти мають широкі витки, завдяки яким надійно кріпляться в губчатому шарі кістки, за рахунок чого забезпечується їх коректне і міцне розташування, а також запобігається подальша резорбція щелепної кістки від навантажень.

В ході процедури також відбувається стимуляція природного процесу зростання кісткової тканини, тому штучна кістка в даній технології не застосовується. Базальна імплантація дозволяє як повністю відновлювати втрачений зуб, так і відновлювати частково зруйнований. Дізнатися, скільки коштує базальна імплантація зубів в Європейському Стоматологічному Центрі, Ви зможете, перейшовши у відповідний розділ сайту або зателефонувавши за вказаним номером телефону. Наші фахівці готові надати послугу базальної імплантації на максимально високому рівні, також Європейський Стоматологічний Центр гарантує максимальний ефект від лікування.

В Європейський Стоматологічний Центр звернувся пацієнт зі скаргами на ускладнене пережовування їжі в зв'язку з множинною втратою зубів, рухливістю залишившихся, естетичний дефект (див. мал.1-2).

Малюнок 1

Малюнок 2

Було встановлено діагноз, прогресуючий пародонтоз. З огляду на неспроможність зубів, що залишилися було прийнято рішення про їх видалення. Якість і клінічна висота кістки на верхній щелепі і близькість нижньощелепного нерва на нижньої щелепи (див. мал 3_1-3_2) робили цей випадок дуже складним. Однак, було прийнято рішення застосувати малоінвазивний метод імплантації, обійтися без спрямованої кісткової регенерації, сінусліфтінга і аугментации. Були застосовані базальні імпланти на верхній і нижній щелепі, вони були встановлені в день видалення зубів (див. мал. 04).Рисунок 3_1

Малюнок 3_2

Малюнок 4

На нижній щелепі імпланти були встановлені в обхід нижньощелепного нерва (див. мал 06_1-06_2). На третій день після операції були встановлені тимчасові незнімні конструкції (див. мал 05, 07), а через 4 місяці тимчасові конструкції були замінені постійними виготовленими з PEEK-полімеру (див. мал.08-09).

Малюнок 5

Малюнок 7

Малюнок 6_1

Малюнок 6_2

Малюнок 8

                                  Малюнок 9

Базальні зубні імплантаті

Пошкоджені зуби потребують термінового комплексного лікування, яке допоможе усунути осередок захворювання і відновити зруйновані тканини. Найчастіше, можливості сучасної стоматологічної терапії, дозволяють врятувати хворий зуб, однак, існують і ситуації, коли в запущеній або складної стадії усунути захворювання, зберігши природний зуб практично неможливо. Так, нерідко замість лікування і оздоровлення зуба, фахівцям доводиться вдаватися до імплантації, адже в таких випадках зуб простіше замінити якісним штучним аналогом, ніж безрезультатно намагатися його відновити. Більш того, навіть якщо в якійсь мірі вдалося зберегти зуб, справлятися зі щоденною навантаженням під час жування, а також виконувати свої прямі функції повною мірою він навряд чи зможе. Таким чином, якісна імплантація є ледь не єдиним виходом із ситуації.

Якісні зубні імплантати, в комплексі з красивими і добротними протезами (коронками) - відмінний спосіб знайти гарну і здорову усмішку за короткий термін, особливо в тих випадках, коли пацієнт не може носити довгий час брекет-систему, а захворювання поверхні зубів помітно погіршили їх зовнішній вид. На допомогу в таких ситуаціях прийде базальна імплантація зубів, яка є одним з найбільш оперативних і безболісних способів відновлення втрачених зубів повністю або частково.

Особливості базальної імплантації

Базальні імпланти в даний час є одним з найбільш прогресивних рішень в області сучасної імплантології. Вони дозволяють швидко здійснити процедуру установки конструкції протеза, при цьому без необхідності нарощувати штучну кістку. Процедура допомагає максимально швидко відновити рівний зубний ряд без вад і заповнити прогалини в ньому за короткий проміжок часу, без носіння пластин і інших ортодонтичних пристосувань, дозволяючи економити і час, і гроші.

Базальні зубні імплантати мають специфічну будову, що і, власне, відокремлює їх від звичних традиційних конструкцій. Вони мають більш широкими витками, завдяки чому при установці імпланти ущільнюють кісткову тканину і за рахунок цього запобігають її резорбції. Можуть фіксуватися в нещільної кістки, в тих випадках, коли установка традиційних імплантів неможлива.

Процедура установки імпланта проводиться в неглибоку лунку, яка виробляється на цілісному ділянці природної кістки, а специфічна форма імпланта запобігає її подальше руйнування, правильно розподіляючи навантаження на зубо-щелепної механізм. При цьому, варто зазначити, що у пацієнта зберігається анатомічно правильна жувальна функція, що запобігає деформації щелеп і лицьових кісток в подальшому через неправильного прикусу або неграмотного розподілу навантаження.

Базальні зубні імплантати - зручне рішення для багатьох пацієнтів, оскільки дозволяє швидко і практично безболісно нарощувати зуби і встановлювати зубні протези при цьому не вимагаючи численних відвідувань стоматологічного кабінету. У більшості випадків імплантований імплант НЕ буде відторгатися організмом і, як правило, приживається не довше ніж одного тижня, після чого пацієнтові можуть встановити постійну коронку.

Європейський Стоматологічний Центр - один з найбільш провідних представників послуг в сфері терапевтичної, хірургічної стоматології та імплантології. Клініка «ЄСЦ» практикує сучасні техніки лікування та відновлення зубів, керуючись найпередовішими рішеннями і тенденціями в цій галузі діяльності. Ми використовуємо тільки сучасне європейське обладнання та елітні матеріали, що дозволяє забезпечити максимально високий результат.

В Європейський Стоматологічний Центр звернулася пацієнтка зі скаргами на повну відсутність зубів на нижній щелепі і можливості використання знімного протезу зважаючи на сильну атрофії тіла нижньої щелепи (див. Мал.1-2).

Малюнок 1

Малюнок 2

Близьке розташування нижньощелепного нерва унеможливлювала установку імплантів традиційним способом (див. мал.3-4).

Малюнок 3

Малюнок 4

Було прийнято рішення встановити малоінвазивні, базальні імпланти в обхід нижньощелепного каналу (див. мал. 5, 10-11).

Малюнок 5

Малюнок 10 

Малюнок 11

Через 3 дні пацієнтці були встановлені тимчасові конструкції (див. мал.6-9), а ще через 4 місяці тимчасові конструкції були замінені на постійні з PEEK- полімеру (див. мал.12-16).

Малюнок 6

Малюнок 7

Малюнок 8 

Малюнок 9

Малюнок 12

Малюнок 13

Малюнок 14

Малюнок 15

Малюнок 16