м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Одномоментна імплантація зубів

Базальна імплантація в Україні (ціна)

Процес відновлення зубів завжди вимагає особливої ​​відповідальності і високого рівня кваліфікованості від фахівця, який її здійснює. Раніше, коли стоматологія не використовувала такої кількості новітніх технологій або передових рішень, процес відновлення втрачених зубів був досить тривалим і болючим. Сьогодні ж, коли сучасна медицина активно розвивається і практикує зовсім нові підходи до здійснення тих чи інших процедур, з'являється можливість максимально швидко і комфортно ліквідувати різні проблеми, пов'язані зі здоров'ям людини. Зокрема, активно нові методики використовує область імплантології, коли реалізує процес відновлення зубів для пацієнтів.

В даний час, як відомо, процес імплантації зубів вийшов на якісно новий рівень, а саме надається можливість здійснювати процедуру максимально швидко і безболісно. Зокрема, в Україні популярністю користується базальна імплантація, ціна якої на сьогоднішній день помітно знизилася, в порівнянні з минулими роками. В Україні, зокрема в столиці держави, технологію базального протезування зубів використовують досить часто, і отримати послугу такого типу може будь-який бажаючий житель Києва. Європейський Стоматологічний Центр, який активно впроваджує передові технології та інноваційні досягнення в свою діяльність, готовий надати пацієнтам послугу базальної імплантації зубів, а також висококваліфікований сервіс по лазерної імплантації та інших напрямках стоматологічної діяльності.                   

Технологія базальної імплантації в Україні почала застосовуватися на практиці порівняно недавно, але за час свого існування вона стала ледь не найпопулярнішою стоматологічної послугою у напрямку імплантології. Одним з перших в Києві її почав використовувати Європейський Стоматологічний Центр, і на сьогоднішній день наша клініка є лідером в цій галузі. За час свого існування на місцевому ринку метод зарекомендував себе, як один з найбільш сприятливих і комфортних рішень при протезуванні зубів. Використання базальних імплантів дозволяє швидко і ефективно усунути недоліки зубного ряду, замінюючи один або кілька зубів більш рівними і красивими штучними аналогами. Особливістю процедури є специфіка самого імпланту, адже він володіє невластивою конструкцією для подібних деталей.

Базальна імплантація зубів в більшості випадків проводиться протягом однієї процедури, що по праву дає їй статус однієї з найбільш оперативних, а також комфортних. Одна процедура об'єднує в собі ряд процесів: видалення зуба, розсічення ясна, висвердлювання лунки для впровадження імплантату в кістку, і, власне, установка самого базального імпланта. Титановий імплант закріплюється в невеликій лунці, яка була висвердлена в природній кістковий тканині, а його структура запобігає подальшій резорбції кістки. Варто відзначити, що базальний імплант не вимагає нарощування штучної кістки, так як може надійно закріплюватися і в нещільній кістковій тканині, тобто можлива установка і в досить складних анатомічних умовах. Це робить процедуру універсальною для більшості пацієнтів. Базальні імпланти також мають високу стійкість до механічних пошкоджень від навантажень щелеп і здатні служити протягом досить тривалого терміну.

Даний пацієнт звернувся до нас після того, як йому було відмовлено в імплантації в усіх стоматологічних клініках в які він звертався до нас. У пацієнта залишався всього лише один зуб на верхній щелепі і супроводжувалося тривалим носінням зйoмних протезів (близько п'ятнадцяти років), що призвело до практично повної антрофіі альвеолярної кістки і неможливості установки імплантів. Після ретельного вивчення клінічної ситуації пацієнта і консультації з нашими німецькими колегами і партнерами був складений індивідуальний план лікування для пацієнта. Успішно були встановлені ​​ 8 базальних і 10 компресійних швейцарських імплантів, які через добу були покриті тимчасовими коронками. Через 3 місяці були встановлені постійні коронки з повним відновленням висоти центральної оклюзії і повним відновленням функції. Обличчя пацієнта прийняло правильні пропорції, перетворилося і витягнулося, що зовні дозволило виглядати набагато молодше.

implantacija 1q

implantacija 2q

implantacija 3q

implantacija 4q

implantacija 5q

implantacija 6q

implantacija 7q

Одноетапна методика базальної імплантації

Сучасна стоматологія, як і більшість медичних напрямків в нинішній час, активно розвивається і вдосконалюється, застосовуючи всі нові і нові методики лікування зубів і ротової порожнини. Як відомо, найбільш поширеною і відразу складною процедурою є імплантація зубів, адже вона вимагає виконання цілого ряду різних процесів, після чого пацієнтові буде поставлений зубний протез, повністю відповідний структурі і зовнішньому вигляду природного зуба. Сучасна стоматологія в даний час може запропонувати досить широкий вибір новітніх методів імплантації зубів, які відрізняються своїми особливостями і перевагами, а також дозволяють обслуговувати максимальну аудиторію пацієнтів, підбираючи для кожного індивідуальний і найбільш оптимальний метод.

Одномоментна імплантація зубів - найбільш швидкий метод в сучасній стоматології

Одноетапна методика базальної імплантації - один з найновіших способів відновлення видалених зубів. Виходячи з назви, очевидно, що дана методика досить оперативна, так як здійснюється в рамках одного етапу, тобто в один прийом у стоматолога. Суть одноетапної імплантації полягає в тому, щоб здійснити установку імпланта в ході тієї ж процедури, що і видалення зуба. За великим рахунком, відразу ж після видалення зуба чи його фрагментів, що залишилися, стоматологом висвердлюється лунка, в яку відразу встановлюється імплант. Після цього на нього фіксується тимчасовий протез, і, по суті, пацієнт виходить з кабінету імплантолога вже з рівним, новим зубом. Після нетривалого періоду відновлення і загоєння тканин навколо імпланта, на нього монтується постійна коронка з якісного матеріалу.

Базальна імплантація вважається одним з якнайшвидших методів для відновлення цілісності зубного ряду. Вона в більшості випадків здійснюється в рамках однієї процедури і допомагає максимально швидко відновити коректну навантаження на щелепи, відновити функціональне призначення конкретного зуба, а також забезпечити естетичний вигляд зубного ряду. Базальні зубні імплантати мають свої особливості, завдяки чому при одноетапній методики встановлюються таким чином, коли закінчення імпланта - головка, виступає над краєм ясен і не інтегрується в повному розмірі під м'які тканини ротової порожнини. Це виграшно виділяє одноетапну базальну методику імплантації перед стандартними процедурами які, як правило, більшістю клінік здійснюються в два етапи.

У одномоментної процедури імплантації зубів можна виділити великий ряд переваг, порівняно з більш традиційними методиками, а саме:

· Мінімальні потреби в часі, так як період лікування скорочений до однієї процедури.

· Можливість забезпечення високого естетичного результату.

· Формування анатомічно правильних контурів ясна відразу ж після установки імпланта.

· Мінімальний ризик травматизму і інфікування тканин.

· Відсутність великої кількості хірургічних втручань, а, отже, зменшується кількість анестезії, ін'єкцій і інших малоприємних процедур.

· Забезпечення високого ступеня комфорту для пацієнтів під час процедури, а також реабілітаційного періоду.

· Збереження коректної жувальної функції з моменту установки імпланта, а також рівномірний розподіл навантаження на щелепи під час споживання твердої їжі.

· Відсутність періоду звикання до протезу, легкий і короткий період відновлення.

Наша клініка протягом кількох років практикує одноетапну імплантацію зубів, у тому числі за допомогою базальних імплантів. Дізнатися про вартість та порядок здійснення процедури Ви зможете, звернувшись за консультацією до наших спеціалістів. Провідні стоматологи та імплантології нашої клініки готові здійснити імплантацію та протезування зубів для пацієнтів у складних анатомо-топографічних умовах, і при цьому забезпечать найкращій результат.

Цей пацієнт приїхав до нас із США. Для пацієнта дуже важливим параметром у лікуванні були терміни повної реабілітації та швидкого повернення на батьківщину та до роботи. Було ухвалено рішення про інтенсивну реабілітацію пацієнта в найкоротший термін. Протягом двох днів пацієнтові були встановлені імпланти, і тимчасові коронки та пацієнт зміг повернутися до свого повсякденного життя в США. Повторний візит відбувся вже за 2 місяці для встановлення постійних коронок. Ще через тиждень пацієнт повернувся до себе додому. Важливо відзначити, що, незважаючи на найкоротші терміни та високі естетичні вимоги пацієнта, всі етапи лікування були закінчені вчасно, з урахуванням усіх вимог пацієнта. Пацієнт зазначив, що таких красивих та білих зубів він не мав ніколи.

 

implantacija 8q

implantacija 9q

implantacija 10q

 implantacija 11q

    implantacija 12q

implantacija 13q

 implantacija 14q

implantacija 15q

 

 

Одноетапна базальна імплантація

Як відомо, ще близько десятиліття тому процедура відновлення зубів була досить болючою і тривалої. Для того, щоб «вставити» собі новий зуб, пацієнту доводилося проходити ряд складних процедур, після яких була потрібна тривала реабілітація та відновлення. Таким чином, процес імплантації навіть одного зуба міг займати кілька тижнів. До того ж, дана послуга була досить дорогою, в силу своєї рідкості. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася, так як поява нових технологій, а також розробка більш сучасних методик лікування в медицині, в тому числі і в стоматологічній індустрії, допомагають здійснювати раніше складні маніпуляції протягом однієї-двох процедур.

 

Одноетапна імплантація зубів: переваги процедури

За своєю суттю базальна технологія відновлення зубів полягає в використанні нових конструкцій імплантів, структура яких призначена для швидкого імплантації в природну кістку щелепи, не вимагаючи нарощування штучної кісткової тканини. Таким чином, дана процедура підходить для застосування навіть в дуже складних анатомічних умовах, коли природна кісткова тканина зазнала пошкоджень, але при цьому немає необхідності проводити додаткові операції по її відновленню, що допомагає відмінно економити час і кошти пацієнтові.

Імплант, який використовується в базальної методикою, не тільки здатний міцно закріплюватися навіть на частково пошкодженій кістці, але ще і завдяки своїй специфічній структурі дозволяє запобігати її подальшому руйнуванню. Простота закріплення імпланта дозволяє здійснювати процедуру імплантації в один етап, відразу ж після видалення пошкодженого зуба або його фрагментів, що залишилися. Отже, в даний час базальна імплантація є одним з найбільш оперативних методів по протезуванню зубів.

Базальні зубні імплантати, як відомо, дещо відрізняються від звичних конструкцій. Імплант кріпиться в губчастий шар природної кісткової тканини в мініатюрну лунку. Лунка або поглиблення для впровадження імпланта висвердлюється в цілісній ділянці природній кістці, а специфічна форма імпланта запобігає її подальшому руйнуванню, завдяки широким виткам, коректно розподіляючи навантаження на зубо-щелепний механізм. При цьому, варто зазначити, що у пацієнта зберігається анатомічно правильна жувальна функція, що запобігає деформації щелеп і лицьових кісток в подальшому через неправильний прикус або неграмотний розподіл навантаження.

Європейський Стоматологічний Центр протягом декількох років практикує одноетапну імплантацію зубів, в тому числі і за допомогою базальних імплантів. Дізнатися про вартість і порядок здійснення процедури Ви зможете, звернувшись за консультацією до наших фахівців. Провідні стоматологи і імплантологи нашої клініки готові здійснити імплантацію і протезування зубів для пацієнтів в складних анатомо-топографічних умовах, і при цьому забезпечать найкращій результат.

Пацієнтка звернулася до нас, маючи всього лише один зуб на верхній щелепі і вісім зубів з вираженими запальними процесами на нижній щелепі, постійно супроводжувався гнильним запахом з порожнини рота. Складнощі в імплантації полягали в двох причинах. Перше - це практично повна відсутність альвеолярної кістки на верхній щелепі з тривалу відсутність зубів. Друге - це рясні запальні процеси на нижній щелепі через хронічних запалень оточуючих зуб тканин (періодонтит), що виключає можливість одноетапною імплантації в даній області. За допомогою ербіевого лазера вдалося успішно провести деконтамінації лунок хронічно запалених зубів, що дозволило встановити необхідну кількість імплантів. Через добу були встановлені тимчасові коронки і пацієнтка змогла повернутися до звичного життя. Всі встановлені імпланти успішно інтегрувалися (прижилися). Через три місяці нами було встановлено постійні коронки в кількості 28 одиниць. Всі вимоги і побажання пацієнтки були враховані. Пацієнтка назавжди забула про неприємному запаху з рота і дискомфорті пов'язаним з зубами.

implantacija 16q

 implantacija 17q

    implantacija 18q

 implantacija 19q

 implantacija 20q

 implantacija 21q

implantacija 22q

implantacija 23q

 

Безопераційна одноетапна імплантація зубів в Києві

Стан зубів і ротової порожнини є одним з вагомих ознак здоров'я людини. Як відомо, хвороби зубів або інфекції в ротовій порожнині можуть говорити багато про те, наскільки людина відповідально ставиться до свого здоров'я і наскільки міцним є його організм на сьогоднішній день. Хвороби зубів і ротової порожнини - це завжди значні неприємності, що впливають на здоров'я всього організму людини. Однак, крім цього, вони також і помітно впливають на естетику зовнішнього вигляду людини, що також досить вагомо для сучасного населення країни. Цілком природно, що доглянута людина, яка піклується про стан свого організму і своєї зовнішності, жодним чином не може асоціюватися з пошкодженими, або відсутніми зубами. Своєчасна турбота про здоров'я ротової порожнини, в тому числі і зубів - запорука не тільки акуратного зовнішнього вигляду, але і вірна ознака нормального функціонування всього організму.

В даний час одним з незаперечних лідерів серед представників стоматологічних послуг в Україні визнаний Європейський Стоматологічний Центр імлантації, який є офіційним представником німецької Асоціації оральних імплантологів в нашій країні. Саме цей напрям стоматології є ключовим в нашій діяльності. Клініка володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і лікуванням зубів, в тому числі в галузі імплантології. Передові технічні можливості, а також наявність профільних знань і професійна обізнаність фахівців забезпечують роботу нашої клініки на високому рівні і роблять її одним з ключових гравців на ринку послуг з імлантації зубів в України та країн близького зарубіжжя.

 

Чи можливо відновити зуб без операції?

Стоматологія складається з безлічі напрямків і відгалужень, які відповідають за ту чи іншу сферу обслуговування. Безумовно, крім терапевтичних процедур в даний час величезним попитом користується і ортопедична стоматологія, а саме сфери імплантації та протезування зубів.

Завдяки впровадженню новітніх технологій в галузі медицини, зокрема і стоматології, імплантологія сьогодні вийшла на помітно новий рівень, який дозволяє досягати більш ефективних результатів при відновленні втрачених зубів. Дійсно, раніше тривала і дуже болюча процедура перетворилася в досить оперативний процес, який дозволяє відновлювати зуби комфортно і практично безболісно.

Безопераційна одноетапна імплантація зубів - передове рішення в сучасній сфері імплантології, так як дозволяє в рамках всього однієї процедури видаляти пошкоджений зуб і його частини, висвердлюють лунку, монтувати імплант в кістку щелепи і проводити інші маніпуляції, при цьому не вдаючись до хірургічного втручання. В даний час така перспектива доступна для кожного пацієнта сучасної клініки Європейський Стоматологічний Центр, яка практикує в сфері імплантації зубів одномоментну і лазерну технології.

Одноетапна імплантація зубів в місті Київ сьогодні здійснюється досить часто, при цьому ціна даної процедури може незначно перевищувати вартість традиційної імплантації, яка проводиться із застосуванням жорстких методів, таких як хірургічні операції.

Пацієнт тривалий час не наважався на імплантацію зубів, так як не міг прийняти рішення про вид та методику лікування, які були йому запропоновані в інших клініках і у нас. В інших клініках йому було запропоновано лікування наявних зубів з сумнівним результатом і носінням часткових знімних протезів, що було б дорожче ніж запропоноване нами лікування. Ми запропонували видалення всіх зубів з подальшим повним відновленням штучними зубами на імнплантах. На користь запропонованого нами варіанту пацієнт прийняв рішення через швидку реабілітацію, найбільш прийнятною вартістю та точного і надійного прогнозу лікування. Всього за 5 відвідувань даний пацієнт вийшов з нашої клініки з новою посмішкою. Правильно підібраний план лікування позбавив пацієнта від тривалих візитів в стоматологічну клініку і багатьох годин перебуваннь в кріслі у лікаря, а також дозволив заощадити кошти. Зі слів пацієнта, отриманий результат перевершив його очікування.

implantacija 24qimplantacija 25q

implantacija 26q 
implantacija 27q

implantacija 28q

implantacija 29q 
implantacija 30q

 implantacija 31q

implantacija 32q

implantacija 33q

implantacija 34q

 

Базальні імпланти, протезування

Здоров'я кожного компонента нашого організму - важливий момент, який, безумовно, впливає на подальший стан всіх інших його частин. Зуби, безумовно, як і будь-який інший орган, безпосередньо впливають на роботу і функціонування різних систем органів, тому про їх здоров'я необхідно піклуватися особливо ретельно. Згодом вони мають властивість втрачати свою колишню красу, так як постійно піддаються різним захворюванням. Також, спосіб життя багатьох сучасних людей дуже негативно впливає на здоров'я ротової порожнини, викликаючи такі захворювання, як пародонтоз, карієс, пульпіт, зубний камінь і інші. У більшості випадків хворий зуб піддається єфективному лікуванню, проте все ж існують ситуації, коли пошкоджений зуб підлягає екстреному видаленню.

Процес видалення зуба завжди малоприємний і несе за собою багато негативних наслідків, однак при цьому сьогодні кожен бажаючий зможе усунути проблему відсутності зубів і максимально швидко відновити їх за допомогою сучасних технік в області зубної імплантології.

Базальна імплантація - нове слово в сучасній імплантології

У сучасній стоматологічній індустрії досить вагоме місце займає область імплантації та протезування зубів. Саме цей напрям діяльності вважається одним з найбільш стрімко прогресуючих і очікуваних сучасними пацієнтами, що, в свою чергу, дозволяє їм максимально швидко і безболісно відновлювати зуби після їх видалення або втрати.

Методика дозволяє максимально оперативно усунути дефекти і прогалини зубного ряду, замінивши втрачені зуби на якісні і коректно функціонують протези. Як правило, повний комплекс установки базальних імплантів займає всього кілька днів, так як процедура імплантації титанового стрижня здійснюється в той же день, що і видалення хворого зуба, а фіксація коронки може бути здійснена вже на наступну добу.

Базальні імпланти і протезування зубів за допомогою таких конструкцій дозволяють встановити штучний зуб без нарощування додаткової кісткової тканини. Навіть в складних анатомічних умовах, коли природна кісткова тканина частково піддалася руйнуванню, структура імплантату дозволяє запобігти подальшому руйнуванню кістки і міцно встановити імплант, що допомагає зберігати коректну жувальну функцію і розподіляти навантаження на щелепи, використовуючи встановлений протез.

Особливістю, якою володіють базальні імпланти при протезуванні, є незвичайна конструкція самого імплантату, тобто штучного титанового стрижня, на який в подальшому кріпиться коронка. Базальний імплант має ширші витки, ніж класичний, кріпиться в губчатому шарі кістки і стримує подальше її руйнування в місці установки протеза. На базальний імплант надалі встановлюється незнімна коронка, що повноцінно замінює зуб і виконує його функціональне призначення. При професійно проведеній процедурі імплантації, базальні конструкції дозволяють швидко і з мінімальним дискомфортом  здійснювати процес установки штучного зуба навіть у складних анатомічних умовах, а також в дуже стислі терміни. У деяких випадках процес інтеграції імпланта і установки коронки до його основи може бути здійснений протягом одного-двох днів, що робить базальну технологію протезування однією з найбільш оперативних з нині існуючих.

Звернувшись за допомогою до фахівців Європейського Стоматологічного Центру, Ви завжди зможете отримати детальну інформацію про процедуру базальної імплантації, а також дізнатися її вартість, терміни виконання, та ряд інших, що цікавлять Вас, нюансів.

В клініку звернувся пацієнт з практично повною відсутністю зубів. Крім порушення естетичного вигляду та функціональності зубо-щелепної системи, так само пацієнт відзначав порушення дикції і болю в області правого вуха. У пацієнта було діагностовано патологічний зниження прикусу на більш ніж 1см. Пацієнту були встановлені 16 імплантів (по вісім на кожній щелепі), а потім пацієнт був запротезірован тимчасовими коронками (через добу), а потім постійними (через 4 місяці) .Правільним чином відмодельовані та сконструйовані тимчасові, а потім постійні зубні коронки відновили повністю естетичний вигляд пацієнта, була відновлена ​​висота прикусу. Разом з цим так само відновилася і дикція пацієнта, порушення якої була викликана тим же зубним чинником. Болі в суглобі помітно зменшилися, спостерігається позитивна динаміка процесу реабілітації суглоба. Пацієнт продовжує залишатися під нашим наглядом і зазначає помітні поліпшення в суглобі щотижня.

implantacija 35q

implantacija 36q

implantacija 37q

implantacija 38q

implantacija 39q

implantacija 40q

implantacija 41q