м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Краща імплантація зубів в Києві

Краща імплантація зубів в Києві

Стоматологічні послуги високої європейської якості - мета, яку намагається досягти кожен сучасний пацієнт профільних клінік. В даний час багато хто стикається з різними проблемами, пов'язаними зі здоров'ям зубів і їх зовнішнім виглядом, в зв'язку з чим змушені періодично вдаватися до послуг у сфері стоматології. На правах однієї з найбільш затребуваних послуг в галузі стоматології, імплантація є однією з найбільш динамічно розвиваються галузей в сфері стоматологічної діяльності, тому зараз відшукати, де в Україні, і зокрема, в місті Київ найкраща імплантація, здійснювана за всіма сучасними канонами і передовим технологіям - цілком вирішимо завдання.

Криві, пошкоджені зуби, або зовсім відсутність одного або групи елементів зубного ряду - справжня проблема сучасного суспільства, яка помітно обмежує можливості кожної людини. Хворобливі зуби мають, на жаль, властивість випадати, і це викликає у багатьох не найприємніші асоціації, а також дискомфорт від власної невпевненості. Як би там не було, але сучасні люди досить трепетно ​​ставляться до проблем такого роду, тому намагаються отримати виключно кращі стоматологічні послуги, піддавшись захворювань зубів. При цьому досить невеликий відсоток населення стабільно відвідує стоматологів і контролює стан зубів і ротової порожнини.

Сучасна стоматологічна практика дійсно допомагає вирішити практично всі відомі проблеми, пов'язані зі здоров'ям і зовнішнім станом зубів. Однак, щоб скористатися всіма цими благами, необхідно визначити для себе, де краще робити імплантацію зубів в Києві? Кращі стоматології Києва активно трудяться для того, щоб постійно підвищувати свою кваліфікацію і професіоналізм, завдяки чому вдається грамотно вирішувати навіть дуже складні медичні завдання.

Де краще робити імплантацію зубів в Києві?

Для шанувальників воістину висококласного сервісу, який відповідає всім найвищим міжнародним стандартам і вимогам, незамінним помічником в лікуванні різних зубних захворювань, а також в процесі відновлення втрачених зубів, буде Європейський стоматологічний центр. Клініка, яка використовує виключно передові технології, прогресивні методи лікування зубів, а також грамотно застосовує новітні рішення в області стоматології, ортодонтії, ортопедичної стоматології та імплантології, не може не заслуговувати довіри як з боку пацієнтів, так і з боку партнерів.

Медичний заклад надає повний спектр послуг, які охоплюють практично всю затребувану стоматологічну діяльність зараз. Серед напрямків, в яких функціонує наша клініка:

· Терапевтичне лікування зубів і ротової порожнини;

· Хірургічна стоматологія, зокрема проведення складних операцій та процедур;

· Ортопедичне лікування зубів;

· Імплантологія та протезування зубів;

Варто відзначити, що клініка «ЕСЦ», а точніше її персонал, вкрай відповідально ставляться до процесу підвищення професійних якостей і кваліфікаційного зростання, тому крім стандартних напрямків послуг, ЕСЦ готовий також надати інформативні презентації та лекції від провідних фахівців сучасної стоматологічної практичної діяльності. Зателефонувавши за номером, вказаним в відповідному розділі офіційного сайту, наші консультанти нададуть інформацію про всіх напрямках діяльності клініки.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на неможливість користуватися знімними протезами на увазі сильної атрофії кісткової тканини, і поломкою опорних зубів (див.мал.1).


Малюнок 1

Незважаючи на складність анатомо-топографічних умов, а саме брак кісткової тканини на верхній щелепі, близькість нижньощелепного нерва на нижньої щелепи пацієнтці вдалося встановити без ускладнень 16 імплантів. Завдяки малоінвазивної хірургії їй вдалося поставити вже на третій день незнімні тимчасові конструкції (див.мал.2-3) повернувши їй жувальну і частково естетичну функції.

Малюнок 2

Малюнок 3

Оскільки на верхній щелепі імпланти були встановлені в ті ділянки де збереглося максимальну кількість кісткової тканини, а на нижній щелепі імпланти були встановлені в обхід нерва - над десневая частина імплантів була розташована під різними кутами (сильна конвергенція і дивергенція). Протезування постійними коронками було доручено мені члену асоціації оральний імплантологів Німеччини (DGOI), повноважному представнику Глобальної академії остеоінтеграції (GAO core member) - Шиленко Денису Романовичу. На етапі планування було складно знайти шлях введення протеза. Після проведеної поза ротової паралелометрії була вироблено препарування над ясенної частини імплантатів. Через 2 тижні пацієнтці були встановлені незнімні постійні конструкції з PEEK полімеру (см.Ріс.4-5).

Малюнок 4

Малюнок 5

Імплантація зубів в Києві, акція

Стоматологічні послуги високої європейської якості є відмінною перспективною для більшості сучасних жителів української столиці. В даний час багато хто стикається з різними проблемами, пов'язаними зі здоров'ям зубів і їх зовнішнім виглядом, при чому це стосується як дітей, так і дорослого населення. У зв'язку з цим більшість киян змушені періодично вдаватися до послуг у сфері стоматології, при чому бажаючи отримувати тільки висококласний сервіс. Для того, щоб це стало можливим, варто ретельно вивчити місцевий ринок і визначити для себе гідного лідера, який зможе відповідати всім індивідуальним вимогам потенційного клієнта.

Особливо дуже важливо грамотно вибрати клініку пацієнту, який планує здійснити імплантацію зубів, оскільки дана послуга, хоч і входить в число найбільш затребуваних в області стоматології, вимагає виключно відповідального професійного підходу з боку фахівця і чітких гарантій якості. При цьому, як правило, її вартість також влаштовує далеко не кожного, адже імплантацію важко назвати дешевим сервісом.

Імплантація зубів: до кого звернутися в Києві?

Зубна імплантація є однією з найбільш динамічно розвиваються галузей в сфері стоматологічної діяльності, тому зараз відшукати, де в Україні, і зокрема, в її столиці можна отримати висококласне обслуговування по даному напрямку з адекватною ціною - завдання не з примітивно легких. Європейський стоматологічний центр, який є офіційним представником німецької Асоціації оральних імплантологів в Україні, надає послуги з імплантації та протезування зубів в Києві на високому, європейському рівні. Клініка «ЕСЦ» володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини, лікуванням і протезуванням зубів, в тому числі в сфері імплантології. Передові технічні та кваліфіковані кадрові ресурси забезпечують гарантії високої якості, а використання імплантів і матеріалів від кращих європейських і світових виробників забезпечують довгостроковий результат.

Вартість послуг клініки ЕСЦ - також одне з незаперечних переваг установи, оскільки крім раціонального розрахунку всіх витрат на здійснення операції, наш стоматологічний центр також часто надає клієнтам знижки, які дозволяють кожному бажаючому отримувати гідний сервіс. Акція на імплантацію зубів в Києві від Європейського стоматологічного центру - нерідке явище, що дозволяє скористатися унікальною можливістю придбати красиві і здорові зуби по помітно зниженою вартістю.

Європейська стоматологія в Києві: де знайти?

Європейський стоматологічний центр активно веде політику залучення клієнтів, пропонуючи їм дійсно вигідні умови для здійснення процедур. Сьогодні передова стоматологія в Києві доступна кожному, а зручне місце розташування дозволить з максимальним комфортом пройти весь курс лікування. Клініка «ЕСЦ» розташовується на Лівому березі міста посеред величезного житлового масиву і працює щодня, що дозволяє пацієнтам отримувати необхідну допомогу в будь-який зручний час, в тому числі і в екстреному режимі. Європейський стоматологічний центр працює без вихідних, 7 днів на тиждень. Години роботи нашої клініки - з 8 до 21, це дозволяє відвідувати стоматолога в після робочий час, що дуже зручно для сучасного населення. Дізнатися докладну адресу цікавить клініки Ви зможете на офіційному сайті ЕСЦ.

В Европейский стоматологический центр обратилась пациентка с жалобами на несостоятельность зубов на верхней челюсти, частичное отсутствие зубов на нижней челюсти (см.Рис.1). 

Малнок 1

Було прийнято рішення про видалення всіх зубів на верхній щелепі і трьох зубів на нижній. Незважаючи на складність анатомо-топографічних умов, а саме брак кісткової тканини на верхній щелепі вдалося одномоментно встановити 8 імплантів на верхній щелепі і 4 на нижній. Завдяки малоінвазивної хірургії їй вдалося поставити вже на третій день незнімну тимчасові конструкцію (див.мал.2-3) повернувши їй жувальну і частково естетичну функції.

Малюнок 2

Малюнок 3

Оскільки на верхній щелепі імпланти були встановлені в ті ділянки де збереглося максимальну кількість кісткової тканини - над десневая частина імплантів була розташована під різними кутами (сильна конвергенція і дивергенція). Протезування постійними коронками було доручено мені - члену асоціації оральний імплантологів Німеччини (DGOI), повноважному представнику Глобальної академії остеоінтеграції (GAO core member) - Шиленко Денису Романовичу. На етапі планування було складно знайти шлях введення протеза. Після проведеної поза ротової паралелометрії була вироблено препарування над ясенної частини імплантатів. Через 2 тижні пацієнтці були встановлені незнімні постійні конструкції з PEEK полімеру на верхній і нижній щелепі (див.мал.4-5).

Малюнок 4

Малюнок 5

Комплексна імплантація зубів в Києві

Сучасні столичні жителі досить відповідально ставляться до свого здоров'я, ретельно стежать за харчуванням, контролюють свій режим і спосіб життя, а при необхідності, звичайно ж, звертаються до профільних медичних співробітникам. Зокрема, стоматологія теж не є винятком з правил і користується великим інтересів у жителів Києва. Так уже склалося, що саме люди, які проживають у великих містах і цінують свій час, вважають за краще користуватися тільки самими високоякісними послугами в будь-якій сфері свого існування, тому й до питання вибору постачальника стоматологічних послуг відносяться теж вельми трепетно.

Сьогодні комплексна імплантація зубів в місті Київ вважається одним з найпопулярніших стоматологічних напрямків, так як дозволяє максимально швидко і зручно вирішити проблеми, пов'язані з зовнішнім виглядом зубів і їх дефектами. Сфера імплантології - це доступна можливість для кожного, хто потребує рівних зубах, знайти сліпучу і здорову усмішку, а також забезпечити належний стан ротової порожнини.

Комплексні послуги імплантації зубів в Києві

Безумовно, сучасні стоматологи здатні професійно усунути величезний ряд проблем, при цьому найбільш затребувані послуги пропонуються досить широким вибором фахівців. Європейський стоматологічний центр готовий запропонувати практично весь спектр найбільш затребуваних послуг, а також і ті, які зустрічаються значно рідше. Професійний досвід фахівців, а також тісна співпраця з ключовими європейськими стоматологічними клініками дозволяє ЕСЦ реалізовувати досить складні процедури, які в Україні зустрічаються нечасто серед місцевих стоматологів.

Фахівці Європейського стоматологічного центру досягли успіху в області протезування та імплантації зубів. Одні з перших на території України ми почали відчувати на практиці методику лазерної імплантації зубів, яка має на увазі відсутність класичного хірургічного втручання і дозволяє встановити імплант в щелепних кісток в рамках однієї процедури разом з видаленням пошкодженого зуба. Крім цього, клініка «ЕСЦ» активно здійснює експрес-імплантацію, яка дозволяє знайти нові зуби в рекордно короткі терміни. Серед процедур ЕСЦ у напрямку імплантації пацієнтам запропоновані наступні послуги:

· Безболісне і швидке видалення зубів, в тому числі зубів мудрості, пошкоджених зубів або їх фрагментів.

· Висвердлювання лунок. Де буде базуватися імплантат.

· Імплантація імпланта за допомогою новітніх технологій, а саме лазерної та безопераційної технік.

· Фіксація знімних протезів і закріплення інших комплектуючих.

· Установка коронок на вживлені імпланти: як тимчасових, так і високоякісних на постійній основі.

Клініка ЕСЦ також спеціалізується на виготовленні та встановленні зубних протезів та коронок. Команда фахівців Європейського стоматологічного центру в Україні готова надати повний спектр послуг з відновлення видалених зубів за допомогою протезування різними коронками, серед яких:

· Полімерні - використовуються в якості тимчасових коронок, які встановлюються на короткий проміжок часу.

· Металокераміка - Найпопулярнійшої вид коронок і найбільш дешевий варіант.

· Коронки з ПІК-полімеру - найбільш сучасна технологія, що дозволяє за рахунок унікальних властивостей матеріалу зробити максимально біосумісних, легку коронку, що не перевантажує опорний зуб або ж імплант.

· Коронки з діоксиду цирконію.

· Нейлонові часткові знімні протези.

В Україні сфера високотехнологічної імплантації зубів почала активно розвиватися порівняно недавно і одним з незаперечних лідерів серед представників стоматологічних послуг, зокрема імплантації зубів, є Європейський стоматологічний центр, який відомий впровадженням передових технологій у сферу імплантології. Наша клініка володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і зубів, в тому числі в галузі імплантології. Прогресивні технічні і професійні кадри забезпечують роботу нашої клініки на найвищому рівні і роблять її одним з ключових гравців на ринку медичних послуг України та Східної Європи.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на неможливість користуватися неможливість користуватися старим бюгельним протезом в слідстві рухливості опорних зубів (див.мал.1).

Малюнок 1

Незважаючи на складність анатомо-топографічних умов, а саме брак кісткової тканини на верхній щелепі вдалося встановити 8 імплантів. Завдяки малоінвазивної хірургії їй вдалося поставити вже на третій день незнімну тимчасові конструкцію (див.мал.2-3) повернувши їй жувальну і частково естетичну функції.

Малюнок 2

Малюнок 3

Оскільки на верхній щелепі імпланти були встановлені в ті ділянки де збереглося максимальну кількість кісткової тканини - над десневая частина імплантів була розташована під різними кутами (сильна конвергенція і дивергенція). Протезування постійними коронками було доручено мені члену асоціації оральний імплантологів Німеччини (DGOI), повноважному представнику Глобальної академії остеоінтеграції (GAO core member) - Шиленко Денису Романовичу. На етапі планування було складно знайти шлях введення протеза. Після проведеної поза ротової паралелометрії була вироблено препарування над ясенної частини імплантатів. Через 2 тижні пацієнтці були встановлені незнімні постійні конструкції з PEEK полімеру (див.мал.4-5).

Малюнок 4

Малюнок 5

Імплантація передніх зубів

Сучасні технології, які використовуються в галузі стоматології та зокрема імплантології дозволяють гранично швидко і якісно усувати проблеми, які пов'язані з дефектами зубів або відсутністю елементів зубного ряду. Імплантація зубів сьогодні дозволяє досягати не тільки високих функціональних результатів, які практично не відрізняються від природних, але також і фантастичних естетичних ефектів.

Процес імплантації імпланта зуба має на увазі установку штучного стрижня, який виконує роль зубного кореня, в кістку верхньої або нижньої щелепи. Якість імплантів зубів, а, отже, і передбачуваний ефект від їх установки, залежать від багатьох чинників, серед яких характеристики матеріалу, з якого вони були виготовлені, специфіка конструкції, супровідні процедури при його установці, а також анатомічні особливості зубощелепної апарату пацієнта.

Особливості імплантації передніх зубів

Імпланти функціонують як основні опори, на які в подальшому будуть зафіксовані або коронки, або повномірні протези зубів. Структура імплантату складається з пари елементів - самого імпланту, що представляє собою гвинтоподібний стрижень з титану, і абатмента - кріплення, зробленого також переважно з цього або інших міцних металів, що приєднується до імпланти після періоду відновлення і загоєння тканин. До абатменту надалі кріпиться коронка, яка і замінює зовнішню частину зуба.

Імплантація передніх зубів в місті Київ - найбільш популярне і затребуваний напрямок в імплантології, до якого вдаються сотні столичних жителів з метою знайти естетично привабливу посмішку, правильний прикус і функціональну справність зубочелюстного механізму.

При імплантації передніх зубів найбільш значну роль відіграє саме естетична сторона процесу. У зв'язку з цим принципово важливо використовувати тільки сучасне обладнання, а також якісні імпланти і комплектуючі деталі. Установка штучного зуба у фронтальному відділі здійснюється переважно в одномоментному форматі, адже перебувати тривалий час без заміни не представляється можливим для більшості сучасного населення. За допомогою одномоментної методики представляється можливим не тільки відновити рівний і неперервні зубний ряд, але і зберегти форму ясна за рахунок одноетапною негайної установки тимчасової коронки. Особливістю протезування переднього зуба також є і те, що необхідно встановлювати імплантат з певною фізичною силою і під ідеально вірним кутом, в іншому випадку на нього не можна буде встановити коронку в коректному положенні.

Варто додатково підкреслити, що вживлення імплантів і відновлення саме передніх зубів відрізняється більшою складністю, ніж імплантація зубів жувальної групи (кутових), які не видно при першому контакті з людиною. Така робота вимагає ювелірного підходу і граничної відповідальності, а також необхідних професійних навичок фахівців. Ми здійснюємо імплантацію і протезування зубів з використанням кращих матеріалів преміум-класу в тому числі і в складних анатомо-топографічними умовами.

Звернувся пацієнт зі скаргами на рухливість зубів на верхній і нижній щелепі зубів (див.мал.1). Рухливі зуби були видалені, проведена чистка лунок ербіевим лазером. Незважаючи на складність анатомо-топографічних умов вдалося встановити 13 імплантів (див.мал.2). Завдяки малоінвазивної хірургії пацієнтові вдалося поставити вже на третій день незнімні тимчасові конструкції на верхній і нижній щелепі (див.мал.3) повернувши жувальну і естетичну функції.

                     implantacija 1k

Малюнок 1

implantacija 2k

Малюнок 2

implantacija 3k

Малюнок 3

Протезування постійними коронками було доручено мені - члену асоціації оральний імплантологів Німеччини (DGOI), повноважному представнику Глобальної академії остеоінтеграції (GAO core member) - Шиленко Денису Романовичу. На етапі планування було складно знайти шлях введення протеза. Після проведеної поза ротової паралелометрії була вироблено препарування над ясенної частини імплантатів. Через 2 тижні пацієнтові були встановлені незнімні постійні конструкції з PEEK полімеру (див.мал.4-5).

 implantacija 4k

Малюнок 4

implantacija 5k

Малюнок 5

 

Імплантація зубів під загальним наркозом в Києві

 

Існує величезний відсоток сучасного населення, який з побоюванням ставиться до будь-якого виду стоматологічним процедурам. Вся справа в тому, що раніше процедури, які здійснюються стоматологами, практично завжди супроводжувалися хворобливими відчуттями, дискомфортом і неприємними асоціаціями. Напевно кожен з нас пам'ятає, як в дитинстві боявся одного виду і звуку бормашини, більш того, і сьогодні деякі дорослі не відносяться з довірою до даного приладу. При цьому, існує також і величезний асортимент різних стоматологічних інструментів, що викликають страх тільки одним своїм виглядом. Отже, іноді, в тих випадках, коли без стоматологічного втручання не обійтися, пацієнт просто не може змусити себе відвідати кабінет і взяти курс лікування зубів від провідних фахівців.

Багато пацієнтів стоматологічних клінік, особливо діти, вагітні жінки, люди похилого віку, а також люди, які володіють підвищеною схильністю до панічних атак і інші категорії пацієнтів відчувають неприємні і хворобливий відчуття в ході процедури лікування зуба, особливо, якщо вона має на увазі серйозне втручання. Більш того, існують досить складні й болючі стоматологічні заходи, без яких у важких клінічних випадках обійтися просто не представляється можливим. Для таких випадків на допомогу прийде якісна анестезія, яка дозволяє не тільки знеболює протікання процедури, але і допомагає пацієнтові як слід розслабитися і не акцентувати паніку на те, що відбувається або відбуватиметься.

 

Імплантація зубів під загальним наркозом в Києві: міф чи реальна послуга?

 

Безумовно, у кожної людини своя реакція на процес надання послуг стоматолога і все сприймають втручання такого роду по-різному. На оцінку відчуттів впливає багато чинників: больовий поріг, фобії, складність конкретного клінічного випадку і інше. І щоб для пацієнта здійснення процедур не стало занадто болючим і стресових, найчастіше стоматологи застосовують місцеву анестезію. Однак, іноді пацієнт може бути занадто вже чутливий до того, що відбувається, і якщо йому потрібно здійснити трудомістку процедуру, яка забере чимало часу, а також максимально знеболити операцію, лікарі вдаються і до загального наркозу, вводячи пацієнта в стан медикаментозного сну.

Процес застосування анестезії під час медичних процедур з метою забезпечити для пацієнта максимальну безболісність, комфорт і спокій, називається седацией. Він являє собою введення людини в стан спокою і розслаблення, що, безумовно тільки підвищує зручність для лікуючого лікаря, а також і для нього самого. Сноподобное стан примітно тим, що незважаючи на загальну розслабленість і спокій пацієнта, у нього залишається можливість сприймати і виконувати команди лікаря, що створює прекрасні умови для оперативного лікування. Також варто відзначити, що після перебування в стані седації пацієнт може не пам'ятати в точності все перебіг процедури, або ж мати тільки часткові спогади в форматі короткочасних «спалахів».

У сучасній стоматології існує два види стану седації, а саме поверхнева і глибока. При глибокої седації пацієнт перебуває в стані сну, і вже в такому випадку не може виконувати команди і рекомендації лікаря, але не дивлячись на це даний стан не є загальною анестезією, так як залишає пацієнтові незначну чутливість на період операції. Лікування та імплантація зубів під загальним наркозом в Києві практично не проводиться, оскільки глибоке стан седації здатне так само занурити пацієнта в сон, але при цьому володіє помітно полегшеної формою виходу з-під наркозу.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на неможливість відсутності зубів (див.мал.1). Незважаючи на складність анатомо-топографічних умов, а саме брак кісткової тканини на верхній щелепі, її низької якості і щільності близькість нижньощелепного нерва на нижньої щелепи пацієнтці вдалося встановити 14 імплантів. Завдяки малоінвазивної хірургії їй вдалося поставити вже на третій день незнімні тимчасові конструкції (див.мал.2-3) повернувши їй жувальну і частково естетичну функції.

 implantacija 10k

Малюнок 1

implantacija 11k

Малюнок 2

implantacija 12k

Малюнок 3

Оскільки на верхній щелепі імпланти були встановлені в ті ділянки, де збереглося максимальну кількість кісткової тканини, а на нижній щелепі імпланти були встановлені в обхід нерва - над десневая частина імплантів була розташована під різними кутами (сильна конвергенція і дивергенція). Протезування постійними коронками було доручено мені члену асоціації оральний імплантологів Німеччини (DGOI), повноважному представнику Глобальної академії остеоінтеграції (GAO core member) - Шиленко Денису Романовичу. На етапі планування було складно знайти шлях введення протеза. Після проведеної поза ротової паралелометрії була вироблено препарування над ясенної частини імплантатів. Через 2 тижні пацієнтці були встановлені незнімні постійні конструкції з PEEK полімеру (див.мал.4-5).

                                                             implantacija 13k

Малюнок 4

implantacija 14k

Малюнок 5