Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Робочі години:
Пн-Нд: 9:00-19:00
Працюємо без вихідних

Європейський Стоматологічний Центр: «Лідер 21 століття» у категорії «Медицина, Стоматологія»

28 лютого 2019 року в Державній резиденції Президента України відбулась урочиста нагородження в рамках програми «Лідери 21 століття».

У категорії «Медицина, Стоматологія» високу нагороду – диплом «Краще підприємство України» – отримав Європейський Стоматологічний Центр.

Нагороду отримали директор центру, Ольга Володимирівна Климентьєва, та головний лікар, доктор медичних наук, експерт DGOI, почесний член DGOI, Вадим Георгійович Климентьєв.

Своїм постійним прагненням до вдосконалення та інноваційним підходом до лікування пацієнтів Європейський Стоматологічний Центр продовжує заслужено займати провідні позиції в галузі імплантації зубів. Отримання цієї нагороди стало ще одним підтвердженням високої якості послуг та переваг центру в медичній сфері України.

Центр використовує повний спектр сучасного стоматологічного обладнання, що дозволяє пацієнтам отримувати всі види стоматологічних послуг на найвищому рівні. Спеціалізація Європейського Стоматологічного Центру на методиці мінімально інвазивної імплантації дозволяє досягти оптимальних результатів з мінімальним втручанням та максимальним комфортом для пацієнта.

Організаторами програми були належним чином оцінені зусилля центру щодо інтеграції стандартів європейської медицини в Україні. Це свідчить про прагнення нашої команди надати нашим пацієнтам кращі доступні світові стандарти медичного обслуговування.

Ми вдячні нашим пацієнтам та партнерам за довіру та підтримку.

Наша команда зобов'язується продовжувати працювати на користь здоров'я та покращення якості життя наших пацієнтів.

Європейський Стоматологічний Центр – це:

Довірте своє здоров'я професіоналам!