Європейський Стоматологічний Центр: "Лідер галузі 2019"

7 жовтня 2020 року Європейський Стоматологічний Центр отримав ще одну престижну нагороду. За результатами рейтингового аналізу суб'єктів господарювання України, проведеного в 2019 році, центр був відзначений званням "Лідер галузі 2019".

Підставою для відзначення стали результати підприємства в рейтингу України "Золото серед підприємств" (КВЕД 86.23) за показником "Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг".

Ця нагорода є гордістю нашого підприємства і є достойною винагородою за багаторічне (понад 11 років) впровадження сучасних європейських технологій на території України.

Методика Мінімально Інвазивної Імплантації MIMI з негайним навантаженням (immediate loading), коли пацієнт отримує зубні коронки наступного дня після імплантації зубів, зайняла провідне місце в практиці Європейського Стоматологічного Центру і отримала хороші клінічні результати.

Європейський Стоматологічний Центр - це команда професіоналів, які щиро турбуються про здоров'я своїх пацієнтів. Центр пропонує широкий спектр послуг за доступними цінами, а також гарантує високу якість лікування.

Ми можемо те, що не можуть інші, довірте свою посмішку професіоналам Європейського Стоматологічного Центру!