м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Імплантація зубів в Києві

Імплантація зубів в Києві, вартість

У нинішній час процедури, спрямовані на естетичну сторону питання про стан зубів, користуються особливо широким попитом. Напевно це засноване на високій зацікавленості сучасного населення в підтримці привабливої ​​зовнішності і виправлення деяких недоліків естетики власного вигляду. Особливо, якщо мова йде про жителів великих міст, серед яких і українська столиця - місто Київ.

Імплантація зубів в Києві вважається затребуваною практикою, яка допомагає вирішити не тільки анатомічні питання щодо функціонування зубощелепної системи людини, а й дозволить знайти гарну, білу посмішку з рівними зубами, ніж, власне, в даний час може похвалитися далеко не кожна сучасна людина.

Імплантація зубів в Києві

Імплантація - це процес втручання в природне будова зубочелюстного механізму, призначений для відновлення відсутніх зубів або їх групи шляхом імплантації штучних імплантів і коронок. Імплантація зубів, в окремих випадках, допомагає не тільки відновити функцію жування і грамотно розподілити навантаження при ній, але ще і помітно підвищити естетичні показники, надавши зубам рівну форму і акуратний зовнішній вигляд.

Імплантація зубів в місті Київ, вартість якої сьогодні знаходиться на досить доступному рівні, надається кваліфікованими стоматологами-імплантологами клініки Європейський стоматологічний центр. Клініка ЕСЦ надає сервіс як часткового, так і повного протезування зубів, в залежності від цілей, які переслідує пацієнт і ступеня тяжкості конкретної ситуації. Європейський стоматологічний центр є одним з лідерів в області протезування зубів на території України, який застосовує в своєму обслуговуванні всі передові технології лікування та впроваджує на практиці революційні рішення для створення і установки протезів. Звертаючись до нас, Ви завжди отримуєте висококваліфіковане обслуговування і гарантію високої якості.

Скільки коштує імплантація зубів в Києві?

Імплантація зубів в Києві і її вартість є сьогодні важливим питанням для багатьох потенційних пацієнтів столиці. Вартість послуги залежить від багатьох чинників і формується на основі різних аспектів процедури. В Україні вона, в першу чергу, залежить від складності конкретного випадку, проте кваліфікована консультація в Європейському стоматологічному центрі надається кожному бажаючому безкоштовно. В ході консультації Ви зможете отримати всю необхідну інформацію щодо доцільності процедури, найбільш оптимальні варіанти в конкретному випадку, кращих протезах і комплектуючих, а також почуєте цінні рекомендації по догляду за зубами, догляду за протезами та ін. Отже, попередній огляд у ключових фахівців в Києві допоможе потенційному пацієнтові знайти більш чітку картину процесу відновлення зубів.

Безумовно, вартість послуги імплантації зубів в Києві формується з урахуванням наступних факторів:

· Ступені очищення титану, з якого виготовлений імплант.

· Вибраного матеріалу для коронки.

· Вибраній методики імплантації та протезування зубів.

· Технічних характеристик імплантологічній системи, яка буде використовуватися пацієнтом на постійній основі.

· Бренда матеріалів і виробника комплектуючих, адже ціни у них можуть відрізнятися досить істотно, іноді навіть в кілька разів.

Рівня складності і простоти проведення процедури зубної імплантації.

В даний час незаперечним лідером серед представників стоматологічних послуг в Україні визнаний Європейський стоматологічний центр, який є офіційним представником німецької Асоціації оральних імплантологів в нашій країні. Наша клініка володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і лікуванням зубів, в тому числі в галузі імплантології. Передові технічні та кваліфіковані кадри забезпечують роботу установи на високому рівні і роблять її одним з ключових гравців на ринку медичних послуг України та Східної Європи.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на повну відсутність зубів на верхній щелепі. Незважаючи на складність анатомо-топографічних умов, а саме брак кісткової тканини на верхній щелепі вдалося встановити 10 імплантів. Завдяки малоінвазивної хірургії їй вдалося поставити вже на третій день незнімну тимчасові конструкцію повернувши їй жувальну і частково естетичну функції.

                                                                                         implantacija 1w

Малюнок 1

Оскільки на верхній щелепі імпланти були встановлені в ті ділянки де збереглося максимальну кількість кісткової тканини - над десневая частина імплантів була розташована під різними кутами (сильна конвергенція і дивергенція). Протезування постійними коронками було доручено мені члену асоціації оральний імплантологів Німеччини (DGOI), повноважному представнику Глобальної академії остеоінтеграції (GAO core member) - Шиленко Денису Романовичу. На етапі планування було складно знайти шлях введення протеза. Після проведеної поза ротової паралелометрії була вироблено препарування над ясенної частини імплантатів. Через 2 тижні пацієнтці були встановлені незнімні постійні металокерамічні конструкції (див.мал.2-3)

 implantacija 2w

Малюнок 2

implantacija 3w

Малюнок 3

 

Дентальная імплантація зубів в Києві

 

Дентальної імплантацією є процедура, під час якої в кістку верхньої або нижньої щелепи імплантується імплант - металевий або скловолоконний стрижень, який виконує роль штучного зубного кореня з подальшим кріпленням на нього аналога зуба - коронки. Також імплант, вмонтований в щелепних кісток служить стійкою опорою для знімних протезів і зубних мостів, так як допомагає конструкції надійно зафіксуватися і не завдавати дискомфорту її власникові.

Європейський стоматологічний центр використовує міцні дентальні імплантати від швейцарських і німецьких виробників. Завдяки активному використанню інноваційних розробок в сфері імплантології, фахівцями застосовується під час процедури особлива технологія обробки внутрикостной поверхні і розсічення м'яких тканин без класичного хірургічного втручання. Використання нових варіацій дентальних імплантатів від провідних світових виробників дозволяє збільшувати можливість максимально успішного результату від здійсненого стоматологічного втручання і, в безлічі клінічних ситуацій, застосовувати необхідне навантаження на імплантат, тобто встановлювати коронку відразу ж після процесу монтування його в кістку.Імплантація зубів в Києві: особливості процедури
Дентальная імплантація зубів в Києві вимагає попереднього запису і консультації у фахівців, які ознайомлять пацієнта з ходом процедури і її особливостями.

 

Установка штучного імпланта призначається пацієнтам в тому випадку, коли потрібно відновлення цілісності зубного ряду, або ж моментальне виправлення його нерівностей і помітною кривизни зубів. Дійсно, в даний час дентальная імплантація застосовується не тільки з лікувальними передумовами, але і активно здійснюється для реалізації певних естетичних цілей, коли пацієнту потрібно максимально швидко замінити деформовані зуби рівними, не вдаючись до носіння ортодонтичних конструкцій (пластин, брекет-систем, елайнеров і інших ).

Існують певні умови, які також необхідно виконувати в процесі підготовки до імплантації, і на їх важливості варто сідлати акцент. В першу чергу, настійно рекомендується проходження загальної діагностики роботи організму пацієнта, що допоможе визначити оптимальні способи імплантації для його конкретного випадку. Особливо це стосується груп пацієнтів, які володіють різноманітними захворюваннями і симптомами, серед яких кров'яний тиск, цукровий діабет, онкологія, інфекційні захворювання крові та інші патології, при наявності яких процедуру варто проводити більш дбайливо, а в деяких випадках і зовсім скасувати.

Дентальная імплантація - процес досить трудомісткий і багатоетапний, тому кожному пацієнту необхідно знати, які кроки він має пройти:

· Розсічення м'яких тканин ясен і буріння лунки.

· Імплантація імпланта в щелепних кісток в області виконану лунки.

· Вибір тривалості коронки (якщо це можливо).

· Очікування повного загоєння тканин в місці установки імпланта.

· Встановлення остаточного протеза зуба у вигляді постійної коронки або мостовидной конструкції.

Фахівці готові надати кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-стоматологічної проблеми в найкоротші терміни. Ми з радістю надамо консультацію з питань щодо надання послуг і їх вартості.

До нас в центр звернулася пацієнтка зі скаргами на неспроможність зубів на верхній щелепі, часткова відсутність зубів на нижній щелепі (див.мал.1).

                                                                                             implantacija 4w

Малюнок 1

Було прийнято рішення про видалення всіх зубів на верхній щелепі і одного зуба на нижній. Незважаючи на складність анатомо-топографічних умов, а саме брак кісткової тканини на верхній щелепі вдалося одномоментно встановити 10 імплантів на верхній щелепі і 5 на нижній. Завдяки малоінвазивної хірургії їй вдалося поставити вже на третій день незнімну тимчасові конструкцію (див.мал.2-3) повернувши їй жувальну і частково естетичну функції.

                                                            

implantacija 5w

Малюнок 2 

implantacija 6w

Малюнок 3

Оскільки на верхній щелепі імпланти були встановлені в ті ділянки де збереглося максимальну кількість кісткової тканини - над ясенної частиною імплантів була розташована під різними кутами (сильна конвергенція і дивергенція). Протезування постійними коронками було доручено мені - члену асоціації оральний імплантологів Німеччини (DGOI), повноважному представнику Глобальної академії остеоінтеграції (GAO core member) - Шиленко Денису Романовичу. На етапі планування було складно знайти шлях введення протеза. Після проведеної поза ротової паралелометрії була вироблено препарування над ясенної частини імплантатів. Через 2 тижні пацієнтці були встановлені незнімні постійні конструкції з PEEK полімеру на верхній і нижній щелепі (див.мал.4-5)

 implantacija 7w

Малюнок 4

implantacija 8w

Малюнок 5

Скільки коштує імплантація зубів в Україні

У багатьох людей іноді може відбуватися раптова втрата одного або декількох зубів, і причини втрати при цьому не носять принципового значення (за винятком дуже складних клінічних випадків), адже не дивлячись на те, в зв'язку з чим зуб втратив свою стійкість і випав з зубного ряду, перше, про що необхідно подумати - це швидке відновлення його елементів. Всім відомо, що навіть одне порожнє місце в зубному ряду вкрай негативно впливає на загальний стан здоров'я ротової порожнини, а також чинить негативний вплив на роботу деяких систем органів. У таких ситуаціях порушується розподіл навантаження при пережовуванні їжі, у зв'язку з чим може деформуватися прикус. У зв'язку з такими наслідками можуть з'являтися болі і стійкі дискомфортні відчуття, що, безумовно, негативно впливає на повсякденне життя людини.

Відновити цілісність зубного ряду допоможе сучасна техніка імплантації зубів, яка сьогодні має можливості практично точного відтворення функцій зубощелепного механізму, а також відновити естетично привабливий вигляд своїх зубів.

Послуга відновлення зубів: скільки коштує імплантація зубів (Україна)

Імплантація зубів, як і будь-яка інша медична процедура, має свої протипоказання і, відповідно, призначення. Зубна імплантація необхідна в наступних випадках:

· Втрата зуба або наявність порожніх прогалин в зубному ряду;

· Було зруйновано кілька зубів, в таких випадках потрібно більш складна процедура імплантації;

· Відсутність жувальних зубів;

· Відколи або надломи на зубах, особливо передніх;

· Повна відсутність зубного ряду;

· Істотна деформація деяких зубів, виправити яку можливо тільки шляхом видалення або обточування зуба і установки імпланта / коронки.

Питання про те, скільки коштує імплантація зубів в Україні є досить популярним і цікавить досить багатьох потенційних пацієнтів стоматологічних клінік. Вартість процедури імплантації залежить від багатьох факторів, оцінивши які, можна уявити приблизну картину для конкретної ситуації.

Безумовно, імплантація зубів залежить від:

· Ступені очищення титану, з якого виготовлений імплант і матеріалу, з якого виготовлені коронки і комплектуючі елементи.

· Вибраній методики імплантування зубів.

· Технічних характеристик імплантологічній системи, яка буде використовуватися пацієнтом на постійній основі.

· Специфіки бренду і виробника комплектуючих, адже ціни у виробників подібних конструкцій імплантів можуть відрізнятися навіть в кілька разів.

Рівня складності і простоти проведення процедури зубної імплантації.

Крім цього, варто відзначити, що вартість процедури впровадження імпланта можна приблизно розрахувати, зваживши всі варіанти і дані, але точну ціну можна дізнатися тільки в разі звернення до консультантів або фахівців нашої клініки. Наприклад, існують складні клінічні випадки, не передбачені загальним прайс-листом установи, а саме коли процес буде більш трудомістким і потребує великих матеріальних витрат на виготовлення імплантів або протезів. Крім цього, вартість може вирости, якщо пацієнту потрібно додаткове медобслуговування, наприклад, нарощування кістки або установка додаткових конструкцій. Зазвичай, потреба в здійсненні додаткових маніпуляцій потрібно пацієнтам, у яких пройшло довгий час з моменту видалення зубів до імплантації.

Розрахувати детальну вартість послуги для конкретного випадку Ви зможете, звернувшись за консультацією до наших фахівців. Також ми з радістю надамо консультацію з питань щодо послуг, що надаються. Стоматологічний центр надає процедуру імплантації зубів в тому числі і в складних анатомо-топографічних умовах, при цьому надаючи найбільш високий рівень якості.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі і рухливість мостовидного протеза на нижній щелепі естетичний і функціональний дефект зубних рядів (див.мал.1-2).

                                                          implantacija 9w

Малюнок 1

implantacija 10w   

Малюнок 2

Незважаючи на складність анатомо-топографічних умов, а саме брак кісткової тканини на верхній щелепі після видалення уражених зубів вдалося встановити 11 імплантів на верхній щелепі і 2 імпланта на нижній, проведена підготовка та препарування зубів, що залишилися. Завдяки малоінвазивної хірургії вже на третій день були встановлені незнімні тимчасові конструкцію (см.Ріс.3-4) на верхній і нижній щелепі повернувши їй жувальну і частково естетичну функції.

implantacija 11w

Малюнок 3

implantacija 12w                                                                                   

 Малюнок 4

Через 4 місяці протезування постійними коронками було доручено мені члену асоціації оральний імплантологів Німеччини (DGOI), повноважному представнику Глобальної академії остеоінтеграції (GAO core member) - Шиленко Денису Романовичу. Складність роботи перш за все полягала в тому, що пацієнтка висувала підвищені вимоги до естетики зубних рядів. Після детального узгодження вимог з естетики зубних рядів були зняті відбитки на виготовлення незнімних мостовидних конструкцій на основі каркаса з діоксиду цирконію. Через 2 тижні пацієнтці були встановлені незнімні постійні конструкції (див.мал.5-6).

                                                                implantacija 13w

Малюнок 5

implantacija 14w 

Малюнок 6

Одноетапні зубні імплантати

Втрата зубів є однією з найістотніших проблем для сучасного населення, адже їх відсутність не тільки вкрай негативно впливає на естетичний стан людини, але ще й погіршує загальне самопочуття, оскільки доставляє масу незручностей, сорому і дискомфорту. Крім цього, відсутність зубів порушує функціональну роботу зубощелепної системи, що, в свою чергу, може негативно впливати на роботу багатьох інших органів. Сучасна стоматологія, безумовно, представляє сьогодні можливість гранично швидкого відновлення коректності зубного ряду, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт для пацієнта.

В даний час одним з незаперечних лідерів серед представників стоматологічних послуг в Україні визнаний Європейський стоматологічний центр, який є офіційним представником німецької Асоціації оральних імплантологів в нашій країні. Стоматологічне установа практикує впровадження новітніх технологій в області імплантології, а також проводить процедуру в одноетапна порядку. Клініка «ЕСЦ» володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і лікуванням зубів, в тому числі в галузі імплантології. Професійні навички фахівців дозволяють здійснювати процедуру відновлення зубів в екстреному порядку, при цьому забезпечуючи максимально високий ефект.

Переваги одноетапною імплантації зубів

Одномоментна імплантація - найпопулярніша стоматологічна послуга в даний час, що дозволяє пацієнтам швидко ліквідувати проблеми, пов'язані з втратою або серйозними захворюваннями зубів. Установка одноетапних імплантів є порівняно новою технологією в області протезування зубів, яка відрізняється своєю безболезненностью і ефективністю. Крім традиційного способу імплантації імпланта, який здійснюється за допомогою хірургічного втручання (розріз м'яких тканин ясен скальпелем), в даний час Європейський стоматологічний центр активно розвиває практику лазерної одномоментної імплантації, яка вважається більш делікатної і відрізняється полегшеним реабілітаційним періодом.

Одноетапні зубні імплантати дозволяють встановлювати імплант під час тієї ж процедури, що і видалення зуба. Відразу після того, як зуб буде видалений, ліквідовані всі цього фрагменти, а також оброблений необхідну ділянку ясен, фахівцем здійснюється висвердлювання лунки, в яку монтується гвинтовий імплант. Після застосування лазерного променя для розтину м'яких тканин ясен перед установкою імпланта, місце, де проводилась процедура, заживає значно швидше, ніж після традиційного хірургічного втручання. З метою знеболювання клініка Європейський стоматологічний центр практикує комп'ютерну анестезію, в зв'язку з чим одноетапні зубні імплантати встановлюються максимально безболісно і безкровно.

Серед ключових переваг, які представляє установка одноетапних імплантатів, крім швидкості здійснення послуги, варто також виділити:

· Можливість забезпечення максимального естетичного результату.

· Мінімальний ризик травматизму і інфікування тканин.

· Відсутність декількох хірургічних втручань, менша кількість анестезії та інших ін'єкцій.

· Забезпечення комфорту для пацієнтів під час реабілітаційного періоду.

· Усунення порушень жувальної функції.

· Можливість встановити постійний протез в рекордно короткі терміни.

Як безперечного лідера серед стоматологий в Києві, наша клініка одна з перших почала застосовувати процедуру одноетапною імплантації зубів. Наші фахівці здатні здійснити всю процедуру імплантації в одне хірургічне втручання. Варто підкреслити, що всі операції проводяться головним лікарем нашої клініки, єдиним в Україні експертом міжнародної Асоціації оральних імплантологів Вадимом Климентьєва. Здійснюється імплантація негайно після видалення зуба, що помітно економить час пацієнта і прискорює процес загоєння ділянки з імплантів, завдяки чому надається можливість максимально швидко відновити зуб.

В стоматологічний центр звернувся пацієнт зі скаргами на рухливість мостовидного металокерамічного протеза на верхній щелепі (див.мал.1). Рухливі зуби були видалені, проведена чистка лунок ербіевим лазером. Незважаючи на складність анатомо-топографічних умов вдалося встановити 10 імплантів. Завдяки малоінвазивної хірургії пацієнтові вдалося поставити вже на третій день незнімні тимчасові конструкції на верхній і нижній щелепі (див.мал.3-4) повернувши жувальну і естетичну функції.

 implantacija 15w

Малюнок 1

implantacija 16w

Малюнок 2

implantacija 17w

Малюнок 3

implantacija 18w

Малюнок 4

Через 4 місяці було прийнято рішення про заміну тимчасових постійними конструкціями. Протезування постійними коронками було доручено мені - члену асоціації оральний імплантологів Німеччини (DGOI), повноважному представнику Глобальної академії остеоінтеграції (GAO core member) - Шиленко Денису Романовичу. На етапі планування було складно знайти шлях введення протеза. Після проведеної поза ротової паралелометрії була вироблено препарування над ясенної частини імплантатів. Через 2 тижні пацієнтові були встановлені незнімні постійні конструкції з PEEK полімеру (див.мал.4-6). Через деякий час пацієнт планує повторно звернеться в клініку для вирішення естетичної та функціональної проблеми за коштами одномоментної базальної імплантації.

    implantacija 19w

Малюнок 4

implantacija 20w

Малюнок 5

implantacija 21w

Малюнок 6

Одноетапні базальні імпланти

Техника базальной имплантации сегодня считается одной из наиболее популярных в контексте восстановления и протезирования зубов в Украине и странах ближайшего зарубежья. На территории нашей страны она обрела применение сравнительно недавно, однако, несмотря на это, уже успела обрести высокий уровень популярности серди отечественных пациентов. Данная техника обладает огромным количеством преимуществ, по сравнению с более традиционными и типичными практиками в сфере имплантологии. В Украине технология базальной имплантации пока применяется не очень большим количеством клиник, но все же каждый желающий может получить данную услугу, обратившись к профессиональным стоматологам в Киеве и других городах.

 Европейский стоматологический центр является одним из наиболее популярных и высокопрофессиональных медицинских учреждений в области стоматологии и имплантологии. Наша клиника активно практикует внедрение новейших технологий в свою деятельность и одной из первых применяет их по отношению к своим пациентам. Как единственный в Украине официальный представитель и партнер Ассоциации оральных имплантологов Германии, наш стоматологический центр получает возможность постоянно приобретать новый опыт в сфере имплантологии в странах Европы, а также быть в курсе всех новинок и трендов в области современной стоматологии. Одними из первых на территории страны наши специалисты начали применять технологии лазерной и базальной имплантации, применяя одноэтапные базальные импланты, которые подарили отечественным пациентам возможность максимально быстро и безболезненно восстанавливать удаленные зубы.

Що собою являють базальні імпланти?

Дана процедура вважається однією з найбільш оперативних і комфортних, серед послуг з імплантації зубів і дозволяє встановлювати нові зубні протези максимально швидко і практично безболісно. Однією з ключових особливостей даного виду імплантації є те, що є можливість проведення процедури в одноетапна порядку. Одноетапні базальні імпланти встановлюються в ході однієї процедури, практично негайно після видалення пошкодженого зуба. Процедура імплантації по базальної технології має на увазі одномоментне здійснення установки імплантів і поєднує в собі ряд складних і трудомістких процесів, таких як висвердлювання лунки в щелепної кістки, обробка тканин в ділянці видалення зуба, а також здійснення розсічення м'яких тканин (найчастіше за допомогою лазерного сучасного обладнання) і, власне, монтування імпланта в щелепу.

Базальні імпланти - це дуже специфічна конструкція, яка щільно впроваджується в щелепних кісток і служить основою для подальшої установки коронки або мостового протеза. Базальні імпланти - це конструкції, які фіксуються в губчатому шарі кістки і відрізняються більш широкими витками, ніж в класичних імплантатах. Вони конденсируют (ущільнюють) кістка, за рахунок чого запобігають її резорбцію. Перевагою базальної імплантації є можливість фіксування імплантів в нещільної кістки, що дозволяє відновити загублений зуб навіть в тих випадках, коли установка традиційних імплантів неможлива. Це робить її набагато комфортніше і менш витратною з точки зору часу, в порівнянні з іншими методиками. Базальні одноетапні імпланти можна також застосовувати і в складних анатомічних умовах, що вигідно виділяє процедуру серед інших стоматологічних послуг. ЕСЦ одним з перших в Україні почав надавати послугу одноетапною базальної імплантації і сьогодні наша клініка заслужено вважається лідером в даній сфері послуг.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на естетичний і функціональний дефект зубів на верхній і нижній щелепі (див.мал.1-2).

                                           implantacija 22w

Малюнок 1

implantacija 23w                 

Малюнок 2

Було прийнято рішення про видалення всіх наявних зубів, з подальшою одномоментної імплантацією. Завдяки малоінвазивної хірургії вдалося поставити вже на третій день незнімні тимчасові конструкції (див.мал.3-4) повернувши їй жувальну і частково естетичну функції.

                                                       implantacija 24w

Малюнок 3

implantacija 25w

Малюнок 4

Протезування постійними коронками було доручено мені члену асоціації оральний імплантологів Німеччини (DGOI), повноважному представнику Глобальної академії остеоінтеграції (GAO core member) - Шиленко Денису Романовичу. Після проведеної поза ротової паралелометрії була вироблено препарування над ясенної частини імплантатів і зняті відбитки на виготовлення постійних коронок на верхню і нижню щелепи. Через 2 тижні пацієнтці були встановлені незнімні постійні конструкції на основі каркаса з діоксиду цирконію (див.мал.5-6).

 implantacija 26w

Малюнок 5

implantacija 27w

Малюнок 6