м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Лікуванню зубів

Які послуги надають в «ЕСЦ»

«ЕСЦ» – це сучасна медична клініка, яка надає всі види лікарських послуг. Тут працюють тільки висококваліфіковані фахівці, головним завданням яких є лікування, яке буде максимально адаптованим під ваші потреби. «ЕСЦ» реалізує принципово нові стандарти стоматологічної допомоги, засновані на якості, довірі та комфорті. Тож якщо вам знадобилося лікування зубів у Києві – ласкаво просимо до нашого центру!

Навіть найпростіші процедури у нашій стоматології проводиться із застосуванням ультрасучасного обладнання та інноваційних рішень.

Перелік послуг з лікування зубів у Києві:

Європейський Стоматологічний Центр можна назвати багатопрофільною клінікою, що працює одразу в декількох напрямках: терапевтична і косметична стоматологія, ендодонтія, пародонтологія, протезування, хірургія та імплантація зубів. Останні напрямки хочеться відзначити особливо, тому що «ЕСЦ» пропонує унікальну процедуру мінімально інвазивної імплантації з негайним навантаженням Immediate Loading, а також мінімально інвазивну апаратну лазерну і п'єзохірургію.

 

Основні напрямки лікування зубів у центрі «ЕСЦ»

1. Лікування зубів під мікроскопом

Впровадження цифрової мікроскопії в прецизійну стоматологічну практику вважається одним з найбільших досягнень сучасної ендодонтії. Багаторазове збільшення терапевтичного поля дозволяє лікарю виявити мікротріщини, каріозні порожнини та хворобливі зміни ясен ще на тому етапі, коли вони добре піддаються корекції та не загрожують серйозними ускладненнями.

Ще одна область застосування мікроскопа – лікування кореневих каналів. Використовуючи спеціальну апаратуру, ендодонтолог може оцінити анатомію кореневої системи з високою точністю. Це дає можливість вилікувати зуби, які раніше потрібно було б видалити через складну будову або помилки попереднього лікаря (перфорація, відлам інструменту). Ціна такого лікування зубів трохи перевищує номінальну вартість стандартних послуг, але вона виправдана гарантовано позитивним результатом.

2. Лазерна стоматологія

Команда клініки «ЕСЦ» безперервно шукає нові рішення, здатні підвищити якість медичної допомоги та комфорт своїх пацієнтів. Однією з таких інновацій є використання лазера для лікування зубів. Ми одна з небагатьох стоматологій в Києві, які досконало освоїли цю технологію.

Лазер – дуже тонкий, але потужний промінь світлової енергії. Він застосовується в діагностиці карієсу, лікуванні кореневих каналів, відбілюванні зубів і щелепно-лицевій хірургії. 

Основні переваги цього виду терапії:

  • менший дискомфорт;
  • мінімізація ризику кровотечі;
  • зниження ймовірності бактеріальних інфекцій;
  • швидке загоєння ран.

Ціна на таке лікування зубів у Києві в клініці «ЕСЦ» варіюється в залежності від складності процедури.

3. Лазерне відбілювання зубів

Ця послуга користується особливою популярністю в нашому центрі, оскільки під час тотального захоплення селфі та соціальними мережами білосніжна посмішка для багатьох людей стала справжньою «візитівкою».

Головні переваги лазерного освітлення емалі:

  1. Неінвазивність. Під час процедури не використовуються інструменти, які могли б викликати подразнення або кровотечу ясен.
  2. Миттєвий результат. Для видимого ефекту достатнього одного відвідування лікаря.
  3. Швидкість, безболісність і безпека. Лікування проводиться в клініці досвідченим лікарем і не пов’язане з будь-яким дискомфортом.

Для відбілювання зубів ми використовуємо сучасне лазерне обладнання та ефективні препарати останнього покоління.

4. Комп’ютерна анестезія

Шукаєте безболісне лікування зубів у Києві? У нас є нестандартне рішення. Wand – це комп’ютеризована система анестезії. Вона підвищує точність ін’єкції знеболювального препарату і швидкість його введення. Пацієнти, які спробували цю технологію, розповідають, що під час лікування вони не відчували жодного дискомфорту, а оніміння проходило практично одразу після закінчення терапевтичних процедур.

5. Лікувати зуби з Т-скан

Технології змінили багато аспектів нашого життя, і стоматологічна допомога не виняток. Клініка «ЕСЦ» оснащена однією з найбільш революційних систем, розроблених в останні роки. Діагностика Т-скан дозволяє швидко і точно проаналізувати оклюзійний контакт. Для чого це потрібно? Раніше, щоб визначити, наскільки добре змикаються ваші зубні ряди після реставрації зубів, лікар використовував папір артикуляції. А сьогодні це робить комп’ютерна система. Швидка і високоточна діагностика дає можливість одразу виявити та усунути будь-яку проблему. Система також використовується для оцінки збалансованості жувального навантаження, щоб пломби, вініри, протези або імплантати прослужили якомога довше.

 

Боятися стоматолога – це несучасно

Більшість наших страхів зникає по мірі дорослішання. Але страх зубних лікарів залишається у багатьох людей і в зрілому віці. Причина може критися в неприємних відчуттях, отриманих після лікування зубів у дитинстві. Гарна новина – за останні кілька десятиліть стоматологія дуже змінилася.

Сьогодні завдяки застосуванню численних сучасних технологій лікувати зуби в Києві стало набагато простіше і приємніше. Стоматологічні процедури вже давно перестали асоціюватися з болем. Тепер відвідування клініки – це можливість отримати гарну і здорову усмішку без найменшого дискомфорту.

 

Як часто потрібно відвідувати стоматолога

Щоб зберегти здоров’я зубів і ясен, необхідно регулярно проходити профілактичний огляд і не забувати про професійну гігієну порожнини рота. Тому візити до лікаря варто призначати не рідше 2 разів на рік. Крім цього, будь-які проблеми порожнини рота, зокрема видимі пошкодження або біль у зубі, кровоточивість або набряк ясен, повинні стати приводом для звернення за кваліфікованою допомогою.

 

Як відбувається лікування зубів в сучасному Європейському Стоматологічному Центрі

Ми складемо комплексний план терапії, що враховує не тільки естетичний, а й функціональний аспект. Навіть найгарніша посмішка не тішитиме, якщо після лікування ви будете відчувати біль, дискомфорт і труднощі під час жування.

Лікування зубів у Києві в стоматологічній клініці «ЕСЦ» починається з первинної консультації. Ми зберемо всю інформацію та оцінимо ваше стоматологічне здоров’я, щоб запропонувати рішення, яке буде відповідати саме вашим індивідуальним потребам. Ми впровадили найсучасніші технології для успішної діагностики та лікування захворювань порожнини рота. У поєднанні з винятковою компетенцією і великим досвідом наших лікарів це гарантує відмінний результат.