м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Комп'ютерна анестезія

КОМП'ЮТЕРНА АНЕСТЕЗІЯ — THEWAND

 

Тепер ін'єкції стали практично безболісні!

anastezija1

    Комп'ютерна анестезія TheWand – являє собою відмінну альтернативу традиційному місцевому обезболиванию і має багато переваг перед звичайним шприцом. Контроль подачі анестетика за допомогою комп'ютера, а не пальцем лікаря забезпечує максимальну точність і комфорт пацієнта при проведенні анестезії.

  Цей пристрій є єдиним в світі контрольованою комп'ютером системою для проведення різного виду місцевої анестезії, яка застосовує технологію динамічного вимірювання тиску введення анестетика DPS (Dynamic Pressure Sensing Technology), і дає можливість лікарю легко і точно визначити особливості тканини при певному розміщенні голки і базується, на вимірі опори тканини, яка відбувається в потрібний момент і є важливим і вирішальним аспектом під час проведення анестезії і дає можливість раціонального використання анестетика. Вимірювання тиску в тканинах з різною щільністю відноситься до фізичних сумісності різних тканин під час проведення анестезії. Має функцію аспірації.

Це революційна технологія, розроблена фірмою Milestone Scientific, яка дет можливість стоматологам використання успішного місцевого знеболювання одного зуба (інтралігаментарная анестезія) або будь-який інший анестезії.

     Система складається з двох компонентів – електронного блоку з мікропроцесором Wand і стерильного одноразового венфлона з голкою. Ергономічний наконечник схожий за формою на кулькову ручку дозволяє лікарю провести делікатне проникнення в слизову оболонку, а також прецензійні направити голку. Це дає можливість отримати точне розміщення устія голки безболісне проникнення голки в тканини, введення анестетика і провести ефективне знеболення. Психологічна користь з використання інфлона The Wand полягає в тому, що наконечник сам по собі не нагадує шприц і не їсть на стільки «страшним» для пацієнта. Якщо тривогу і страх пацієнта вдається зменшити, тоді збільшитися його впевненість і весь процес буде позитивно сприйнятий як пацієнтом, так і лікарем.

З точки зору зниження тиску в порівнянні з застосуванням шприців виходять хороші результати знеболювання без ризику пошкодження системи зв'язок і кровоносних судин через великий тиск.

Оптимальний тиск в приладі The Wand становить 165-265 psi (фунт на дюйм квадратний) в порівнянні зі шприцами типу Jet - 1200 psi. При використанні шприців з таким тиском виникає ефект розриву кровоносних судин.

При введенні голки в м'які тканини стандартний зріз устія голки утворює відхилення від зворотного напрямку. Це відбувається відповідно до законів фізики. Вище наведені аргументи ґрунтуються на новітніх наукових дослідженнях. Наукові дослідження довели, що голка (0,4 мм. * 30 мм ..) в самій тканині виходить з потрібного напрямку на 5 мм. У такому випадки важко говорити про точність проведеної ін'єкції. У слідстві отриманого знеболювання обхідних ділянок і наприклад під'язикової нерва, тоді, як пульу потрібного нам зуба не вдається знеболити. У приладі The Wand використано специфічну будову наконечника (форма кулькової ручки) для того, щоб проводячи поворот голки під час її введення забезпечити правильний процес її відхилення від напрямку по відношенню до цільового пункту.

Під час використання знеболювання (наприклад інтралігаментарная анестезія) користувач може ввести голку в кілька різних місць з метою визначення голки (наприклад періодонтальна зв'язка), цю інформацію дає система DPS (працює, як «інформатор», де в даний момент знаходиться голка).

Цей метод «пошуку» робить технологію DPS особливо важливим оскільки дає інформацію про критичний стан в певний момент часу. При використанні будь-якого іншого методу і приладу при проведенні анестезії не дає такої точної і вкрай важливої інформації про неправильному розміщенні голки в тканини.

Для проведення анестезії приладом Wand Plus використовуються стандартнішими карпул з анестетиком, голки і венфлони, виготовлені фірмою Mile Stone Scientific або рекомендованими нею виробниками.

     Система Wand схвалена і затверджена Американської Стоматологічної Асоціацією, як прилад для безпечної і ефективної подачі анестетика в умовах використання її кваліфікованим персоналом. ЕСЦ в Києві подбати про ваш комфорт, здоров'я і красу.