м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Лазерне відбілювання

ЛАЗЕРНОЕ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБОВ

 otbelivanije1

В середні віки про благополуччя людини говорило наявність у нього жовтих і кривих зубів. Цей стан свідчило про достаток і можливості добре харчуватися. На щастя, ми з вами живемо в сучасному світі і естетика, як і технологія щодо відбілювання зубів кардинально змінилася.

Сьогодні атрибутом успішності є рівні білі зуби. Але що робити всім тим, чиї зуби від природи не дуже світлі? Розвиток технологій підказує найбільш ефективний метод - лазерне відбілювання зубів.

 

 

Посміхайтеся сміливо

  Якщо ви шукаєте клініку, в якій всі роботи ведуться на основі новітніх досягнень і унікальних технологій, в тому числі і для відбілювання зубів, то ласкаво просимо в «Європейський Стоматологічний Центр». Ми пропонуємо не тільки вигідні ціни на послуги, а й самі ефективні та безпечні методи з відсутністю дискомфорту при проведенні процедури.

Процедура відбілювання зубів лазером - це метод, рекомендований для швидкого досягнення результату, який зводить до мінімуму пошкодження емалі. Відсутність тривалого контакту зубної поверхні з агресивними речовинами повністю виключає появу чутливості зубів.

У нашій стоматології лазерного відбілювання зубів застосовується зовсім інший підхід. На зубну емаль наноситься гель на основі перекису водню, і його дія прискорюється за рахунок спрямованого пучка лазерних променів. Відбілювання зубів відбувається за рахунок того, що під впливом лазера відбувається стрімкий процес перетворення активної речовини гелю. З перекису водню виділяється кисень, який при контакті з емаллю, змінює її колір. Тривалість процедури залежить від того, на скільки тонів варто відбілити емаль зубів. Однак, в будь-якому випадку, це набагато швидший процес, ніж застосовувані раніше методи.

Опис процедури

Якщо ви точно вирішили пройти процедуру відбілювання зубів за допомогою сучасних лазерних методик, то вам необхідно знати всі тонкощі цієї процедури. Отже, звернувшись до фахівців в нашу клініку, ви отримаєте деякі рекомендації для отримання високої ефективності лазерного відбілювання. Як правило, лікарі радять за один тиждень до процедури здійснити гігієнічну очистку ротової порожнини. Це необхідно для того, щоб отримати більш виражений ефект освітлення зубної емалі. Зробивши очищення, ви на сто відсотків будете готові до відбілювання.

Безпосередня процедура опромінення зуба передбачає захист губ і слизової рота пацієнта. Для цього рот губи і язик покривають спеціальним матеріалом. Для захисту очей на вас одягнуть спеціальні окуляри, а на весь ряд зубів завдадуть гелеву емульсію, яка складається з перекису водню в необхідної безпечної концентрації. Лазерний промінь, вступивши в реакцію з гелем, буде видаляти плями на вашій емалі. Кожен зуб буде оброблятися по два-три рази, з певними перервами. У процесі відбілювання можуть виникати легкі поколювання, але вони практично не відчутні. Після проведеної процедури ваші зуби покриють фторосодержащее маззю.

Чому нас вибирають

Ціна на відбілювання зубів в нашому центрі досить лояльна для широкого кола пацієнтів. Для тих людей, хто вже знайомий з цією процедурою, таку перевагу саме по собі стане вагомим приводом віддати перевагу саме нашій клініці.

Якщо ж, ви вперше проводите відбілювання зубів і для вас важливо не те, скільки коштує відбілити зуби, а інформація про безболісності та ефективності - наведемо такі аргументи на користь нашого центру:

  • Професійна команда стоматологів.
  • Використання сучасних технологій і не тільки при лікуванні зубів.
  • Робота на якісному обладнанні.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Також зверніть увагу, що лазерне відбілювання - це найбільш ефективний з відомих сьогодні способів отримати гарну сліпучу посмішку. Але активна речовина гелю для відбілювання впливає тільки на емаль вашого власного зуба. Фотополімерні пломби і протези відбілюванню не піддаються.

Вартість лазерного відбілювання зубів в стоматології "ЕСЦ" (Київ) уточнюйте за вказаними нижче телефонами. Хочемо попередити, що ціна перевищує номінальну вартість звичайного відбілювання зубів, але воно того варто, так як Ви, перш за все зберігаєте природну емаль зубів, а значить Ваші рідні зубки прослужать більше часу, ніж ті, що проходять звичайну процедуру відбілювання.

Якщо ви хочете отримати індивідуальну консультацію, дзвоніть і приходьте до нас. Ми завжди готові бути Вам корисні, дзвоніть нам за телефонами: +38 (044) 221-46-90, 573-74-02.