м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Реставрація Зубів

Реставрація зубів 

Усунути плями на емалі, відколки та тріщини, прибрати пігментацію і жовтизну — всі ці завдання покликана вирішувати естетична художня реставрація зубів. За допомогою спеціальних стоматологічних технік можна відновити їх первісний вигляд. Художня реставрація зубів у Києві — комплекс процедур, спрямованих на повернення чарівності вашій посмішці.

 

 

Показання та протипоказання до процедури

Відновлювальні методики здатні позбавити людину від безлічі проблем. Починайте цікавитися вартістю художньої реставрації зубів, якщо вам заважають жити ці та подібні до них біди:

  1. Стерта емаль на жувальних поверхнях. Причинами бувають мимовільний нічний скрегіт зубами (бруксизм) і звичка гризти тверде насіння або горіхи. Стертися емаль може і просто з віком.
  2. Невеликі дефекти форми коронок. Нерідко відколюються куточки різців, а в разі сильного удару може відламатися значна частина коронки.
  3. Пігментація. Оскільки емаль і дентин мають пористу структуру, то їхнє потемніння, наприклад, від частого вживання кави, — поширене явище.
  4. Міжзубні проміжки. Іноді ущелина між передніми різцями може надавати людині особливої чарівності. Однак для більшості людей це проблема. І реставрація передніх зубів чудово з нею впорається.

Головне протипоказання до відновлення — карієс. Якщо діагностований гінгівіт, пародонтит, пародонтоз та інші захворювання ясен, жоден лікар не візьметься за художнє відновлення. Плануючи естетичне лікування, слід пам’ятати, що воно можливе лише у здоровій порожнині рота.

 

Особливості художньої реставрації

Завдяки використанню сучасних матеріалів та інноваційних технологій оновлена коронка абсолютно не буде відрізнятися від своїх сусідів — ні за кольором, ні за формою. Світлополімеризаційна лампа, яка використовується в стоматології для затвердіння пломбувальних матеріалів, направду творить дива. Вона дозволить надати ряду абсолютно натурального вигляду. До того ж на художню реставрацію зубів ціна в Києві набагато нижча, ніж на більшість маніпуляцій, пов’язаних з відбілюванням і протезуванням.

Не варто турбуватися, що під час обробки стоматолог зніме занадто великий шар емалі. Товщина вилученої тканини мінімальна, тому підвищена чутливість вам не загрожує.

 

 

Основні методи реставрації          

Естетична реставрація зубів у Києві здійснюється двома методами: прямий і непрямий. Перший стоматологи вибирають для пацієнтів, яким необхідно відновити натуральний колір зубних елементів або усунути дрібні недоліки форми коронок. Вся робота виконується за одне відвідування клініки. Дія відбувається безпосередньо в роті пацієнта, без виготовлення будь-яких деталей в лабораторії.

Непряма методика — більш трудомісткий процес. Спочатку хворі зуби лікують. Це може бути обробка каріозних порожнин, пломбування, установка штифтів або коронок. Потім роблять відбиток щелепи та відправляють його до зуботехнічної лабораторії. Там для проблемної ділянки по ньому виготовляють конструкцію з кераміки або металокераміки. На непряму реставрацію зуба ціна зазвичай буде вищою, ніж на пряму.

 

Етапи реставрації зубів фотополімерним матеріалом

Процедура проходить у 6 етапів:

  1. Візуальний стоматологічний огляд, визначення ступеня руйнування зуба і вибір методу втручання.
  2. Очищення коронки та вирівнювання шорсткості на ній. Так фотополімер буде краще триматися. У випадках високої чутливості роблять укол анестетика.
  3. Відсунення спеціальним клиночком міжзубної пипки та установка матриці. Вона потрібна, щоб не допустити пошкоджень сусіднього зуба.
  4. Нанесення на дефект фотополімера, надання йому форми відповідно до зубної коронки та затвердіння реставраційного матеріалу під полімеризаційною лампою.
  5. Видалення надлишків новоствореної штучної емалі.
  6. Усунення шорсткостей на обробленій поверхні шліфувальним диском.

Тривалість всієї процедури становить близько години, іноді довше. Лікарі рекомендують протягом наступної доби виключити з раціону продукти, що фарбують зуби.

Загальна вартість художньої реставрації зубів розраховується в кожному конкретному випадку індивідуально. Вона залежить від методу проведення маніпуляції (прямий або непрямий), ступеня руйнування зуба, складності та обсягу втручання.