м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Лазерна бескрівна хірургія

  Лазерна безкровна хірургія

   

   lazernajabes1Про переваги та ефективності використання лазерних технологій, в тому числі і ті, які допускає хірургічна стоматологія, йдеться чимало. Однак, щоб зрозуміти причину їх корисності при лікуванні певного зуба, потрібно уточнити, що ж таке лазер. Саме слово утворено як абревіатура від англійського «light amplification by stimulated emission of radiation», що означає «посилення світла шляхом випущеної емісії випромінювання».

  Таким чином, лазерний пучок - це багаторазово посилений світло з усіма його сприятливими для людського організму властивостями. Хірургічна стоматологія, як і багато інших сфер застосування лазера вважає, що світло є одним з необхідних умов для гармонійного розвитку людини. Але світлом можна управляти, як і іншими електромагнітними хвилями. Можливості для цього відкриває інформація про довжину хвилі кожного виду світлових променів.

  При цьому, важливим досягненням медицини і, зокрема, стоматологічної хірургії, є створення оптичних, квантових генераторів, які дозволили використовувати на практиці лазерні промені. Не тільки медицина широко використовує лазерні технології, як ефективний засіб впливають на зуби при їх лікуванні. Однак саме для охорони здоров'я нові технології стали можливістю зробити величезний стрибок вперед і успішно справлятися з тими захворюваннями і порушеннями в організмі, які раніше вважалися деструктивними.

  Світло на протязі століть і тисячоліть грав терапевтичну роль для людства. Стародавні греки регулярно приймали сонячні ванни, називаючи їх геліотерапією. Давні єгиптяни за допомогою сонця виліковували лейкодерму. Але з винаходом лазера і детальним вивченням впливу лазерної методики на організм різних складових світлового потоку, хірургічна спрямованість використання світла значно розширилася.

  Лазерне лікування зубних захворювань

  У хірургічній стоматології лазерне випромінювання дозволило проводити більш ефективне лікування багатьох дентальних захворювань. В тому числі, хірургічна стоматологія отримала можливість вирішувати ті проблеми, які раніше закінчувалися видаленням зубів і незворотними змінами в щелепних костях.

  Лазерна хірургія зубів - не тільки виправдане засіб, але і ефективний спосіб впливати на тканини на клітинному рівні, що максимально знижує травматичність процедури і скорочує відновний період. Лікування зубів лазером - це безконтактний метод, що виключає механічне пошкодження, до якого могло призвести використання традиційних інструментів, які допускає хірургічна стоматологія в тих випадках, коли потрібна особливо висока точність всіх медичних маніпуляцій.

  Використання в хірургії зубів лазерних технологій, дозволять лікарю проводити складне лікування практично безболісно для пацієнта і в абсолютно стерильних умовах, що відповідає всім сучасним стандартам стоматології. Відсутність контакту між лазером і тканинами організму, інвазивних втручань, миттєве згортання крові під впливом променя виключає ймовірність запалень і ускладнень після проведення процедури, сприяє швидкому загоєнню. А висока точність напрямку лазерного світла дозволяє проводити недоступні раніше маніпуляції з тонкими відгалуженнями зубних каналів і в області хірургії ясен.

  Принципи ефективності лазерної хірургії зубів

  При тому, що будь-які лазерні технології засновані на використанні світлових хвиль певної довжини, існує кілька різновидів медичних лазерів. Серед них:

  • твердотільний;
  • напівпровідниковий;
  • газовий.

  В Європейському стоматологічному центрі застосовується німецький напівпровідниковий лазер, який також називають доданими. Його особливості в повній мірі відповідають необхідним для стоматологічної хірургії стандартам. Застосування діодного лазера забезпечує хороші післяопераційні результати, дозволяє уникнути появи рубців і ускладнень, стимулює імунну систему людини.
  Працюючи в безперервному імпульсному режимі, лазер одночасно ріже і стерилізує м'які тканини, зменшує дискомфортні відчуття під час медичних маніпуляцій, підвищує чутливість тканин до антибіотиків.
  Висока ефективність напівпровідникового лазера робить його незамінним в таких областях, як:

  • хірургія слизової оболонки ясен;
  • пародонтология;
  • ендодонтія;
  • відбілювання зубів.

   

  Відео операції з використанням лазера

   

  Мінімальна інвазивна хірургія 

  Сучасна стоматологія, як одна з ключових сфер медичної діяльності, в даний час дотримується концепції щадного обслуговування, яке доставляє пацієнтам мінімум хворобливих і дискомфортних відчуттів для пацієнта під час лікування. У стоматології сьогодні існують і застосовуються як інвазивні методики, так і мінімально-інвазивні методи лікування, проте поступово інвазивне втручання знижує свою популярність і частоту застосування.

  В першу чергу, термін «інвазивний» позначає ступінь втручання в структуру тканин людського організму шляхом проникнення під них за допомогою медичного інструменту. Простіше кажучи, всі інвазивні процедури мають на увазі введення інструментів, серед яких голки, стрижні та інше під тканини організму, в даному випадку емаль зубів. Мінімально інвазивні методи не допускають руйнування емалі за допомогою медобладнання і припускають лікування без глибокого проникнення інструментів всередину ясна або зуба.

  Хірургічна стоматологія, як одна з провідних сфер в даній індустрії, також з часом зменшує инвазивную практику, хоча в даному напрямку здійснити це в повній мірі досить важко.

  Переваги мінімально інвазивної хірургії в сфері стоматології

  Мінімальна інвазівна хірургія - це медичний напрямок, Пожалуйста спрямованостей на ті, щоб Зменшити степень втручання в організм с помощью сторонніх предметів та ІНСТРУМЕНТІВ, а такоже знізіті травмуванню тканин. Стоматологічна хірургія в Першу Черга зацікавлена ​​в зніженні уровня традіційного хірургічного втручання, так як! Застосування малоінвазивних методик дозволити максимально спростіті Здійснення хірургічніх процедур в області сучасної стоматології.

  Мінімальні інвазівні хірургічні процедури начали активно застосовуватіся порівняно недавно, проти за цею годину щадні методики нашли незаперечно Популярність и з точки зору фахівців, и з боку пацієнтів. Зокрема, смороду стають настолько популярними, Завдяк життя без порівняльній безболісності, а такоже допомагають избежать Виникнення травм при здійсненні операцій.

  Наша клініка активно використовує в лікувальній практиці різні сучасні техніки лікування зубів, серед яких мінімальні інвазивні процедури займають ключове місце. Безумовно, малоінвазивні методи в хірургії, які широко застосовуються в галузі стоматології, мають ряд переваг, серед яких варто виділити:

  · Мінімізація нанесення шкоди організму пацієнта, так як практично не здійснюються складні і серйозні втручання в організм, при цьому не жертвуючи ефективністю хірургічного лікування і інших здійснених процедур в стоматології.

  · Застосування ультратонких шовних матеріалів і ендоскопічної апаратури, що забезпечує максимальний комфорт на час проведення лікування і досить легкий період реабілітації після лікування.

  · Відсутність необхідності тривалого відновлення, адже всі процедури, включаючи стоматологічні операції, здійснюються в нашій клініці в рамках однієї процедури.

  · Відсутність сильного больового синдрому під час операцій і відновного періоду, що дозволяє уникнути масового застосування анестетиків, які також не є дуже корисними для людського організму.

  · Значне скорочення тривалості процедур.

  · Високі лікувальні та естетичні результати після лікування.

  Фахівці стоматологічного центру мають великий багаж знань в сфері прогресивної стоматології, а також багатий практичний досвід лікування захворювань зубів навіть на складних стадіях розвитку. Застосування передових технологічних рішень, а також сучасних ефективних методів в комплексі з використанням елітних препаратів і обладнання дозволяють досягати максимально високого результату в лікуванні зубів.

  Хірургічна стоматологія в Києві

  Хірургічна стоматологія вважається своєрідною «важкою артилерією» в сфері надання стоматологічних послуг, адже даний напрямок має на увазі дуже кардинальне втручання в стан зубів і ротової порожнини в тих випадках, коли всім звичні терапевтичні послуги не можуть надати належного ефекту і є, по суті, безсилими.

  Хірургічна стоматологія в Києві, як і інші напрямки даного виду медичної діяльності, також широко затребувана і популярна серед місцевого населення. Особливо великим попитом користуються процедури, які передбачають підготовку щелеп до імплантації зубів, оскільки сьогодні саме ця послуга є незаперечним фаворитом в сучасній стоматології. Клініка «Європейський стоматологічний центр» готова надати повний спектр стоматологічних послуг за доступною ціною, у тому числі і послуг в галузі стоматологічної хірургії. Сьогодні дані процедури, а також різні операції, що проводяться нашими фахівцями - аж ніяк не страшні маніпуляції, а спокійні і розмірені процедури, які здійснюються з використанням передових безболісних методик лікування захворювань ротової порожнини, що знаходяться, в тому числі, і в запущених стадіях або стадіях загострення.

  Послуги стоматологів-хірургів в Києві

  Професійна хірургічна стоматологія, яка є важливим відгалуженням діяльності Європейського стоматологічного центру, використовує на практиці виключно передові, максимально безпечні і щадні методики хірургічного лікування, які не заподіють пацієнтові гострий біль і не будуть доставляти дискомфорт протягом довгого часу після процедури.

  Клініка ЕСЦ, разом з фахівцями, які працюють в ній, готова запропонувати наступні хірургічні послуги в сфері стоматології:

  · Видалення зубів і їх часток, які залишилися в яснах після випадання зуба.

  · Окремі процедури по безболісному видаленню зубів мудрості.

  · Видалення кіст і гранульом в ротовій порожнині.

  · Малоінвазивна імплантація.

  Навіщо видаляти зуби?

  Безумовно, ситуацій, в яких без хірургічного видалення зуба обійтися неможливо, трапляється дуже багато. Деякі з них є поширеними і легко здійсненними для лікаря процесами, інші ж можуть викликати незначні труднощі. Найбільш поширеною причиною для видалення зубів є їх руйнування у зв'язку із запущеним захворюванням і найчастіше це карієс, дістався аж до кореневої частини. Також поширеною практикою є видалення зубів мудрості, оскільки досить часто вони викликають багато проблем разом зі своєю появою.

  Ще однією розповсюдженою причиною видалити постійний зуб є кіста, яка утворилася на кінчику кореневого відростка зуба, яку просто не можна вилікувати іншим способом.

  Малоінвазивні технології в хірургії

  В даний час багато типові стоматологічні послуги здійснюються по-новому, завдяки поліпшенню медичного обладнання та нових тенденцій лікування різних захворювань. Зокрема, стоматологія, яка розвивається особливо активно, застосовує на практиці нові варіації виконання традиційних маніпуляцій. Сьогодні популярність знаходить малоінвазивна практика, яка має на увазі мінімізацію вторгнення в організм людини сторонніх інструментів з метою впливу на цілісність тканин або здійснення інших процесів.

  Малоінвазивна хірургія - це медичний напрямок, яке спрямоване на те, щоб зменшити ступінь втручання в організм за допомогою сторонніх предметів і травмування тканин. Стоматологічна хірургія також зацікавлена ​​в зниженні рівня традиційного хірургічного впливу і намагається максимально спростити здійснення хірургічних процедур в області сучасної стоматології. Малоінвазивні технології в хірургії почали активно застосовуватися порівняно недавно, проте за цей час щадні методики знайшли незаперечну популярність як з точки зору фахівців, так і з боку пацієнтів, адже вони дозволяють уникнути травматичності при здійсненні операцій.

  Переваги малоінвазивної хірургії в сфері стоматології

  Сучасна практика мінімізації інтервенції в організм людини, що застосовується в галузі стоматології, заснована на виявленні захворювань і їх лікування без стороннього вторгнення в організм, розрізає тканини організму людини. Малоінвазивні технології дозволяють максимально швидко діагностувати патології, а потім робити ефективні профілактичні і лікувальні заходи, при цьому традиційне хірургічне втручання може бути надано виключно за наявності поверхневих порожнин. Принцип збереження максимально великої кількості природних елементів зуба і покривів ротової порожнини, а також мінімального пошкодження тканин при стоматологічному лікуванні, базується зокрема на доступній нині можливості застосування адгезивних і ремінералізуючих коштів для реставрації зубів і поверхонь порожнини рота. Мінімальні інвазивні технології в області стоматології застосовуються на тих підставах, що, з огляду на анатомічні та фізіологічні особливості організму, ніж велика частина природних тканин порушується і руйнується внаслідок хірургічного втручання, тим слабкіше будуть раніше здорові тканини.

  Безумовно, малоінвазивні технології в хірургії, які шірокопріменіми в області стоматології, мають ряд переваг, серед яких:

  · Мінімальна нанесення шкоди організму пацієнта, при цьому не жертвуючи ефективністю хірургічного лікування і інших здійснених процедур в стоматології.

  · Застосування ультратонких шовних матеріалів і ендоскопічної апаратури, що забезпечує максимальний комфорт на час проведення лікування і досить легкий період реабілітації після лікування.

  · Відсутність необхідності тривалого відновлення, адже всі процедури, включаючи стоматологічні операції, здійснюються в нашій клініці в рамках однієї процедури.

  · Відсутність сильного больового синдрому під час операцій і відновного періоду.

  · Значне скорочення тривалості операцій.

  · Істотне зниження травматизації м'яких тканин.

  · Високі лікувальні та естетичні результати після лікування.

  Європейський стоматологічний центр застосовує для лікування та імплантації зубів виключно самі передові і інноваційні методики, які сьогодні доступні невеликій кількості українських клінік. Щадні процедури знайшли незаперечну популярність, адже вони дозволяють уникнути травматичності при здійсненні операцій, тому всі процедури проходять у нас максимально швидко і безболісно.