м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Зубні нейлонові протези

  Ортопедична стоматологія та
  зубні нейлонові протези

  Ортопедична стоматологія ЄСЦ у Києві пропонує зубні нейлонові протези, вироблені за унікальною технологією. Такі протези міцні, еластичні та гіпоалергенні, не містять металу, та ще й за доступною ціною.

  Зубні нейлонові протези досить широко застосовуються в стоматології. Матеріал, з якого вони виготовлені, має багато безсумнівних переваг у порівнянні з тими, що вже давно використовуються лікарями-стоматологами. Саме нейлонові протези кардинально змінили ситуацію у сфері зубного протезування.

  Прорив у зубній ортопедії

  Знімні нейлонові протези позитивно зарекомендували себе. З цим матеріалом активно працюють багато стоматологічних лабораторій мегаполісів. З його допомогою здійснюється якісне протезування зубів у Києві.

  Прогрес не стоїть на місці, і цей напрям у стоматології активно розвивається, тому не виключено, що найближчим часом нейлонові протези будуть удосконалені та матимуть додаткові переваги над іншими матеріалами.

  Сьогодні в ортопедичній стоматології застосовуються різноманітні види протезування. Втрачені зуби можна замінити імплантатами, виготовленими з різних матеріалів. Крім того, стоматологи можуть запропонувати кілька способів протезування. Нерідко зустрічається ситуація, коли відновити зуб можна тільки шляхом виготовлення знімного протеза. Наприклад, без цього способу не обійтися в тому випадку, коли відсутня опора – задні зуби. Знімний протез – єдиний вихід, якщо з будь-якої причини пацієнтові протипоказані імплантати. Попри розвиток медицини в цілому і постійний прогрес, деякі проблеми у протезуванні знімних зубів, поки що нездоланні.

  Основний мінус – наявність стороннього тіла в ротовій порожнині. Крім того, при такому способі протезування не обійтися без металевих кламерів, які іноді можуть бути помітні. Як правило, до складу звичайних знімних протезів входить пластмаса. Навіть за умови використання якісних матеріалів виділення мономеру – досить шкідливого з’єднання, яке може викликати отруєння організму і серйозні алергічні реакції, – не уникнути. У деяких випадках під час установки знімного протеза доведеться залучити сусідні цілком здорові зуби, які необхідно обточити.

  Через наявність металу знімні протези досить важкі, що може створювати певний дискомфорт пацієнтові. Нейлонові протези, які пропонує наша клініка, – оптимальне вирішення всіх перерахованих вище проблем.

  До установки нейлонового зубного протезаПосле установки зубного нейлонового протеза

   

  Безперечні переваги

  Нейлон був вперше застосований у виготовленні основи зубних протезів ще в 1953 році. Завдяки своїм властивостям, в першу чергу гнучкості, він мав замінити різноманітні сплави металів і акрилові комбінації, які досить широко поширені у сфері протезування знімних зубів.

  Протягом багатьох років цей матеріал використовується у понад 90 країнах світу. З 2001 року нейлонові протези почали застосовувати на пострадянському просторі. Вони набагато міцніші за аналоги з акрилових пластмас, абсолютно безпечні для людини та мають досить високий рівень еластичності (особливо в порівнянні з хром-кобальтовими сплавами).

  У кожного пацієнта неодмінно виникне питання: які переваги нейлонових протезів? Стоматолог повинен бути готовий обґрунтувати плюси цього матеріалу, пояснити його відмінності від аналогів, широко представлених на ринку, і пояснити формування ціни протезування зубів.

  Отже, чому ж нейлонові протези найкращі?

  Цей вид зубних протезів не містить металів. Пацієнти, які стикалися зі знімними металовмісними елементами, неодмінно оцінять відсутність гальванічного синдрому – виникнення електричного струму в порожнині рота. Гальванізм загрожує не тільки появою металевого присмаку в роті, а й головним болем, загальною слабкістю, сухістю слизової оболонки порожнини рота.

  Нейлонові протези не привертають до себе уваги. Вони виготовлені з напівпрозорого матеріалу, наближеного за кольором до природного відтінку ясна. Для фіксації цього виду протезів використовуються дента-альвеолярні кламери, які зовсім не помітні.

  Протези з нейлону мають непогані фізичні властивості. При високому показнику міцності вони досить еластичні. Поєднання цих властивостей дозволяє з упевненістю говорити про те, що нейлонові протези не зламаються за жодних обставин. Більш того, саме цей вид зубних протезів ідеально підійде пацієнтам травмонебезпечних професій, наприклад, спортсменам.

  Зубні протези мають дуже точну посадку. Це стало можливим завдяки особливостям методу виготовлення – гарячого вприскування. Стабільну фіксацію і правильне щільне прилягання неодмінно оцінять пацієнти, які вже зіткнулися з протезами, виготовленими з інших матеріалів. Абсолютний комфорт і жодного роздратування або травмування ясен – це можливо тільки з нейлоновими протезами.

  Нейлонові протези абсолютно безпечні для здоров’я і не мають побічних ефектів. На відміну від пластикових аналогів, протези з нейлону гіпоалергенні та не створять проблем зі здоров’ям. Особливо актуально це для пацієнтів, які мають алергічні реакції на активні речовини.

  Нейлон гігроскопічний. Завдяки цій властивості в ньому не живуть мікроорганізми. За нейлоновими протезами легко доглядати, вони характеризуються високою стійкістю до утворення зубного нальоту.

  На відміну від більшості інших способів, під час підготовки нейлонових протезів не треба робити попереднє препарування сусідніх зубів. Як наслідок, відсутні конструкції з металокераміки.

  Нейлон характеризується стійкістю кольору. Стійкий барвник надає протезам природного забарвлення та естетичного вигляду. Ці показники залишаються на висоті навіть під час тривалого використання знімного протеза.

  Відмінною особливістю нейлонових протезів є те, що вони здатні зберігати свої характеристики протягом тривалого часу і при різноманітних умовах. Нейлон стійкий до високої вологості, впливу хімічних речовин і постійного напруження.

  Саме тому його широко застосовують в різних галузях медицини. Так, з нейлону виготовляють штучні клапани серця та суглоби, тощо. Він застосовується у лікуванні бруксизму, захворювань щелепних суглобів, у виробництві відбілювальних і спортивних кап.

  У стоматології нейлон може застосовуватися для усунення часткових дефектів (1-2 зуби), а також для виготовлення повних протезів на щелепи.

  Показання до застосування

  Завдяки цьому виду протезів сотні людей вже забули про проблеми, пов’язані з зубами. Вони гідно оцінили високі властивості гнучкості нейлону, його стійкість до можливих розломів і можливість самобалансування в ротовій порожнині.

  В яких випадках рекомендуються зубні нейлонові протези?

  • При малих, середніх, великих дефектах за Бетельманом;
  • I-IV класах за Кеннеді;
  • беззубій щелепі I типу за Шредером (за наявності умов у порожнині рота);
  • беззубій щелепі I типу за Келлером (за наявності умов у порожнині рота);
  • ретенірованих зубах;
  • схильності до алергії.

  Слід пам’ятати про те, що будь-яке медичне втручання, установка нейлонових протезів мають свої протипоказання. Так, відмовитися від використання цього виду протезів потрібно пацієнтам, у яких спостерігаються низькі клінічні коронки або виражена атрофія альвеолярних відростків у сукупності зі значними необмеженими дефектами рядів зубів.

  Приклади робіт з нейлонового протезування зубів та інших видів стоматологічних послуг, виконаних фахівцями нашої клініки, наведені нижче. Детальніше про результати лікування пацієнтів можна дізнатися в розділі «Роботи».

  Якщо вас цікавлять ціни на протезування зубів, телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонів.

  Найбільш поширені запитання

  Як правило, кожен похід до стоматолога для середньостатистичної людини – певний стрес. Це особливо відчутно, коли мова йде про такий важливий процес, як протезування зубів. Щоб уникнути непорозумінь і з метою економії часу ми пропонуємо вам перелік найпоширеніших питань на задану тематику і докладні відповіді на них.

  Питання: За яких умов призначається нейлонове протезування і що є протипоказанням до установки зубного протеза з нейлону?

  Відповідь: Стоматолог може призначити нейлонові протези в декількох випадках, якщо у пацієнта:

  • не низькі коронки опорних зубів;
  • неглибокий прикус;
  • екватор зуба виражений;
  • слизова в нормальному стані.

  До протипоказань відносяться альвеолярний гребінь, який нависає, або його виражена атрофія, що є результатом тривалих дефектів зубного ряду.

  Увага! Повні нижні протези з нейлону не виробляють!

  Питання: Який матеріал використовується в процесі зняття відбитків під час нейлонового протезування зубів?

  Відповідь: У процесі виготовлення нейлонових протезів обов’язково знімаються відбитки. Для цього використовують спеціальні альгінатні маси для зліпків. Зліпкові маси з інших матеріалів, наприклад, силікону, застосовувати не рекомендується, оскільки вони можуть деформувати слизову. Це надалі призведе до недостатньої функціональності виготовленого протеза з нейлону.

  Питання: З якої причини прикусні (оклюзійні) валики виготовляються тільки в лабораторних умовах?

  Відповідь: Оскільки прикусні валики виготовляються тільки на робочу модель (дубльовану), можуть виникати деякі похибки під час постановки протезів. Щоб уникнути цього валики необхідно виготовляти в лабораторії.

  Питання: Чи існує можливість перебазування?

  Відповідь: З’єднання матеріалу з іншим можливе, однак зробити це можна тільки механічним шляхом.

  Питання: Чи можливо додати видалені зуби?

  Відповідь: Так, це можливо. У разі якщо пацієнту видалили один або кілька зубів його (їх) можна додати до протеза за допомогою нейлону.

  Питання: Чи можна виготовити протез без примірки?

  Відповідь: Визначення оклюзії можна провести за допомогою валиків з воску і на моделі-дублікаті.

  Питання: Як і за допомогою яких засобів здійснюється корекція протеза?

  Відповідь: Як правило, протез виготовляється з високою точністю. Однак за необхідності корекція цілком можлива. Вона здійснюється за допомогою спеціальних фрез для м’якої пластмаси.

  Питання: Чи є положення вставленого зуба в порожнині рота стабільним?

  Відповідь: Протез щільно тримається на опорних зубах і прилеглих до них яснах. Стабільність протеза в ротовій порожнині забезпечується спеціальними зубоясневими накладками.

  Питання: Чи можна виготовити нейлонові зубні протези у звичайних (НЕ лабораторних) умовах?

  Відповідь: Ні. Щоб виготовити якісні та надійні протези з нейлону необхідно чітко дотримуватися технології, а також мати фірмове професійне обладнання. Під час виготовлення нейлонових протезів використовується інноваційна технологія гарячого уприскування, сам процес триває близько 16 робочих годин фахівця – зубного техніка.

  Питання: Чому зубне протезування неможливе без наявності спеціального обладнання?

  Відповідь: Протези з нейлону виготовляються методом літієвого гарячого уприскування під тиском 12 атмосфер. Без спеціального обладнання цей процес неможливий.

  Питання: Який вигляд має матеріал, який використовується для виготовлення нейлонових протезів?

  Відповідь: Робочий матеріал – гранульована речовина, розфасована в капсули певного розміру.

  Питання: Яким чином пластмасові зуби утримуються в матеріалі?

  Відповідь: Це можливо завдяки діаторичним отворам (механічне поєднання).

  Питання: Що ви можете порекомендувати пацієнту, якому установлено зубний протез?

  Відповідь: Щоб уникнути механічних пошкоджень порожнини рота перед установкою зубний протез рекомендується занурити в теплу воду на кілька хвилин (особливо якщо до цього поверхня штучного зуба була сухою).

  Нейлонові зубні протези, ціни в Києві

  У зв’язку з істотним зростанням популярності процедури протезування, щорічно розробляються нові технології та методики здійснення даної процедури, які дозволяють проводити її максимально швидко і комфортно. Методи протезування можна об’єднати в досить великий список, проте деякі з них користуються більшою популярністю. Найчастіше це пов’язано з тим, наскільки комфортно проводиться процедура, наскільки вона болюча, і який результат забезпечує в кінцевому підсумку.

  Природно, більшою популярністю користуються техніки протезування, які відрізняються високим ступенем зручності під час експлуатації протеза, а також довгостроковістю. У більшості випадків і той, і інший показник залежить від якості протеза і матеріалу, з якого він був виготовлений, тому до вибору найкращого варіанту у кожному конкретному випадку варто ставитися дуже відповідально.

  Нейлонові зубні протези: що це?

  Нейлонові зубні протези досить популярні серед українських пацієнтів. Нейлон – синтетична гіпоалергенна речовина, що є різновидом полімеру, її застосовують у різних сучасних індустріях, в тому числі й стоматологічній.

  Нейлонові протези зубів відрізняються своєю еластичністю та м’якістю, до того ж вони досить комфортні в процесі носіння і мають досить високу міцність. Вони виготовляються зі спеціально розробленого різновиду речовини – дентального нейлону, який був створений фахівцями саме як матеріал для протезів.

  Сьогодні такі протези використовуються в ролі тимчасових, а також постійних протезних установок. Протези з нейлону кріпляться до щелепи за допомогою спеціальних замків-кламерів, які забезпечують їм стійкість і надійну фіксацію. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, наближений до натурального, і забезпечують високий естетичний ефект, зокрема, завдяки точному підбору кольору, який буде максимально відповідати кольору ясна і відтінку природних зубів пацієнта.

  Переваги нейлонових протезів

  Такий вид зубних протезів має низку безперечних переваг, які виграшно виділяють його серед інших знімних конструкцій. Основною перевагою є невисокі ціни на нейлонові зубні протези в Києві та інших містах України, що для багатьох сучасних пацієнтів є одним з головних факторів вибору.

  Крім вартості, нейлонові знімні протези мають також наступні незаперечні переваги:

  • Під час виготовлення протеза не застосовується мономер та інші токсичні рідини, що викликають подразнення слизової ротової порожнини та алергію.
  • Елементи структури протеза, що відповідають за фіксацію, завжди виконуються в природно-рожевому відтінку, який абсолютно ідентичний природному кольору ясна, тому протез практично непомітний у процес експлуатації.
  • Кламери (кріплення) здатні забезпечити максимально надійну фіксацію протеза в порожнині рота.
  • Протези гнучкі, зручні та легкі, а завдяки високій еластичності щільно прилягають до тканин щелепи та сприяють швидкому звиканню.
  • Термін служби таких протезів – 10 років при дбайливому догляді. При цьому колір і структура протеза абсолютно не змінюються.
  • Даний вид протезів є абсолютно безпечним і не має протипоказань, а значить, підійде кожному пацієнтові.

  Європейський стоматологічний центр використовує для знімного протезування тільки протези, виготовлені з нейлону – це сучасний біосумісний, гіпоалергенний матеріал, який дозволяє створити максимально легку конструкцію, завдяки якій він не травмує м’які тканини ротової порожнини, створює мінімальне навантаження на щелепи. Ми готові гарантувати винятково високий результат, оскільки є одним з лідерів у сфері імплантації та протезування зубів в Україні.