м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Лікування або видалення

  Лікування та видалення зубів у «Європейському стоматологічному центрі»

  Лікувати зуб або видаляти? Це питання мучить сотні людей, незалежно від віку і роду діяльності. Звичайно, якщо є хоч найменший шанс врятувати пошкоджений різець, ікло або моляр, то краще спрямувати всі сили на те, щоб досягти довгоочікуваного зцілення. Однак не завжди вдається впоратися з великим руйнуванням. Тому єдиним виходом буває видалення зуба. Ціна операції залежить від кількості коренів, їх розташування і ступеня руйнування коронки. Відсутність медичного втручання може стати причиною захворювань всього організму.

  Щоб уникнути неприємних наслідків і не мучитися від больових відчуттів, варто довіритися фахівцям. Лікарі «Європейського стоматологічного центру» знають, в якій ситуації ще можна зберегти зубний елемент, а коли краще його видалити і встановити білосніжний імплантат. Завдяки діагностиці на новітньому обладнанні, всього за кілька хвилин ви зможете дізнатися, що саме є причиною дискомфорту в ротовій порожнині. Крім того, тепер вам не доведеться боятися екстракції хворого і зруйнованого кореня. Внаслідок застосування сучасних технік і методик видалення зуба в місті Київ відбувається не тільки швидко, але і безболісно.

   

  Переваги застосування новітніх лазерних технологій

  Лазерні технології — один з найбільш популярних напрямків в стоматології. Завдяки використанню лазера, навіть при проведенні найскладніших хірургічних маніпуляцій пацієнт не тільки не відчує болю, але і не почує неприємних звуків.

  Основні переваги терапії з використанням лазера:

  • мінімізація випадкових травм в ротовій порожнині під час різних стоматологічних маніпуляцій;
  • відсутність больових відчуттів в момент підготовки до пломбування;
  • абсолютна стерильність;
  • швидке загоєння ран без рубців після операції.

  Завдяки широким функціональним можливостям і підвищеному комфорту для пацієнта, лазерні установки широко використовуються в практичній хірургії ясен. За їх допомогою можна легко проводити інноваційні безкровні операції, а також видалення кореня зуба без потреби накладання швів. Лікування за такою методикою дає можливість швидко отримати естетичну привабливість ротової порожнини.

   

  Нова естетика фотополімерів

  Протези з фотополімерів — гарантія білосніжної усмішки. Тепер дірка в зубному ряду не стане катастрофою, тому що ці матеріали дають можливість зробити результат реставрації натуральним і абсолютно непомітним.

  Щоб протезування пройшло вдало, необхідно враховувати індивідуальну особливість кожного випадку. Чималого уваги вимагає виготовлення персональних фотополімерних компонентів. Фотополімери в комбінації з лазером дозволяють досягти ідеальних результатів. Додаткові переваги такого поєднання — економія часу пацієнта і відсутність ускладнень після екстракції зубних елементів.

  Багаторічний досвід роботи і використання новітнього обладнання дозволяють медикам «ЄСЦ» швидко і якісно видалити зуб в Києві або вилікувати його без болю.

   

  Реставрація зубного ряду за допомогою оксиду цирконію

  Сьогодні один з найбільш популярних матеріалів для якісного протезування — оксид цирконію. Він є стабілізованим аналогом оксиду ітрію, чому протези, виконані з використанням цієї сировини, відрізняються високою надійністю і міцністю. Вироби з цього матеріалу виглядають органічно і природньо. Кожна штучна коронка не тільки має натуральний колір, але і відмінно пропускає світло, завдяки чому досягається максимальна схожість протезів зі справжніми зубами.

  У стоматології оксид цирконію рекомендується для виготовлення:

  • міцних коронок;
  • мостів з трьох ланок;
  • мостовидних протезів з чотирьох ланок;
  • мостів-протезів для молярів.

  Матеріал характеризується високою міцністю, з його допомогою можна легко вирішити будь-яку проблему в ротовій порожнині і створити білу і гарну посмішку.

   

  Чому варто звернутися саме до нас?

  Сьогодні послуги зуботехнічних лабораторій, які здійснюють виготовлення протезів з нейлону, користуються значною популярністю. Секрет успішної роботи будь-якої стоматологічної клініки полягає в освоєнні правильної технології ливарних термопластів. Від якості виготовлення зубних протезів залежить кінцевий результат всієї реставрації.

  Саме тому медики клініки «ЄСЦ» максимально уважно ставляться до «виготовлення» посмішки. Завдяки врахуванню індивідуальних особливостей ротової порожнини кожного пацієнта, професіоналам «ЄСЦ» вдалося домогтися безлічі відмінних результатів.

  Основним завданням стоматологів нашого центру є максимально швидке і безболісне лікування для отримання естетично привабливого зовнішнього вигляду пацієнта. Щоб робота проходила максимально ефективно, лікарі з відділення терапевтичної стоматології успішно практикують дистанційне співробітництво з кращими медиками країн Європейського союзу. Обмін цінним досвідом в протезуванні та видаленні допомагає знайти шляхи вирішення навіть найскладнішої стоматологічної проблеми.

   

  Як зробити правильний вибір?

  Видалення зубів — хвилюючий акт. Перед тим як налаштовуватися на важливий крок, варто пройти компетентну діагностику на професійному обладнанні. Цілком можливо, що зуб ще можна врятувати, застосувавши екстрені лікувальні заходи. У багатьох склалися асоціації ще з дитинства, що екстракція — це дуже боляче і страшно. Але щоб видалити зуб в Києві, стоматологія «ЄСЦ» застосовує сучасні методики і новітню апаратуру, з якими процедура проходить дуже комфортно для пацієнта. Операція рекомендується лише в тому випадку, якщо зберегти зуб абсолютно неможливо. Зловживання солодким і неправильний спосіб життя можуть призвести до руйнування емалі або розвитку будь-якого іншого захворювання, яке може супроводжуватися тривалим запаленням. Якщо вчасно не вжити заходів, можна не тільки відчувати цілодобову біль, але і нажити собі додаткові проблеми.

  Нинішні технології дозволяють швидко і безболісно не тільки видалити зуб, але і встановити новий і білий. І він нічим не буде відрізнятися від своїх сусідів. Тому, навіть якщо зберегти зуб неможливо, отримати гарну посмішку — більш ніж реально.

  Екстракція є відмінним виходом і в естетичній стоматології. Нерідко бувають ситуації, коли внаслідок неправильного зростання різців або ікл змінюється прикус і посмішка стає непривабливою. Для такого пацієнта прибрати «зайвий» елемент — естетична необхідність.

  Завдяки професійній роботі лікарів-стоматологів, дефект легко можна усунути, а із застосуванням лазера на яснах навіть не залишиться рубця. За допомогою такої методики можна провести швидку обробку і життєздатної ділянки. завдяки якісному устаткуванню, стоматологічне лікування без болю стало доступною реальністю. Після визначення причини проблеми вже зовсім скоро посмішка знову зможе стати здоровою і красивою. Особливою популярністю користується відбілювання зубів. Завдяки використанню спеціальних методів професійного або домашнього освітлення, шанс мати сліпучу посмішку з'явився у кожного. Відбілювання — заключний етап терапії, і таку маніпуляцію слід довірити професіоналам.

   

  Безболісно вилікувати або видалити зуб і досягти ідеального кінцевого результату дуже просто з «Європейським стоматологічним центром». Клініка «ЄСЦ» надасть безкоштовну діагностику проблеми, а потім проведе якісне та швидке пломбування, протезування або видалення зуба. Ціна в Києві на всі види лікування вас приємно здивує, а високий рівень обслуговування і наявність новітнього обладнання забезпечать відмінний результат.

  Якщо ви плануєте лікувати зуби або лікар після огляду порекомендував видалити їх, то звертайтеся в нашу стоматологічну клініку. У нас ці маніпуляції проходять з належною професійною увагою і безболісно для пацієнта. Для запису на прийом телефонуйте за номерами, вказаними на сайті. У розділі «Контакти» на карті можна подивитися, де знаходиться наша стоматологія (Київ) і як до неї проїхати. Сподіваємося, що наші ціни і рівень послуг, що надаються, вас порадують.

   

  Видалення зуба мудрості: стоматологія в Києві

  Питання про те, чи варто видаляти «вісімки» або краще їх залишити, викликає безліч протиріч і суперечок у багатьох пацієнтів і стоматологів. Однозначної відповіді на нього дати практично неможливо, так як кожна ситуація суто індивідуальна. Однак проконсультувати пацієнта про доцільність збереження кутового моляра в тих чи інших ситуаціях — одне із завдань, які часто ставляться перед сучасними стоматологами та зубними хірургами.

  Зуб мудрості є «найпізнішим» елементом зубного ряду людини. Він розташований на восьмій позиції в зубному ряду і є третім корінним кутовим молярів, що починає рости у людини у віці 16–25 років. Іноді поява такої «мудрості» може викликати неприємні відчуття, дискомфорт і навіть біль. Особливо з урахуванням того факту, що найчастіше зуби прорізуються досить важко і можуть виходити в неприродних положеннях. Безумовно, в таких випадках оптимальним рішенням буде їх видалення, однак, якщо «вісімка» не заважає пацієнту і не заподіює постійних незручностей, можна почекати з операцією або скасувати її зовсім. Не можна скидати з рахунків і фінансові витрати на видалення зуба. Вартість пломбування «вісімки» в більшості випадків набагато нижче, ніж ціна операції.

   

  Чи варто видаляти зуб мудрості?

  Поява «вісімок» часто обертається масою проблем, які завдають людині хворобливі і дискомфортні відчуття. У більшості випадків, проаналізувавши анатомічні особливості будови щелепи у багатьох людей, зокрема у підлітків, стоматологи радять видаляти зуби мудрості відразу ж після прорізування над зовнішньою частиною ясна. Тобто тоді, коли потужна коренева система ще не встигла сформуватися.

  У людини виростає, як правило, чотири зуба мудрості. Зовсім не обов'язково, що кожен з них буде доставляти неприємності. Однак часто вони можуть зміщувати в неправильні позиції інші елементи зубного ряду, включаючи фронтальні групи. Безумовно, в таких випадках «вісімки» найкраще прибрати.

  В цілому ж треті моляри найбільш просто видаляти на початкових стадіях прорізування. Якщо вам необхідна ця операція, то стоматологія «ЄСЦ» готова надати таку послугу, провівши її максимально безболісно і швидко. «Європейський стоматологічний центр» здатний надати кваліфіковану допомогу хірургів, які з легкістю і відповідальним підходом ліквідують восьмий зуб, застосувавши при цьому тільки щадні технології і знеболивши лікування за допомогою сучасних методів. У більшості випадків клініка «ЄСЦ» застосовує комп'ютерну анестезію, що прискорює втрату чутливості і дозволяє уникнути дуже хворобливих ін'єкцій. Вартість видалення зуба мудрості більш ніж удвічі перевищує ціну екстракції першого або другого моляра.

   

  У яких випадках можна залишити зуб мудрості?

  Нерідкі випадки, коли видалення третіх молярів не має ніякого сенсу. Якщо пацієнт не відчуває дискомфорту, то і виривати їх абсолютно не потрібно. Існує невеликий перелік ситуацій, коли екстракція «вісімок» не потрібна або може бути відкладена на пізніший термін:

  • є достатній простір для їх прорізування і правильного розвитку;
  • є можливість лікування;
  • на них — жувальна функція, так як інші бічні моляри ослаблені або пошкоджені;
  • необхідне протезування всього зубного ряду.

  Наша клініка готова надати послуги з реставрації, імплантації та протезування на найвищому рівні. У «ЄСЦ» можна якісно видалити зуб. У місті Києві ціна на цю операцію в середньому становить близько €34, включаючи рентгенівський знімок і анестезію.

   

  Хіміко-механічний метод лікування карієсу

  В даний час карієс є однією з найбільш поширених проблем, які переслідують більшість сучасних людей. Він носить глобальний характер і, за деякими статистичними даними, є найчастішим інфекційним захворюванням у всьому світі. Карієс — не тільки зовнішнє пошкодження зубних елементів. Його наявність свідчить про те, що людина недостатньо доглядає за порожниною рота, а також має слабкий імунітет, тому схильна до впливу всіляких інфекцій.

  Дане патологічне порушення притаманне всім верствам населення: від маленьких дітей до дорослих і літніх людей. Щоб зупинити розвиток захворювання і вилікувати вже уражені елементи, необхідно в екстреному порядку звернутися за допомогою до кваліфікованого лікаря. Стоматолог підбере оптимальний варіант терапії і допоможе досягти позитивного результату.

   

  Лікування карієсу хіміко-механічним методом

  Сьогодні існує величезна кількість способів, призначених для боротьби з каріозним руйнуванням і відновленням коронок після негативного впливу захворювання. Одним із найбільш часто вживаних в даний час вважається хіміко-механічний метод. Дана обробка застосовується для швидкого і ефективного зняття патологічно зміненого дентину за допомогою спеціальних препаратів. А пошкоджені ділянки емалі прибираються традиційним методом — за допомогою механічного впливу.

  У нинішній час для хіміко-механічного купірування каріозного руйнування використовується, крім класичної бормашини і ручних інструментів, спеціальний гель, що складається з двох компонентів. Взаємодія останніх розчиняє змінені інфекцією шари і благополучно видаляє їх з поверхні дентину. Сучасний стоматологічний ринок надає широкий асортимент гелевих препаратів, призначених для хіміко-механічної обробки каріозних ділянок коронки.

  Принцип дії засобів полягає в хімічній реакції діючих речовин, яка руйнує органічні тканини, зокрема денатурований колаген. Вона також пов'язує каріозно пошкоджені волокна на молекулярному рівні, що дозволяє легко видаляти їх з дентину, який покриває пульпу. До складу гелю входять амінокислоти. Вони запобігають його агресивній дії на здорові ділянки, допомагають зберегти і відновити природні функції після герметизації і реставрації дентину і емалі. При зіткненні гелю з дентином також відбувається реакція, під час якої пошкоджені ділянки зафарбовуються в інший колір. Це забезпечує високу точність видалення зруйнованих частинок.

  Інфільтрація — лікування каріозних уражень за допомогою гелю з потужною діючою речовиною. Метод вважається одним із найпрогресивніших і сприятливих. Він допомагає оперативно справлятися з проблемою. Дія гелю фактично «розчиняє» пошкоджені зони, а після отримання потрібного ефекту місця використання засобів висушуються за допомогою потужного струменя повітря з етиловим спиртом.

  Гель наноситься на каріозну пляма приблизно на 20 хвилин. Після закінчення цього часу він втрачає свою розчинюючу властивість. Коли дія гелю почалася, стоматолог за допомогою спеціальних ручних інструментів здійснює екскавацію розчинених тканин і висушує оброблену ділянку. Далі утворена порожнина заповнюється фотополімером і шліфується для додання поверхні коронки природної форми.

  «Європейський стоматологічний центр» використовує тільки прогресивні методики лікування та реставрації, забезпечуючи максимально якісний результат і безболісність.

   

  Метод профілактичного розширення

  Карієс вважається однією з найбільш поширених проблем, пов'язаних зі здоров'ям і зовнішнім станом коронок. Це інфекційний патологічний процес, що вражає і руйнує тверді зубні частини. У запущених випадках він призводить не тільки до деструкції дентину і утворення порожнини, де скупчуються залишки їжі, але і до запальних ускладнень в області пульпи, що тягне за собою запалення нервів (пульпіт) в кореневій частині.

  В даний час хвороба зустрічається у більшості сучасних людей, починаючи з раннього дитячого віку. Вона має досить потужну руйнівну силу і може чинити негативний вплив на структуру, стан і зовнішній вигляд коронки. При відсутності своєчасного лікування інфекція буде поширюватися вглиб, руйнуючи зубний елемент настільки, що його згодом просто доведеться видалити, так як він втратить всю свою функціональну силу.

  В даний час існує безліч ефективних способів терапії, які активно практикуються сучасними стоматологічними установами та фахівцями. Багато розроблених передових методик є досить щадними. Обробка уражених тканин здійснюється мінімально інвазивними шляхами, наприклад, озоном або лазерним променем. Однак найбільш часто в даний час застосовується все-таки класичний спосіб препарування.

   

  Метод профілактичного розширення як популярний вид боротьби з карієсом

  Перша процедура, яка виконується стоматологом, — очищення пошкоджених зон. Вона може здійснюватися за допомогою безлічі способів і методик, що дозволяють обробляти дентин і емаль для усунення ураження. Вибір оптимального рішення для ліквідації зруйнованих, відмерлих ділянок здійснюється з урахуванням специфіки кожного конкретного захворювання.

  Препарування — традиційне позбавлення пацієнта від каріозних відкладень, що здійснюється механічно. До нього з побоюванням ставляться багато клієнтів стоматологів, а також і самі фахівці. Але саме цей спосіб дозволяє найбільш ретельно видаляти відкладення і захищати утворені порожнини від подальшого проникнення інфекції.

  Метод профілактичного розширення — один з найбільш поширених традиційних способів лікування каріозних проявів. Він активно використовується в сфері терапевтичної стоматології вже протягом більш ніж ста років. Спосіб також відомий під назвою «метод Блека».

  Процедура передбачає здійснення широкого висікання ділянок емалі та дентину, заражених карієсом, разом з формуванням великої порожнини, яка попереджає подальше поширення захворювання. Після того як дефекти, що утворилися через розвиток хвороби, будуть ретельно зачищені і оброблені, створена порожнина герметизується за допомогою міцної речовини. Після закінчення пломбування вона буде максимально наближена за складом і виду до зубної емалі.

  Метод розширення має певні переваги, незважаючи на свою давню історію. В першу чергу це довговічність результату. Каріозний рецидив зустрічається досить рідко після проходження терапії даного типу, що залишає за ним статус одного з найбільш ефективних способів препарування зубних коронок.

  «Європейський стоматологічний центр» використовує тільки прогресивні і щадні методики боротьби з цією патологією, забезпечуючи високий результат і безболісність процедур.

   

  АРТ-методика препарування

  У багатьох людей похід в стоматологічний кабінет асоціюється виключно з неприємними відчуттями, болем під час маніпуляцій і страхом перед інструментами. Напевно кожен з нас пам'ятає, як в дитинстві боявся одного виду і звуку бормашини. І сьогодні навіть деякі дорослі дуже побоюються цього приладу.

  Багато пацієнтів стоматологічних клінік, особливо діти, вагітні жінки та люди похилого віку, відчувають неприємні і болючі відчуття в ході процедури, особливо якщо вона має на увазі зняття зубного каменю або вичищення каріозної порожнини. Саме до усунення сторонніх відкладень (препарування) з побоюванням ставиться переважна більшість відвідувачів кабінетів стоматолога. Однак сьогодні існує щадний, а головне, менш болісний спосіб ліквідації карієсу з зовнішніх
  тканин — АРТ-методика препарування.

   

  Що таке АРТ-методика препарування?

  Методика ART (atraumatik restorative treatment, що в перекладі означає «атравматичне реставраційне лікування») була розроблена в Нідерландах в 80-х роках минулого століття в якості доповнення до машинного препарування. Сьогодні послуга стала альтернативним способом обробки зуба. Спочатку вона призначалася для лікування маленьких дітей, вагітних і людей з обмеженими фізичними можливостями, які не можуть самостійно сидіти і тримати рот відкритим протягом усього сеансу, а також пацієнтів з психічними патологіями та загальносоматичними порушеннями (після перенесення інфарктів і т. д.).

  Специфіка процедури полягає в тому, що уражені ділянки обробляються за допомогою ручних медінструментів без застосування електричної апаратури. АРТ-методика препарування проходить практично без хворобливих відчуттів, так як витяг каріозних руйнувань відбувається досить щадно, після чого пошкоджені місця реставруються фотополімерним композитом.

  АРТ-спосіб часто застосовується для дітей, особливо якщо пошкоджені молочні зуби. Він буде корисний і в тих випадках, коли патологічний процес пошкодив вельми великі ділянки дентину і машинна обробка неодмінно заподіє гострий біль, так як можливе подразнення і пошкодження оголених нервів і судин. Вручну також очищаються і важкодоступні місця в кореневому каналі для забезпечення оптимального ефекту. Дана технологія вичищення каріозно пошкоджених ділянок не може бути застосована у випадках ускладнень і при оголеній пульпі.

   

  Переваги методики ручного препарування

  Використання методики ручного препарування має свої переваги, крім безболісності. Серед плюсів процедури варто виділити наступні:

  • можливість максимально зберегти здорові ділянки, не руйнуючи їх під час препарування;
  • спрощене дезинфікування, адже ручні пристосування і інструменти набагато легше і ретельніше стерилізуються і обробляються;
  • відсутність необхідності анестезії;
  • висока ефективність ліквідації дрібних пошкоджених частинок;
  • широка доступність у зв'язку з низькою ціною.

  Європейський стоматологічний центр активно застосовує техніку ручного препарування тканин дентину і очищення їх від каріозних пошкоджень без використання стандартних бормашин та іншого обладнання. Фахівці нашої клініки володіють передовими знаннями і володіють інноваційними методиками лікування, що робить «ЄСЦ» безперечним лідером в сфері стоматології в Україні