м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Що таке зубні коронки

Коронки на зуби, Київ

Штучні зубні коронки – основна деталь зубного протеза, яка виконує як естетичне, так і функціональне призначення природного зуба. У разі втрати зуба або його істотного пошкодження, коли варіант з частковою реставрацією не принесе належних результатів, установка коронки – оптимальний варіант, який допоможе не тільки повернути зубу колишній зовнішній вигляд, а й позбутися від дискомфорту, пов’язаного з його повною або частковою відсутністю. Встановити зубні коронки в місті Києві кожен охочий може звернувшись до сучасної престижної клініки Європейський стоматологічний центр, де висококваліфіковані фахівці допоможуть вирішити будь-яке завдання в галузі стоматології.

Що таке зубні коронки?

У буквальному сенсі, коронка зуба – це його видима частина, яка покрита твердою і стійкою до механічних пошкоджень тканиною – зубною емаллю. Однак, якщо природна коронка пошкоджена або весь природний зуб був видалений з будь-якої причини, на зміну їй приходить штучна коронка. Це деталь, яка створена з міцного матеріалу, що нагадує за текстурою і зовнішнім виглядом натуральну зубну емаль (кераміка, металокераміка, діоксид цирконію та ін.). Вона повністю покриває пошкоджений зуб, надаючи йому практично природного естетичного вигляду.

Штучні коронки виконують ряд функцій, серед яких, очевидно, зміцнення зуба, відновлення його функції під час жування їжі, відтворення зовнішнього вигляду зуба і багато інших. Встановивши якісну коронку, пацієнт може змінити або вдосконалити форму зуба, його зовнішній вигляд, колір та інше. Зубна коронка встановлюється на пошкоджений зуб, і буквально «нарощує» на його основі новий, або ж може бути прикріплена до внутрішньокісткового імпланту, в тому випадку, якщо корінь зуба довелося видалити.

В яких випадках встановлюють коронки зуба?

Показань для застосування коронок може бути величезна кількість. Вони застосовуються для завершення процесу протезування, щоб повністю відтворити функції зубощелепного апарату, а також і для суто естетичних цілей, оскільки іноді заради рівних зубів і білосніжної, осяяної здоров’ям посмішки пацієнт може піти навіть на видалення власного зуба. В цілому ж перелік основних причин установки коронок такий.

Стоматолог може порекомендувати коронку в наступних випадках:

 • Як альтернативу процесу обтурації зубних каналів, в тому випадку, якщо пошкоджена істотна частина емалі.
 • Щоб захистити ослаблений і частково пошкоджений зуб від зовнішніх подразників, запобігши його подальшому руйнуванню.
 • Для відновлення зламаного зуба або ліквідації великих відколків емалі.
 • Установка коронки також здійснюється як основа для кріплення зубних мостів і суцільних протезів.
 • Установка для відтворення зуба поверх імплантату.
 • Для покриття зуба, що втратив свій колір або цілісність емалі та ін.

Які коронки на зуби встановлюють в місті Києві?

Така деталь, як коронка зуба, в місті Києві для пацієнтів пропонується у всіляких різновидах і типах. Існують коронки з матеріалів, які відрізняються своєю міцністю, зовнішнім виглядом і функціональним наповненням.

Існує перелік найбільш поширених видів коронок, серед яких:

 • Полімер – використовується для тимчасових коронок, які встановлюються на короткий проміжок часу перед установкою більш стійкого варіанту на період, коли тканини ще гояться після імплантації.
 • Металокераміка. Саме даний вид вважається ідеальним по співвідношенню «ціна/якість». Такі коронки мають гарний вигляд, довго носяться і характеризуються високою міцністю.
 • Цільнокерамічні коронки – найбільше нагадують природний зуб. Чудово підходять для протезування передніх зубів, але вельми вимогливі до догляду. Ми працюємо з коронками з матеріалу діоксид цирконію – це міцні та дуже привабливі коронки, які точно відтворюють зуб і не містять металів.
 • Пік-полімер – найсучасніша технологія, яка завдяки унікальним властивостям матеріалу дозволяє виготовити максимально біосумісну, легку коронку, що не перевантажує опорний зуб або імплант, на який вона встановлена.

Європейський стоматологічний центр спеціалізується на наданні послуг преміумкласу в галузях терапевтичної та хірургічної стоматології, а також ортопедичної стоматології та імплантології. Сервіс нашої клініки перебуває на високому рівні, конкуруючи з провідними європейськими стоматологічними установами, що дозволяє досягати найвищих результатів у процесі лікування, імплантації та протезування зубів в Україні із застосуванням передових технологій лікування і новітнього спеціалізованого обладнання.

Зубні коронки на імплантах, ціни

Час від часу істотний відсоток сучасного населення стикається з такими проблемами, як захворювання, руйнування і видалення зуба з певних причин. Дійсно, як і будь-який інший орган, зуби можуть через деякі обставини буквально «виходити з ладу», стаючи при цьому слабкими, тьмяними та болючими. В такому випадку вони не можуть витримувати навантаження під час жування їжі, а сам процес викликає гострий дискомфорт і хворобливі відчуття. У разі сильного пошкодження зуба, а також втрати його в результаті хірургічного видалення або травм, кожна сучасна людина бажає якомога оперативніше його замінити, а на допомогу в цій нелегкій справі прийде сучасна імплантологія. Відновити цілісність зубного ряду або виправити його деформації та викривлення допоможе установка зубного імплантату і коронки.

Зубна коронка – це незнімний протез природного зуба, який відтворює його видиму частину, тобто, фактично – це штучний аналог зуба, який встановлюється для відновлення естетичного вигляду зубного ряду у пацієнта і налагодження коректної жувальної функції щелеп. Зовні будова штучної коронки нагадує «ковпачок», який може або надягатися на пошкоджений зуб (в тому випадку, коли пошкоджена його більша частина і неможлива часткова реставрація), або встановлюється зверху на імпланти, ліквідуючи прогалини в зубному ряду.

Часто до встановлення коронок стоматологи вдаються, коли природний зуб пацієнта сильно пошкоджений, а саме, коли зруйновано понад 60% його тканин. В такому випадку, очевидно, реставрувати та зберегти природний зуб абсолютно неможливо. Коронки також є незмінним елементом конструкції зубного протеза, адже кріпляться на імплант. Саме тому вони можуть повноцінно замінити природний зуб, який був повністю видалений, включаючи його кореневу частину.

Як встановлюють зубну коронку?

Процес установки коронок на імпланти здійснюється після того, як ділянка, куди встановлювався штучний зубний корінь повністю загоїлася, а сам імплант прижився і не відчужується організмом. Зубні коронки на імплантатах дозволяють повністю технічно відродити зуб, замінивши його якісним штучним аналогом, який надалі буде виконувати всі необхідні візуальні та функціональні завдання. За допомогою установки коронок пацієнтам надається можливість реставрувати та відновити частково пошкоджений зуб або повністю замінити його на «новий». Якщо частину зуба довелося видалити через руйнування чи захворювання, наявність відколків і зламів, є можливість повернути йому автентичний вигляд шляхом установки коронки на його залишки. Імплант може вживлятися як у сам корінь зуба, так і в кістку щелепи, якщо були повністю видалені всі зубні тканини. У випадках, коли зуб був повністю видалений, імплант виконує функцію його кореня, а коронка відтворює видиму частину зуба завдяки прикріпленню до імпланту.

Європейський стоматологічний центр – одна з найбільш прогресивних і престижних столичних клінік сучасної стоматології, пропонує пацієнтам широкий спектр послуг з імплантації та протезування зубів, а також встановлення коронок різного типу. За допомогою протезування на імплантатах наша клініка допоможе відновити цілісність зубного ряду, заповнивши прогалини в ньому після видалення зуба, а також отримати рівну і здорову посмішку, встановивши протези одразу декількох зубів поспіль з коронками, які повністю відповідають зовнішньому вигляду зуба. Крім цього, коронки на імплантатах можуть бути основою для знімних нейлонових протезів щелепи, коли є необхідність відновити весь зубний ряд, якщо зуби повністю відсутні. В такому випадку коронки, які закріплені на імплантатах допомагають триматися повному щелепному протезу, забезпечуючи надійну опору і правильне жувальне навантаження на зубощелепний апарат.

Установка коронок на імпланти в Києві: вартість процедури

Встановити коронки на імпланти сьогодні – це завдання, яке легко виконується кваліфікованими фахівцями. Її оперативність і вартість залежать від багатьох факторів, зокрема від терміну виготовлення самої коронки та використаного матеріалу. Термін виготовлення коронки, як правило, від декількох днів до двох тижнів, в залежності від складності роботи. Також ціна на зубні коронки на імплантатах залежить від класу матеріалів. Найбільш популярні – металокераміка, яка є якісним і доступним для більшості пацієнтів матеріалом. Найдорожчим є пік-полімер, діоксид цирконію, а найдешевшим – металокераміка.

Європейський стоматологічний центр пропонує пацієнтам висококласну послугу протезування на імплантах, яку ми здійснюємо на найвищому рівні в місті Києві.

Металокерамічна коронка на зуб, Київ

Напевно кожна сучасна людина мріє про рівні, білі та здорові зуби, які є справжньою ознакою ретельного догляду та акуратного зовнішнього вигляду. Однак, на жаль, далеко не всі можуть похвалитися такою розкішшю, подарованої природою. Більшість сучасних людей постійно скаржаться на стан своїх зубів: у когось вони швидко жовтіють і мають не дуже естетичний вигляд, комусь не вистачає здорового сяйва у власній посмішці. Часто зустрічаються також ситуації, коли природні зуби криві, з відколками або зіпсованою емаллю через захворювання або після механічних травм. Безумовно, всі ці проблеми є вагомим приводом для візиту в стоматологічну клініку, яка в більшості випадків зможе надати кваліфіковану допомогу.

Неналежний вигляд зубів, а також інфекції, що викликають ураження зубних тканин і багато інших захворювань – це завжди величезний дискомфорт і сором на кожному етапі повсякденного життя. Найчастіше позбутися проблем, пов’язаних з нездоровим станом зубів або їхніми хворобами, дозволяє терапевтична сучасна стоматологія. Однак, часто, багато людей нехтують своєчасним лікуванням і сильно запускають ситуацію. У таких випадках зуби можуть пошкоджуватися занадто сильно, і тоді їх, швидше за все, потрібно буде видалити.

Видалення зубів – це дуже неприємна процедура, особливо, якщо мова йде про подальше самовідчуття, оскільки відсутність навіть одного зуба спричиняє дискомфорт, помітно порушує жувальну функцію, а іноді й анатомічну структуру лицьових кісток і суглобів, деформуючи щелепи та форму овалу обличчя. Якщо пацієнт зіткнувся з необхідністю видалення зуба, йому не варто впадати у відчай, оскільки можливості сучасної стоматології дозволяють максимально швидко усунути прогалини в зубному ряду і відновити втрачений зуб за допомогою якісних імплантатів і протезів, які мають вигляд практично природного зуба.

Протезування зубів за допомогою коронок

Імплантація і протезування зубів – найбільш популярні напрямки стоматології в Україні, і зокрема, в її столиці. Ці послуги відкривають перспективу швидкого і безболісного відновлення втраченого зуба та отримання рівного зубного ряду, що безсумнівно цікавить великий відсоток сучасного населення. Стоматологи, які володіють необхідною кваліфікацією, а також базою знань, здатні буквально створити диво з посмішкою пацієнта, тому установка зубних протезів є настільки популярною процедурою.

Протезування зубів – процедура, під час якої здійснюється установка імітації здорового зуба за допомогою штучного замінника – протеза. Сучасне протезування зубів дає можливість відновити один зуб на місці втраченого, а також цілий зубний ряд в тих випадках, коли у пацієнта зуби повністю відсутні. За допомогою установки якісного протеза, виконаного кваліфікованими фахівцями із застосуванням елітних матеріалів і сучасного передового обладнання, кожна людина отримує можливість не тільки мати естетично привабливий вигляд, а й повною мірою відновити всі функції зубощелепного апарату.

Протезування зубів: коронка на зуб з металокераміки, ціна на установку в місті Києві

Найчастіше в Києві практикується метод установки незнімних протезів, тобто конструкцій, які монтуються на базі імпланта в щелепній кістці. Незнімні протези максимально точно відтворюють структуру природного зуба, а якісні коронки дозволяють повернути природний зовнішній вигляд.

Існують різні типи коронок, виконані з різних матеріалів, які більш-менш відповідають природному зубу. Вони виготовляються з металокомпозиту, металокераміки, діоксиду цирконію, пік-полімеру та інших матеріалів. Найбільш популярними в Україні є металокерамічні протези завдяки майже ідеальному співвідношенню ціни та якості.

Металокерамічна коронка – міцна конструкція, яка максимально нагадує природний зуб, і ціна в місті Києві на такі протези цілком обґрунтована. Коронка на зуб в місті Києві з матеріалу металокераміка, ціна якої порівняно невисока, стане надійним замінником втраченого зуба.

Європейський стоматологічний центр, який протягом останнього десятиліття активно розвиває інноваційну діяльність у сфері імплантології та протезування зубів, гарантує індивідуальний підхід до кожної ситуації та вибір оптимального способу лікування для всіх пацієнтів. Ми використовуємо металокерамічні коронки в тих випадках, коли вони є стовідсотково правильним рішенням, застосовуючи при цьому новітнє обладнання, а також деталі від провідного німецького виробника, компанії VITA. ЄСЦ завжди гарантує високий результат своїм клієнтам.

Ціни на зубні коронки, Київ

Далеко не кожна людина може похвалитися ідеально рівними та здоровими зубами, якими її нагородила сама природа. За статистикою, кожен другий житель нашої планети страждає на будь-які захворювання зубів або ротової порожнини. Карієс, стоматит, пародонтоз, пульпіт, запалення та інше – все це веде до абсолютно негативних наслідків, серед яких і випадання зубів.

Безумовно, захворювання і втрата зубів – надзвичайно неприємне явище, але водночас сьогодні воно не несе настільки фатального характеру, ніж кілька десятиліть тому. Завдяки динамічному розвитку сучасної медицини, кожен охочий має можливість повністю видалити та замінити пошкоджені або естетично негарні зуби, замінивши їх на рівні, красиві та міцні. Така перспектива відкриває перед пацієнтами кваліфікованих стоматологічних клінік абсолютно нові, приємні можливості.

Сьогодні в Україні імплантація та протезування зубів є одними з найбільш популярних стоматологічних послуг. Європейський стоматологічний центр, який протягом останнього десятиліття активно розвиває інноваційну діяльність у сфері імплантології, впевнено займає лідерські позиції на українському ринку. ЄСЦ був першим в країні в багатьох починаннях, зокрема в проведенні лазерної імплантації та установці базальних імплантів. Фахівцям, які працюють в нашій клініці, вдається досягти результатів, які практично не відрізняється від природних зубів, тому послуга установки імплантів і протезів має величезний попит.

Протезування зубів: як отримати гарну посмішку?

Напевно багато людей мріють про сліпучо білу усмішку з рівними зубами, проте не всіх природа обдарувала таким благом. Більшість з нас страждають на різні хвороби ротової порожнини та зубів, а також мають нерівні, слабкі зуби з неприємним кольором. Стоматологи пропонують гідну альтернативу – протезування зубів, яке допоможе не тільки отримати привабливу блискучу посмішку, а ще позбутися від пошкоджених зубів. До того ж сучасне протезування дозволяє максимально швидко усунути такий дефект, як відсутність зуба внаслідок травми або інших неприємних ситуацій.

Нині найбільш популярним і ефективним способом заміни зубів є установка протезів з коронками, які будуть максимально відповідати типажу вашого обличчя і матимуть цілком природний і гармонійний вигляд. Зубні коронки та ціни на них в місті Києві тепер є абсолютно доступною можливістю позбутися від дефектів зубів.

Якісно створена і встановлена коронка зуба (ціна в місті Київ – у відповідному розділі сайту), дозволить кожному охочому ліквідувати хворі, інфіковані, серйозно пошкоджені або критично нерівні зуби та відновити сліпучу посмішку, відчувши на собі всі переваги сучасного європейського сервісу.

Клініка «Європейський стоматологічний центр» має багатий досвід у сфері протезування зубів, зокрема установки коронок зубів. Фахівці ЄСЦ готові підібрати індивідуальний варіант в кожній конкретній ситуації, який оптимально підійде пацієнту, а також здійснити процедуру установки «нових зубів» максимально оперативно і безболісно.

Що таке зубні коронки?

Коронки на зуби в місті Києві популярна стоматологічна послуга, а ціни на неї вважаються порівняно невисокими. Зубна коронка – це своєрідна деталь, яка використовується для заміни пошкодженого або втраченого зуба зовні. Коронки створюються таким чином, щоб вони ані зовні, ані функціонально не відрізнялися від справжнього зуба і в залежності від призначення можуть бути виготовлені з різних матеріалів (метал, металокераміка, кераміка та інші). По суті, коронка – штучно створений аналог частини зуба, яка підноситься над коренем і розташовується над яснами. Європейський стоматологічний центр працює тільки з коронками з металокераміки, діоксиду цирконію і пік-полімеру. Також ми використовуємо коронки з полімеру, але виключно тимчасово.

Коронки на зуби (ціни в нашій клініці ви можете уточнити на сайті) встановлюються в тих випадках, коли істотна частина зуба пошкоджена настільки, що класична реставрація фотополімером виправити становище не здатна, а також, коли зуб видаляється повністю. У першому випадку коронка буде встановлена на рештки зуба, які попередньо обробив фахівець. Якщо коронка буде встановлена в місце, де залишків колишнього зуба і кореня немає, тоді деталь встановлюється за допомогою вживлення імпланта в щелепну кістку. У будь-якому випадку такий метод протезування забезпечує максимальну схожість з природним видом щелепи та підходить як для тих, кому необхідно відновити лише один зуб, так і для тих, хто потребує заміни декількох або цілого ряду зубів.

Показання та протипоказання для установки коронок

Як і будь-яка медична процедура, протезування зубів має ряд обмежень, відповідно пацієнту доведеться підібрати інший спосіб розв’язання його проблеми. Отже, установка коронки призначається в разі:

 • Істотної деформації зуба у зв’язку з ушкодженнями від карієсу або появі відколків і тріщин.
 • Установки мостоподібного протеза з метою фіксації всієї конструкції замість свого зуба.
 • Після установки імпланта, який разом з коронкою подарує новий гарний зуб.
 • Сильному стиранні природних твердих тканин зуба у пацієнта.
 • У випадках деформації, непоправного пошкодження (флюорозу) і суттєвої зміни кольору емалі, які не можна усунути іншим шляхом.
 • При дуже помітних косметичних вадах: зуб сильно викривлений, не так розташований або має неправильну форму.

Протипоказання до процедури:

 • Якщо пацієнт молодший 16 років.
 • Надмірна хиткість зубів, яка часто зустрічається при захворюваннях ясен.
 • Алергія на складові та матеріали, які використовуються в рамках процедури.

Види зубних коронок

Як відомо, ціни на зубні коронки в місті Києві досить різні, проте навіть в одній клініці вони істотно відрізняються. В першу чергу вартість процедури заміни зуба за допомогою коронки залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Отже, які види коронок бувають:

 • Полімер – використовується для тимчасових коронок, які встановлюються на короткий проміжок часу.
 • Металокераміка. Саме даний вид вважається ідеальним за співвідношенням «ціна/якість». Такі коронки мають гарний вигляд, довго носяться і відрізняються високою міцністю.
 • Пік-полімер – одна з найсучасніших технологій, що дозволяє використати унікальні властивості матеріалу та створити максимально біосумісну, легку коронку, яка не перевантажує опорний зуб чи імплант, на який вона встановлена.
 • Коронки з діоксиду цирконію – найбільше нагадують природний зуб. Вони гарні, чудово підходять для протезування передніх зубів, а також даний матеріал вважається надтвердим, що забезпечує високу міцність.

Європейський стоматологічний центр використовує тільки висококласні коронки, виготовлені з якісних, міцних і високобіосумісних матеріалів, забезпечуючи найвищий результат процедури. Наша клініка є безперечним лідером у сфері імплантації та протезування зубів у Києві, проводячи процедуру навіть в найскладніших анатомо-топографічних клінічних випадках.