м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Вартість коронок на зуби

Вартість коронок на зуби в Києві

Зубна коронка – найпоширеніший варіант протезування зубів, який дозволяє відновити втрачені або зруйновані елементи зубного ряду та надати йому привабливого естетичного зовнішнього вигляду. Коронки є основною частиною незнімного протеза, які точно відтворюють видиму частину зуба. Їх встановлюють з метою відновлення естетичного вигляду зубного ряду у пацієнта і налагодження коректної жувальної функції щелеп. Зовні будова штучної коронки нагадує «ковпачок», яким накривають пошкоджений зуб (в тому випадку, коли пошкоджена більша його частина, тобто зруйновано понад 60% натурального зуба), або встановлюють на імпланти, щоб ліквідувати прогалини в зубному ряду.

В яких випадках встановлюють коронки зуба?

Коронки на зуби встановлюють в тих випадках, коли істотна частина зуба зазнала пошкоджень і була зруйнована настільки, що за допомогою методів часткової реставрації виправити становище практично неможливо. Також послуга надається, коли зуб видаляється повністю. У першому випадку коронку ставлять на решту зуба, який попередньо обробив фахівець. Якщо коронка буде встановлена в місце, де абсолютно не залишилося фрагментів колишнього зуба і кореневої частини, тоді деталь встановлюється за допомогою імпланта в щелепній кістці. У будь-якому випадку такий метод протезування забезпечує максимальну схожість з природним видом щелепи та підходить як для тих, кому необхідно відновити лише один зуб, так і для тих, хто потребує заміни декількох або цілого ряду зубів.

Вартість коронок на зуби в місті Києві

Сьогодні в нашій країні сфера імплантології, зокрема протезування зубів за допомогою коронок, є однією з найбільш популярних на ринку стоматологічних послуг. Можливість максимально швидко і безболісно відновити втрачений зуб, або ж зробити рівні зуби має великий попит серед сучасних пацієнтів. Така послуга, як коронка на зуб в місті Києві, допоможе максимально швидко ліквідувати всі вади, пов’язані з зубощелепним апаратом, і вартість її буде абсолютно обґрунтованою і доступною.

Наші стоматологи – провідні українські імплантологи та протезисти. Вони володіють необхідною кваліфікацією, а також базою професійних знань, направду здатні творити дива з посмішкою пацієнта. Європейський стоматологічний центр використовує тільки високоякісні варіанти коронок з елітних, біосумісних матеріалів, які дозволять досягнути максимального ефекту. Обізнаність у сучасних тенденціях, застосування матеріалів тільки преміумкласу і прогресивного обладнання допомагають забезпечити високий результат.

Зубні коронки на жувальні зуби

Установка зубних коронок – багатоетапне і трудомістке завдання, яке виконується кваліфікованими фахівцями з метою реставрації зубного ряду і відновлення видалених зубів. Протезування за допомогою коронок найчастіше використовується для відновлення передніх зубів і доволі часто саме з естетичними цілями. Зуби фронтальної групи часто пробуджують бажання замінити їх на рівніші та біліші коронки, в тому випадку, коли вони нерівні або пошкоджені карієсом і зубним нальотом. Однак, зуби жувальної категорії також часто зазнають пошкоджень, тому за необхідності їх також можна замінити на протези.

Зубні коронки на жувальні зуби – популярний запит від пацієнтів стоматологічних клінік, які бажають не тільки виправити естетичні дефекти, а в першу чергу замислюються над функціональністю зубів. Коли кутові зуби пошкоджені, серйозно порушується навантаження на них і жувальна функція.

Протезування жувальних зубів: особливості процедури

Протезування зубів має на меті відновлення одного зуба на місці втраченого, а також відкриває перспективу реанімувати цілий зубний ряд в тих випадках, коли у пацієнта зуби повністю або здебільшого відсутні. За допомогою зубних коронок кожна сучасна людина отримує можливість мати естетично привабливий вигляд, а також у повному обсязі відновити всі функції зубощелепної системи.

Установка коронок замість природних зубів жувальної групи здійснюється з урахуванням певних вимог, які повинен дотримати в ході процедури стоматолог, а саме:

 • Якщо потрібно відновити та зберегти частково пошкоджений зуб, необхідно використовувати виключно безметалеву коронку.
 • Якщо стінки зубів тонкі та є вірогідність пошкодження під час обточування, найкраще підходить металокерамічна коронка. В такому випадку жувальне навантаження буде розподілятися на металеву основу коронки, що захистить живий зуб від руйнування.
 • Якщо у пацієнта не обмежений бюджет і спостерігаються складні анатомічні зміни – оптимальним варіантом стане коронка з пік-полімеру – сучасна методика виготовлення коронок, яка завдяки властивостям матеріалу дозволяє зробити максимально біосумісну, легку коронку, яка не буде перевантажувати опорний зуб або імплант, на який вона встановлена.

 

Які коронки можна встановити замість жувальних зубів при повній імплантації?

Найчастіше в Україні використовується техніка незнімного протезування, коли проводиться заміна одного або декількох зубів по черзі. Дана методика також підійде і для зубів жувальної групи. Найчастіше коронки на жувальні зуби встановлюються на частково збережені природні, проте нерідко буває так, що кутовий зуб був видалений повністю разом з коренем. В такому випадку необхідна імплантація, і тільки після приживлення імплантату можна встановити коронку.

Європейський стоматологічний центр спеціалізується на наданні послуг преміумкласу в галузях терапевтичної та хірургічної стоматології, а також ортопедичної стоматології та імплантології. Ми проводимо процедури імплантації та протезування зубів в Україні із застосуванням передових технологій лікування та новітнього спеціалізованого обладнання.

Зубні коронки на імплантах

Проблеми, пов’язані зі здоров’ям зубів, об’єднують безліч сучасних людей, які так чи інакше страждають від непривабливого вигляду свого зубного ряду або захворювань ротової порожнини. Дійсно, в істотного відсотка населення спостерігаються нерівні зуби, які мають не дуже привабливий вигляд, в той час, як в інших можуть виникати проблеми з їх здоров’ям і зуби просто псуються, руйнуються. Як і будь-який інший орган, зуби можуть втрачати свою красу і цілісність через певні обставини, стати слабкими, тьмяними та болючими. В такому випадку вони не можуть витримувати навантаження під час жування їжі, а сам процес викликає дискомфорт і хворобливі відчуття. У разі сильного пошкодження зуба, а також втрати його в результаті хірургічного видалення або травм, будь-хто може оперативно його замінити, встановивши штучний аналог-коронку.

Зубні коронки на імплантах встановлюються в ході лазерної або класичної хірургічної імплантації з метою відновлення естетичного вигляду зубного ряду у пацієнта і відновлення правильної жувальної функції щелеп. Коронки на імплантатах застосовуються тоді, коли природний зуб в цьому місці повністю відсутній, включно з його кореневою частиною.

Як встановлюють зубну коронку на імплант?

Процес установки коронок на імпланти здійснюється після того, як ділянка, куди вживляється штучний зубний корінь повністю загоївся, а сам імплант прижився і не відчужується організмом. Зубні коронки на імплантатах дозволяють повністю технічно і механічно відродити зуб, замінивши його на якісну штучну подобу, яка надалі буде виконувати всі необхідні візуальні та функціональні завдання. За допомогою установки коронок пацієнтам надається можливість реставрувати та відновити частково пошкоджений зуб, або ж замінити його на повністю «новий». Якщо зуб був повністю видалений, імплант виконує функцію його кореня, в той час, як коронка відтворює видиму частину зуба.

Європейський стоматологічний центр – одна з найбільш прогресивних і престижних столичних клінік сучасної стоматології, пропонує пацієнтам широкий спектр послуг з імплантації та протезування зубів, а також встановлення коронок різного типу. За допомогою протезування на імплантатах, наша клініка допоможе відновити цілісність зубного ряду, заповнивши прогалини в ньому після видалення зуба або ж відновити рівну і здорову посмішку, встановивши протези одразу декількох зубів поспіль з коронками, які будуть повністю збігатися з зовнішнім виглядом природного зуба. Ми протезуємо клієнтів навіть з найскладнішими анатомо-топографічними умовами, при цьому ефект від процедури завжди понад усяку хвалу. Далі ми бачимо приклади установки коронок в різних клінічних випадках на фотографіях.

Європейський стоматологічний центр пропонує пацієнтам висококласну послугу протезування на імплантах, яку ми здійснюємо на найвищому рівні в місті Києві.

Поставити коронку на зуби, ціна в Києві

З хворобами зубів і ротової порожнини безсумнівно стикалася практично кожна сучасна людина. Найчастіше вони можуть не нести за собою серйозних наслідків, але якщо не звертатися за своєчасною допомогою до лікаря – результати можуть бути абсолютно безрадісні. Безумовно, проблеми зі здоров’ям зубів – це завжди неприємно і дискомфортно, проте найбільшою проблемою населення сьогодні є, звичайно ж, втрата зуба.

До втрати зуба або декількох зубів призводить безліч причин, серед яких захворювання зубної тканини, істотні механічні пошкодження, розпушення щелепної кістки, а також травми та хірургічне видалення, до якого привели інші підстави. Довгий час жити без зуба – це ціла трагедія для багатьох, яка повністю блокує всю життєву активність і впевненість у собі. Однак, на щастя, сьогодні ліквідувати настільки неприємну проблему можна досить швидко, адже кожен охочий зможе собі це дозволити.

Поставити коронку на зуби в Києві – легке завдання, навіть якщо така послуга потрібна в екстреному порядку. Європейський стоматологічний центр – передова клініка практичної стоматології та імплантології в столиці, готова надати висококласні послуги з відновлення зубів у найкоротші терміни. Фахівці нашої клініки пропонують повний спектр послуг з імплантації та протезування зубів, а також установку коронок різних типів.

Де поставити коронки на зуби у Києві?          

Процес відновлення зуба шляхом протезування відбувається у декілька етапів, ключовими з яких є вживлення імплантату та установка коронки. Найпростіша структура зубного протеза складається з двох основних деталей, а саме імплантату і коронки, де імплант виконує роль опори або зубного кореня, а коронка є, власне, аналогом видимої частини зуба. І, як правило, в процесі протезування саме вибору коронки приділяється максимум часу, позаяк ця деталь відповідає більшою мірою за естетичний і функціональний аспект.

Існують різні види коронок, і основна їхня класифікація полягає в типі матеріалу, з якого вони виготовлені. Від цього критерію також залежить і вартість коронки, і зовнішній вигляд зубів пацієнта, тому принципово важливо вибрати оптимальний варіант для конкретного випадку. Ціна того, щоб поставити коронку на зуб в місті Києві, буде насамперед залежати від матеріалу, з якого виготовлена коронка, а також від рівня клініки, але в цілому вартість її цілком доступна нині.

Матеріали, з яких найчастіше виготовляють коронки для зубів:

 • Полімер. Зрозуміло, полімерні коронки тепер не використовуються на постійній основі. Матеріал застосовується для виготовлення тимчасових коронок, які встановлюються на короткий проміжок часу, перед тим як використати міцніший варіант після приживлення імплантату і загоєння всіх тканин.
 • Металокераміка. Даний матеріал заслужено вважається ідеальним за співвідношенням «ціна/якість». Такі коронки мають привабливий вигляд, довго носяться і характеризуються високою міцністю, не втрачають естетично привабливого вигляду в процесі експлуатації.
 • Пік-полімер, дуже легкий, високобіосумісний і високотехнологічний матеріал, розроблений спеціально для протезування на імплантатах.
 • Діоксид цирконію – це дорогі, міцні та дуже привабливі коронки, які дійсно прослужать довгий час, не втративши свого зовнішнього вигляду. Європейський стоматологічний центр переважно працює саме з таким видом коронок.

На правах єдиного в Україні офіційного представника Асоціації оральних імплантологів або DGOI, клініка ЄСЦ гарантує найвищу якість послуг, а також максимальний комфорт клієнта під час процедур. Сервіс нашого стоматологічного центру відрізняється прогресивним підходом до вирішення кожного стоматологічного завдання в індивідуальному порядку. Наша клініка активно практикує впровадження у свою діяльність інноваційних методик і передових технологій в стоматології та імплантології, забезпечуючи широкий потенціал для кожного пацієнта. Постійні стажування лікарів за кордоном і стабільна підтримка європейських партнерів, дозволяють ефективно надавати послуги та повсякчас підвищувати професіоналізм до високого європейського рівня. 

Коронки на передні зуби (Київ)

Відсутність передніх зубів – величезна проблема для сучасної людини. Цілком очевидно, що в такому стані жодна людина не зможе відчувати себе комфортно в суспільстві, а, отже, втрата зуба здатна заблокувати багато аспектів його повсякденному житті: роботу, спілкування, споживання їжі та інше. Втрата одного або декількох зубів – це завжди вкрай неприємне явище, що може спричинити багато негативних наслідків і постійний дискомфорт. Відсутність зубів або неповний зубний ряд – не тільки вагома естетична незручність, а ще вірогідна причина можливих порушень в роботі всього організму.

 Очевидно, що, як і будь-які органи, зуби також відповідають за низку важливих процесів в організмі, зокрема, роботу травного тракту. Прогалини в зубному ряду – першопричина неправильного навантаження на щелепи під час жування їжі. Вони можуть спричиняти деформацію анатомічної конструкції обличчя, а також викликати різні порушення в роботі шлунково-кишкової системи органів.

Відсутність навіть одного зуба в передній частині щелепи або його відколки, стають причиною до термінового звернення до лікаря-стоматолога. Перебувати довгий час без передніх зубів або їх тимчасової заміни не тільки не надто привабливо з естетичної точки зору, а ще й шкідливо, оскільки тривала відсутність провокує деформацію лицьових і щелепних кісток, що, своєю чергою, порушує анатомічну структуру обличчя та роботу зубощелепного механізму.

Зубні коронки на передні зуби – в чому їхня особливість?

Коронки на передні зуби – штучно створені аналоги зубів, які встановлюються поверх зіпсованих або ж у місці видалення зубів з метою відновлення їхньої анатомічної форми та функціональної цінності. Як і інші типи коронок, протези, призначені замінити передні зуби, можуть встановлюватися на поверхню зіпсованого зуба, точніше тієї частини, що залишилася після всіх обробок, так і в місці його повної відсутності на основі імплантату – титанового стрижня, який закорінюється в щелепну кістку.

Безумовно, до вибору коронок завжди треба ставитися відповідально, проте варто розуміти, що коронки на передні зуби вимагають найвищої естетики. Наразі пацієнтам клінік пропонується широкий вибір коронок, виготовлених для різних цінових сегментів з використанням різноманітних за структурою матеріалів. Сучасна стоматологічна індустрія готова запропонувати як доступні варіанти, які характеризуються гіршою якістю, так і дорогі та естетично привабливі варіанти протезів, виконані з елітних матеріалів.

Які коронки на передні зуби встановити в місті Києві?

Існує багато варіантів коронок, які пропонують в різних стоматологічних клініках. Кожен з цих варіантів відрізняється ціновою політикою, а також функціональними та естетичними показниками. З точки зору естетики, безумовно, для заміни передніх зубів оптимально підійдуть коронки з металокераміки та діоксиду цирконію (безметалеві протези), адже саме ці матеріали забезпечують не тільки високу міцність, а й максимально природний ефект. Також існують й інші види матеріалів для виготовлення коронок, серед яких:

 • Композит – для тимчасових протезів, поки гояться всі тканини;
 • Діоксид цирконію – один з найбільш привабливих і міцних матеріалів для виготовлення зубних коронок.
 • Металокераміка – недорогий варіант коронок.
 • Пік-полімер – найпрогресивніша технологія виготовлення коронок, що завдяки унікальним властивостям матеріалу дозволяє зробити максимально біосумісну, легку коронку. Оскільки така коронка легка, вона НЕ буде перевантажувати опорний зуб або ж імплант, на який вона встановлена.

Встановлюючи коронки на передні зуби в місті Києві, також принципово важливо звернутися до кваліфікованих фахівців, які надають послуги високого рівня, а також мають власне бачення розв’язання проблеми відсутності передніх зубів. Європейський стоматологічний центр має великий досвід у сфері протезування зубів, який налічує понад 10 років. Фахівці готові підібрати індивідуальний спосіб розв’язання кожної проблеми, а також здійснити процедуру максимально оперативно і безболісно. Установка коронок передніх зубів під контролем провідних фахівців допоможе відновити привабливий зовнішній вигляд, а також рівні, білі зуби. Високий рівень професіоналізму лікарів дозволяє забезпечити малотравматичність процедури та провести всі процеси з мінімальним ризиком ускладнень, а також забезпечити коротку і безболісну післяопераційну реабілітацію.