м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Установка коронки на зуб

Установка коронки на зуб в Європейському стоматологічному центрі (ЄСЦ)

Зубна коронка – найбільш поширений варіант незнімного штучного замінника природного зуба. Вона точно відтворює його видиму частину. По суті, коронка на зуб – це його аналог, який призначений для відновлення естетичного вигляду зубного ряду у пацієнта і налагодження коректної жувальної функції щелеп. Зовні будова протеза нагадує ковпачок, який надівається на пошкоджений елемент або імплант і ліквідує прогалини в зубному ряду.

 

Показання та протипоказання для установки коронки на зуб

Коронка на відсутній зуб встановлюється в тих випадках, коли істотна його частина (понад 60%) зазнала пошкоджень або була зруйнована, а за допомогою методів часткової реставрації виправити ситуацію практично неможливо. Також послуга надається, коли зуб видаляється повністю.

У першому випадку виріб закріплюється на тій частині дентину, що залишилася після попередньої обробки фахівцем. Якщо штучна зубна коронка буде ставитися в місце, де абсолютно не залишилося фрагментів натуральної та кореневої частини, то деталь монтується за допомогою заглиблення імплантату. У будь-якому випадку такий метод протезування забезпечує максимальну подібність до природного вигляду щелепи. Він підходить як для тих, хто потребує відновлення лише однієї зубної одиниці, так і для тих, хто відчуває необхідність у заміні декількох сегментів або цілого ряду. На установку коронки на зуб ціна в Києві варіюється в залежності від розміру і матеріалу конструкції.

Показання до процедури:

Як і будь-яка медична процедура, протезування зубів має ряд обмежень, тому пацієнту доводиться підбирати інший спосіб розв’язання його проблеми:

 1. В разі істотного руйнування (більш ніж наполовину) різця, ікла або моляра внаслідок карієсу, відколювання і тріщин травматичного походження.

 2.  

  Під час установки мостоподібного протеза з метою фіксації всієї конструкції.

 3.  

  Після установки імплантату, який разом з новим виробом відтворить красивий зуб.

 4.  

  Якщо наявне сильне стирання природних твердих тканин.

 5.  

  У випадках деформації, непоправного потемніння (флюорозу) і сильної зміни кольору емалі, які не можна усунути іншим шляхом.

 6.  

  За наявності помітних косметичних вад: зуб сильно викривлений, неправильно розташований або має неприродну форму.

Виріб не тільки поверне гарну посмішку, а й відновить жувальну функцію. З ним ви зможете їсти тверду їжу без побоювання.

Протипоказання до процедури:

 1. Вік до 16 років (до цього часу щелепа ще росте).

 2.  

  Патологічна рухливість зубних елементів, яка часто зустрічається при захворюваннях ясен.

 3.  

  Алергія на матеріали, які використовуються під час процедури.

Лікарі ЄСЦ після ретельного обстеження і тільки в разі неможливості лікування іншими способами пропонують поставити коронку на зуб. Ціна в Києві на такий вид протезування цілком доступна широкому колу пацієнтів. Якщо з яких-небудь причин він вам протипоказаний або вартість коронки на зуб не підходить, тоді лікар знайде для вас інше оптимальне рішення. У будь-якому випадку ви вийдете з нашого центру з гарною і щасливою посмішкою.

 

Види виробів, їхні переваги та недоліки

Коронки, які використовують в стоматології, бувають:

 • металевими;
 • металокерамічними;
 • безметалевими, які, своєю чергою, діляться на цирконієві та керамічні.

Чисто металеві зубні коронки поступово відходять у минуле. Колись золоті зуби вважалися символом достатку та успішності, але нині вони більшістю людей сприймаються як ознака поганого смаку. Жувальну функцію вони відновлюють, чого не можна сказати про естетичну. Крім того, залізо в роті викликає гальванічний синдром і окислюється. Металева коронка на зуб у Києві за ціною значно відрізняється від своїх аналогів з інших матеріалів – вона наразі найбюджетніша. У Європейському стоматологічному центрі ця сировина для протезування вже практично не застосовується.

Кераміка характеризується високою естетичністю, біосумісністю і довговічністю. Недолік – крихкість, саме тому вона використовується тільки для одиничного протезування різців та іклів. Для виготовлення мостів і для молярів теж не годиться. Злиті коронки на передні зуби краще вибирати з більш пластичних матеріалів, наприклад, з металокераміки.

У нашій клініці використовуються наступні конструкції:

1.     Металокерамічні – це ідеальний варіант за співвідношенням ціни та якості. Виконуються з металевого ковпачка, який зверху покритий керамічним шаром. Металокераміка на зуби за ціною різниться в залежності від сплаву основи. Його роблять з титану, золота, кобальту, нікелю, хрому.

2.     З діоксиду цирконію – найбільш естетично привабливі та висококласні ортопедичні вироби.

3.     З пік-полімеру – це найсучасніша технологія, що дозволяє завдяки унікальним властивостям сировини зробити максимально біосумісний, легкий ковпачок, який не перевантажує опорний зуб або вживлену в щелепу основу. Матеріал ідеальний для установки на імпланти. Пік-полімерна коронка на жувальний зуб найдорожча.

4.     З полімеру – використовуються тільки тимчасово.

Висока естетичність – основна перевага безметалевих коронок перед металовмісними. Ковпачки, виконані з діоксиду цирконію або з полімеру, абсолютно точно імітують прозорість і колір живих зубів.

Протези з металом не пропускають світло і дещо виділяються на тлі справжнього зубного ряду. Тому стоматологи намагаються не ставити металокерамічні коронки на передні зуби. Ціна самих ковпачків підсумовується разом з вартістю послуг з їх виготовлення та роботи протезиста. Безумовно, в порівнянні з деякими іншими видами коронок, наприклад, цирконієвими, вироби з металокераміки будуть коштувати дешевше, але їхня якість буде дещо поступатися вищезгаданому варіантові.

 

Коронки на передні зуби: особливості та вимоги

Надягати коронки можна на моляри, різці та ікла. І якщо пріоритет для жувальних поверхонь – міцність, то для посмішки – бездоганна естетичність.

Найкраще з цим завданням впораються поодинокі керамічні коронки на передні зуби. Вони не тільки дозволяють повноцінно виконувати функцію відкушування, а й не виділяються в зубному ряду за формою і кольором. Для різців підійдуть також протези, виготовлені з діоксиду цирконію.

Установка коронок в ЄСЦ

Установка коронки на зуб в Київському ЄСЦ здійснюється в декілька єтапів:

1.     Огляд. Стоматолог оцінює обсяг втручання, рекомендує різновид майбутніх коронок, а також з’ясовує наявність алергії на матеріали та медикаменти.

2.     Підготовка. Якщо зуб раніше піддавався пломбуванню, то методом комп’ютерної томографії визначається якість останнього. Порожнину, яка потребує заповнення, пломбують наново. Лікується виявлений карієс, захворювання ясен, знімається зубний камінь. Потрібно пам’ятати, що протез можна ставити тільки в санованій ротовій порожнині.

3.     Обточування робочої поверхні.

4.     Зняття відбитка і виготовлення по ньому тимчасового ковпачка.

5.     Надягання тимчасового виробу, щоб приховати обточений елемент, поки буде робитися протез. Зазвичай це займає 1-2 тижні.

6.     Виготовлення в зуботехнічній лабораторії постійних зубних коронок, ціни яких влаштують пацієнта.

7.     Остаточна установка готового протеза. Виріб фіксують і підганяють за прикусом.

Повернути красу посмішці набагато простіше, ніж думають чимало пацієнтів. Завдяки сучасним інноваціям і ефективним анестезійним засобам під час процедур ви не відчуєте жодного дискомфорту. Приходьте до нашого центру та отримайте безкоштовну консультацію з приводу всіх наших послуг.

Крім стоматологічної техніки світового рівня, наш центр надає гарантії на результати своєї роботи. Тому вам не доведеться турбуватися про незадовільну якість або недовговічність готового протеза.