Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Час роботи:
Пн. - Нд .: 8:00 - 21:00
Працюємо без вихідних

Плазма, збагачена факторами росту людини - нова концепція в регенеративної медицини

Плазма, збагачена факторами росту людини - нова концепція в регенеративної медицини

ПЛАЗМА, ЗБАГАЧЕНИЙ ФАКТОРАМИ ЗРОСТАННЯ ЛЮДИНИ


За останні 15 років детальне вивчення тромбоцитів і біологічних медіаторів, які вони містять, а так само їх хімічних сполук, було направлено на дозвіл їх застосування; терапевтичне використання факторів росту і аутогенних біоматеріалів дозволило досягти значного прогресу і суттєво підвищити універсальність і терапевтичні можливості технології на основі плазми, збагаченої факторами зростання. В основі технології плазми, збагаченої факторами росту людини лежить приготування 100% аутогенного, збагаченої тромбоцитами плазми, аплікація якої на пошкоджені області збільшує швидкість регенерації в більшості видів тканин без будь-яких побічних ефектів.
Плазма, збагачена факторами росту людини — це індивідуальна технологія, яка зробила революцію в області регенеративної медицини. Протягом останнього десятиліття її застосування поширилося на багато областей медицини, від хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії до дерматології, косметології, ортопедичної хірургії, спортивної медицини та, більш недавно, офтальмології.
Біологічна активність різних складів, одержуваних з застосуванням технології плазми, збагаченої факторами росту людини, заснована на двох фундаментальних речах. З одного боку, вміст плазми і, конкретно, фактори росту тромбоцитів, дія яких регулює основні процеси, задіяні в тканинної регенерації.
З іншого, фібриновий матрикс, який застосовується, як тимчасова структура для організації клітин і контролю над вивільненням енергії чинників зростання, присутніх в плазмі, збагаченої факторами росту людини.
 

Автор статьи

Москва

Остались вопросы?

Мы с радостью поделимся опытом