м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ ПЛАЗМИ, В


ХІРУРГІЧНІЙ СТОМАТОЛОГІЇ ЕСЦ В УКРАЇНІ


Людський організм при пошкодженні органів і систем виділяє білки або клітинні сигнали, які стимулюють процес регенерації і відновлення.
Використовуючи нову технологію, завдяки якій, з власної крові пацієнта виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, можна прискорити процес загоєння ран в кілька разів.
Фактори зростання є природні сполуки, які здатні стимулювати зростання живих клітин в людському організмі.
Для здійснення цього процесу, необхідно взяти незначна кількість крові у пацієнта. Після етапу центрифугування, виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, яка застосовується локально в зоні ураження. Технологія плазми, збагаченої факторами росту людини, прискорює загоєння тканини і процес регенерації, зменшуючи запалення і ризик інфікування або післяопераційних ускладнень. Застосування даної унікальної системи гарантує пацієнтові зниження післяопераційних болів, а так же, прискорення процесів регенерації.
Крім того, в формулу технології плазми, збагаченої факторами росту людини, що не входять лейкоцити, завдяки чому відсутній їх прозапальні вплив. З іншого боку, зміст білка в плазмі надає протизапальну дію при застосуванні на тканинах.
За допомогою цієї технології можна іррігіровать область, яка підлягає обробці, рідкої формулою плазми, збагаченої факторами росту людини, перед установкою імплантата. Так само, можна обробляти імплантат безпосередньо перед зануренням в кісткову тканину. З плазми, збагаченої факторами росту людини, виготовляється унікальна мембрана, яка стимулює міграцію, проліферацію і диференціювання остеопрогеніторних клітин і їх прикріплення до титанової поверхні.

 


Результат:


1. Доведено, що застосування плазми, збагаченої факторами росту людини, сприяє значному поліпшенню процесів регенерації і відновлення після різних хірургічних маніпуляцій.
2. Локальне виділення білків, що містяться в плазмі, стимулює регенерацію кісткової тканини, а так же, утворення нових кровоносних судин.
3. Сукупність факторів росту стимулює епітеліальну регенерацію. Ущільнення області постановки імплантату мембраною мінімізує можливість забруднення.
4. Зволоження поверхонь імплантату за допомогою плазми, збагаченої факторами росту людини, створює більш сприятливу біологічну навколишнє середовище для функціонального зв'язку імплантату з кісткою, оскільки досягається білкове з'єднання, що сприяє міграції клітин за новими фібріновим мостам, створеним між кісткової стінкою і поверхнею імплантату.
5. Унікальна технологія плазми, збагаченої факторами росту людини, значно збільшує коефіцієнт результативності при лікуванні із застосуванням системи зубних імплантатів. Крім того, вона скорочує періоди між різними хірургічними етапами.