м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

ПЛАЗМА, ЗБАГЧЕНИЙ ФАКТОРАМИ ЗРОСТАННЯ ЛЮДИНИ


За останні 15 років детальне вивчення тромбоцитів і біологічних медіаторів, які вони містять, а так само їх хімічних сполук, було направлено на дозвіл їх застосування; терапевтичне використання факторів росту і аутогенних біоматеріалів дозволило досягти значного прогресу і суттєво підвищити універсальність і терапевтичні можливості технології на основі плазми, збагаченої факторами зростання. В основі технології плазми, збагаченої факторами росту людини лежить приготування 100% аутогенного, збагаченої тромбоцитами плазми, аплікація якої на пошкоджені області збільшує швидкість регенерації в більшості видів тканин без будь-яких побічних ефектів.
Плазма, збагачена факторами росту людини — це індивідуальна технологія, яка зробила революцію в області регенеративної медицини. Протягом останнього десятиліття її застосування поширилося на багато областей медицини, від хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії до дерматології, косметології, ортопедичної хірургії, спортивної медицини та, більш недавно, офтальмології.
Біологічна активність різних складів, одержуваних з застосуванням технології плазми, збагаченої факторами росту людини, заснована на двох фундаментальних речах. З одного боку, вміст плазми і, конкретно, фактори росту тромбоцитів, дія яких регулює основні процеси, задіяні в тканинної регенерації.
З іншого, фібриновий матрикс, який застосовується, як тимчасова структура для організації клітин і контролю над вивільненням енергії чинників зростання, присутніх в плазмі, збагаченої факторами росту людини.