"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)Головна

Новини

25.05.2019

23-25 травня 2019 року Климентьєв Вадим Георгійович взяв участь в роботі Європейського симпозіуму

23-25 травня 2019 року головний лікар Європейського Стоматологічного Центру кмн expert DGOI Климентьєв Вадим Георгійович взяв участь в роботі Європейського симпозіуму ICOI який проходив в Німеччині в Баден Бадені.

Всі новини

Події

24.05.2019

20-24.05.2019 стоматолог терапевт Європейського Стоматологічного Центру провів тиждень стажування, практики і навчання в Німеччині

З 20.05.2019 по 24.05.2019 Ільченко Владислав Ігорович, стоматолог терапевт Європейського Стоматологічного Центру провів тиждень стажування, практики і навчання в Німеччині в рамках співпраці з німецькою клінікою портнёром Professor Dr. Bergmann and partners.

10.05.2019

10 травня 2019 року Prof.Dr Fred Bergmann Університет Франкфурта на Майні, університет Люксембургу.

10 травня 2019 року Prof.Dr Fred Bergmann Університет Франкфурта на Майні, університет Люксембургу.

4.05.2019

3-4 мая 2019 года главный врач Европейского Стоматологического Центра к.м.н. Expert DGOI Климентьев Вадим Георгиевич прослушал курс лекций на кафедре Челюстно лицевой хирургии Национального Медицинского университета г. Верона Италия .

3-4 травня 2019 року головний лікар Європейського Стоматологічного Центру к.м.н. Expert DGOI Климентьєв Вадим Георгійович прослухав курс лекцій на кафедрі щелепно лицевої хірургії Національного Медичного університету м Верона Італія.

Новини

Особливості проведення хірургічного етапу дентальної імплантації при складних анатомо-топографічних умовах нижньої щелепи

Часткова і повна втрата зубів є однією із найпоширеніших патологій зубо-щелепової системи, особливо у осіб похилого віку. Загальноприйнята на сьогодення методика заміщення дефектів зубних рядів із застосуванням традиційних методів протезування, а саме виготовлення часткових та повних знімних зубних протезів, не завжди задовольняє пацієнтів.

Застосування PRGF®-ENDORET® для прискорення регенерації кіски і м'яких тканин в постекстракційних альвеолах

Розробка методів лікування для прискорення регенерації м'яких тканин і альвеолярної кістки - життєво необхідна для відстрочених протоколів, на короткий, середній або тривалий термін, з метою скорочення часу очікування пацієнта і поліпшення якості регенерованої тканини.

Плазма, збагачена факторами росту людини в хірургічній стоматології

Людський організм при пошкодженні органів і систем виділяє білки або клітинні сигнали, які стимулюють процес регенерації і відновлення. Стоматологія ЕСЦ, використовує нову технологію, завдяки якій, з власної крові пацієнта виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, що призводить до прискорення процесу загоєння ран в кілька разів.

Всі статті

Головна

Сторінка в стадії розробки