Головна

Події

13 июня 2017 года

Врачи Европейского Стоматологического Центра приняли участие в программе на центральном канале украинского телевидения

13 июня 2017 года врачи Европейского Стоматологического Центра Барский Максим Леонидович, Сабадош Оксана Ростиславовна приняли участие в программе "Здоровье" на центральном канале украинского телевидения.

17 - 19 травня 2017

Лікар стоматолог ортопед Європейського Центру пройшов стажування в Німеччині.

Барський Максим Леонідович, лікар стоматолог ортопед Європейського Центру пройшов стажування в Німеччині за програмою "Клініка-партнер".

3-5 травня 2017

Лікар Європейського Стоматологічного Центру Сабодош Оксана Ростиславівна пройшла стажування в Німеччині

Лікар Європейського Стоматологічного Центру Сабодош Оксана Ростиславівна пройшла стажування за програмою "Клініка партнер", в клініці доктора Фреда Бергманна "Implant plus" в Німеччині.

Новини

Особливості проведення хірургічного етапу дентальної імплантації при складних анатомо-топографічних умовах нижньої щелепи

Часткова і повна втрата зубів є однією із найпоширеніших патологій зубо-щелепової системи, особливо у осіб похилого віку. Загальноприйнята на сьогодення методика заміщення дефектів зубних рядів із застосуванням традиційних методів протезування, а саме виготовлення часткових та повних знімних зубних протезів, не завжди задовольняє пацієнтів.

Застосування PRGF®-ENDORET® для прискорення регенерації кіски і м'яких тканин в постекстракційних альвеолах

Розробка методів лікування для прискорення регенерації м'яких тканин і альвеолярної кістки - життєво необхідна для відстрочених протоколів, на короткий, середній або тривалий термін, з метою скорочення часу очікування пацієнта і поліпшення якості регенерованої тканини.

Плазма, збагачена факторами росту людини в хірургічній стоматології

Людський організм при пошкодженні органів і систем виділяє білки або клітинні сигнали, які стимулюють процес регенерації і відновлення. Стоматологія ЕСЦ, використовує нову технологію, завдяки якій, з власної крові пацієнта виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, що призводить до прискорення процесу загоєння ран в кілька разів.

Всі статті

Головна

Сторінка в стадії розробки