"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)Головна

Новини

11.12.2018

10 грудня 2018 року Климентьєв Вадим Георгійович, отримав медаль "Народна шана Українським науковця 1918-2018".

10 грудня 2018 року в Великому конференц залі Національної Академії Наук України головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Климентьєв Вадим Георгійович, отримав нагороду Президента Національної Академії Наук України Патона Бориса Євгеновича - медаль "Народна шана Українським науковця 1918-2018".

Всі новини

Події

7.12.18

Ільченко Владислав Ігорович пройшов стажування з 12 по 16 листопада в клініці Dr. Bergmann und Partner

Лікар-терапевт Європейського стоматологічного центру Ільченко Владислав Ігорович пройшов стажування з 12 по 16 листопада в клініці Dr. Bergmann und Partner за програмою клініка партнер.

15.11.2018

З 05.11.2018 по 09.11.2018 Барський Максим Леонідович провів тиждень в Німеччині в клініці Professor dr. Bergman and partners.

З 05.11.2018 по 09.11.2018 Барський Максим Леонідович стоматолог ортопед, начмед Європейського Стоматологіяеского Центру провів тиждень стажування, практики і навчання в Німеччині в рамках співпраці з німецькою клінікою портнёром Professor dr. Bergman and partners.

3.11.2018

3.11.18 року Президент DGOI, професор Фред Бергманн, провів консультації пацієнтів Європейського Стоматологічного Центру

3.11.18 року Президент Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини DGOI, професор Фред Бергманн, провів консультації пацієнтів Європейського Стоматологічного Центру а також майстер-клас з лікарями за програмою "Клініка партнер".

 

 

Новини

Особливості проведення хірургічного етапу дентальної імплантації при складних анатомо-топографічних умовах нижньої щелепи

Часткова і повна втрата зубів є однією із найпоширеніших патологій зубо-щелепової системи, особливо у осіб похилого віку. Загальноприйнята на сьогодення методика заміщення дефектів зубних рядів із застосуванням традиційних методів протезування, а саме виготовлення часткових та повних знімних зубних протезів, не завжди задовольняє пацієнтів.

Застосування PRGF®-ENDORET® для прискорення регенерації кіски і м'яких тканин в постекстракційних альвеолах

Розробка методів лікування для прискорення регенерації м'яких тканин і альвеолярної кістки - життєво необхідна для відстрочених протоколів, на короткий, середній або тривалий термін, з метою скорочення часу очікування пацієнта і поліпшення якості регенерованої тканини.

Плазма, збагачена факторами росту людини в хірургічній стоматології

Людський організм при пошкодженні органів і систем виділяє білки або клітинні сигнали, які стимулюють процес регенерації і відновлення. Стоматологія ЕСЦ, використовує нову технологію, завдяки якій, з власної крові пацієнта виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, що призводить до прискорення процесу загоєння ран в кілька разів.

Всі статті

Головна

Сторінка в стадії розробки