"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)Головна

Новини

3.03.2019

3 Марта 2019 року Климентьєви Вадим Георгійович та Ольга Володимирівна взяли участь в роботі 14 експертного симпозіуму Європейської Асоціації Оральних Імплантологів BDIZ EDI

3 Марта 2019 року головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Климентьєв Вадим Георгійович і директор Климентьєва Ольга Володимирівна взяли участь в роботі 14 експертного симпозіуму Європейської Асоціації Оральних Імплантологів BDIZ EDI який відбувся в Кельні.

Всі новини

Події

28.02.2019

28 лютого 2019 року в Державній резиденції Президента України відбулося нагородження програми, Лідери 21 Сторічча

28 лютого 2019 року в Державній резиденції Президента України відбулося нагородження програми, Лідери 21 Сторічча, кращих з кращих представників Української промисловості, науки і культури.

9.02.2018

9 лютого 2019 року лікарі Європейського Стоматологічного Центру були спікерами 1 Українського Конгресу

9 лютого 2019 року лікарі Європейського Стоматологічного Центру були спікерами 1 Українського Конгресу, Інтегрована медицина в стоматології, з міжнародною участю.

28.12.2018

28 грудня 2018 року ЄСЦ отримав нагороду Лiдер Року 2018.

28 грудня 2018 року Європейський Стоматологічний Центр став номінантом Національного Бізнес Рейтингу в разреле Стоматологія і отримав нагороду Лiдер Року 2018. Гідна оцінка Націлнального Бізнес Рейтингу підтверджує статус та оцінку кампаніїї як в Україні так і за її межами.

Новини

Особливості проведення хірургічного етапу дентальної імплантації при складних анатомо-топографічних умовах нижньої щелепи

Часткова і повна втрата зубів є однією із найпоширеніших патологій зубо-щелепової системи, особливо у осіб похилого віку. Загальноприйнята на сьогодення методика заміщення дефектів зубних рядів із застосуванням традиційних методів протезування, а саме виготовлення часткових та повних знімних зубних протезів, не завжди задовольняє пацієнтів.

Застосування PRGF®-ENDORET® для прискорення регенерації кіски і м'яких тканин в постекстракційних альвеолах

Розробка методів лікування для прискорення регенерації м'яких тканин і альвеолярної кістки - життєво необхідна для відстрочених протоколів, на короткий, середній або тривалий термін, з метою скорочення часу очікування пацієнта і поліпшення якості регенерованої тканини.

Плазма, збагачена факторами росту людини в хірургічній стоматології

Людський організм при пошкодженні органів і систем виділяє білки або клітинні сигнали, які стимулюють процес регенерації і відновлення. Стоматологія ЕСЦ, використовує нову технологію, завдяки якій, з власної крові пацієнта виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, що призводить до прискорення процесу загоєння ран в кілька разів.

Всі статті

Головна

Сторінка в стадії розробки