"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)Головна

Новини

9.02.2018

9 лютого 2019 року лікарі Європейського Стоматологічного Центру були спікерами 1 Українського Конгресу

9 лютого 2019 року лікарі Європейського Стоматологічного Центру були спікерами 1 Українського Конгресу, Інтегрована медицина в стоматології, з міжнародною участю.

Всі новини

Події

28.12.2018

28 грудня 2018 року ЄСЦ отримав нагороду Лiдер Року 2018.

28 грудня 2018 року Європейський Стоматологічний Центр став номінантом Національного Бізнес Рейтингу в разреле Стоматологія і отримав нагороду Лiдер Року 2018. Гідна оцінка Націлнального Бізнес Рейтингу підтверджує статус та оцінку кампаніїї як в Україні так і за її межами.

11.12.2018

10 грудня 2018 року Климентьєв Вадим Георгійович, отримав медаль "Народна шана Українським науковця 1918-2018".

10 грудня 2018 року в Великому конференц залі Національної Академії Наук України головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Климентьєв Вадим Георгійович, отримав нагороду Президента Національної Академії Наук України Патона Бориса Євгеновича - медаль "Народна шана Українським науковця 1918-2018".

7.12.18

Ільченко Владислав Ігорович пройшов стажування з 12 по 16 листопада в клініці Dr. Bergmann und Partner

Лікар-терапевт Європейського стоматологічного центру Ільченко Владислав Ігорович пройшов стажування з 12 по 16 листопада в клініці Dr. Bergmann und Partner за програмою клініка партнер.

Новини

Особливості проведення хірургічного етапу дентальної імплантації при складних анатомо-топографічних умовах нижньої щелепи

Часткова і повна втрата зубів є однією із найпоширеніших патологій зубо-щелепової системи, особливо у осіб похилого віку. Загальноприйнята на сьогодення методика заміщення дефектів зубних рядів із застосуванням традиційних методів протезування, а саме виготовлення часткових та повних знімних зубних протезів, не завжди задовольняє пацієнтів.

Застосування PRGF®-ENDORET® для прискорення регенерації кіски і м'яких тканин в постекстракційних альвеолах

Розробка методів лікування для прискорення регенерації м'яких тканин і альвеолярної кістки - життєво необхідна для відстрочених протоколів, на короткий, середній або тривалий термін, з метою скорочення часу очікування пацієнта і поліпшення якості регенерованої тканини.

Плазма, збагачена факторами росту людини в хірургічній стоматології

Людський організм при пошкодженні органів і систем виділяє білки або клітинні сигнали, які стимулюють процес регенерації і відновлення. Стоматологія ЕСЦ, використовує нову технологію, завдяки якій, з власної крові пацієнта виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, що призводить до прискорення процесу загоєння ран в кілька разів.

Всі статті

Головна

Сторінка в стадії розробки