м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Про нас

Про нас

Европейский стоматологический центр

Європейський Стоматологічний Центр - це стоматологічна клініка в Києві, команда якої складається виключно з висококваліфікованих фахівців, основним завданням яких є швидке і безболісне рішення зубних проблем будь-якої складності. Багаторічний досвід роботи і використання новітнього високотехнологічного обладнання виступають гарантом досягнення, по істині, голлівудської посмішки, навіть в тих випадках, коли у пацієнта повністю відсутні зуби.

У своїй практиці фахівці «ЕСЦ» застосовують не тільки комплексний, а й індивідуальний підхід в лікуванні найрізноманітніших зубних захворювань. Завдяки застосуванню інноваційних методик досягаються відмінні кінцеві результати, а так само проводиться швидка адаптація зубів після хірургічних втручань.

Високий сервіс в обслуговуванні і професіоналізм стоматологів «ЕСЦ» щорічно підтверджується спеціальними курсами підвищення профільної кваліфікації, які проходять всі лікарі клініки. Обмін цінним досвідом відбувається в таких країнах, як Іспанія, Швейцарія та Німеччина. Крім того, фахівці «ЕСЦ» активно проводять найскладніші операції з імплантатами, які мають всю необхідну ліцензійну документацію.

 

 

Сучасні технології

 

Имплантация зубов в киеве

На сьогоднішній день сучасна стоматологія - це не тільки наука, яка вивчає походження різних зубних і щелепно-лицьових захворювань, але і реальна можливість досягти ідеально білих зубів за допомогою впровадження інноваційних методів і прийомів. Завдяки стрімкому розвитку даної медичної галузі вже сьогодні легко можна вирішити завдання різного рівня складності, які раніше не піддавалися лікуванню.

Початком успішного лікування від будь-якої недуги є компетентна діагностика. На жаль не всі сучасні стоматологічні клініки Києва здатні провести швидкий і правильний аналіз і знайти причину захворювання. Саме після визначення проблеми слід шукати шляхи її вирішення. У тому випадку, якщо лікування зубів є неможливим, то стоматологи «ЕСЦ» пропонують інші варіанти для досягнення білосніжної усмішки.

Імплантація зубів за допомогою швейцарських імплантатів - це відмінна можливість отримати довгоочікувану естетичну привабливість. На відміну від мостовидних або знімних протезів, які з часом втрачають свою зносостійкість, імплантати забезпечують комфортне і безболісне пережовування навіть самої твердої їжі. Ще одним варіантом лікування, який застосовується в «ЕСЦ» є лазерна безкровна хірургія. Перевагою такої процедури є зниження до мінімуму рівень болю і кровотечі.

Для того, щоб реалізувати будь-яку стоматологічну процедуру знадобиться якісне обладнання. Згідно з дослідженнями, саме від якісного обладнання залежить більше 80% успішно проведених і безболісних курсів лікування. Сучасні стоматологічні клініки в Києві не все оснащені новим обладнанням від передових фірм-виробників. Однак, таке обладнання можна знайти в Європейському Стоматологічному Центрі. Крім того, крім хорошої техніки від клініки «ЕСЦ» надаються гарантії на кожен результат лікування. Таким чином, після досягнення відмінного результату пацієнтам не доведеться хвилюватися про недовговічність коронки або незадовільне протеза.

Основним завданням Європейського Стоматологічного Центру є досягнення максимально ефективного лікування із застосуванням високоякісних матеріалів. Для цього наші стоматологи не тільки відвідують спеціальні тренінги, а й стежать за всіма новинками в сфері прогресивної стоматології. Крім того, на основі Європейського Стоматологічного центру активно функціонує окрема кафедра при Національної Медичної Академії післядипломної освіти, що підтверджує високу якості послуг, які надають фахівці «ЕСЦ».

На сьогодні можна легко і швидко знайти зубну клініку, проте відшукати дійсно кваліфікованого лікаря, який би зміг поєднати в своїй роботі не тільки відмінні знання, а й значну практику - це не так просто. Саме в Європейському Стоматологічному Центрі Ви знайдете таких професіоналів.

Великий перелік послуг за доступною ціною

Клиника ЕСЦ

Клініка «ЕСЦ» пропонує значний вибір стоматологічних послуг високої якості. Саме тут Ви зможете знайти, як комплексну діагностику на самому прогресивному обладнанні, так і новітні методи лікування. Отже, така стоматологічна клініка в Києві є більш ніж правильним вибором.

Пройшовши у нас лікування зубів, Ви зможете відчувати на собі, що кожна надається нашими фахівцями послуга, відповідає міжнародним стандартам якості країн Європейського Союзу.

Для того, щоб відповідати високим регламентам сучасної стоматології, кожен стоматолог «ЕСЦ» щодня працює над поліпшенням своєї кваліфікації і надає вражаючі результати роботи. Крім того, медики «ЕСЦ» проходять спеціальне навчання інноваційним методикам прогресивної стоматології, таким чином, значно збільшуються варіанти лікування тієї чи іншої зубної проблеми. Завдяки продуктивної і наполегливій роботі для поліпшення якості відбілювання, лікування, а так само протезування та імплантації зубів Європейський Стоматологічний Центр офіційно визнаний кращим, на думку Міжнародної Незалежної Експертизи ЄС.

Застосування новітніх лазерних технологій

Лазерная имплантация зубов

На сьогодні в клініці «ЕСЦ» застосовується новітній діодний лазер, за допомогою якого можна легко вирішити ряд стоматологічних проблем. Такий лазер ще називають німецьким напівпровідникових. Перевагою такого лазера є швидке післяопераційне загоєння ран. Таким чином, навіть після найскладніших операцій у пацієнтів не виникають ускладнення і не з'являються рубці. Додатковою перевагою такої новинки є благотворний його вплив на організм людини. Саме діодний лазер стимулює імунітет.

Процес роботи такого лазера полягає в безперервному режимі імпульсного типу. Доданий лазер одночасно стерилізує і ріже, знімаючи при цьому дискомфорт під час навіть найглибших хірургічних втручань, які можуть виникнути в процесі реалізації хірургічної стоматології. Крім того, після застосування такого методу лікування значно збільшується чутливість до впливу антибіотика, що дозволяє швидше вилікувати зубний проблему і швидко пройти подальшу післяопераційну реабілітацію. Стоматологічні клініки не часто пропонують таку послугу, проте в центрі «ЕСЦ» такий метод лікування активно використовується.

Доступна цінова політика

Ми піклуємося про красиве і здорової посмішки кожного українця. Саме у нас легко і недорого можна вирішити стоматологічну проблему будь-якої складності.

Високий сервіс в обслуговуванні та відмінні кінцеві результати лікування підтверджуються нагородами в міжнародних конкурсах, а так же сертифікатом від Незалежної Міжнародної Експертизи.

 


Звертайтеся до фахівців «Європейського стоматологічного центру» і знайдіть здорову і білосніжну усмішку!

Наші фахівці