Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Робочі години:
Пн-Нд: 9:00-19:00
Працюємо без вихідних

Генеральний директор Європейського Стоматологічного Центру удостоєна "Rose of Paracelsus Award"

Ми з гордістю повідомляємо, що 07 грудня 2024 року генеральний директор Європейського Стоматологічного Центру, Ольга Володимирівна Климентьєва, була удостоєна престижної нагороди "Rose of Paracelsus Award".

Під керівництвом Ольги Володимирівни Климентьєвої, Європейський Стоматологічний Центр успішно впроваджує протоколи та стандарти європейської стоматології в Україні. Її зусилля щодо організації роботи центру, прив'язаність до високих стандартів якості у лікуванні та догляді за пацієнтами внесли значний внесок у вдосконалення стоматологічної практики в Україні.

"Rose of Paracelsus Award" - це визнання не лише досягнень Ольги Володимирівни Климентьєвої, а й зусиль всього колективу Європейського Стоматологічного Центру. Ми вдячні всім нашим співробітникам за їхню працю та відданість нашій місії забезпечити найвищий рівень догляду за здоров'ям наших пацієнтів.

Ми пишаємося тим, що зусилля нашого генерального директора з інтеграції стандартів європейської медицини в стоматологічну практику в Україні були відзначені високою нагородою міжнародного рівня, і обіцяємо продовжувати нашу роботу над вдосконаленням та інноваціями в стоматологічній практиці.

Європейський Стоматологічний Центр: ваш провідник у світ здорової та красивої посмішки!