м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

ЗD-дослідження щелепи (комп'ютерна томографія)

ЗD-дослідження щелепи

Стоматологія — одна зі сфер медичної діяльності, яка найбільш гостро потребує застосування сучасних технологій і прогресивного обладнання. Це не тільки дозволяє ретельно обстежити щелепи і зуби окремо, але і дає можливість детально оглянути зубні ряди в досить важкодоступних місцях. Більш того — проводити складні операції по відновленню кісткової тканини, відновленню зубів і багато іншого. В даний час стоматологічні клініки активно практикують технології тривимірного моделювання, що допомагає отримувати об'ємні знімки всієї щелепи в повному масштабі (360 градусів). ЗD-знімок зубів використовується в різних галузях стоматології, в тому числі хірургії та ортопедії. З його допомогою можна визначати стан невидимих ​​оку елементів зубощелепного апарату і своєчасно виявляти патологічні відхилення в його розвитку.

Точне діагностування захворювань ротової порожнини — прямий шанс для ефективного і максимально швидкого лікування. Найбільш дієвим методом діагностики органів щелепно-лицьового апарату, який складається з кісткової тканини, зубів, ясен і слизових оболонок, в даний момент є застосування сучасного професійного обладнання.

У стоматології комп'ютерна томографія зубів дозволить максимально детально вивчити анатомію щелеп і підібрати оптимальні шляхи усунення патологій. Обстеження щелеп на тривимірному томографі дає можливість створити повну клінічну картину, виключаючи необхідність здійснення додаткових процедур для діагностики.

 

Тривимірна діагностика щелепи

Звичні рентгенівські знімки, які часто використовує стоматологічна діагностика в Києві, передають зображення в двох вимірах. На відміну від них, томографія за допомогою 3D-обладнання відтворює тривимірну ілюстрацію, що відображає вид всієї зубощелепної системи під кутом в 360 градусів.

Сучасні дентальні томографи надають лікарям максимально повну картину стану щелеп і зубів, їх видимих ​​і невидимих ​​частин, здоров'я і щільності кісткових тканин. Після цього стає можливою постановка коректного діагнозу і поетапна побудова оптимального терапевтичного плану.

У будь-якої медичної процедури, яка призначається лікарями для аналізу здоров'я людини, є свої приписи і протипоказання. Комп'ютерна тривимірна томографія не стала винятком і теж має
перелік показань, в зв'язку з якими пацієнтам призначається 3D-дослідження щелеп. У стоматології комп'ютерна діагностика необхідна для виявлення складних аномалій або деформацій зубного ряду і лицьових кісток.

Серед основних причин, які є підставою для проведення 3D-дослідження щелеп, варто виділити наступні:

 1. Наявність травм щелепи, які вплинули на цілісність і структуру зубів і кісток.
 2. Підозра на наявність аномалій зубощелепної системи.
 3. Відстеження коректності розвитку зубів і щелеп.
 4. Імовірність хронічних вогнищевих інфекцій, які вражають лицьові кістки і
  зубні корені всередині ясен.
 5. Підготовка до видалення зубів, встановлення імплантів і протезування високого рівня складності.
 6. Інфікування і руйнування кореня зуба або щелепної кістки. Або підозра на них.

 

3Д-знімок зубного ряду

Сьогодні без комп'ютерної та цифрової техніки не зможе обійтися жодна галузь людської діяльності. Більшість популярних нині професійних напрямків має тісний зв'язок з інноваційними технологіями. Це відноситься і до охорони здоров'я. Будь-яка медична сфера не може в повній мірі існувати без застосування прогресивного обладнання, яке ставить коректні
діагнози, що дозволяє проводити складні операції і механічні процедури. 3D-знімок в стоматології відкриває шляхи до значно більшого спектру послуг, що дає потенціал для розвитку і розширення можливостей зуболікарської медичної допомоги.

Процес визначення діагнозу часто ускладнений, так як лікуючий фахівець іноді не може побачити всі куточки ротової порожнини цілком і кожен її елемент окремо. Часто стан щелеп досконально визначити неможливо. Отже, ряд хвороб може бути не діагностований, і людина не отримає правильної терапії. На допомогу в даній ситуації приходять технологічні методи обстеження, які показують ті частини порожнини рота, які інакше залишилися б прихованими від очей стоматолога. Неувага до певних порушень може спричинити безліч неприємних наслідків для пацієнта.

 

Для чого потрібен 3D-знімок щелепи

Сучасні технології постійно вдосконалюються, і сьогодні на додаток до звичайного рентгену додається ще більш прогресивна методика — ортопантомограмма. У Києві її можна виконати в «ЄСЦ».

Конусна комп'ютерна томографія (3D-діагностика щелеп) — революційне відкриття в сфері сучасної стоматології. Вона вважається одним із підвидів рентгенівського обстеження. За допомогою цієї маніпуляції можна детально оглядати і аналізувати анатомію щелеп і визначати наявність хвороб або відхилень навіть в тих випадках, коли їх прояви зовсім не видно візуально.

Отримавши панорамний знімок зубів в Києві з 3D-зображенням, пацієнт може розраховувати на кваліфіковану допомогу від фахівців завдяки максимально точній діагностиці. Тривимірний макет показує всі сторони зубощелепної системи, виявляє можливі відхилення і патології в даній частині людського тіла. Завдяки змодельованому 3D-знімку можливе не тільки призначення максимально підходящої терапії в разі наявності тих чи інших захворювань, але і визначення оптимальних заходів по імплантації. Відбувається візуалізація результатів протезування та імплантації імплантів.

«Європейський Стоматологічний центр» активно практикує використання технологій тривимірного зображення і застосовує в своїх методиках обстеження саме цей спосіб. 3D-знімок щелепи в Києві робиться з використанням тільки преміум-апаратури від кращих світових виробників медичного обладнання.

При його наявності фахівці можуть:

 • визначити діагноз;
 • виявити навіть найдрібніші порушення в роботі зубощелепного апарату;
 • обстежити щелепні кістки і гайморові пазухи;
 • вивчити будову кореневих каналів, альвеолярної кістки і інших елементів щелепно-лицьового механізму.

Використання ортопантомограми в стоматології запобігає ризику виникнення лікарської помилки і здатне припинити розвиток багатьох серйозних патологій.

 

3D-знімок зубів (Київ)

Технології 3D-зображення досить часто застосовуються в медичній сфері, оскільки сприяють істотному спрощенню лікувальних маніпуляцій і операцій. Тривимірне відтворення моделює в точності 3D-макети тих частин тіла, що цікавлять, і максимально точно визначає патології, їх характер і методи лікування. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, в стоматології з'явилася перспектива побачити попередній результат, отриманий від процедур, і створити об'ємні моделі протезів.

 

3D-технології в «Європейському Стоматологічному центрі»

Наша зубна клініка активно практикує експлуатацію передового революційного обладнання для 3D-діагностики. Процес використання 3D-технологій надає можливість змоделювати протези і наочно візуалізувати потенційний ефект від них. Вартість 3D-знімка зубів в Києві становить в середньому від 200 до 800 гривень без опису.

Практика 3D-томографії відкриває шляхи для отримання тривимірних зображень, які допоможуть точно виявити проблемні зони і пошкодження зубних шийок і коренів в невидимих ​​для неозброєних очей ділянках. Крім того, виявити патології, які в разі прогресування можуть призвести до вкрай негативних наслідків.

 

3D-знімок зубів: ціна в Києві

3D-діагностика відома під назвою «конусно-променева комп'ютерна томографія» або КПКТ. Огляд на 3D-обладнанні є різновидом рентгену. В ході обстеження багаторазова дія здійснюється тонким пучком променів, спрямованих в різних проекціях, які висвітлюють обстежуваний орган з усіх боків. Після комп'ютерної обробки отриманих результатів програма видає повноцінне тривимірне зображення.

Звертаючись за послугою в «ЄСЦ», клієнт отримує високоточний 3D-макет щелепно-лицьової системи, професійну консультацію, висновок лікаря щодо подальших заходів і можливість подальшого контролю процесу відновлення ключовими фахівцями нашої клініки. На панорамний знімок зубів ціна залежить від обсягу сканування — сегмент, квадрант, одна або обидві щелепи в прикусі або весь скелет обличчя.

 

Коли застосовується 3D-діагностика зубів?

У яких випадках потрібна 3D-томографія:

 1. Перевірка наявності прихованого карієсу і інфекцій в невидимих ​​ділянках.
 2. Виявлення зачатків, що не прорізались.
 3. Виявлення новоутворень в ротовій порожнині.
 4. Контроль коректності реставрації або установки імплантів, ступінь їх приживлення до кісткової тканини.
 5. Візуалізація джерел запальних процесів.
 6. Оцінка ступеня пошкодження природної щелепної кістки.
 7. Діагностика можливих аномалій розвитку зубних коренів і щелеп.
 8. Моделювання результатів імплантації або протезування, щоб пацієнт зміг оцінити повну картину результату процедур.

Результат видається клієнту на USB-накопичувачі або компакт-диску. Копія зберігається протягом декількох років в базі даних установи, тому пацієнт завжди може звернутися за повторною допомогою або використовувати матеріали для лікування у інших лікарів. 3D-знімок допоможе зробити порівняльну діагностику і наочно побачити всі результати пройденої терапії.

 

Комп'ютерна томографія зубних рядів

Без високоточного професійного обладнання, призначеного для діагностики, обстеження, оперування та моделювання штучних фрагментів людського організму, важко уявити собі діяльність медичних клінік і установ. З сучасною апаратурою досягаються помітно кращі результати при діагностуванні, лікуванні та профілактиці різних хвороб. Вона допомагає побачити результат, очікуваний після проходження повного курсу терапії. На 3D-знімок зубів в Києві ціна залежить від кількості досліджуваних елементів і марки апарату.

Сьогодні стоматологія тісно пов'язана з інноваціями і передовими технологіями. Лікування ротової порожнини і зубів завжди передбачає роботу з дрібними деталями і елементами, і не завжди неозброєним оком можна побачити всі порушення і патології. Іноді захворювання, які розвиваються в роті, можуть ховатися під слизовою оболонкою або кістковою тканиною, тому виявити їх можна тільки за допомогою спеціальної техніки.

 

Томографія зубів: особливості процедури

Комп'ютерна томографія (КТ) — популярний і ефективний метод діагностики, який сьогодні активно використовується практично у всіх медичних сферах, в тому числі і в стоматології. Вона базується на дослідженні внутрішніх органів і систем, а також структурі тканин організму пошарово. В зв'язку з цим інформація, отримана від сканування, обробляється на спеціалізованій комп'ютерній техніці. По суті, КТ поєднує рентгенологічне обладнання та потужну комп'ютерну систему. У комплексі ці методи дозволяють обробляти дані про стан організму в повному масштабі, починаючи з його найглибших шарів.

Комп'ютерна томографія вважається поширеною послугою в сфері сучасної стоматології. Знімок зубів 3D в Києві — затребуваний революційний спосіб виявлення проблем, який повідомить пацієнта і лікаря про повну картину стану ротової порожнини і всіх елементів зубощелепного механізму.

Європейський стоматологічний центр здійснює процедуру на висококласному томографі, який в Києві знаходиться тільки в нашій клініці. Апарат відтворює максимально ідентичну 3D-модель щелепи клієнта. Ми проводимо обстеження пацієнтів навіть з нестандартними анатомо-топографічними ситуаціями.

КТ в стоматології

Комп'ютерна томографія в стоматології, ціна якої залежить від характеру дослідження і приладу, на якому вона здійснюється, може знадобитися в ряді випадків, які вимагають максимально детального аналізу зубощелепного апарату.

Процедура КТ є одним із підвидів рентгенівського обстеження, організму людини, в даному випадку — зубів. Дослідження дозволяє максимально детально оглядати і аналізувати стан елементів зубощелепної системи і визначати наявність аномалій і патологій навіть в тих випадках, коли можливі прояви зовсім не видно людському оку.

Комп'ютерна томографія в Україні є затребуваною процедурою, яка здійснюється в «Європейському Стоматологічному центрі» з використанням сучасного прогресивного обладнання преміум-сегмента. Звернувшись за допомогою до наших фахівців, пацієнт отримує високоточний знімок всієї ротової порожнини, який допоможе ознайомити стоматолога зі станом зубощелепного апарату.

За допомогою об'ємного 3D-знімка верхньої щелепи лікарі зможуть відстежити особливості структури коронок, коріння і кореневих каналів, досліджувати будову кісткової тканини. КТ використовується при профілактиці і усуненні захворювань ясен, плануванні оперативного втручання, виявленні пошкоджень зубних тканин в невидимих ​​ділянках, а також при імплантації. Підсумки дентальної томографії на комп'ютері використовуються в терапевтичній, хірургічній, ортопедичній, ортодонтичній стоматології і дитячому лікуванні.

 

Ортопантомограма: переваги методу

Крім основних переваг процедури, таких як невелика вартість 3D-знімка зубів, оперативність і масштабність обстеження, максимальна точність зображення, КТ відрізняється ще й безліччю інших позитивних сторін, серед яких:

 1. Відсутність потужного променевого навантаження. У зв'язку з тим, що процедура проводиться досить швидко, протягом приблизно 10 секунд, пацієнт не піддається істотному опроміненню, як при спіральній томографії.
 2. Комфорт. Крім того, що сканування здійснюється в мінімальні терміни, процедура ще й відрізняється зручністю для пацієнтів, адже немає необхідності тривалий час перебувати в незручних і неприродних позиціях.
 3. Висока інформативність моделі зображення, яке виходить в результаті сканування. Це дозволяє не тільки максимально точно визначити діагноз, але й виявити інші захворювання, які присутні у пацієнта, але протікають без явних симптомів, і призначити своєчасне лікування.
 4. Мобільність при подальшій терапії. Результати комп'ютерної томографії можна отримати як на паперовому носії, так і на цифрових і електронних пристроях. Тобто — записати на диск, USB-накопичувач або ж відправити в хмарне сховище, завдяки чому можна використовувати одне і те ж зображення при комплексному лікуванні у різних фахівців. При цьому вартість КТ залишається незмінною.

Наш центр надає послугу стоматологічної діагностики, ціна якої неодмінно припаде до душі українським пацієнтам. Ми використовуємо новітнє обладнання від провідних світових виробників. Вперше в Україні воно з'явилося саме в нашій клініці. Завдяки досвіду, набутому за роки роботи, ми гарантуємо своїм клієнтам виключно високий результат.