м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

3D знімок зубів в Києві

3D знімок зубів в Києві

На сьогоднішній час без застосування комп'ютерної та цифрової техніки не може обійтися жодна сфера людської діяльності. Практичне більшість сучасних професійних напрямків тісно пов'язані з інноваційними технологіями, в тому числі це стосується і медицини. Будь-яка медична сфера не може в повній мірі існувати без сучасного обладнання, яке дозволяє здійснювати точну діагностику, визначати коректні діагнози, а також проводити складні операції і механічні процедури. Комп'ютерна техніка в медицині, зокрема в стоматології, дозволяє здійснювати значно більший спектр послуг, що, відповідно, дає поштовх до розвитку і розширенню можливостей сучасної медичної допомоги.

Стоматологія - одна з найбільш гостро потребують сфер медичної діяльності в застосуванні сучасних технологій і прогресивного устаткування, що дозволить не тільки ретельно обстежити щелепи і зуби окремо, так як це досить важкодоступні місця людського тіла, але і проводити складні операції по відновленню кісткової тканини, відновленню зубів і багато іншого. В даний час стоматологічні клініки активно практикують технології тривимірного моделювання, що допомагає отримувати об'ємні знімки всієї щелепи в повному масштабі (360 градусів). ЗD-томографія використовується в самих різних галузях стоматології, в тому числі в хірургічної та ортопедичної, дозволяючи визначити стан невидимих ​​оку частин зубів і виявити патологічні відхилення в розвитку зубощелепного механізму людини.

3D знімок зубів в місті Київ - популярна процедура, ціна якої в даний час абсолютно доступна для кожного пацієнта, оскільки даний процес став досить затребуваним і популярним на місцевому ринку. Європейський стоматологічний центр активно практикує використання технологій тривимірного зображення і застосовує в своїх методиках обстеження саме цей спосіб. Здійснення тривимірного знімка зубів і щелеп в ЕСЦ проходить з використанням тільки преміум-апаратури від кращих світових виробників медичного обладнання.

Отримати 3D знімок, Ви зможете, звернувшись за допомогою до фахівців Європейського стоматологічної центру. За допомогою об'ємного знімка зубів і щелеп лікарі зможуть побачити анатомічні особливості будови зубів, зубних коренів, каналів, з'ясувати стан кісткової тканини щелепи. Конусная комп'ютерна томографія використовується при лікуванні захворювань ясен, плануванні операцій, виявленні захворювань і пошкоджень тканин зуба в невидимих ​​ділянках, а також при імплантації зубів. Результати дентальної 3D-томографії використовуються в терапевтичному, хірургічному, ортопедичному, ортодонтичному лікуванні і в дитячій стоматології.

Варто відзначити, що звертаючись за послугою в нашу стоматологічну клініку, пацієнт отримує не тільки високоточний тривимірний знімок щелепно-лицьової системи і зубів, але ще і професійну консультацію, висновок лікаря щодо подальшого лікування, а також можливість подальшого контролю процесу відновлення ключовими фахівцями нашої клініки. Знімок зубів видається клієнту на USB - накопичувачі або компакт-диску, а також зберігається протягом декількох років в базі клініки, завдяки чому пацієнт завжди може звернутися за повторною допомогою або ж використовувати матеріали для лікування у інших лікарів. Знімок може детально показати, як загальний стан, так і стан одного зуба і його окремих дрібних ділянок.

     У яких випадках потрібно 3D-томографія зубів:

· Перевірка наявності прихованого карієсу і інфекцій в невидимих ​​ділянках зубів;

· Виявлення непрорізавшихся зубів;

· Виявлення новоутворень в ротовій порожнині;

· Контроль коректності установки імплантів, а також ступінь їх приживлення до кісткової тканини;

· Для візуалізації вогнищ запальних процесів;

· Оцінка ступеня пошкодження природної щелепної кістки;

· Для виявлення можливих аномалій розвитку зубів і щелеп;

· Моделювання результатів імплантації або вирівнювання зубів для того, щоб пацієнт зміг оцінити повну картину результату процедури.

3D діагностика зубів Київ

Багато професійні спрямування людської діяльності починають впроваджувати сучасні технології в робочий процес. Зокрема, одними з найбільш популярних і часто застосовуються є технології 3D відтворення, які дозволяють використовувати тривимірну графіку і об'ємні зображення в самих різних сферах діяльності.

3D технології досить часто застосовуються в сфері медицини, оскільки вони сприяють помітному полегшенню багатьох процедур і операцій. Тривимірне відтворення картинки дозволяє моделювати в точності зображення певних частин тіла і максимально точно визначати захворювання, їх характер і методи лікування. До того ж, ЗД технології допомагають побачити попередній кінцевий результат, який можливий після проходження певних процедур. Крім цього, 3D-обладнання та сучасні методики також дозволяють створити об'ємні моделі протезів різних частин тіла або ж проводити максимально точні діагностичні процедури.

3D технології в стоматології

Стоматологія, як один з найбільш стрімко розвиваються сегментів сучасної медицини, досить часто впроваджує в процедури сучасні технології та досягнення винахідників з усього світу. Саме в стоматології зазвичай використовується найсучасніше обладнання, яке дозволяє максимально точно проектувати зображення щелеп з усіх боків, оглядати зуби докладно, визначаючи точні діагнози і оптимальні способи лікування.

Наша клініка активно практикує використання новітнього обладнання, в тому числі для 3D діагностики та лікування. Процес використання 3D технологій в стоматології надає можливості змоделювати предмети - протези і, пошарово використовуючи при цьому відрізняються за своєю структурою, властивостями та складом витратні матеріали для їх створення. Практика 3D діагностики дозволяє в свою чергу отримувати тривимірні зображення, які дозволять точно виявляти захворювання і пошкодження зубів в невидимих ​​для неозброєних очей ділянках.

Клініка Європейський стоматологічний центр активно практикує 3D діагностику щелепно-лицевої ділянки тіла для виявлення складних деформацій і захворювань. ЕСЦ виконує таку процедуру, як 3D діагностика в місті Київ, на сучасній апаратурі від кращих світових виробників з США, Німеччини та інших країн.

В яких випадках застосовується 3D діагностика зубів?

3D діагностика також відома під назвою конусно-променевої комп'ютерної томографії або КЛКТ. На сьогоднішній час ця практика є однією з найбільш прогресивних в сфері сучасної стоматології, яка використовується в висококласних клініках. 3д діагностика (Київ), є різновидом рентгена, і в ході обстеження з його допомогою здійснюється багаторазове опромінення тонким пучком променів, які направлені в різні боки і проекції, а, отже, висвітлюють обстежуваний орган з усіх боків, і завдяки комп'ютерній обробці виходить повноцінне тривимірне зображення.

На відміну від звичних рентгенівських знімків, які часто застосовуються при діагностиці в області стоматології та передають зображення в двох вимірах, комп'ютерна томографія з допомогою 3D-обладнання дозволяє стоматологам отримувати тривимірне зображення, що передає вид всієї зубощелепної системи під кутом в 360 градусів. Сучасні дентальні томографи надають лікарям максимально повну картину про стан зубів, при чому, як і видимих ​​і невидимих ​​частин, а також здоров'я і щільності кісткових тканин, після чого стає можливим постановка коректного діагнозу і поетапна побудова максимально оптимального плану лікування.

Як і будь-яка медична процедура, яка призначається лікарями для діагностики стану здоров'я людини, комп'ютерна тривимірна томографія має свої показання. У більшості випадків в стоматології процедура призначається для виявлення складних захворювань або деформацій зубного ряду і щелепних кісток. Серед основних причин, які є підставою для проведення 3D томографії зубів, варто виділити наступні:

· Наявність травм зубів і зубощелепної системи, які вплинули на їх цілісність і структуру;

· Підозра на наявність аномалій зубощелепної системи;

· Відстеження коректності процесу розвитку зубів і щелеп;

· Можливе наявність хронічних вогнищевих інфекцій, які вражають лицьові кістки і зуби;

· Підготовка до видалення зубів, встановлення імплантів і протезування на рівні високої складності;

· Наявність або підозра на інфікування і руйнування кореня зуба або щелепної кістки, і багато іншого.

КТ зубів в місті Київ: ціни на процедуру

Наявність дентального томографа в нашій клініці - певну перевагу, що дозволяє здійснювати більш докладні обстеження і визначати діагноз максимально точно. Європейський стоматологічний центр практикує комп'ютерну діагностику зубів і ротової порожнини і здійснює процедуру томографії, використовуючи новітнє обладнання від кращих світових виробників.

Комп'ютерна томографія зубів має досить вагомими перевагами, в порівнянні зі звичайною рентгенівською діагностикою та іншими, менш новими методиками. В першу чергу, процедура на новому апараті КТ триває лічені секунди, що в порівнянні з традиційною спіральної томографією є величезним плюсів, адже в другому випадку пацієнт змушений лежати під променями від декількох хвилин до півгодини. При невеликих тимчасових витратах (близько 10 секунд) КТ зубів надає можливість отримати високоякісний 3D знімок зубного ряду і щелеп, де також будуть видимі всі анатомічні особливості будови обличчя пацієнта і інші індивідуальні аспекти. Об'ємне зображення, яке виходить в результаті томографії на комп'ютері, дозволяє фахівцям максимально ретельно проаналізувати анатомічні утворення, а також оперативно визначити оптимальний спосіб лікування в індивідуальному порядку.

Здійснюючи КТ зубів в місті Київ, ціни на процедуру можуть здатися не цілком доступними, однак на ділі це не так. Дослідження на комп'ютері дозволяють в максимально короткий термін поставити діагноз, а також проводити діагностику в повному масштабі, що дозволить виявити всі порушення, пов'язані зі здоров'ям зубів і ротової порожнини. Сьогодні 3D КТ зубів в Києві - досить популярна і затребувана процедура, причому для всіх пацієнтів Європейського стоматологічного центру абсолютно безкоштовна!

Тривимірна томографія зубів на комп'ютері, як відомо активно використовується в абсолютно різних напрямках медицини, і стоматологія не є винятком. У сфері стоматології КТ використовується в наступних областях:

· Імплантологія: дозволяє дізнатися анатомічні особливості щелеп, визначити ширину і висоту альвеолярного відростка в ділянці, куди планується впровадити імплант і перевірки результатів лікування.

· Стоматологічна хірургія: для виявлення вогнищ поширення інфекції і пошкоджень кісткової тканини.

· Ендодонтія: для виявлення пошкоджень кореня зуба і обстеження кореневих каналів.

· Парадонтология: допомагає виявити захворюванням ясен в невидимих ​​оку ділянках.

· Ортодонтія: виявлення положення ретінірованних і дістопірованних зубів, оцінка стану суглобів, а також дослідження аномалій у розвитку зубощелепної системи.

· Дитяча стоматологія: для того, щоб визначити дефекти зубного ряду на особливо ранніх стадіях, а також недоліків у будову і структуру молочних зубів.

· Ортопедія: в разі необхідності установки специфічних конструкцій дозволяє спрогнозувати подальший результат процедури.

Переваги та особливості комп'ютерної томографії зубів

Крім основних переваг, якими володіє процедура комп'ютерної томографії зубів, а саме оперативності і повно масштабності обстеження і високої точності зображення, КТ відрізняється ще й поруч інших позитивних сторін, серед яких:

· Відсутність сильної променевого навантаження. У зв'язку з тим, що процедура проводиться досить швидко, пацієнт не піддається істотному опроміненню, як при спіральної томографії.

· Комфорт: крім того, що сканування здійснюється за мінімальний термін, процедура ще й відрізняється зручністю для пацієнтів, адже немає необхідності тривалий час перебувати в незручному і неприродному положенні;

· Висока інформативність моделі зображення, яке виходить в результаті сканування, що дозволяє не тільки максимально точно визначити діагноз, а й виявити інші захворювання, які присутні у пацієнта, але протікають без явних симптомів, а значить, і призначити своєчасне лікування.

· Мобільність при подальшому лікуванні. Результати комп'ютерної томографії зберігаються в базі даних клініки і можуть бути використані при лікуванні у інших фахівців.

Завдяки досвіду, набутому за роки роботи, ми гарантуємо Вам виключно високий результат від проходження процедури.